34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Чи бути в Кузнецовську комунальному ринку?

Чи бути в Кузнецовську комунальному ринку?

09.11.2011

21

2010

В міській газеті "Вісті" №44 було опубліковане звернення Сергія Анощенко до жителів міста Кузнецовськ:

"До міської ради надійшло звернення товариства «Рівне-ПАС» (правонаступника ВАТ «Рівненське підприємство автобусних станцій»), в якому обгрунтоване прохання скасувати рішення, що дозволяло відкриття ринку та організацію платної стоянки на території автовокзалу.

Тут щоденно розміщуються десятки підприємців, які надають торговельні послуги жителям міста. Щосуботи кількість торгових палаток тут збільшується чи не вдвічі. Ліквідовуючи ринок на території автовокзалу, ми зобов’язані подбати про альтернативні пропозиції щодо переміщення ринку на іншу територію. Тому питання створення комунального ринку актуальне як ніколи.

При аналізі сфери торгівлі нашого міста можна з впевненістю сказати, що не всі підприємці працюють в однакових умовах. Окремі з них взагалі перебувають на якійсь пільговій схемі.

Це стосується торгівлі біля будинку №11 м-ну Вараш, у районі музичної школи, біля центральної аптеки. До речі, біля аптеки останнім часом розпочалась торгівля і промисловими товарами.

Всі, хто торгує у невстановлених місцях, нічого не сплачують до міського бюджету. Тому ці ділянки було б доречним включити в склад комунального ринку. Крім того, варто буде включити до нього і земельну ділянку, на якій систематично розміщуються заїжджі атракціони, цирки, зоопарки, оскільки згідно з чинним законодавством міська влада тепер не надає дозволи на їхню діяльність, то логічно, щоб місто принаймні отримувало від них якісь кошти для поповнення бюджету. Тому на наступній сесії я, як міський голова, ініціюватиму створення комунального ринку. Гадаю, що етап становлення займе близько шести місяців. А надалі ця структура стане самоокупною. У разі позитивного вирішення питання створення ринку у місті з’являться нові робочі місця.

Крім того, біля діючих ринків теж потрібно провести деякі зміни. Зокрема, автомобілі, які торгують борошном і цукром біля центрального ринку, фактично перекривають виїзд і в разі надзвичайної ситуації навіть спецтехніка не зможе заїхати куди слід. Розглядається можливість розміщення підприємців з великотоннажним автотранспортом на ринку Північний. Ми зобов’язані не чекати надзвичайної ситуації, а зробити все, щоб вона не виникла.

Створення нового ринку – це не тільки збереження певної кількості робочих місць підприємців, а й зручності жителям міста. Але найголовніше те, що новий ринок забезпечить додаткові надходження до міського бюджету. Ці кошти Кузнецовську вкрай необхідні для ремонту житлового фонду, доріг, вирішення інших соціальних питань."


А ось що думають з приводу ліквідації ринку біля Автовокзалу та створенння альтернативного комунального ринку самі підприємці міста:

"Ми торгували на цьому ринку (біля автовокзалу) багато років і нікому це не заважало. На ринок Комунальний, навіть в разі його створення, ми не підемо. Тут, на центральному ринку, в нас є всі зручності - ларьки, склади, а що чекає на нас там? Люди звикли до цього ринку, хто буде ходити і купувати нашу продукцію на Комунальний ринок? Та ніхто!

Та ви збудуйте хоч п'ять нових ринків - ми туди не хочемо йти!"


Всього коментарів: 20
1
покупець | 10.11.2011 | 13:34
+ (0) -
Так і має бути -вовчий закон виживання: збитись в стаю і накинутись на новоявлених конкурентів. Новий ринок-це нові місця; більше продавців-більше товара. ТОВАР ДЕШЕВШАЄ. Хто чинить спротив? Явно не мешканці міста. Я з задоволенням піду на новий ринок, тимбільше,якщо він буде близче.
черепаха | 14.01.2012 | 21:39
+ (-1) -
Це переселення палаток із великого ринку (а саме секонд і палатки на дорозі до нього, от і все і ціни від цього аж ніяк не зміняться
2
Жителька | 10.11.2011 | 13:41
+ (0) -
І я так скажу - підприємці бояться конкуренції. Я буду ходити за покупками на Комунальний ринок, мені взагалі байдуже, на який ринок ходити...
3
Анонім) | 10.11.2011 | 14:56
+ (0) -
а чому у нас в місті саме субота - базарний день? не краще б було зробити його в неділю? у нас в місті багато працюючих в суботу, а в інші дні неможливо нічого купити, бо нема вибору і шалені ціни angry
4
Алехандро | 14.11.2011 | 10:23
+ (-1) -
Комунальний ринок потрібний як підприємцям, так і жителям (покупцям) і створювати його дуже доцільно. Не кожен підприємець може дозволити придбати собі торг. павільйончик у Мордасів на Центральному ринку за ціною 3000 грн. 1 м. кв.
Порахуймо, маленький павільйончик з 18 м. кв. обійдеться в 54000 грн. плюс послуги ринку 800 грн./міс. плюс світло 300 грн./міс., а ще податки.... І Ви шановні хочете низьких цін?
А У Комунальному ринку такого свавілля не буде, бо то державне і в три шкури дерти ніхто не буде з підприємців, а отже і ціна на товар буде нижчою і конкуренція більшою - усім вигідно, крім Мордасів зажерливих!!!
P.S.Для прикладу, 1 м. кв. оренди в Мордасів коштує 1.20 грн. в день, а у Зубрецького (р-к Південний) - 0.60 грн./день 1 м. кв. Робіть висновки самі, чи потрібний Комунальний ринок?
8
kabon2 | 21.12.2011 | 02:29
+ (0) -
я підтримую!!!
черепаха | 14.01.2012 | 21:35
+ (0) -
це ринок для палаток, і магазинів там не буде.
5
roker | 07.12.2011 | 21:12
+ (0) -
один (видалено) ціни (видалено)-колотити cry wacko
6
Varvara | 07.12.2011 | 22:32
+ (0) -
Слідкуйте, будь ласка, за своєю мовою
7
kabon2 | 21.12.2011 | 02:27
+ (0) -
а на рахунок інтернет провайдерів!!! на даний час київстар має в нашому місті найвигідніші умови як для мене і я думаю для багатьох людей!!! нехай інші провайдери знизять свої ціни і зроблять відповідні умови то від них не хто не буде іти!!! і мені байдуже хто є власником компанії, а би боло дешево і хороші умови!!
9
степан | 23.12.2011 | 19:53
+ (1) -
Куди подінемо автомобілі зі стоянки на якій буде створений ринок? В двори на газони? А щодо економічної вигоди для міста, то не потребує доведення те, що найефективніше працює приватний бізнес. А комунальний ринок буде черговим коритом для керівництва ринку.
Света | 29.12.2011 | 21:33
+ (1) -
Навіщо в місті створювати ще одну збиткову структуру!!! Хочете ринок віддайте це місце в приватні руки під ринок!!!
черепаха | 14.01.2012 | 21:30
+ (0) -
"У разі позитивного вирішення питання створення ринку у місті з’являться нові робочі місця"-про які робочі місця йдеться мова? Про "директора ринку" з зарплатою мінімум 5000 грн., економіста та бугалтера по 2000 грн. та контрелерів як мінімум по 1500 грн., прибиральника та сторожа по 1000 грн. та інших????. А де ж тоді візьметься дохід в бюджет???? Адже гроші на утримання будуть йти чималі. Інша сторона цього питання-великі машини з мукою на Північний, секонд на комунальний і суботу покупець мотайся по всьому місту. В чому полегшення для покупця???? Бігати по місту і шукати свій товар??? На скільки мені відомо, підприємці які працюють на тих місцях які збираються перенести на комунальний, звертались із заявою на сесію міської ради про щомісячні благодійні внески в біджет міста. Але чомусь наша влада порахувала що це корупція. Тобто виходить ,якщо люди добровільно дають гроші і влада при цьому не несе ніяких витрат--то це протизаконно, от відволікати гроші з бюджету на утримання ринку та як мінімум 10 чоловік робітників нового ринку--то це нормально. Кому ж це вигідно????
maxilady | 16.02.2012 | 21:57
+ (0) -
Пан Анощенко так спешит запустить коммунальный рынок только для того чтобы побыстрее до выборов приватизировать его .Он прекрасно понимает что второго срока ему невидать надо же что нибудь утащить от города и для себя любимого.А то ему уже и работа на атомной не светит в будующем. А такие наивные кузнецовцы верят в его чистые помыслы. Не о вас он заботится а о себе.И будет вам еще один Мордасище.
Гала | 20.02.2012 | 18:07
+ (1) -
Да не плануються витрати з бюджету на заробітну плату працівникам ринку. Це буде комунальне підприємство, тобто вони самі будуть на себе заробляти. А вигідно це буде місту, бо всі, хто буде торгувати на комунальному ринку, будуть плати в міській бюджет. Адже зараз підприємці, що торгують в суботу на вул.Ринковій, гроші нікуди не платять (або з них збирає хтось собі в карман).
Українець | 20.02.2012 | 21:05
+ (0) -
Для Гали - раніше підприємці, які торгували на ринку, сплачували ринковий збір який ішов до бюджету. З прийняттям нового Податкового Кодексу ринковий збір відмінений. Тому підприємці будуть платити лише ринку за надані послуги. А ринок, буде перераховувати до бюджету податок на прибуток, якщо він в нього буде.А щоб брати гроші за торгівлю на вул.Ринковій необхідно визначити механізм і особу яка справлятиме кошти за надані місця для торгівлі Це,наприклад, може бути плата за прибирання. Це може робити й КМКП. Адже збирали вони гроші за паркування.
Гала | 21.02.2012 | 12:31
+ (0) -
Але факт залишається фактом: на даний час кошти в бюджет не надходять. То треба щось робити. Можливо, створення комунального ринку - це вихід?
Warasch | 26.02.2012 | 00:32
+ (0) -
Люди добрі,про що ви балакаєте? Ви вже геть з глузду зїхали з своїми ринками.Навіщо нам той комунальний ринок.Думаєте там буде дешевше Та за що ви те дешеве купувати будете Ви думайте про те ,що ваші діти закінчують школу і нема їм куди далі йти.Всі ви знаєте ,що в місті важко з роботою так думайте про те щоб хтось з багатих людей України чи іноземців збудував підприємство .Забезпечив вас робочими місцями .Ми з кожним днем старіємо, а пенсії всі хочете великі Щоб мати великі пенсії потрібно з вас щось в пенсійний фонд перераховувати .На комунальному ринку буде стояти сама незахищена верства підприємців і від них буджет непоповниться.Щоб почати свій бізнес потрібні великі вкладення ,а наших підприємців вже можна на пальцях перерахувати.Люди старіють і тим більше з такою фінансовою скрутою як зараз у світі напевно вони уже немають можливості і сил щось ще відкривати.Краще наведіть лад з тими підприємствами які ще нерозвалили зовсім. Цікаво чому наші можновладці неможуть наш стадіон навіть в період лютих морозів залити водою і зробити каток ,брати по пару гривень так можнаб було хоть чимось допомогти місцевому бюджету.Оздоровлювати націю потрібно, а не ринки будувати.Молодь спивається, наркоманія ,а вам дай шмотки і добре пожерти.Наші батьки не голі ходили ,а нас виростили і зробили нас людьми.Ми зараз стали заручниками всяких цяцьок.Духовно відстаємо.Чому нема цікавих програм по телебаченню.Світ котиться вниз,а ми радіємо що з нас зроблять рабів.Ми того дождемось поки будемо так відноситись до всього
покупець | 26.02.2012 | 02:54
+ (0) -
На городі бузина, а в Киеві дядько.
сова | 26.02.2012 | 14:39
+ (0) -
Можливо, контора комунального ринку і потрібна із мінімальним штатом , який міг б збирати гроші за торгівлю на секонхеді та в районі автовокзалу.Створення ринку на стоянці потребуєг ромадського туалету,стоянки автомобілів як продавців, так і мешканців міста, а це не маленьки гроші, окрім заробітної плати обслуговуючому персоналу ринку. Вклавши гроші громади на будівництво, через рік - другий можна буде рахувати його нерентабильним... і прадати своїм. У місті має бути стоянка, і дивним є те, що в комунальному підпорядкуваню вона збиткова, а в приватників- прибуткова. Робимо висновки.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів