34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Чергова сесія міськради не відбулась

Чергова сесія міськради не відбулась

26.10.2012

20

1626

Чергова сесія Кузнецовської міської ради не відбулась - в залі не зібралось достатньої для кворуму кількості депутатів.

З 40 депутатів в сесійну залу 25 жовтня з'явились лише 19: Й.Шарко, Н.Бурак, Н.Хвалько, Л.Сусь, Н.Волощук, Н.Грохольська, Н.Волощук, М.Жукова, Л.Грекова, С.Пашко, О.Антипець, В.Бортнік, О.Макоєдов, О.Ципан, В.Москалик, В.Афанас'єв, В.Гончарук, З.Матвієнко, Р.Пашко. 

Також в залі був присутній міський голова Сергій Анощенко, представники відділів виконкому та мешканці нашого міста. Секретар міської ради Ігор Куц на сесію не з'явився. Оголошуючи про те, що сесія не відбулась, Сергій Анощенко зазначив, що, вочевидь, напередодні виборів у деяких депутатів є важливіші справи, аніж засідання сесії міської ради: "Нас обирали не для того, аби ми займались політиканством. Сьогодні планували внести зміни до бюджету міста, внаслідок чого у бюджетників підвищилась би зарплата, однак, через відсутність кворуму зробити це неможливо.  Ми маємо займатись проблемами міста, а не політикою."

І хоча достатньої для прийняття рішень кількості депутатів в залі не було, присутні вирішили все ж таки не розходитись: спочатку переглянули презентований завідувачкою міської публічної бібліотеки Сільвією Власовою відеоролик про послуги, котрі сьогодні надає міська бібліотека, а потім Людмила Грекова та Сергій Анощенко привітали переможців конкурсу, проведеного методичним кабінетом управління освіти 12 жовтня 2012 року на базі ЗОШ №5.


Конкурс (на кращий урок-презентацію; найкраще дослідження, кращий прозовий чи віршований твір) було проведено серед учнів та педагогічних працівників навчальних закладів та присвячено українській національно-визвольній боротьбі на території нашого краю.

Загалом на конкурс надійшло 33 роботи, а переможцями стали:

- уроки-презентації: В.Дойонко, вчитель історії ЗОШ №4 та Л.Москалюк, вчитель історії ЗОШ №3;

- наукові дослідження: І місце - Андрій Шепетько (ЗОШ №5); Костянтин Хвалько - ІІ місце (ЗОШ №1); ІІІ місце - Ольга Ноголь (гімназія); ІІІ місце - Аліна Єзгор (ЗОШ №1);

- твори: І місце - Анастасія Король (БДЮТ); ІІ місце - Олена Кравець (гімназія); ІІІ місце - Ангеліна Онищук (ЗОШ №2); ІІІ місце - Олексій Серховець (ЗОШ №2);

- поезії: І місце - Вадим Печончик (гімназія); ІІ місце - Тетяна Лихацька (ЗОШ №4); ІІІ місце - Юлія Корзун (ЗОШ №3); ІІІ місце - Віталій Марковець (БДЮТ).


Також депутати заслухали голову Кузнецовської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Нікітчука Володимира Антоновича, який зазначив, що згідно статті 250 Трудового кодексу України первинним профспілковим організаціям зобов'язані відраховувати кошти на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу в розмірах, передбачених колективними договорами та угодами, але не менше ніж 0,3 відсотка фонду оплати праці відповідно до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності". 

Вислухавши Володимира Антоновича, присутні в залі тривалий час вели обговорення ситуації, що склалась у профспілці через брак коштів. Зокрема, Гончар Анатолій Микитович, начальник управління освіти зазначив, що наразі головне завдання - вчасно виплатити заробітну плату працівникам освітньої галузі, а вже після цього можна буде розглянути й питання відрахувань. 

Начальник фінансового управління Ніна Олексіївна Зубрецька наголосила на тому, що в поточному році державою на галузь освіти по місту Кузнецовськ було виділено 55 мільйонів гривень і міською радою впродовж року на цю ж галузь було додатково додано ще близько 9-ти мільйонів гривень. Також Ніна Олексіївна наголосила на тому, що зараз, в кінці року, гроші на вирішення цього питання могло б виділити саме управління освіти, як головний розпорядник бюджетних коштів, переглянувши та проаналізувавши всі коди своїх витрат та розставивши пріоритети.


Тривале обговорення викликало також питання стосовно оформлення інвалідів у новостворений реабілітаційний центр (керівник - Наталія Сергіївна Федінчик). Детальніше про ситуацію, що склалась навколо центру ви зможете прочитати незабаром на нашому сайті.

Наостанок депутат Любов Сусь, вийшовши на трибуну, провела персонально для Володимира Афанас'єва (в.о. директора КМКП) експеримент, продемонстувавши, наскільки легко стираються фарби розчинником із забруднених предметів. Любов Улянівну цікавило питання: "Чому ж тоді досі ніхто з працівників КМКП не спромігся витратити трохи часу на те, аби зробити дитячий майданчик, розташований в центрі міста, чистим?"  В свою чергу Володимир Павлович зазначив, що він і КМКП тут взагалі ні до чого, а краще було б, аби окремі кузнецовські батьки займались вихованням своїх дітей і вчили їх не псувати стіни.


Коли ж тепер відбудеться чергова сесія Кузнецовської міської ради - наразі поки що не відомо.

Всього коментарів: 20
1
nick | 26.10.2012 | 07:16
+ (1) -
Напишите про тех депутатов, которые не пришли на сессию. Чтобы знать кого выбирать на следующий раз, а с прогульщиками нам не по пути.
2
ліза | 26.10.2012 | 07:56
+ (1) -
Якщо хтось ще дивиться "Савіка" то тратить даром час. У нашому місті давно відкрито політичне шоу у главі з Анощеннком. Прийдіть не пожалієте. День сесії гостей було більше ніж депутатів. А депутати прогулювалися - той встав пішов-на його місце інший прийшов, щов не відбулася сесія. А який радий був міський голова, що не вистачає депутатів прямо посмішку не міг "виключити". Ну його ж не знімуть довше в кріслі поситить. ЛЮДи кого вибрали? За кого голосували!?
3
Аламак | 26.10.2012 | 10:22
+ (0) -
Списочок прогульників в студію будь-ласка. І фіксувати всю каденцію.
Там видно нормальний один тільки Анощенко, серед всіх тих бариг.
4
ліза | 26.10.2012 | 10:27
+ (0) -
Аламак ти прочитай список тих,хто був, відніми і отримаєш тих кого небуло. От тобі список. А толку. Я пропоную вивчити весь список і не голосувати ні за одного з них.
5
Аламак | 26.10.2012 | 11:22
+ (0) -
Та це на змітку конкурентам. Перед слідуючими виборами оголосять списочок, хто як ходив на роботу і розклеять по під'їздах. Це вплине на людей куди більше ніж всілякі обіцянки і програми. Статистику відслідковуйте. Вже зараз. biggrin
6
Лара | 26.10.2012 | 12:02
+ (0) -
Я зберегла список депутатів, який був у "Вістях". Виходить, що не було всій "пори" (Магдич, Лишканець, Петрович), Свободи (Кравець, Пешко), "Батьківщини" Великдус, Волянін, Герасимчук, Грушевський, Жукова, Ковбасюк, Куц, Маслянчук, Макарук, Мосійчук, Чернецький, Шаблій, Шолом)і різних (Сич, андрощук, Кніовець, Чугай,Нестерчук. Тільки зрозуміло, що Батьківщині, свободі, порі і тим, хто під Сич ходить, вказівка була дана не приходити.
7
Мама | 26.10.2012 | 12:15
+ (0) -
Судя по списку все зрозуміло. Я знаю, що Чугай і Волянін в лікарні, а всі решта - на ногах. Сич, Андрощук і Кніовець були в виконкомі. В мене кума працює в гімназії, казала, що Петрович була на роботі. Цікаво, в порядку денному сесії стоїть її звіт, а вона не приходить. Козлу понятно, що знала, що не буде кворуму. Тільки поясніть, шановна Батьківщина, для чого треба було зривати сесію? Щоб не платити гроші вчителям? А я ще хотіла за вашу партію голосувати і за Кошина. Зараз я по іншому зроблю.
8
Юлька | 26.10.2012 | 12:24
+ (0) -
Так, кажуть, що сесія була зірвана спеціально. Тільки не зовсім розумію причини, може, хтось підкаже??

І хто такий депутат - Маслянчук? Він же зовсім не ходить на сесії, навіщо йшов у депутати, чиєсь місце займав? Бо престижно? Жодного звернення, жодного виступу за два роки...

Я взагалі вже не знаю - який сенс йти на вибори, як немає за кого голосувати?
9
Аламак | 26.10.2012 | 12:44
+ (0) -
Ну ось, хай якась партійка, а краще декілька партійок візьмуть списочок і відмічають хто коли скільки прогуляв. А на слідуючі вибори списочок і розповсюдити, замість всіляких лозунгів і програм. Це спрацює в нашому електораті на 90%. Дуже в нас не люблять депутатів всіх рівні, незалежно від партійки. Так і контингент буде мінятися, щоб тлустом "народні слуги" не обростали.
Облік ведіть. tongue
aleks | 26.10.2012 | 14:28
+ (0) -
сайт 34400 це виключно проєкт Анощенка.Тут ви самі с собою дискусуєте,та друг з другом переписуєтеся.Під різними ніками.Тільки ідіот цього не зрозуміє.А для чого? Створюєте народну думку?Повірте це вам не допоможе.Після виборів побачемо,де хто буде?
Лю-Дуня | 26.10.2012 | 14:49
+ (1) -
Облік нічого не дасть. На виборах до місцевих рад ми виберемо тих, на кого заслуговуємо. Кандидати в депутати наобіцяють нам добра повні штани, і ми благополучно забудемо про їхні гріхи.
Magic | 26.10.2012 | 14:51
+ (0) -
Для мама. Чи для кого не знаю. Багато ти бачиш і знаєш. Тільки не те що треба.
Виконком | 26.10.2012 | 16:43
+ (1) -
Жуковой в залі не було. Вона переховувалась в кабінеті Сич і не реєструвались ні та, ні друга. Теж "хвилювалась" за підвищення зарплати вчителям. А як завжди кричить, тіпа вона відстоює їх інтереси. Чого ж ви, пані Жукова, не прийшли і не проголусували за зарплату вчителям. Хвалько чи Куц не дозволили? Правильно в статті написано "овочі" є овочі
Alzhir | 26.10.2012 | 22:12
+ (2) -
Когда ж это Шапито закончится и начнется хоть какая-то работа... angry
Педагог | 30.10.2012 | 17:59
+ (0) -
А що зарплату бюджетникам підвищує міська рада?
я | 30.10.2012 | 18:57
+ (1) -
так за какой хер им платят зарплату, если они на работу не ходят????
ВВС | 30.10.2012 | 20:49
+ (1) -
Куц не був на робочому місці. І куди правоохоронні органи дивляться?
сергей | 30.10.2012 | 21:00
+ (0) -
почему эти суки - депутаты не ходят на работу а з\п получают???
почему этот бесхребетный мер не может их заставить работать, а з\п всё равно платит???
куда смотрит КРУ или кто там должен этим заниматься???
что за дерьмо в городе творится???
МММ | 31.10.2012 | 00:32
+ (0) -
Сергію. Хто вам сказав, що наші депутати зарплату отримають???
ліза | 31.10.2012 | 23:18
+ (0) -
Прослухайте виступ міського голови. Як колишній лідер незалежної профспілки виступає проти профспілки. Уже не треба давати навіть тих копійок на культмасову і спортивну роботу,бо все йде на дороги і ліфти...а тут ще профспілка, щось хоче...
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів