34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місцеві вибори-2015 // Безпека громадян під час передвиборчої кампанії та проведення виборів!

Безпека громадян під час передвиборчої кампанії та проведення виборів!

15.10.2015

0

1208

25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських селищних, міських голів. З метою належного забезпечення правопорядку і громадської безпеки під час підготовки та проведення цих виборів Кузнецовський МВ УМВС України в Рівненській області здійснює і має ще здійснити ряд організаційних та практичних заходів:

 

- на вулицях та в інших громадських місцях здійснюють заходи безпеки та підтримання громадського порядку;

 

- проводиться оперативно – профілактичне відпрацювання території району, будівлі у яких розміщуються дільничні виборчі комісії;

 

-​ у разі виявлення випадків щодо розповсюдження матеріалів із закликами до насильницького повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності держави, до національної, мовної, расової, релігійної нетерпимості або отримання таких відомостей негайно вживатимуться заходів реагування;

 

- буде взято під цілодобову охорону приміщення дільничних виборчих комісій, забезпечуватиметься громадський порядок і безпека громадян. Не допускатиметься проведення заходів, не передбачених виборним законодавством;

 

- забезпечити надійну охорону та супроводження нарадами міліції транспорту з бюлетенями під час їх одержання, перевезення та зберігання в приміщеннях дільничних виборчих комісій, а також доставлення після завершення виборів та інші.

 

Працівникам ОВС забороняється втручатися в процес виборів, виконувати доручення членів виборчої комісії, не пов'язані із забезпеченням охорони прав виборців та громадського порядку. Давати консультації та пропагувати свої погляди щодо кандидатів на виборчі посади, будь-яку допомогу виборцям у заповненні виборчих бюлетенів, відволікатися та самовільно покидати місце несення служби на виборчій дільниці.

 

Після встановлення результатів голосування на виборчій дільниці працівник міліції повинен супроводжувати транспортування виборчих документів до відповідної виборчої комісії, забезпечивши охорону цієї документації. Охорона виборчої дільниці триває до повного завершення роботи дільничної виборчої комісії. За будь-яких умов працівник міліції зобов'язаний поводитись ввічливо, коректно, не давати приводу для непорозуміння та можливої провокації. Втім слід пам’ятати, що міліція не є суб'єктом виборчого права.

 

 

А.І. Антонюк, Кузнецовський МВ УМВС України в Рівненській області

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів