34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Як депутати заступника міського голови обирали...

Як депутати заступника міського голови обирали...

01.05.2011

9

917

Перед початком голосування, міський голова Сергій Анощенко звернувся до присутніх в залі депутатів зі словами:

"В моїй передвиборчій програмі був пункт про те, що я формуватиму свою команду шляхом діалогу з політичними силами, представленими в міській раді. Я дотримуюсь того, що написано в моїй програмі.

Перше місце по партійним спискам зайняла партія "Батьківщина". В кузнецовській міській раді секретар міськради та перший заступник мера - представники партії "Батьківщина". Це факт.

Друге місце по партійним спискам зайняла "Партія Регіонів". Це також факт.

Тому я чітко виконую свої обіцянки виборцям і вношу кандидатуру Ольги Ципан на посаду заступника міського голови."

Звернення Сергія Анощенка до депутатів

Після виступу Сергія Анощенко слово взяв депутат Пешко М.Ю і висловив свої міркування стосовно призначення О.М.Ципан на посаду застуника мера:

"Якщо обрати Ципан, то це буде не спеціаліст, а кур"єр між областю, Берташом та нами." Після цього Микола Юхимович заявив, що партія "Свобода" взагалі не буде приймати участь в голосуванні за кандидатуру Ольги Ципан на посаду заступника міського голови.

Процес голосування

Втім, як виявилось пізніше, всі заклики Сергія Анощенка до совісті та розуму депутатів були марним. Результати таємного голосування: за - 15, проти - 12, утримались -5.

Оголошення результатів голосування і слова "подяки" депутатам від Сергія Анощенко


Після цього Сергій Анощенко подякував присутнім депутатам за "підримку" міського голови і попросив більше не звертатись до міського голови зі своїми проблемами, так як в нього достатньо своїх проблем і проблем міста:

"Ви так чемно, по партизанськи голосуєте, жодних претензій до кандидатури вголос висказати не можете... Я не знаю, в кого яка позиція і чому: може я такий поганий, не ту людину висуваю, але за 5 місяців жодних претензій я не почув. Да, деякі кадрові претензії я чув, що хтось сам хотів на цю посаду...

Ми живемо в невеличкому місті. Міська рада забезпечує життєдіяльність міста, а політика - це для політиків, ми повинні бути від того далеко. 

Міський голова всім йде назустріч, а коли він щось просить, то ви йому фігуру з трьох пальців в кишені тримаєте."

Всього коментарів: 9
1
Кузя | 02.05.2011 | 19:39
+ (0) -
Сергію Івановичу, єдина причина того, що депутати не підтримують Ципан - вона ж від Партії Регіонів. запитайте жителів Кузнецовська, чи хочуть вони бачити регіоналів у владі міста. достатньо того, що Регіони "господарюють" в державі.
2
Житель Кузнецовська | 02.05.2011 | 23:39
+ (1) -
А мені все одно звідки людина - хоч з регіонів, хоч з батьківщини, хоч з Африки, аби працювала добре на благо міста.

Так що питання до тих, хто не проголосував за Ципан - ви для чого прийшли в міськраду, щоб для людей працювати чи відробляти бабло, яке в вас ваше партійне керівництво вклало під час виборів?

3
Алехандро | 03.05.2011 | 13:23
+ (2) -
Підтримую думку! Раз міський голова хоче бачити Ципан в команді то так має бути задля блага міста - роботу потрібно робити в хорошій команді. І взагалі, краще Ципан, ніж пристаркуватий Петрик, якому давно потрібно на дачі квіточки садити, а не заступником бути!!!
4
Кузя | 03.05.2011 | 18:19
+ (-1) -
Те, до якої партії належить депутат, якраз і є принциповим. Він буде дотримуватись загальної політики своєї партії, а отже вказівки свого керівництва зверху. Яку політику ведуть Регіони - дуже добре бачимо!!!!!
5
Алехандро1 | 04.05.2011 | 14:45
+ (-2) -
Алехандро, школота, двійки повиправляй - тоді пости пиши!
6
vlad | 09.05.2011 | 00:11
+ (1) -
Нічого не будемо мати в місті поки Ципан не буде заступником, регіонали просто не дадуть коштів.
7
Кузня | 16.05.2011 | 10:55
+ (0) -
Враження таке, що всі відвідувачі сайту трішкі далекі від закону про місцеве самоврядування і наповнуваності місцевого бюджету))до чого тут область...Кузня це не районна рада, ми самі собі господарі,а не область нам подачки має давати, тому сенсу танцювати під дудку області не має сенсу))
8
Людмила | 26.05.2011 | 17:55
+ (0) -
Вєліколєпний Сірожа , який злигався із ПР ще до виборів , хоче на заступника ну дуже розумного фахівця Ольгу МІХАЙЛОВНУ.
За голову проголосувало- 4100 телят, за Батьківщину-3500телят, а за ПР 1300телят.
на вибори йшло теляче стадо...
9
Дуся | 17.06.2011 | 07:33
+ (0) -
Пані Людмило не потрібно ображати людей. Маємо те, що маємо.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 583
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8678

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів