34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Чи буде у місті фан-зона?

Чи буде у місті фан-зона?

07.06.2016

17

2456

Про актуальні питання життєдіяльності міста (зокрема, про бюджет 2016 року, вуличну торгівлю, створення фан-зони для футбольних вболівальників та перейменування Кузнецовська на Вараш) говорили у міській раді вчора, 6 червня, під час чергового засідання виконавчого комітету.

 

 

У порядку денному засідання значилося 17 питань, усі вони цього дня були розглянуті. З 12 членів виконкому присутніми були 8: міський голова Сергій Анощенко, секретар ради Ірина Шумра, заступник міського голови Ніна Зубрецька, керуючий справами Віктор Міцюк, Олександр Коцюбинський, Ігор Саворона, Геннадій Дерев`янчук та Орест Когут.

 

До слова, Орест Степанович завітав на засідання виконкому не з порожніми руками: він приніс до зали примірник газети "Вараш" та дуже цікавився у присутніх, чи є у залі бодай хтось із журналістів цього видання. Можливо, просто хотів познайомитися із місцевими "акулами пера", а, можливо, й особисто привітати з вчорашнім святом.

 

Також цікаво, що вчора члени виконкому вперше працювали на засіданні із планшетами. Варто зазначити, що плюси від такого нововведення було помітно: по-перше, значно зменшилися стоси паперу на столах та у залі; по-друге, вся інформація висвітлювалася на моніторі, що полегшувало роботу ще й присутнім працівникам виконкому та журналістам, і, по-третє, як повідомив міський голова, незабаром голосування членів виконкому здійснюватиметься поіменно в електронному режимі, що зробить ще більш прозорою роботу кожного із них.

 

 

Говорили про бюджет міста-2016

 

Начальник фінансового управління Валентина Тацюк розповіла присутнім про те, що бюджет міста за І квартал 2016 року по власних доходах виконано на 123,5%. "Видаткова ж частина виконана лише на 82,9%. Заборгованості по утриманню установ та виконанню міських програм не було, існує лише заборгованість по пільгах і субсидіях (трансферти з державного бюджету, на 1 червня - 1 мільйон 200 тисяч гривень)", - зазначила Валентина Вікентіївна.

 

 

 

Скільки дітей оздоровляться влітку?

 

Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей міста в 2016 році присутнім розповіла Наталія Ярута, головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді: "У місті налічується 4 тисячі 835 дітей віком від 7 до 17 років. За рахунок місцевого бюджету плануємо оздоровити 256 дітей. За рахунок організацій, підприємств і батьків планується, що оздоровляться ще понад 600 дітей." Втім, доповідач уточнила, що ці цифри є приблизними, оскільки не всі організації надають повну нформацію. Відтак, точну кількість дітей, які оздоровляться влітку, ми зможемо дізнатися вже у вересні, після проведення анкетування про оздоровлення та відпочинок дітей у літній період.

 

 

Говорили про міських перевізників

 

Під час доповіді питання "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Кузнецовськ" т.в.о. начальника відділу економіки Руслана Ляскун розповіла про те, що наразі заключено договори з двома перевізниками: представник "АТП" Іван Пінчук возить містян до залізничної станції та на дачі (договір до 2017 року), а перевізник Сергій Лишканець - по місту.

 

"Договір з Лишканцем було укладено лише на рік, але він оскаржив його у суді. Відтак, перший суд він виграв, а це означає, що Лишканець возитиме мешканців міста до 22 жовтня 2020 року. Втім, справа ще не завершена, оскільки наш юрвідділ подав касацію на цю постанову суду", - зазначила Руслана Ляскун.

 

Детальніше у відео:

 

 

Вуличну торгівлю впорядкують

 

Також під час вчорашнього засідання було утворено тендерний комітет виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та створено 2 робочі групи: одна обстежуватиме суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами на території міста, а інша впорядковуватиме вуличну трогівлю в місті. Питання у присутніх виникли лише щодо присутності у комісії підприємців. "Хто проводив "відбір" та визначав, хто саме з міських підприємців буде у цій комісії?", - поцікавився один із членів виконкому.

 

Детальніше у відео:

 

 

Розглянули житлові питання

 

Про оформлення права приватної та приватної спільної часткової власності на квартири м. Кузнецовськ і житлові приміщення в гуртожитках доповідав директор КП "КМ БТІ" Віктор Келлер. Віктор Георгієвич розповів, що у зв'язку із активізацією процесу створення ОСББ, значно активізувався у місті і процес приватизації житла. Так, вчора члени виконкому погодили приватизацію 32 квартир та 9 кімнат у гуртожитках.

 

Про виключення квартири із числа службових, взяття на квартоблік громадян міста та надання житла доповідала головний спеціаліст з обліку житла Надія Ковальчук.

 

Детальніше у відео:

 

 

 

Наостанок члени виконкому розглянули 3 петиції, які набрали 100 і більше голосів містян:

 

- "Створення фан-зони у місті Кузнецовську для вболівання за збірну України на ЄВРО - 2016".

 

Присутній у залі автор петиції коротко розповів про суть звернення. "Європейський чемпіонат по футболу проводиться раз у чотири роки. Збірна України вперше пройшовши всю дистанцію кваліфікації вийшла на чемпіонат. В кожному обласному центрі України під час проведення ЄВРО - 2016 у Франції буде створена фан - зона для вболівання за збірну України, однак не кожен зможе дістатися до обласного центру. В нашому місті є багато прихильників, які палко будуть в червні переживати за збірну України. В цей нелегкий для України час потрібно згуртуватися і підтримати збірну на шляху до завоювання нових вершин і завоювання престижу для України на європейському і світовому рівні", - зазначив він.

 

У свою чергу міський голова Сергій Анощенко розповів, що наразі тривають перемовини із одним із підприємців міста щодо цього питання. Що ж, усі вболівальники міста сподіваються на добру волю підприємця у цій справі та на те, що у нашому місті незабаром таки буде своя фан-зона.

 

Детальніше у відео:

 

 

Вимоги другої петиції "не ліквідовувати Кузнецовську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5 Кузнецовської міської ради в якій навчається 721 учень та працює 102 працівники" прокоментував міський голова Сергій Анощенко. Автор цієї петиції не прийшов на засідання виконкому.

 

Детальніше у відео:

 

 

Третя петиція стосувалася перейменування нашого міста. ЇЇ автор, депутат Павло Пан, не зміг бути присутнім на засіданні через відсутність у місті, відтак, вимоги петиції зачитав начальник відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики Віктор Босик:

 

"- Кузнецовській міській раді та її виконавчому комітету невідкладно розпочати процедуру оскарження у судовому порядку Постанови в частині перейменування міста Кузнецовськ (порушення процедури, строків, не врахування думки громади).

- Кузнецовській міській раді та її виконавчому комітету терміново провести соціологічне опитування мешканців міста щодо назви міста з напрацюваннями конкретних пропозицій, крім того для проведення соціологічного дослідження(опитування) залучити незалежних експертів.

- За результатами опитування провести громадські слухання (загальні збори мешканців міста, місцевий референдум тощо.) з метою підготовки пропозиції назви міста та подачі на розгляд Кузнецовській міській раді та Верховній Раді України.

- Кузнецовській міській раді та її виконавчому комітету підготувати звернення до Верховної Ради України щодо недопустимості проведення/визначення назви міста порушуючи принцип верховенства права, нехтуючи основними положеннями Конституції України мешканців міста Кузнецовськ та не врахування думки громади міста.

- Кузнецовській міській раді та її виконавчому комітету підготувати звернення до Інституту Національної Пам’яті щодо надання відповідних пояснень чому новозбудованому та новоутвореному населеному пункту місто Кузнецовськ приписують історичну назву Вараш".

 

Детальніше у відео:

 

Всього коментарів: 15
1
Masliuk | 07.06.2016 | 21:13
+ (-3) -
Питання просте: чому міська виконавча влада саботує рішення державної законодавчої влади?
Пану меру доведеться давати пояснення за які кошти він збирається вести судові процеси, опитування мешканців, проводити референдум...
Дуже цікаво побачити кошторис цих "заходів"... 

Агов! Панове активісти! Де ваша принциповість в питаннях розтрати владою коштів місцевого бюджету?
2
GenkaUA | 07.06.2016 | 21:28
+ (1) -
Як ти вже дістав всіх
4
Masliuk | 07.06.2016 | 21:51
+ (-2) -
За всіх не кажи. tongue
5
Masliuk | 07.06.2016 | 21:53
+ (-2) -
GenkaUA , так "за чий рахунок банкет буде"? (це про витрати на суди, референдум, опитування, агітація)
kasha | 10.06.2016 | 04:30
+ (-1) -
за твій , ще Жданюка можеш підключити
3
житель | 07.06.2016 | 21:39
+ (0) -
1. оголосіть який саме підприємець має облаштувати фан зону???
2. ЗОШ № 5 Ви пане мер риєте собі могилу...
6
Поліщук | 07.06.2016 | 22:46
+ (0) -
Меру захотілось референдуму. Вже порахував скільки потрібно добровольців в комісії, скільки грошей витратити. А що потім зі своїм референдумом робитиме.  Скрутить протоколи в трубочку і ... Сьогоднішня явка на мітинг показала % учасників  майбутнього референдуму. Робіть щось для міста. Вже 8 місяців пройшло від виборів. А крім судів і сварок  голова з депутатами нічого не зробили. Кажуть що Анощенко програв суд Яні Горегляд хоч сам особисто їздив в суд до Володимирця. Собак розвелось. Пройти по місту неможна. Покусають як вчора покусали члена виконкому Гешу і порвали штани біля білого дому . А мер все якісь чвари розводить. Та збери людей і поясни, заспокой що ніяких витрат на перейменування проста людина не матиме
7
34400 | 07.06.2016 | 22:58
+ (1) -
Попередження за порушення правил сайту, а саме:
Цитата
- реєструватися (дописувати) на сайті під різними псевдами (ніками) і, таким чином, вводити в оману щодо своєї особи інших відвідувачів;
8
Masliuk | 08.06.2016 | 09:17
+ (-2) -
Мер з частиною міськради вирішили погратись у велику політику. Уявили себе ледь не гуру політичного Олімпу, а в місті досі не залатані дірки в асфальті, з гарячого крану тече холодна вода, комуналка зашкалює, ціни в 1,5-2 рази вищі ніж в сусідній області, спиртне і цигарки продаються на кожному кроці дітям...
9
фанат | 08.06.2016 | 11:46
+ (1) -
Загадковий підприємець це синок Юри Нестерчука Ромка. То я так думаю що будем дивитись футбол в дома, або по барах. ПЄЧАЛЬКА.
Kr1stof | 08.06.2016 | 13:39
+ (0) -
офіційна ліцензія на фан-зону коштує 8 тис.євро. Чи хочете не легальний варіант???
Masliuk | 08.06.2016 | 17:02
+ (-1) -
Звідки інфо про 8 тис ойро?
І якщо це правда - то звичайно у нас має бути нелегальний варіант. Назвати можна не "фан-зона", а наприклад "фан-майданчик".
h31p | 08.06.2016 | 22:21
+ (0) -
ви дуже послідовний пан.
спочатку вимагаєте виконати законну постанову про вараш, а потім пропонуєте проігнорувати законну вимогу тк "україна" про заборону коллективного перегляду матчів.
Masliuk | 09.06.2016 | 13:17
+ (0) -
Нехай з "забороною колективного пергляду матчів" тк "Україна" в цілому і сам Ахметов окремо поцілують мене нижче спини, тобто в дупу.
Ніхто не зможе мені заборонити дивитись футбол з кумами, друзями чи просто з хорошими людьми. І якщо тк "Україна" не хоче їх мені показувати - я їх буду дивитись по Футбол-1 чи Футбол-2, зрештою якщо це також ахметовські канали - подивлюсь по Россия-1 чи на Первом канале.
А панове мер і депутати - якщо не хочете робити в місті фан-зону (фан-майданчик, фан-містечко) так прямо і скажіть, не соромтесь, а не посилайтесь на міфічні заборони тк "Україна".
4815617 | 08.06.2016 | 22:15
+ (0) -
Видалено
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів