34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Чим займалася директор "Прес-центру" 5 місяців?

Чим займалася директор "Прес-центру" 5 місяців?

29.03.2015

0

909

ЗВІТ директора комунального підприємства «Прес-центр Кузнецовської міської ради» Світлани Федонюк за 5 місяців роботи (тези доповіді на 51 сесії міської ради 25 лютого 2015 року).

 

 

"На посаду директора комунального підприємства «Прес-центр Кузнецовської міської ради» я призначена рішенням сесії міської ради 25 жовтня 2014 року, контракт укладено з 01 жовтня 2014 року. Минуло майже 5 місяців.

 

Дозвольте доповісти по суті про проведену роботу за звітний період.

 

Найперше переді мною, як керівником, стояло завдання розібратись у документах, ліквідувати заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам, заплатити комунальні борги та штрафи у фіскальні органи. Нагадаю: з початку липня і до 01 жовтня 2014 р. дане комунальне підприємство перебувало фактично у «замороженому» стані – не було директора та бухгалтера, накопичились чималі борги за світло, комунальні послуги, кілька організацій виставляли претензії за несплачені рахунки.

 

З цим завданням вдалось впоратись протягом двох місяців, утому числі й завдяки розумінню та підтримці керівників виконкому та депутатів, таких як Юрій Кравець, Ольга Печончик, Ігор Куц, Тетяна Сич, Віктор Босик, Павло Симонюк, Альона Шумра, Роман Саушкін.

 

Наступним завданням було налагодити випуск сторінки міської ради в одному із засобів масової інформації Кузнецовська. Провівши моніторинг цін за послуги, було обрано рекламну газету «Вітрина міста», бо ціна тут різнилась до 500 гривень за подачу, тобто була найнижчою. Станом на 25.02.2015 р. світ побачило 7 випусків сторінки під умовною назвою «Голос Громади», загальним тиражем 98 тисяч примірників. Восьмий випуск, присвячений річниці Майдану Гідності, вже в друкарні.

 

Паралельно електронна версія сторінки, як і найцікавіші програми «Міського радіовісника», викладались на веб-сайт міської ради – з метою збільшення читацької та глядацької аудиторії. Тобто з будь-якого куточка Земної кулі тепер можна довідатись про життя громади Кузнецовська, про добрі справи депутатського корпусу, звісно, крізь призму творчого погляду працівників прес-центру.

 

Для порівняння. Один примірник газети "Вісті Кузнецовська" у 2013 році обходився у 5 гривень 19 копійок. Тираж складав, в середньому, лише 360 примірників у тиждень. Такою була собівартість два роки тому, причому газету продавали усього за 1 гривню. У перерахунку до нинішніх цін і за старого підходу до справи,собівартість газети виросла б до… 10 гривень за примірник. Тепер сторінка міськради у рекламній газеті "Вітрина міста", яка періодично виходить накладом 24 тисячі примірників, зокрема по місту – 14 тисяч, обходиться 1850 гривень. Якщо поділити цю суму на 14 000 тиражу – виходить 13 копійок. Тобто вартість одного примірника – 13 копійок. Лише 13 копійок, щоб донести інформацію до мешканців кожної квартири міста. У місяць заплановано два випуски, тобто вартість становитиме 26 копійок. Якщо додати кошти, витрачені громадою на мою зарплату, то у місяць, за два виходи газети, вартість становитиме 32 копійки. Тобто міська влада суттєво зекономила.

 

Одна хвилина ефіру «Міського радіовісника» у 2013 році обходилась міському бюджету у 16 гривень (дані – зі звіту підприємства за 2013 рік).

 

Наступним завданням, яке ставив в.о. міського голови та депутати – було «оживити» сайт міської ради, зробити його більш інформаційно привабливим для широкого загалу, щоб були не лише офіційні документи, звіти, статистика, а й матеріали про буденне життя звичайних людей.

 

За час свого перебування на посаді я особисто, як журналіст, створила і підготувала 62 матеріали про місто Кузнецовськ, його керівників та мешканців. Матеріали розміщено як на офіційному сайті міськради та дружньому до нього «4 блоки», так і на інших інтернет-ресурсах Волині та Рівненщини, зокрема на сайтах «Рівненська правда», у газеті «Слово Волині» та однойменному сайті, у соціальних мережах, тощо. П’ять матеріалів надрукували луцькі ЗМІ на виконання меморандуму про співпрацю Луцька та Кузнецовська, підписаного восени.

 

І найголовніше завдання, яке ставив депутатський корпус - заробляти гроші. За три місяці минулого року комунальне підприємство за надані послуги отримало 5 020 гривень на банківський рахунок, з яких було придбано батарею живлення до ПК, роутер, канцтовари, флеш-карту, поновлено Інтернет-зв’язок, виплачено залишений попереднім керівництвом борг за світло, який склав 2823, 68 гривень, а також борг за послуги «Укртелекому» - 594 гривні.

 

З 1 січня 2015 року за надані послуги надійшло 3240 гривень, тобто підприємство має можливість вирішити найнагальніші проблеми, на які не передбачено кошти з міського бюджету. Для початку це досить непогано, враховуючи невеличку кількість абонентів радіо (їх тепер 1240, а у ліцензії вказано 4600) та майбутню комунальну газету «у зародку».

 

Шановні депутати та очільники міста! Дозвольте подякувати усім вам за пильну увагу до роботи комунального-підприємства «Прес-центр Кузнецовської міської ради». Повірте, це змушує бути завжди у тонусі, шукати ефективного вирішення задавнених проблем.

 

Сподіваюсь на подальшу підтримку, тісну співпрацю і доброзичливе ставлення.

 

Дякую за увагу".

 

 

До слова, під час проведення 51 сесії Кузнецовської міської ради (25 лютого 2015) депутати ледь не звільнили директора "Прес-центру" Світлану Федонюк.

 

Детальніше: Дорога "ручна" преса по-кузнецовськи

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1096
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів