34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Батьки дітей-інвалідів Кузнецовська просять директора РОЦСР Валентину Омелянець звільнитись добровільно

Батьки дітей-інвалідів Кузнецовська просять директора РОЦСР Валентину Омелянець звільнитись добровільно

12.08.2011

4

1424

Відкритий лист батьків дітей-інвалідів директорові Рівненського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Омельянець Валентині Сергіївні

Ми, батьки дітей-інвалідів, чиї діти відвідують центр, а також ті, хто очікує на це довгі роки, вирішили звернутися до Вас публічно.

Можливо, так Ви зрозумієте (або хтось допоможе Вам це зрозуміти) весь тягар становища, в якому перебувають наші сім’ї.

Ми відзначаємо Ваше вміння створювати ілюзію благополуччя в центрі! Неперевершеним є і Ваше вміння приймати гостей, організовувати свята і цим пишатися, залагоджувати проблеми, говорити про успіхи і не помічати прорахунків, подавати себе як успішного керівника. І ми мусимо визнати, що ця зовнішня діяльність влаштовує чиновників і ту частину громадян, яка не переймається цими проблемами.

Чотири роки Вашого керівництва установою дають нам підстави просити Вас переглянути свої позиції щодо подальшого перебування на цій посаді.

Це ж просто нелогічно: не маючи розуміння проблем дітей-інвалідів та їх батьків працювати з цією категорією людей!!! Всі ці роки Ви уникаєте спілкування з тими батьками, чиї діти відвідують центр, та відхиляєте пропозицію про співпрацю з тими, перед ким двері центру зачинені. Прийшовши на посаду директора, Ви знали, що діти, старші 18 років, перебувають у стані очікування допомоги в центрі. У цьому їх запевняли ті, хто допоміг Вам зайняти цю посаду. Але у Ваших подальших діях ми не помічали зусиль, спрямованих на те, щоб ці діти до центру потрапили.Ваші посилання на те, що закон не дозволяє це зробити, є непереконливими, адже кожен знає, що читаючи закон, він може трактувати його як на користь певної дії, так і на її заборону. І така можливість щодо реабілітації старших дітей існує, відсутнє лише Ваше бажання. Ви, у відповідь на дії батьків, звертаєтеся до своїх покровителів, щоб нейтралізувати ці дії.

Навіщо Ви робите це, адже Ви також мати і знаєте, як болить серце, коли з дитиною біда? Чому Ви ігноруєте наше право захищати своїх дітей, а вдаєтесь до вимислів на нашу адресу та погроз на адресу тих, хто намагається нам сприяти?

Ви мали б знати, що в цивілізованих країнах, організовуючи допомогу інвалідам, особливо тим, кого ця проблема торкнулась з дитинства, працюючі з ними люди розуміють, що це проблема не лише дитини.

Це проблема сім’ї і, в першу чергу, матері. Тому послуги цим сім’ям спрямовують на розв’язання кризових ситуацій, тимчасово вилучаючи хвору дитину до соціальної установи, даючи таким чином сім’ям можливість психологічного відпочинку. Окрім цього, світові стандарти соціальної політики щодо інвалідів визнають той факт, що значна частина матерів, чиї діти дуже залежні від них через важкий стан, проживши в проблемі більше 5 років, самі мають проблеми з психікою та інші розлади здоров’я. І цей факт є приводом для організації відповідного переліку послуг сім’ям, а не шельмування батьків, як це робите Ви. Наша держава вже рухається до таких стандартів, ратифікувавши ряд Міжнародних угод.

І Ви мали б це знати і діяти в цьому напрямку, використовуючи в тому числі і підтримку своїх покровителів. Замість цього Ви дієте всупереч материнській солідарності, формуючи негативне ставлення до матерів, які довгі роки живуть у стані постійного стресу.

Враховуючи все вищесказане, ми вважаємо, що Ваше подальше перебування на посаді директора центру не сприятиме пошуку шляхів для організації допомоги відповідно до потреб цільової групи міста щодо безперервності соціальних послуг та надання їх після 18-річного віку. Постійний спротив нашим діям очолюваного Вами колективу буде і надалі перешкоджати цьому та провокуватиме депресію та інші психологічні проблеми в сім’ях.

Валентино Сергіївно, Ваші звернення до впливових осіб заради задоволення власних амбіцій не роблять Вам честі ні як матері, ні як людині!

Невже Ви не розумієте що Ваші дії викликають гнів і обурення на Вашу адресу беззахисних людей, як їх захисну реакцію?!

Невже Вам комфортно з цим жити???

Ваші особисті якості, стиль керівництва, клімат в колективі – про це знають ті, хто з Вами працював чи працює досі, чимало інших людей.

Ми наголошуємо на тому, що, на нашу думку, Ви не можете працювати з такою складною категорією, як інваліди. Тому ми просимо Вас залишити посаду директора центру добровільно, за власним бажанням.

Ми певні, що прихильні до Вас люди допоможуть знайти іншу роботу. І якщо Ви здатні зробити цей шляхетний вчинок, ми будемо просити долю, щоб Ваше подальше життя без нас було щасливим та безхмарним.

17 підписів
Фото Сергія Скібчика
Всього коментарів: 4
1
einhell | 15.08.2011 | 18:37
+ (0) -
цікаво чому нема жодного коментару?
2
For world peace | 15.08.2011 | 18:40
+ (0) -
Про землю цікавіше і прибильніше
3
Zodchy | 15.08.2011 | 19:27
+ (1) -
якщо людина не здатна до справи, то чому мучити і людей, і випробовувати людські долі інвалідів...
ті матері вибивали будівництво ребцентру, а тепер їхніх дітей не пускають, бо дорослі вже... яка різниця...
треба новий директор, з розумінням
4
Ольга | 23.09.2013 | 16:14
+ (0) -
А тепер Омелянець прилаштувалась в БДЮТі. Буде якийсь гурток вести. Вміють же люди.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9073

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів