34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Чим займалась прокуратура Кузнецовська у 2014 році?

Чим займалась прокуратура Кузнецовська у 2014 році?

15.01.2015

4

1217

Інформацію про роботу прокуратури міста у 2014 році розміщено на сайті Кузнецовської міської ради.

 

Прокуратурою міста у межах повноважень, визначених ст. 121 Конституції України, упродовж 2014 року вживались організаційно-практичні заходи, спрямовані на покращення прокурорської діяльності, реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності, забезпечення відшкодування завданих збитків.

 

Завдяки вжитим прокуратурою та правоохоронними органами міста управлінським, організаційним та координаційним заходам покращено криміногенну ситуацію в місті, підвищено ефективність захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави.

 

У поточному році обліковано 515 кримінальних правопорушень, що на 5,5% менше за аналогічний період минулого року. З числа вчинених кримінальних правопорушень: 5 особливо тяжких злочинів, 49 тяжких злочинів, 128 злочинів середньої тяжкості, 92 - невеликої тяжкості.

 

Державними обвинувачами забезпечено участь у розгляді кримінальних проваджень судами першої інстанції по 65 провадженнях.

 

Прокуратурою міста постійно вживались заходи щодо боротьби з адміністративно-карними корупційними правопорушеннями. Так, у 2014 році складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, який розглянутий Кузнецовським міським судом із застосуванням штрафу.

 

Особлива увага приділяється питанню додержання конституційних прав громадян, у тому числі потерпілих, при провадженні досудового розслідування.

 

В порядку нагляду за додержанням законності в діяльності правоохоронних органів на стадії досудового розслідування розглянуто 8 подань за результатами розгляду яких 6 працівників Кузнецовського МВ притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 

Прокуратурою міста вживалися заходи, спрямовані на удосконалення та підвищення ефективності наглядової діяльності на пріоритетних напрямах.

 

Так, упродовж поточного року в порядку нагляду за додержанням і застосування законів щодо захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прийнято 63 постанови про проведення перевірок за результатами проведення яких розпочато 6 кримінальних проваджень, розглянуто із вжиттям заходів 62 подання, притягнуто до відповідальності 36 посадових осіб, з яких 12 осіб органів контролю (кожен третій контролер). За актами прокурорського реагування відшкодовано 66 тис. грн., у тому числі 9 тис. грн. до бюджету. Прокуратурою міста активізовано роботу з питань захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин. За результатами проведених перевірок внесено 6 подань, які розглянуті та задоволені, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 3 посадові особи, попереджено незаконне надання у приватну власність 0,007 га земель комунальної власності вартістю 17 тис. грн.

 

При здійсненні нагляду за додержанням і застосуванням законів про адміністративні правопорушення органами та посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій щодо притягнення осіб до адміністративної відповідальності внесено та розглянуто 9 подань, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 посадових осіб, з них 2 органів контролю.

 

Окрім того, за результатами опрацювання матеріалів про адміністративні правопорушення упродовж поточного року прокуратурою міста внесено апеляційну скаргу на постанову Кузнецовського міського суду, яка розглянута та задоволена.

 

В порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів з питань захисту прав і свобод дітей проведено 8 перевірок, за результатами яких внесено 10 подань про усунення порушень закону, причин та умов, що їм сприяли, за результатом розгляду яких притягнуто до відповідальності 9 посадових осіб, за актами прокурорського реагування відшкодовано 13 тис. грн., заявлено позови на вказаному напрямі на суму 433 тис. грн.

 

Також, за результатами наглядової діяльності прокуратури міста на вказаному напрямку у 2014 році зареєстровано 2 кримінальних провадження.

 

З початку 2014 року прокуратурою міста пред’явлено 16 позовів у рамках цивільного, господарського, адміністративного та кримінального судочинства на загальну суму 483 тис. грн. на захист інтересів держави та громадян.

 

Значна робота проводиться прокуратурою міста і по інших напрямах.

Всього коментарів: 4
1
Тетяна | 15.01.2015 | 14:45
+ (0) -
Де матеріали розслідувань по вирубці парку? Чому прокуратура не розслідувала цю справу?
2
Петро | 16.01.2015 | 11:01
+ (0) -
З таким прокурором,як Григорій Нужник нічого вони не доб"ються. Змінювати його треба, він не професіонал
3
АЛМАЗ | 16.01.2015 | 16:31
+ (0) -
Такий прокурох тільки хабарі бере за янтар і секретаршу свою за ...! В бак його бо вже не боїться ні бога ні чорта.
4
ERVE.UA | 21.01.2015 | 20:06
+ (0) -
Генеральний прокурор України Віталій Ярема надіслав листа-вказівку до прокурора Рівненської області Сергія Кубрака скоротити прокурорський штат області на 25%. 

«Спочатку ми проведемо психологічну перевірку працівників. І за її результатами визначимо, кого будемо звільняти. У перевірку буде проводитися за двома критеріями – патріотизм та професіоналізм», - сказав С.Кубрак.

За його словами, усі громадяни, які мають достовірну інформацію про неналежне виконання прокурорами Рівненщини своїх службових обов’язків, звертатися до нього особисто.

Прийом громадян у Генеральній прокуратурі України проводиться без попереднього запису щодня, крім вихідних.

Адреса приймальні - м.Київ, вул. Різницька 13/15
Телефон приймальні - 280-10-20
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1023
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9157

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів