34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Чи є різниця між словами "виносити" та "переносити"?

Чи є різниця між словами "виносити" та "переносити"?

24.05.2012

19

1490

Нещодавно секретар Кузнецовської міської ради Ігор Куц звинуватив головного спеціаліста, землевпорядника міськвиконкому в тому, що останній намагався винести з приміщення виконкому близько 40 папок з документами по земельних питаннях: ""В неділю, 20 травня 2012 року, депутатам стало відомо про те, що головний спеціаліст, землевпорядник міськвиконкому намагався винести з приміщення виконкому більше 40 папок з документами по земельних питаннях. Відповідно, на виході його зупинив черговий і не дозволив винести ці папки."

За роз'ясненнями ми звернулись до самого Дмитра Голуба головного спеціаліста, землевпорядника міськвиконкому. І почули від нього абсолютно протилежну версію розвитку подій 20 травня 2012 року:

"20 травня 2012 року мною було перенесено копії матеріалів стосовно земельних відносин, звернень фізичних та юридичних осіб, вихідної та вхідної документації із мого службового приміщення до службового приміщення першого заступника міського голови В. І. Ковальчука (куратора) для опрацювання їх останнім та міським головою. Інформація щодо спроби винести матеріали за межі приміщення виконавчого комітету міської ради є безпідставною, не знаю де черговий установи та секретар міської ради її отримали. Про це мають свідчити показання технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото та відео зйомки, відеозапису, на яких я нібито намагався винести матеріали з установи. Такі показання відсутні.

Всі оригінали документів зберігаються в приміщенні виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, в канцелярії виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та в спеціаліста із звернень громадян. Рішення міської ради із підписами керівника та гербовою печаткою міської ради зберігаються у секретаря міської ради. Перенесені мною матеріали називаються копіями та примірниками виконавця, які робляться та зберігаються виключно для зручності виконавця працювати з тим чи іншим питанням, з метою уникнути зайвої біготні по кабінетах у разі потреби конкретної інформації, а не «документами по земельним питанням».

Щодо вчинення таких дій 20 травня 2012 року у вихідний день, то саме в цей час я мав вільний особистий час. Так, 21 травня 2012 року я мав бути відсутнім на робочому місці в зв’язку з особистими обставинами, про що свідчить моя заява на ім’я першого заступника міського голови від 15 травня 2012 року. Зранку 21 травня 2012 року обставини змінилися і я вийшов на роботу.

Також, законодавством України не заборонено посадовим особам працювати із матеріалами, що не містять відомостей про державну таємницю у вихідні дні з власної ініціативи. Крім того керівник або куратор має право дати вказівку підлеглому надати йому матеріали для опрацювання, вивчення чи ознайомлення з ними. Порушень трудового законодавства у вчинених діях не вбачається.

Крім того відповідальний черговий виконавчого комітету Кузнецовської міської ради дізнавшись про перенесення мною вказаних раніше матеріалів до першого заступника міського голови, мав повідомити керівника установи, а саме міського голову Анощенка Сергія Івановича про вчинення мною таких дій. Проте, черговий таких дій не вчинив, але надав недостовірну та безпідставну інформацію секретарю міською ради ніби то я виносив матеріали за межі установи. Позиція чергового є незрозумілою.

Стосовно того, що в понеділок, 21 травня, дані матеріали були знайдені в кабінеті першого заступника міського голови, то дані матеріали ніхто не від кого не ховав і таємниці з їх перенесенням не створював.
Ніякої таємної інформації та матеріалів в одному примірнику у перенесених мною матеріалах не зберігалося.

А от з якою метою, безпідставно, депутатами міської ради 21 травня 2012 року приблизно о 8 годині ранку з кабінету першого заступника міського голови Ковальчука Василя Івановича було вилучено та винесено вказані матеріали без опису та відсутності у депутатів правової підстави для здійснення таких дій, залишається відритим питанням. Для чого вони депутатам?"


Аби остаточно прояснити дану ситуацію, ми звернулись із запитанням до відповідальної чергової, яка, за словами Ігоря Куца, 20 травня 2012 року "на виході зупинила Дмитра Голуба і не дозволила винести папки з документами із приміщення виконкому".

На запитаннями "Чи виносив 20 травня 2012 року Дмитро Голуб,  головний спеціаліст, землевпорядник міськвиконкому, будь-які папки із приміщення виконкому?" нам відповіла Літвін Лідія Степанівна, яка чергувала в виконавчому комітеті 20 травня 2012 року:

"Ніяких папок із приміщення виконкому Дмитро Голуб 20 травня 2012 року не виносив. Він не спускався з папками навіть в хол першого поверху, він лише попросив мене відкрити йому кабінет першого заступника міського голови Ковальчука, для того, аби він переніс документи. Чому секретар міської ради сказав, що я бачила, як хтось виносив папки із виконкому - я не знаю."

Всього коментарів: 19
1
О_о | 24.05.2012 | 12:55
+ (1) -
Оце так Куц брехуняка biggrin
Він же юрист вродє, як можна так лажатись?
2
### | 24.05.2012 | 14:32
+ (1) -
Оце Куц зап...івся !!!
3
Жорик | 24.05.2012 | 19:40
+ (-2) -
O_o и ### - це ви лажаєтесь!!! booze
4
Гена | 24.05.2012 | 19:42
+ (1) -
Я б на месте землевпорядника подал на секретаря в суд, пусть бы ответил за свои слова.
5
DoCent | 24.05.2012 | 21:44
+ (2) -
Хоть бы выучил подготовленный текст!заметают следы как могут.... angry
6
леший | 24.05.2012 | 21:49
+ (-1) -
Дима - молодец, так держать, дал хорошего щелбана в нос Куцу! Вот другим "посадовцям" будет наука, что не надо "высасывать из пальцы" дешевую сенсацию, лишь бы внимание народа отвести от своих гнилых делишек. Куц - ГАНЬБА!
7
chico13 | 25.05.2012 | 13:14
+ (1) -
Замитает, замитает, свои следи Димончик и к тебя доберутса органы рано или позно и выкрыют твои темные делишки которые ты крышовал, денишки за использование земли общины наего города ишли в твои карманы, а не в городской бюджет, за которые ты и машинку прикупил и квартирку в новострое, думаю твоя скромная зарплатка госслужащего этого не позволилаб а?
8
Valera | 28.05.2012 | 23:28
+ (0) -
... в топку його разом з папками, палатиме будь-здоров.....
9
Леська | 29.05.2012 | 16:59
+ (0) -
Народ, ви б хоч трохи думали, що мелете! Яким чином мені цікаво "денишки за использование земли общины наего города ишли в твои карманы, а не в городской бюджет". Землевпорядник - це лише держслужбовець, він не має жодної влади в місті, кожна його дія знаходиться під контролем не тільки мера, а й прокурора, тому він не має можливості виконувати жодні протизаконні дії. Він працював і при Коровкіні, і при Анощенко і завжди чесно і добросовісно виконував свою роботу!
chico13 | 30.05.2012 | 16:10
+ (-1) -
Яким чином я поясню. Є в нашому місті такі випадки що земля використовується, а на це договір оренди неукладений, а про це знає лише Діма Голуб ну і можливо ще деякі особи котрих ви перерахували. А за використання отримує не міський бюджет а кишені тих хто про це знає і мовчить.
DoCent | 31.05.2012 | 02:47
+ (0) -
У нас куча миллионеров гос служащие и под контролем...и ничего...воруют дальше...
леший | 31.05.2012 | 13:50
+ (1) -
10 chico13 (Вчора 15:10)
Яким чином я поясню. Є в нашому місті такі випадки що земля використовується, а на це договір оренди неукладений, а про це знає лише Діма Голуб ну і можливо ще деякі особи котрих ви перерахували. А за використання отримує не міський бюджет а кишені тих хто про це знає і мовчить.

А ну-ка, пожалуста, факты в студию: какой конкретно земельный участок, кто арендатор, сумма денежек в кармане Голуба, ну и т.д. В противном случае, обыкновенная болтовня от chico13, если не сказать большего....
chico13 | 31.05.2012 | 14:40
+ (-1) -
Да хочаб магазин Колібріс. Суму яка осідає в карманах не знаю, але договору на оренду земельної ділянки не має мабуть і до сьогодні. Бо ще пів року назат точно не було.
Леська | 31.05.2012 | 20:08
+ (3) -
13 chico13 (Сьогодні 13:40)
Стосовно того, що пів року назад не було договору оренди земельної ділянки під магазином "Колібріс", звідки у вас така інформація? Наскільки я знаю, договори та господарські угоди містять персональні дані і не підлягають розголошенню, таким чином бачити наявність вказаного договору оренди земельної ділянки, як звичайний громадянин ви не могли. Цей договір не є публічною інформацією. І які у вас підстави звинувачувати когось (мера, землевпорядника і прокурора) в якихось махинаціях не маючи підтверджень та фактів? Беручи до уваги вашу обізнаність у земельних відносинах між міською радою та СПД, мимоволі приходить думка, що ви або депутат або працівник виконкому, який має доступ до відповідних документів і можливо самі маєте долю у діях, викладених у попередніх ваших коментарях.
tasya | 31.05.2012 | 20:22
+ (1) -
Во-во)) Для малограмотного(таким ви себе намагаєтесь показати)ви знаєте дуже точну інформацію, не для загального розголосу. Конспіратор от тільки із вас поганенький smile
chico13 | 01.06.2012 | 21:50
+ (0) -
Інформація ця ходить в міські раді вже цілий рік і депутати нинішнього созиву, хотіли поламати ці схеми, а от чи поламали точно не знаю попробую взнати, якщо треба точна інформація, і повірте це може зробити любий пересічний громадянин трошки комунікабельності та звязків і результат не забариться. А на рахунок того чи я депутат, тверде НІ, а от щоб хтось із них заходив на сайти міста та читав ці переписки, та крики душі то можливо вону краще володіли інформацією і приймали обдумані рішення.
Леська | 01.06.2012 | 22:59
+ (1) -
16 chico13 (Сьогодні 20:50)
Дивним є ваш коментар "...що земля використовується, а на це договір оренди неукладений, А ПРО ЦЕ ЗНАЄ ЛИШЕ ДІМА ГОЛУБ ну і можливо ще деякі особи ..."
Дивним він є тому, що суперечить іншому вашому коментарю "... повірте це може зробити ЛЮБИЙ пересічний громадянин ..."
Так ви визначтеся, чи знає цю інформацію ЛИШЕ ДІМА ГОЛУБ, чи може отримати ЛЮБИЙ ПЕРЕСІЧНИЙ ГРОМАДЯНИН? Де ви щирі? smile
chico13 | 02.06.2012 | 17:08
+ (-1) -
На сьогодні про це знає багато хто але я не впевнений що договір оренди укладений сьогодні, а до того моменту коли про це взнали багато хто то знав Діма і деякі особи котрим це було вигідно.
Наташа | 02.06.2012 | 22:48
+ (-1) -
Голуб Діма лакей у Анощенка.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів