34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Безпритульним тваринам потрібна наша допомога!

Безпритульним тваринам потрібна наша допомога!

13.06.2016

12

3376

Нещодавно у Кузнецовську групою волонтерів було відкрито товариство захисту тварин «ЗООНАДІЯ». Новостворена організація займається стерилізацією, вакцинацією та лікуванням бездомних тварин. 

 

 

"Ви знаєте, що в місті існує проблема бродячих тварин. Оскільки притулок утримувати дуже дорого та й проблему він не вирішить (не гумовий), ми пішли по шляху європейських країн і США - це "відлов-стерилізація-повернення". За твердженнями багатьох фахівців, стерилізація - єдиний гуманний і найбільш ефективний на сьогоднішній день спосіб зупинити інтенсивне розмноження тварин, більшість з яких гине протягом декількох тижнів після народження, - розповідають волонтери. - Ми щодня проводимо пошук потенційних господарів для підопічних, але прилаштувати тварин в добрі руки не так просто. Стерилізація - це хірургічне втручання, внаслідок якого тварина втрачає здатність до відтворення потомства, також це захист від різних хвороб. Більш того, тварина стає спокійнішою, зникає агресія! Тому однією з наших основних завдань є «Програма стерилізації бездомних тварин». Наразі нами вже стерилізовано вже близько 30 собак і більше 120 кішок.

 

Багато з вас вже бачили по місту стерилізованих нами собак (з жовтої кліпсою у вусі). Ми закликаємо небайдужих громадян сприяти нашій програмі стерилізації. Любі друзі! Багато з вас знають, що стерилізація - це досить дорога медична процедура, що вимагає постійних фінансових витрат. Ми безмежно вдячні нашим ветеринарам, які допомагають нам у цьому і роблять знижки. Концепція нашої роботи передбачає стерилізацію всіх статевозрілих особин жіночої статі, в т.ч. вагітних. Цю практику ми перейняли з досвіду європейських країн і США.

 

Якщо вам не байдужа чисельність бродячих собак і кішок, якщо ви хочете хоча б трохи допомогти у вирішенні цієї проблеми гуманним способом, Ви можете допомогти нам, перерахувавши кошти на наш розрахунковий рахунок. Також у нас гостра нестача волонтерів, які могли б допомогти в перетримці тварини після стерилізації (5-7 днів), а також на період хвороби.

 

ГО «ЗООНАДІЯ» ЄДРПОУ / ДРФО 40361352 ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ 14360570, МФО 333391): № 26005054717918 (для ОРГАНІЗАЦІЙ),

 

 

Картка 5169 3305 0870 6923 (для приватних осіб).

 

 

Тел. (096) 454 68 98; (097) 561 42 97; (067) 363 26 28.

 

Краще маленька допомога, ніж велике співчуття!!! Всім заздалегідь дякуємо!"

 

 

 

СПІЛЬНОТА ГО "ЗООНАДІЯ" у Facebook 

Всього коментарів: 12
1
Я | 14.06.2016 | 07:58
+ (-3) -
В місті дуже багато дуже хворих дітей яким дійсно потрібна допомога бо батькам нехватає коштів щоб лікувати свою малечу а вам нічим занятись як просити гроші у людей щоб допомагати тваринам.
2
Алла | 14.06.2016 | 11:14
+ (5) -
Такие как ты, вряд ли помогли хоть одному больному ребенку. Такие обычно вопят на всех углах "В місті дуже багато дуже хворих дітей", а потом спокойно и молча проходят мимо тех, кто нуждается в помощи. А еще такие Я любят бросить мусор мимо урны, но на всех углах орать "в городе грязно!!", и причитать, как много бродячих животных, но и пальцем не пошевелить, чтоб помочь решить проблему.

Как мы будем жить, зависит от нас.
3
Natali | 14.06.2016 | 19:32
+ (3) -
Полностью с Вами согласна, такие как Я только кричат дети-дети, а не помогают ни детям ни животным, хотя в большинстве случаев, у таких людей средства позволяют помогать.Если простерилизовано 30 собак, каждая собака приносит раз в 7-9 месяцев min 5 щенят, следовательно в городе не родилось более 150 бездомных собак. Если хотя бы каждый третий пожертвовал бы 50 гр, то проблема бродячих животных была бы решена  полностью.
4
Александр | 15.06.2016 | 10:33
+ (1) -
Организаторы - молодцы!! По началу будет тяжело, а потом люди сами увидят сокращение количества бродячих собак и будут благодарны и за помощь животным, и за то что детей не страшно во двор выпустить. Удачи вам и успехов!!!

Привет из Южноукраинска))))
5
Julliett | 15.06.2016 | 11:04
+ (3) -
Для наших людей що не роби, вони лишаються невдячними - їм завжди мало. Бігають безпритульні собаки - вони незадоволені, є можливість допомогти вирішити цю проблему - вони всеодно незадоволені. Я рада, що в нашому місті з'явилися добрі люди, які взялися за цю справу ,адже це, в першу чергу - наша безпека і безпека наших дітей.
6
Олена | 16.06.2016 | 23:08
+ (2) -
дуже хороша справа. не будьте байдужими, дуже шкода бiдних голодних бездомних цуценяток. Не треба жити за принципом "моя хата скраю-нiчого не знаю". Люди будьте милосердними! Допоможiть чим зможете i хворiй дитинi, i дорослiй людинi, i тваринцi (для чого iм на муки розмножуватися?). Хочете змiнити на крfще своэ мiсто, свою краiну- почнiть з себе!
7
Вал | 18.06.2016 | 23:34
+ (1) -
Какие умнички! Спасибо Вам! Мир не без добрых людей. С миру по нитке и всё получится!!! Удачи Вам!
8
LEO | 03.07.2016 | 11:18
+ (0) -
Все цивилизованные страны давно решили такую проблему стерилизацией бездомных кошек и собак.
Это там, где люди уважают друг друга и окружающий мир, а в итоге, получатся, что себя.
У нас, как всегда, власти морозятся и перекладывают проблему на плечи волонтеров.
Куча обещаний весной, в итоге - лето в разгаре, а у слуг народа, естественно, только свои проблемы достойны их участия и решения.
Такое впечатление, что власти Кузнецовска, вернее, Вараша, спрятались за хрупкие нескольких женщин, и считают, что этого вполне достаточно для отмазки.
Честь, хвала и огромное спасибо тому, кто взвалил на себя этот непростой тягарь. Одно дело, что стерилизация одной тварынки стоит несколько сотен гривен, другое - дворовую собаку с зубами и клыками, не привыкшую к насилию, нужно передержать у себя дома 2 недели, делать перевязки, колоть уколы, выводить гулять, кормить...
Миськвыконком...! ау..!  не надоела вам пустая болтология?
В библии написано: "Не по словам, а по делам буду судить вас" .
А Осадов сказал:"Желанье - это множество возможностей, а не желанье - множество проблем".
9
ser | 12.07.2016 | 20:02
+ (0) -
Знайомтеся- цього виродка звуть Ярмолюк Віталій Степанович, 29 років, проживає по м-ну Вараш 19 квартира 75. Чому виродок? А як ще назвати "людину" яка масово та жорстоко винищує котів. Неодноразово за ним було помічено і почуто, як вигулюючи свою бійцівську собаку він спочатку ловить кота, а потім підло тримаючи його за задні лапи, щоб не залишити тварині жодного шансу втікти і врятуватися, цькує собаку з криками : - "Дивіться яка хватка". А далі він просто із захопленням спостерігає як собака рве нещасного кота на шматки, навіть заохочує пса до таких дій! Таким чином, разом зі своїм псом, він за короткий період часу, вже знищив понад 10 котів, більша частина з яких були стерилізованими, а троє кішок взагалі були домашніми улюбленцями! Думаю і так зрозуміло, що відчували в ті моменти господарі, коли знаходили своїх домашніх тваринок мертвими і пошматованими?! Ця особа напевно думає якщо він займається боксом і має бійцівську собаку то все, весь світ у його ніг?! Але не йому вирішувати кому жити, а кому ні! І рано чи пізно кожен отримає своє, по-заслугах!
Оксана | 18.07.2016 | 22:44
+ (0) -
А де милиция на такого?
Катерина | 02.08.2016 | 00:18
+ (0) -
Да, я вижу собак с клипсой. Но в нашем дворе таких нет, а вот две собаки ходят с щенятами. Оперировать по одной собаке ничего не даст. Надо массово заняться этой проблеммой, а так, это деньги на ветер. А такие организации как ЖЕК и автостоянки разводят и подкармливают этих собак. Вечером они идут домой, а мы всю ночь слушаем этот лай.
Natali | 09.08.2016 | 16:16
+ (0) -
Катерина в вашем дворе нет собак с клипсой из за нехватки средств.На сегодняшний день деньги поступают от 6-9 человек и меньше чем за год простерелизовано 36 собак.И это не на ветер,это меньше собачьей боли,страха и голода. МЫ ОЧЕНЬ ПРОСИМ ПОМОГИТЕ и животных будет меньше и людям будет лучше.Те кто может помочь-не хочет (им не интересна чужая боль),а те кто хочет-нечем.Еще было бы отлично если бы люди не выбрасывать не угодных питомцев или новорожденных щенков.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів