34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // На правах реклами // Ціни на житло у комплексі «Оберіг» - ще доступніші

Ціни на житло у комплексі «Оберіг» - ще доступніші

23.01.2017

28

3214

У сучасному житловому комплексі бізнес-класу «Оберіг» розпочалося будівництво другої черги і почали діяти вигідні пропозиції для тих, хто давно мріє про власне помешкання. Ви маєте унікальну можливість на крок стати ближчим до цієї мрії, адже група компаній «Алатир-Інвест» суттєво знизила ціни на 15 квартир ІІ черги будівництва.

 

 

За словами керівника групи компаній «Алатир-Інвест» Геннадія Опанасюка, головною метою компанії є створити сучасне, високоякісне помешкання, яке буде комфортним та доступним для всіх категорій населення.

 

«У новий житловий комплекс «Оберіг» наші працівники вкладають душу. Ми залучили високопрофільних спеціалістів та працюємо лише з надійними постачальниками, які є лідерами у своїй галузі для будівництва помешкання якісно нового рівня. Нам вдалося впровадити соціальні програми для незахищених верств населення: багатодітних сімей, сімей з «особливою дитиною» та учасників АТО, аби зробити житло для них доступним», - розповідає Геннадій Опанасюк.

 

Вперше у регіоні компанія впроваджує систему «Розумна квартира» та енергозберігаючі технології, що дозволять майбутнім мешканцям заощаджувати на комунальних послугах.

 

«Ми постійно удосконалюємо свою роботу. Наші працівники, які вже брали участь у будівельних виставках, на цей час готуються стати професійними енергоаудиторами і надалі впроваджуватимуть останні технології та енергоефективні рішення. Ми знаємо, яким буде будівництво майбутнього, і хочемо бути надійними провідниками у цій галузі», - підкреслив Геннадій Опанасюк.

 

 

II черга житлового комплексу «Оберіг» - один десятиповерховий будинок, що включає житлові площі та комерційні приміщення на 1-му поверсі. Площі однокімнатних квартир становлять 44-46 кв.м, двокімнатних – 71-73кв.м та трикімнатні квартири площею 98 кв.м. У третьому будинку житлового комплексу передбачені просторі квартири із більшою площею. Тут Ви можете втілити креативні дизайнерські рішення, а спеціалісти групи компаній допоможуть Вам у цьому. Із панорамних вікон мешканців відкриватиметься чудовий краєвид на ліс. Поруч із будинком – яскравий дитячий майданчик, який неодмінно стане улюбленим місцем відпочинку для діток.

 

Придбати квартиру на початковому етапі будівництва – вдала інвестиція у Ваше майбутнє. Більш детально про це Ви можете дізнатися у Центрі продажу квартир житлового комплексу «Оберіг».

 

Адреса: м.Вараш, вул. Т.Бульби-Боровця, 1.

Номер телефону: (097) 707- 05-05.

 

Нагадаємо, здача І черги в експлуатацію відбудеться до 30 червня 2017 року. Кількість квартир щодня зменшується. Тому, якщо прагнете отримати власне помешкання у новому році – не зволікайте.

 

Долучайтеся до нашої сторінки у соціальних мережах і слідкуйте а актуальними новинами, акціями компанії - www.facebook.com/alatyrinvest, а також на сайті alatyrinvest.com.

 

Ми працюємо з Вами і працюємо для Вас!

 

Всього коментарів: 28
1
Сергій | 24.01.2017 | 14:59
+ (1) -
Яка вартість метра квадратного в акційній квартирі?
2
Так | 24.01.2017 | 18:31
+ (0) -
Будемо бачити як попередні будинки буде здавати якісно і вчасно обіцянки стіни стеля і сантехніка і остальне.Чи буде лохотрон ..не словом а ділом.Здача чи кине жильців на.....проблеми
3
Ольга | 26.01.2017 | 10:50
+ (0) -
Доброго дня, Сергію.Дякуємо за запитання. Всі деталі про спеціальну пропозицію в тому числі і ціну на квартири Ви можете дізнатися у Центрі продажу квартир, що знаходиться за адресою вул. Т.Бульби-Боровця, 1.
4
Ольга | 26.01.2017 | 10:53
+ (0) -
Дякуємо за виявлений інтерес та запрошуємо відвідати будівельний майданчик житлового комплексу "Оберіг" та ознайомитися з ходом будівництва. А також чекаємо на здачі першої черги, яка відбудеться до 30 червня та переконатися у якості будівництва. Окрім того, у  групи компаній "Алатир Інвест" є діюча система контролю якості та гарантії вчасної здачі будинків в експлуатацію. Більше про це можна дізнатися в Центрі продажу квартир що знаходиться за адресою вул. Т.Бульби-Боровця, 1.
5
krava22 | 26.01.2017 | 23:21
+ (0) -
Це все добре, але як вирішили питання із законним виділенням землі? Наскільки мені відомо, ви кинули громаду на 3 мільйона гривень і прокуратура звернулася в суд щоб повернути землю громаді. Чи не доведеться повертати гроші покупцям? Або ще гірше: чи не залишимося ми без грошей і без квартир? І в результаті ми залишимося біля розбитого корита під назвою Оберіг angry
6
Ольга | 27.01.2017 | 15:55
+ (0) -
Доброго дня, дякуємо за запитання та виявлений інтерес до нашої роботи. Діяльність компанії "Алатир-Інвест" є законною, що було підтверджено в суді.  Керівники компанії неодноразово давали пояснення з цього приводу і запрошували громаду до прямого діалогу. Також не будемо повторюватися про всі здобутки нашої команди в роботі для громади і міста. Пропонуємо і Вам для отримання вичерпної інформації звернутися в офіс компанії або безпосередньо до її керівництва. Ми працюємо прозоро і будь-хто може поставити будь-яке запитання, а також ознайомитися з усіма необхідними документами. Тому, запрошуємо до діалогу і зустрічі. Завжди вдячні за будь-яку конструктивну критику, зауваження і пропозиції. Нам дуже важлива Ваша думка.
7
ППЦ | 28.01.2017 | 13:32
+ (0) -
бариги на вас заробляють одночасно знецінюючи ваше старе житло. у вас мізків зовсім немає, все місто знецінюється поки хтось перший продав свою квартирку прикупивши в новому будинку.
ви втрачаєте гроші всім містом. в нормальних містах управлінці намагаються утримувати ціни на житло і зберігати високий рівень цін але тільки не в Варашi
це все одно що завтра прийдете на роботу на атомку і вам зададуть питання: за скільки ти згоден попрацювати в цьому місяці? на твоє місце конкурс 20 осіб і ми вирішили провести аукціон хто дешевше. вас знецінюють, 40000 осіб втратили оціночну вартість житла, поки кілька сотень вчасно не скинули свої квартири. а бариги в договірному матчі з вашими заходами будуть продовжувати ломку цін на житло до тих пір поки хоч щось зможуть заработать
8
ППЦ | 28.01.2017 | 13:40
+ (0) -
що мер не міг домовитися виділяючи землю про те що не за рахунок ломки цін в місті потім вони будуть заробляти?
у мене квартира подешевшала на 10000 € а ці /// нас продовжать грабувати поки хоч щось не зможуть вичавити з вас дурнів. помножте кількість квартир в місті і зрозумієте що до кожного вже в кишеню вони залізли!
9
ППЦ | 28.01.2017 | 13:54
+ (0) -
вони 100% вас порахували вже, скільки ви квартир скинете що б переїхати в їх нові будиночки. вже знають скільки вони на вас піднімуть))) ось так ваші грошики і будуть перетікати в їхні кишені))) за ваш рахунок все буде побудовано і зароблено, включіть мізки, адже ви навіть квартири купуєте там тільки за рахунок високої ціни на старе житло, одночасно кидаєте своїх земляків і ламаєте ринок житла.
Reider | 28.01.2017 | 22:09
+ (0) -
В мерии уже тусовка лоббистов образовалась которая трясет кресло под мером и не стесняется ему предьявлять что он не хочет пускать в город новых застройщиков, пока ваше жильё теряет в цене.
Журналисточка бегает за Анощенко пытаясь запечатлеть компромат, тем самым мешая человеку принимать адекватные решения.
Проследите их аккаунты в фейсбуке, они там друг у друга в друзьях, все сыновья и прочие.
Деревянчук который за кофемашину уцепился товарищует с сыном который подключился к теплосети не легально, который в свою очередь хвастается у себя на странице что они в отместку за попытку отключения халявного тепла, завели уголовку на одессита.
Журналисточка насающаяся за Анощенко со своей заказухой у них же в подругах.
Жданюк с Куцом там тоже предьявляют мэру за любой прокол.
Такие крупные проекты как застройка не обходятся без волосатой лапки, мне тоже интересно чьи интересы стоят за подписанием и выделением земли в городе под застройку.
И почему моя квартира оказалась вдруг на треть дешевле из за чьих то финансовых интересов.
Почему участники этой деляги попрятались и вся информация умалчивается?

И действительно, умножте сумму потеряную в числовом выражении на количество недвижимости в городе потерявшей в цене, оцените блага которые вам несёт такое управление и продолжайте пахать на этих дельцов, счастливые покупатели не забывайте что с такими темпами и рентабельностью строительного бизнеса ваше новое жильё подешевеет ещё. Это не дно.
Так | 29.01.2017 | 00:40
+ (0) -
Все правильно.Ви поскуплювали квартири і за них просили астрономічні цифри. Продавали а собі котедж строіли у великих містах за такі гроші .Бариші в нових думах планіровки cry і старому помешканні не пара cry  wacko  respect  blahblah
отМорозко | 29.01.2017 | 02:47
+ (0) -
Я хорошо понимаю людей которые только начинают жить и обзаводиться жильём но например я бы хотел уехать и купить на эти деньги недвижимость в Польше, а теперь очень сильно не дотягиваю до нормальной покупки.
Или встаньте на место тех кто купил за свои кровные квартиру до ломки цен в городе.
Этим махинаторам наплевать на весь город, они создали ажиотаж и зарабатывают деньги на этом движении.
Оооо | 29.01.2017 | 02:52
+ (0) -
Квартира в Кузнецовске ни когда не была обьектом зарабатывания денег или инвестицией, за что покупалась за то отдавалась.
Помогала сохранить но уж ни как не нажиться.
Оооо | 29.01.2017 | 02:59
+ (0) -
Странное мышление, кинули весь город построив несколько домов.
Подсчитайте убытки и сравните со своей экономией, бортанули 95% жителей города на деньги и радуются что яко бы строят светлое будущее.
Не просто кинули а на серьезные деньги попали все у кого было жильё!
Оооо | 29.01.2017 | 03:22
+ (0) -
Если на то пошло то тогда раздайте землю всем желающим строить магазины, автосервисы и мойки. В городской черте и рядом с городом.
На открытых тендерах через аукцион раздайте землю всем застройщикам а не пропускайте все деньги города через пару фирм.
Получается все как ни чего не имели не могли так и остались ни с чем.
Всё слишком конченно стало и к чёрту катится.
Спрашивать о порядке и справедливости, странным.
Попкорном запастись и наблюдать со смехом за происходящим, как то так только остаётся.
Reider | 29.01.2017 | 03:42
+ (0) -
Вообще весь рассчёт этого строительства на то что вы начнёте сбрасывать старое жильё и покупать новое, в такое тяжелое время мало что остаётся у людей от зарплаты.
Фактически их план на это и рассчитывался, в городе высокие цены были, они на этом сыграли.
Какой лошара это допустил и кто за это ответит.
DigiBooom | 29.01.2017 | 11:48
+ (0) -
ну що ви мовчуни? 1500 переглядів німих амеб. на своє життя дивіться мовчки як в телевізор? країну у вас відібрали, в кишеню залізли, квартири ваші знецінили. що далі?
ті хто були на що то здатні в лікарнях. що далі?
що з вами ще можна робити?
DigiBooom | 29.01.2017 | 12:43
+ (0) -
Є вічні цінності які в бабло НЕ конвертуються. У вас була цінність найнадійніша, це нерухомість. Все інше пішло прахом в цій країні, у вас не було ні чого крім нерухомого майна, ні чого більш надійного і постійного. Гроші і машини ні чого не варті.
Що ви з цим зробили?
Все що у вас є тепер не варто ні чого.
Оооо | 29.01.2017 | 17:42
+ (0) -
Всэ в рамках закону, вси покьдькы диють в рамках закону, спросить не с кого. Страну разворовали в рамках закону и те кого рамки не касаются.
Становится ясно что законы они сами себе пишут что бы уложиться в рамки схем.
Тарас Булькнув | 29.01.2017 | 17:55
+ (0) -
Грёбаный аладин инвест почему зарегистрирован на адресе магазина костецкого? Кто там в доле чистит караманы кузнецовских варашан???
Варашан Корiнний | 29.01.2017 | 18:09
+ (0) -
Чабаратора бетонщиком в доляшку взяли.
Лохи, забули как всiм мiстом лiкували його от белокровiя????
Интербетон))) з любоввю для землякiв)))
Тарас Булькнув | 29.01.2017 | 22:00
+ (0) -
АЛЛАДИЙ ИНЦЕСТ))))
JaVGumori | 30.01.2017 | 00:12
+ (0) -
Vitaju vas ce peremoga! Sdobuly!
JaVGumori | 30.01.2017 | 00:42
+ (0) -
Vony znaly shcho koly zajdut' na rynok to vashe zhil'e obezcsinyt'sja, j zabyly na vas vsih.
Znajte sho vas faktychno pograbuvaly, zalizly do kisheni kozhnomu!
Voron | 30.01.2017 | 14:07
+ (0) -
Покажiть нам рожi вигодонабувачiв а не роботяг у касках!!! ...
JaVGumori | 30.01.2017 | 14:43
+ (0) -
Ваше дело питиции писать)))) вам же сказано куда обращаться))))
Наталія | 01.02.2017 | 08:30
+ (0) -
Дешевші квартири доступніші для молоді . Я не хочу все життя знімати. А так кльовий шанс придбати власне житло .
Тарас Булькнув | 01.02.2017 | 14:37
+ (0) -
Де стiлькiгрошей взяла?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів