ГОЛОВНА // Спорт // Чемпіонат області з дзюдо (ВІДЕО)

Чемпіонат області з дзюдо (ВІДЕО)

30.03.2016

0

978

В суботу 26 березня, в обласному центрі нашого краю, а саме в місті Рівне, відбувся Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2003 років народження, - інформує сайт ДЮСШ.

В змаганнях прийняло участь п'ять команд з міст Дубно, Рівне, Кузнецовськ, смт. Зоря та смт. Квасилів. Загалом Чемпіонат нараховував понад сімдесят учасників. Наше місто було представлене вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти, яких готували тренери-викладачі Федінчик Світлана Сергіївна та Парейко Ольга Іванівна. В запеклій боротьбі та в напружених сутичках наші дзюдоїсти змогли показати високий рівень підготовленості.

Отож, маємо такі результати:

- вагова категорія "+81 кг" - Сеідов Ельдар - 1 місце;

- вагова категорія "50 кг" - Сапунов Денис - 2 місце;

- вагова категорія "44 кг" - Сернюк Ангеліна - 2 місце;

- вагова категорія "63 кг" - Герасимчук Ангеліна - 3 місце.

У ваговій категорії "38 кг" наші вихованці Самулік Богдан та Ярошик Денис посіли четверте місце, а Заєць Андрій у цій же категорії став п'ятим. В категорії "60 кг" Денега Олександр посів 6 місце.

Вітаємо учасників та їх наставників з вдалим виступом на даних змаганнях та бажаємо їм не зупинятись на даному етапі і в майбутньому стати призерами та переможцями Всеукраїнських змагань!