34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Чим займались у Парку впродовж 2015 року?

Чим займались у Парку впродовж 2015 року?

30.01.2016

10

2581

На сайті міської ради оприлюднено Інформацію відділу економіки про діяльність комунального закладу «ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ» за 2015 рік:

 

"Заклад є об’єктом права спільної власності територіальної громади міста Кузнецовськ Рівненської області і входить в базову мережу закладів культури. У своїй діяльності Заклад керується Конституцією України, Земельним кодексом України та Законами України «Про природно-заповідний фонд», Законом України «Про культуру» та іншими діючими законодавчими актами України, рішеннями Кузнецовської міської ради та виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, розпорядженнями міського голови, наказами відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, а також цим Положенням.

 

Юридична адреса: 34400, м. Кузнецовськ, мікрорайон Будівельників, 2,офіс № 804 (8 поверх), Рівненська область.

 

На обслуговуванні Закладу знаходиться територія Парку культури та відпочинку, за адресою: м. Кузнецовськ, проспект ім.. Т.Шевченка, 20.

 

- З метою благоустрою парку було проведено такі види робіт і відповідно витрачено наступні суми коштів:

 

- 17900,00 – роботи по влаштуванню місць для розміщення контейнерів для збору твердих побутових відходів, а також виготовлення та влаштування металевих контейнерів. Це покращило благоустрій парку, та заощадило кошти на вивіз сміття трактором.

 

- 18000,00 – виготовлення та влаштування лавочок та урн для сміття.

 

Було здійснено демонтаж 3 зламаних старих лавок та відремонтовано 5 бетонних площадок на яких відповідно встановлювали нові лавки.

 

Виготовлено та встановлено 5 нових лавочок та 3 урни для сміття.

 

 

Основним предметом діяльності Закладу є забезпечення зовнішнього благоустрою та збереження зелених насаджень паркової зони міста. Благоустрій і озеленення, утримання і розвиток здійснюється за рахунок коштів, виділених з міського бюджету на благоустрій території парку. Виконання робіт по озелененню і благоустрою парку, як території масового, вільного і безкоштовного відвідування населенням міста, забезпечується, як правило, силами співробітників Закладу, а також іншими організаціями на підставі договорів.

 

- Поточні ремонти:

 

- 18500,00 грн. – поточний ремонт східців на центральній алеї парку:

 

- 28200,00 грн. – ямковий ремонт асфальтового покриття на центральній алеї парку:

 

- 44700,00 грн. – поточний ремонт офісного приміщення КЗ «ПКТВ» за адресою м-н. Будівельників 2, 804.

 

3.Розробка проектно-кошторисної та іншої документації:

 

- 3692,00 грн. – генплан забудови земельної ділянки площею 28,46 га, розміщеної по проспекту ім. Т.Шевченка, 20.,м. Кузнецовськ;

 

- 2987,00 грн. – техобстеження незавершеного будівництва громадського туалету;

 

- 99161,00 грн. – топографічно-геодезичне знімання території парку;

 

- 9000,00 грн. – послуга з підключення електроустановки та приєднання до міських електричних мереж;

 

4. Витрати на обслуговування території парку культури та адмінприміщення становили:

 

- 22000,00 грн. та включають в себе:

 

- вивіз та захоронення побутових відходів (14000 грн.),

- утримання та обслуговування гуртожитків (2000 грн.),

- викошування газонів (2000 грн.), комунальні послуги (4000 грн.)

 

Вся робота проведена для розбудови існуючого парку культури та відпочинку і подальше його функціонування як сучасного культурно-дозвільного комплексу задля задоволення потреб мешканців міста у якісному та активному дозвіллі, забезпечення стійкого розвитку та подальшого збереження території парку, забезпечення у користуванні жителями та гостями міста зон активного та тихого відпочинку при збереженні глибинного озеленення простору.

 

На 2016 рік на території парку запланована велика кількість заходів, для їхньої організації і створенні кращих умов були проведенні вище вказані роботи", - йдеться у інформації.

 

Всього коментарів: 10
1
1955. Він же Сум | 31.01.2016 | 12:42
+ (0) -
Дуже гарно перераховано, чим підприємство керується, та не вказано в якому з документів написано, що парк має бути загадженим, яким він зараз і є. Сором, сором і ще раз сором таким горе-господарям! Владо, поміняй їх. У нас є чимало людей, які шукають роботу і, коли отримають її, не симулюватимуть. \А то в нашому так званому парку попросту бридко. А так не має бути!
2
І. Грім. Він же Сум | 31.01.2016 | 13:00
+ (0) -
Шановні співгромадяни, уважно прочитайте запропонований звіт і бодай побіжно спробуйте проаналізувати: а НА ЩО САМЕ, і ЯКІ СУМИ витрачено нащих з вами коштів. Цитую бодай деякі з наведених пунктів витрат " Утримання та обслуговування гуртожитків (2000 грн) (??????!!!!), 18500 грн. на поточний ремонт східців на центральній алеї і т.д. А звернути увагу на гадючник поза центральною алеєю (у бік автовокзалу) і навести там порядок - нема кому. Гірку біля танцмайданчика бульдозером спланувати, щоб зараз дітина санчатах не розбивались - теж нема кому. То на халєру ви їх, отаких працівників, понабирали, якщо вони навіть на елементарні дії не здатні?! РЕЗЮМЕ: Всіх, не до одного поміняти. Нахрена нам такі работнічки!!!
3
І. гомін. Він же Сум | 31.01.2016 | 13:28
+ (0) -
Якось внашому парку мені довелося зустрітися із так званими гостями міста - працівниками інших АЕС та НАЕКу, які, було, вийшли ввечері після роботи прогулятись і завернули на стежину вглиб посадки біля існуючого там танцмайданчика. На моє запитання "Як вам тут, чи подобається у Кузнєцовську?" вони не плювались, - напевне, пощадили мене. Але коли я вже попрощався з ними й трішки відійшов - почув такі з дозволу сказати "відгуки", що аж вуха посклеювались і про які зараз не хочеться й згадувати. Я був оглушений. А тепер думаю: владо - а це ж і тобі оцінка. Оцінка твоєї діяльності. Бо не так кошти треба виділяти (хоча подекуди й без них неможливо), як контролювати що робитиься. Тим більше, що в певній мірі парк є своєрідною візитівкою міста. І вона, ота візитівка, на сьогодні дуже й дуже неприваблива! Отож терміново організу санітарну рубку захаращених ділянок, регулярне прибирання  сушняку та збирання і вивезення сміття. А ще необхідно організувати в межах міста постійно діючого пункту прийому склотари та склобою, ппастикових виробів та макулатури. До слова й Біле Озеро має бути заповідним, а не перетвореним (через ваш же бізнес!!!) на смітник. Не тягніть і з будівництвом заводу з утилізації та переробки побутових відходів, а то ж через рік-другий захлинемось у власному лайні! Чи це до вас усіх не доходить?!!
4
Sid | 31.01.2016 | 13:28
+ (0) -
Всіх поміняти! А потім поміняних поміняти також! Всіх тих кого поміняли позбавити права буду поміняними знову!
5
І. Поліщук. Він же Сум | 31.01.2016 | 13:45
+ (0) -
І справді, зовні наче б нічого. Парк як парк. Подекуди над дорогою й лавочки є. А загляньте всередину сосняку! Без протигаза туди краще не заходити.  С Р А Ч !!!!
Запрошуємо міскраду там провести свою чергову сесію
6
Тайсон | 31.01.2016 | 16:27
+ (0) -
Нікому було займатися парком, свої справи-ближче. Але, чому ніхто не поніс відповідальності за вирубку більш 100 кращих дерев? Міліція
запротоколювала, зробила фото кожного вирубаного дерева, навіть прокурор
завів справу і що далі? Де всі ці матеріали і відповідальні? Немає!
...А починати потрібно в парку перш за все з нумеровання  здорових
дерев, а старих-вирубання і насадження нових.
І основне- зробити туалет, стара влада збиралася...
7
І.Поліщук. Він же Сум | 31.01.2016 | 17:34
+ (0) -
Тайсону. Все правильно. Дерева потрібно берегти. Але тільки кращі. Решту - потрібно дивитись. І то спеціалістам-лісівникам. Бо є ще й таке поняття, як санітарна рубка. І її потрібно періодично здійснювати, бо в гущині дерева майже не ростуть або ростуть хворобливими. Колись таку рубку вже проводили, хоча, на диво, тоді не гірші, а кращі дерева чомусь повирізували (що ще раз доводить, що й за лісникам-дроворубами потрібно ретельно слідкувати). А решта - все правильно...
8
Katerina | 01.02.2016 | 13:15
+ (0) -
Я часто гуляю в парку з донечкою і бачу жінок, які прибирають ці гори сміття і розкиданих повсюди пляшок. Так от хочу вам сказати, що не там чисто, де прибирають, а там де не смітять! Подивіться на людей які там відпочивають (якщо так можна  назвати розпивання алкоголю просто на вулиці) - я кожного разу поражаюсь як можна кидати сміття де попало, коли поруч сторять смітники!!! Це більше проблема безкультурності нашої молоді...
А на рахунок туалету - коли ми вже його дочекаємся?!! маленьку дитину доводиться водити в туалет просто в ліс, їй же не скажеш "потерпи"...
9
l-power | 05.02.2016 | 21:01
+ (0) -
Так туалету там не вистачає й охорони цілодобової, яка б штрафувала тих, хто смітить.
**********
а лавки гарні, от би такі  та до кожного під*їзду! А урни по дворах ще Куц хвалився поставити....досі немає.
І. Грім. Він же Сум | 07.02.2016 | 16:30
+ (0) -
Прохання до комунальників: не встановлюйте, будь ласка, урни впритул із лавками. Дотримуйте дистанції. Бо від урн - сморід. В самих урнах (при виготовленні) варто у дні просвердлювати дірочки - щоб при опадах з них витікала вода. Бо там, де сиро - метал нищить ржавчина. Щодо порожніх пляшок та пластику - то в місті потрібні невеличкі пункти приймання цієї вторсировини. Дітворі ні в якому разі не розбивати пляшки, як це робить дехто з недоумків. Адже побиту пляшку ніхто не підбере, і вона загаджуватиме довкілля, а цілу - можливо хтось і підніме, щоб здати в той же утиль. І тоді стане чистіше.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9074

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів