34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // Чому замість гарячої води тече холодна, пояснив директор КМКП

Чому замість гарячої води тече холодна, пояснив директор КМКП

04.05.2016

6

2313

Кузнецовське міське комунальне підприємство є виконавцем всіх житлово-комунальних послуг міста згідно рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради № 180 від 17.08.2011 року. В перелік послуг включено також послугу з постачання гарячої води для населення. Так як комунальне підприємство не має на своєму балансі котелень та іншого підігрівального обладнання, то підігрів і подачу гарячої води до межі міста здійснює ВП «Рівненська АЕС», - про це інформує директор КМКП на сайті підприємства.

 

 

"Комунальне підприємство фактично проводить тільки транспортування гарячої води від мереж РАЕС до кінцевого споживача, і жодним методом не може впливати на температуру води, так як регулювання температурного режиму згідно затвердженого температурного графіку проводиться персоналом РАЕС.

 

В між опалювальний період коли системи теплопостачання виведені в ремонт всі мешканці міста відразу помічають значне зниження температури гарячої води, що призводить до збільшення скарг жителів на якість наданих послуг.

 

З огляду на дану проблему звертаємо увагу всіх споживачів на причини виникнення даних незручностей, та можливі наслідки для комунального підприємства зокрема і всіх мешканців в цілому.

 

Система теплопостачання міста Кузнецовська є двохтрубною відкритою з безпосереднім відбором гарячої води з теплових мереж. Це означає, що гаряча вода, якою користуються всі споживачі, потрапляє до помешкання кожного з нас з тепломережі через індивідуальний тепловий пункт, який знаходиться в підвальному приміщенні житлових будинків, де безпосередньо відбувається розділення теплоносія для потреб опалення будівлі та гарячого водопостачання безпосередньо. І якщо протягом опалювального сезону коли задіяні подавальний і зворотній трубопроводи, і постійно проходить циркуляція теплоносія, температура гарячої води в місті знаходиться на межі максимально допустимої згідно нормативних документів, то в між опалювальний сезон із виведенням в ремонт систем теплопостачання, одночасно ремонтують і один з трубопроводів міської тепломережі. Інший трубопровід залишається в роботі по ньому проводиться транспортування гарячої води до споживачів.

 

Враховуючи, що циркуляція теплоносія відключена то постачання гарячої води проводиться за рахунок відбору раніше поданої води. При проектуванні тепломереж міста використовувались норми споживання гарячої води на рівні 120 літрів на добу на одного мешканця. І при використанні даного об’єму кожним мешканцем, гаряча вода цілодобово гарантувалася всім споживачам. Але враховуючи значну економію води, яку працівники КМКП спостерігають протягом останніх десяти років, коли фактичне використання води в розрахунковому об’ємі скоротилось більш ніж на 40% від запроектованого, вода не використовується і відбувається охолодження гарячої води в трубопроводах, протяжність яких понад 25 км. Вплинути на даний процес працівники КМКП не в змозі і ми стали заручниками невірних проектних рішень, які були реалізовані при будівництві міста понад 40 років назад.

 

Звертаю Вашу увагу, що для покращення ситуації в цілому необхідно модернізовувати діючі мережі теплопостачання, що коштуватиме сотні мільйонів гривень, або відмовитись від послуги гарячого водопостачання в неопалювальний період взагалі. Зокрема таким шляхом пішли частина власників приватних будинків с. Стара Рафалівка, які відключають гарячу воду влітку, і не проводять оплати даної послуги.

 

Разом ми повинні обрати оптимальну модель співпраці. Готові до діалогу та відкриті до пропозицій. Звернення просимо направляти на електронну адресу: callback@kmkp.in.ua", - йдеться у зверненні директора КМКП Романа Саушкіна до мешканців Кузнецовська.

Всього коментарів: 6
1
Тетяна | 04.05.2016 | 11:44
+ (0) -
А ви не думали що у тих людей можливо у приватних будинках бойлери стоять!Саушкін ти що ....., яке відмовитися, давайте і від світла тоді у літній період відмовимся, скільки там тої ночі?
2
Борис | 04.05.2016 | 20:16
+ (1) -
Саушкін , ти краще скажи чому РАЕС зробило ізоляцію тепломережі , а в КМКП як завжди грошей немає!
3
123 | 04.05.2016 | 20:59
+ (-1) -
Молодець Саушкін хоть тпк дирeктора нає…в.
5
Володимир | 05.05.2016 | 00:21
+ (0) -
Я не сказав би що мешканці стали споживати менш води. Справа в тому що майже у кожній квартирі стоять лічильники що дає нам менше платити за воду. Так ми платимо за використану воду а раніше платили за ту яку нам нараховувало КМКП якої ми і близько не використовували. Згідно з цим у КМКП стало на багато менш надходити від населення (лівих) коштів. У зв"язку з цим керівництвом комунальників було прийнято рішення переключити подачу гарячої води з подачі на обратку. Так як з обратки йде набагато холодніша вода ніж з подачі.В результаті цього мешканці, щоб отримати гарячу воду, тобто приклад- напустити у ванну приблизно 50 літрів теплої води( так як гаряча не біжить) повинні спустити у каналізацію 100 літрів води холодної, з тої труби по якій повинна бігти гаряча. Ціль яка? У нас їде великий перебор так "званої гарячої" води за яку ми платимо. Тоді у КМКП за наш рахунок підвищуються доходи і керівництво за наш рахунок -жирує. Ось такі махінації проводить із населенням дане підприємство.
4
kmv | 04.05.2016 | 22:22
+ (0) -
Тоді не слід відключати батареї у ванні. Буде і циркуляція і гаряча вода
6
Знаток | 05.05.2016 | 19:59
+ (0) -
Та причом тут обратка до прямої, якщо літом всеодно якась з них в ремонті! Тобто як можна перевести водопостачання на обтатку , якщо вона в ремонті , і води в ній немає!!?? Обратка працювала тільки в опалювальний період! А якщо персонал ЦТПК РАЕС реально буде витримувати графік гарячого водопостачання 60 С в літній період , тоді точно будете зливати воду відрами, Наразі ЦТПК тримає температуру в районі 70 С прямої. А вода холодна, тому що дійсно воду мало зливають, і вода застоюється і трубах вночі і охолоджується. Бо водопостачання проектувалось у 80-х роках, коли це ще не було проблемою, а зараз всі економлять воду гарячу, і маємо , те що маємо
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів