34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Біле озеро: результати хазяйнування місцевих підприємців вражають

Біле озеро: результати хазяйнування місцевих підприємців вражають

16.04.2016

10

5543

Вже звичні останнім часом (але від того не менш шокуючі та вражаючі) світлини краєвидів "перлини Полісся", Білого озера, опублікував сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук один із мешканців міста.

 

 

 

"Сьогодні друг відвіз до нашої «перлини», так наші місцеві ЗМІ називають озеро Біле. Одразу скажу – дорога відсутня. Були на протилежній стороні від РОК «Біле озеро». Такого контрасту вражень вже давно не переживав…

 

1. З однієї сторони природа, ліс, птахи …співають…, але чомусь цього разу спів сприймався дивно, на фоні з побаченим, він був більше схожий на спів відчаю… Вздовж берегової лінії !!!Природного заповідника!!! доноситься не природний хруст!!! пластика, що нагрівається і деформується під сонячним промінням, над купами сміття літають ворони…з’явились бродячі собаки…

 

Чомусь згадались яскраві оголошення щодо проведення чергового фестивалю з гаслами типу «Молодь проти алкоголю» («Бджоли проти меду»), згадалась баришня, яка вимагала гроші за в’їзд…(більше платити не буду)… Зриває мозок усвідомлення того, що в ці місця приїжджають відпочивати люди своїм транспортом і можливість забрати з собою сміття існує, але основна маса …. не хороших людей… чомусь, цю можливість не реалізовує.

 

Примітка – може хтось захоче в сезон по заповідному озері на гідроциклі катнути, пошугати дітей і жінок біля берега – шукайте на березах оголошення. Там номери моб. телефонів. Тільки екологам не кажіть ))

 

2. З побаченого вперше: На відстані 50-60 метрів від берега - характерне місце з вимитим піском і двома отворами в землі…думаю, не доцільно роз’яснювати що це…всі і так в «тємє»…В голові промайнуло – «ужас, вже навіть і сюди добрались. Що ж їх може зупинити…?» Хоча зараз ходжу з милицями – не витримав, підвівся і пішов вздовж берега фотографувати…це реально жесть… Проїжджаючий трактор тягнув причіп у вигляді воза, на якому сиділи 5 замурзаних хлопаків з одного із ближніх сіл. На возі помпа і купа усіляких шлангів. Безробітні (ще не факт, що вони хочуть працювати) на возі були доволі спокійні, адже їхали по своїй землі, то ж мали право різати, рубати, мити, копати…

 

І крикнув би я їм: «СЛАВА УКРАЇНІ» і у відповідь почув би дружним квінтетом - «ГЕРОЯМ СЛАВА!!!»…і не москалі, і розмовляють, до речі, українською…???

 

Згадались слова проф. Преображенського: «Разруха не в клозетах а в головах»…якось так…на думці…, - йдеться в дописі.

 

Усі фото https://www.facebook.com/mishchanchuk.m

 


 

І ще одна точка зору:

 

"Как я сегодня скатал на Белое озеро. Думал по утру куда мне скатать на ровере. Решил мотнуть вокруг Белого озера. Тем более что в том году я на нём не был. И ранее не доводилось огибать данный водоём.

 

Ну что сказать много интересного увидел. Хорошего и не очень. Фото идут в хронологической последовательности.

 

На озеро заехал через лесничество. Берег встретил чистотой и сильным ветром в лицо. Прям как на море. Двинулся вдоль берега в сторону базы и спасалки. Следы прибывания людей с каждым метром становились всё нагляднее и нагляднее... Тут пришлось и ноги замочить! Так как истекающий из озера ручей вполне себе такой полноводный и глубокий! Синтетические носки влагоотводящие рулят Смайлик «wink». Можно сказать отрыл купательный сезонн

 

Самое интересное ждало за спасалкой. Между базой и спасалкой загнали тяжёлую технику, она прорядила кустарники и раскатала берег из привезённого/намытого песка. Таким образом скорее всего у нас будет новый пляж между базой и спасалкой. Смотрите фото.

 

И пирса на базе нет. Неприятно порадовала обкомовка забором с новенькой колючкой перекрывающим проход вдоль берега! Чем нарушается закон Украины о доступе граждан к водоёмам общего пользования!!! Зато на заборе красная надпись СОБСТВЕННОСТЬ РАЭС! ПРОХОД ЗАКРЫТ!

 

Дальше хуже.... МУСОР! ГОРЫ МУСОРА!!! За обкомовской дачей! И видно что мусор лежит с прошлого ещё года! А на деревьях висят плакаты мол частная територия предпринимателя въезд платный!!!!! Свалка длиться до тех пор пока есть нормальный подъезд к озеру и возле заболоченного берега оканчивается.

 

В целом природа без людей великолепна.

 

Фото facebook.com/profile.php?id=100005250871877

 


Нагадаємо, що цьогоріч "рекреаційні послуги" відпочивальникам на Білому озері надаватимуть одразу три кузнецовські підприємці: Віра Шелевицька, Євгеній Павлишин та Марія Полтавець.

 

Так, відповідно до договорів користування, Віра Шелевицька з 2011 року має право 15 років надавати рекреаційні послуги на території розміром 2,8 га (платить підприємець за це близько 10 тис. грн на рік). Євгеній Павлишин у липні 2015 року отримав у користування на 5 років ділянку поблизу турбази РАЕС «Біле озеро» - у 90-му кварталі Володимирецького лісгоспу розміром 0,9 га (за які платитиме Більськовільській сільраді близько 6 тис. грн на рік). Марія Полтавець отримала у вересні 2014 року у користування 2,3 га поблизу Білого озера терміном на 15 років (за що сплачує до сільського бюджету близько 14,5 тис. грн. на рік).

 

 

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ:

 

ЛІС ТА ПЛЯЖ НА БІЛОМУ ОЗЕРІ – СИНУ ДИРЕКТОРА «АТОМКИ»

Біле озеро: враження від відпочинку

«Як подивився, бажання зникло щось там робити», - син директора РАЕС про гектар заповідника за 6,5 тисяч

Біле озеро: сезон розпочато

Біле озеро: сервіс за 150 гривень на добу (ФОТО)

Продавці повітря, або Плата за парковку на Білому озері

Продавці повітря, або Плата за парковку на Білому озері: продовження

Депутати звернулись до прокуратури з приводу Білого озера

Біле озеро: враження рівненського журналіста

Біле озеро: позитив чи негатив?

Біле озеро: ціни збільшились, сервіс покращився?

Хто зробив сміттєзвалище біля Білого озера?

На Білому озері "чорноморські" ціни?

 

Всього коментарів: 10
1
GetBandy | 17.04.2016 | 09:44
+ (0) -
... Озеро захаращується та засмічується за 6 тис грн в рік, унікальний заповідник!!!! І знову ж таки, в числі тих хто знищує озеро перебуває павлишин молодший. Всім кому вже не має сил терпіти вибрики цих "кровосісів" потрібно згуртуватись і усунути від державних справ з раес та з міськради цих "упирів"...
Є ще фото і відео цього неподобства? В студію потрібна вся інформація, хай народ думає і знає!
2
Masliuk | 17.04.2016 | 09:58
+ (0) -
Для контрасту: http://www.5travel.net/blog/ukraine/28.html - це посилання на відгук відпочинку на озері Дийда що біля Берегово з фотками. Це також Україна, в'їзд туди також платний - 50 гривень з автомобіля.
Порівняйте...
3
Аня | 17.04.2016 | 10:06
+ (0) -
Боже. Який жах! В мене аж серце заболіло. "Хазяї", понищили природу. 

Розірвати договори оренди!!! Невже там в Рівному цього жахіття не бачать?
4
Саша И. | 17.04.2016 | 22:39
+ (0) -
Скажіть, а навіщо і кому ми платимо за в'їзд на озеро?
5
штирлитц | 18.04.2016 | 15:10
+ (0) -
Когда 3 года назад Дорожный контроль вызывал даишников за незаконное снимание денег с отдыхающих, все отдыхающие проходили мимо и прятали глаза. Вот и результат пофигизма. Это только начало...
6
zagrava | 18.04.2016 | 15:20
+ (1) -
Навіщо платимо-це питання риторичне... а от кому і в яких обємах то спробуєм розібратись. Так от при хорошій погоді і вихідних в середньому на озері тусується 5-7 тис.авто. порахуємо 5 тис. множимо на 15 гр. (вартість заїзду) маємо 75 тис. + будні дні також заїзджають... приблизно мають ці рвачі до 100 тис. гр. - за місяць 400 тис. за сезон білше мільйона, а платять в місцевий бюджет 10- 15 тис. гр. з цього випливає...і бамбуку зрозуміло,що діляться і з районом і з областю...я так думаю
7
GetBandy_z_raes | 18.04.2016 | 21:11
+ (0) -
Безкарність сімейки п. робить чорну справу, рісійське барахло на раес, тітушки + партія регіонів - зійшло як з гусака вода, женько понатикувало по місту і по озеру палатки наливайки, загадило озеро і плює на всі норми моралі і закони. Що далі?
8
гена | 21.04.2016 | 12:26
+ (0) -
До керувались.
9
3132 | 23.04.2016 | 19:18
+ (0) -
Одні бл..ть мати в голові су..а. Ну невже б..ять нажертися не можете паскуди??? Щоб вам все поперек горлянки стало і задихнулися ви вже дол..ойо..и ригіональські! А ви люди теж красені усі, коли вже навчитеся відстоювати свої права?? А то за компом писати герої, а як один почне бунтувати то ви всі язики в "економ клас" запихнете...
вася | 24.04.2016 | 14:28
+ (0) -
не будет порядка в этом селе ни когда, потому что все живут по поговорке "Моя хата с краю" и лишь бы его не трогали, а ещё луче ему будет тогда, когда соседу будет хреново.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів