34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 7 // Дату проведення 12 сесії змінено

Дату проведення 12 сесії змінено

28.11.2016

2

1159

Дата проведення 12 сесії переноситься з 29 на 30 листопада у зв'язку із запланованим відрядженням міського голови, - інформує сайт міської ради.

 

24 листопада 2016 року у міській раді пройшов «День депутата». У порядку денному чергової 12 сесії, яка пройде наступного тижня, значиться більше 100 питань, тож депутати зібралися, аби ознайомитися з проектами рішень, які виноситимуться на чергове сесійне засідання. Одним з ключових питань порядку денного 12 сесії є виконання бюджету міста за січень-вересень 2016 року та внесення змін до ряду міських програм. Також депутати розглянуть ряд «земельних» питань.

 

Серед інших питань, які включені до порядку денного 12 сесії:

 

- затвердження Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів у місті Кузнецовськ;

- затвердження Положення про відділ аудиту виконавчого комітету Кузнецовської міської ради; - внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 15 грудня 2015 року №21 «Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VII скликання, затвердження на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами»;

- внесення змін до рішення міської ради від 29.03.2013 №781 «Про Регламент виконавчого комітету Кузнецовської міської ради» тощо.

 

Міський голова Сергій Анощенко акцентував увагу депутатів на тому, що до порядку денного 12 сесії внесено низку додаткових проектів рішень. Зокрема, проекти рішень «Про проведення міського консультативного референдуму, про створення комісії з вивчення та узагальнення результатів опитування» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 №65 «Про затвердження міської комплексної програми «Здоров'я» на 2016 рік»».

 

Також присутні обговорили питання щодо виділення коштів родині загиблого у АТО Максима Турика та вирішили детальніше розглянути питання щодо виділення разової допомоги мешканцям міста, які йдуть служити у АТО «за контрактом».

 

Присутній на «Дні депутата» забудовник Олег Берекета висловив свою позицію щодо ситуації, яка виникла у ЖБК «Енергетик» та наголосив на тому, що міська рада не може втручатися у господарську діяльність підприємства. Депутати із забудовником погодилися, однак, вирішили від імені міської ради звернутися до правоохоронних органів із проханням розібралися у конфлікті, який виник між забудовником та людьми, які придбали у нього квартири.

 

 

Для розгляду на дванадцятій сесії Кузнецовської міської ради рекомендовано наступні питання:

 

1. Про розгляд депутатських запитів та звернень.

 

2. Про надання адресної матеріальної допомоги мешканцям міста Кузнецовськ, які потребують дороговартісного лікування. Проект рішення №440 від 24 листопада 2016 року. Доповідає: Н.Грохольська, депутат міської ради.

 

3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Килюшику І.С. Проект рішення №15 від 01 грудня 2015 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Кужелю Г.О. Проект рішення №323 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Коханцю С.В. Проект рішення №324 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Москалику А.В. Проект рішення №370 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Музиці П.І. Проект рішення №364 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

8. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Ковальчуку Я.М. Проект рішення №368 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Мороченцю М.П. Проект рішення №369 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

10. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Дейнеці В.В. Проект рішення №362 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

11. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Самчинському А.В. Проект рішення №374 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Анішкевичу В.П. Проект рішення №361 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

13. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Шиманському С.Є. Проект рішення №367 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

14. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Чеховському Д.Я. Проект рішення №366 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

15. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Базаці В.В. Проект рішення №372 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Абрамовичу О.М. Проект рішення №375 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Мариничу О.І. Проект рішення №360 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

18. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Антонюку Д.О. Проект рішення №359 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

19. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Сильману М.А. Проект рішення №373 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

20. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Шершню Б.І. Проект рішення №365 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

21. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Ковальчуку В.О. Проект рішення №363 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Ткачуку В.В. Проект рішення №305 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Хомичу І.В. Проект рішення №325 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Кобцю Ю.Ф. Проект рішення №318 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Сачуку О.К. Проект рішення №317 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Жарікову П.О. Проект рішення №316 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

27. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Шнайдеру О.К. Проект рішення №315 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

28. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Прийдуну І.М. Проект рішення №306 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

29. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Волосу М.М. Проект рішення №314 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

30. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Тригубі А.М. Проект рішення №313 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

31. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Адамовичу О.П. Проект рішення №312 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

32. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Ісаєнко В.В. Проект рішення №311 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

33. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Деркачу В.В. Проект рішення №310 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

34. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Радчуку Р.В. Проект рішення №309 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

35. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Левончуку Д.В. Проект рішення №308 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

36. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Дуліку О.В. Проект рішення №307 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

37. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Пікусю А.А. Проект рішення №294 від 26 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

38. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Михайловському О.Ф. Проект рішення №291 від 26 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

39. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Котовичу О.М. Проект рішення №295 від 26 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

40. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Бойку О.Я. Проект рішення №293 від 26 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

41. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Сергійчуку І.В. Проект рішення №277 від 12 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

42. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Васінському Р.Л. Проект рішення №276 від 12 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

43. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Босику Ю.М. Проект рішення №390 від 26 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

44. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Рожку В.Є. Проект рішення №391 від 26 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

45. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Басіку В.М. Проект рішення №392 від 26 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

46. Про надання дозволу громадянину Ростоці В.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів. Проект рішення №280 від 16 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

47. Про надання дозволу громадянину Хвальку І.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів. Проект рішення №358 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

48. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 №2167 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Гурі О.В.». Проект рішення №289 від 26 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

49. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 №2166 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Сергійчуку О.І.». Проект рішення №290 від 26 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

50. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Гребенєвій О.Л. Проект рішення №319 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

51. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Котяшу П.В. Проект рішення №371 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

52. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Якимович Н.В. Проект рішення №389 від 26 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

53. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Русиняку Р.О. Проект рішення №388 від 26 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

54. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Чмуневичу Г.О. Проект рішення №387 від 26 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

55. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Красько Н.В. Проект рішення №386 від 26 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

56. Про надання дозволу громадянці Кондратенко Н.О. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. Проект рішення №377 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

57. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Кузнецовській міській раді. Проект рішення №379 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок обслуговуючому кооперативу ЖБК «Енергетик». Проект рішення №281 від 16 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

59. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок ТзОВ «ВДК «Компані». Проект рішення №378 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

60. Про припинення права оренди земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду. Проект рішення №355 від 11 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

61. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Маркелюк Ю.Р. Проект рішення №320 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

62. Про внесення змін до рішення міської ради від 07.09.2016 за №331 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для ведення особистого селянського господарства гр. Долганову Ю.В.». Проект рішення №380 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

63. Про відмову у наданні земельної ділянки у власність для ведення садівництва громадянці Кузьмич Л.Ф. Проект рішення №326 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

64. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок фізичній особі-підприємцю Тарасюк Л.П. Проект рішення №279 від 16 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

65. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Кібізову Ігору Борисовичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0080 га для викупу її у власність. Проект рішення №223 від 22 червня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом її продажу та про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0259 га для викупу її у власність громадянці Іконніковій Марії Андріївні. Проект рішення №216 від 13 червня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється. Проект рішення №292 від 26 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється. Проект рішення №322 від 12 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

69. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) релігійній громаді парафії Спасо-Преображенського собору Сарненської єпархії Української Православної Церкви м.Кузнецовськ. Проект рішення №197 від 23 травня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

70. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.11.2014 №1667 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Кузнецовському міському комунальному підприємству». Проект рішення №296 від 26 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

71. Про затвердження Програми земельної реформи у м.Кузнецовськ (Вараш) на 2017 рік. Проект рішення №327 від 14 вересня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

72. Про встановлення орендної плати за користування земельною ділянкою фізичній особі-підприємцю Ординату О.Я. Проект рішення №405 від 28 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

73. Про поновлення договору оренди земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Зосімову М.П. Проект рішення №407 від 02 листопада 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

74. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Кузнецовському міському комунальному підприємству. Проект рішення №431 від 21 листопада 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

75. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Римарчуку А.В. Проект рішення №410 від 02 листопада 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

76. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Безушку В.А. Проект рішення №411 від 02 листопада 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

77. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Кульковцю Р.Б. Проект рішення №412 від 02 листопада 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

78. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Пашку М.П. Проект рішення №416 від 02 листопада 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

79. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Водько Л.В. Проект рішення №409 від 02 листопада 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

80. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Філозоф І.В. Проект рішення №408 від 02 листопада 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

81. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Ковбасюку В.Л. Проект рішення №376 від 17 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

82. Про встановлення орендної плати за користування земельною ділянкою фізичній особі-підприємцю Артюшику В.Д. Проект рішення №253 від 08 серпня 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

83. Про надання дозволу громадянину Корнієнку А.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. Проект рішення №103 від 15 лютого 2016 року. Доповідає: І.Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

 

84. Про затвердження Положення про відділ аудиту виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. Проект рішення №251 від 08 серпня 2016 року. Доповідає: С.Анощенко, міський голова.

 

85. Про встановлення орендної плати. Проект рішення №338 від 28 верестня 2016 року. Доповідає: І.Савченко, начальник відділу комунальної власності.

 

86. Про передачу КП «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради комунального майна в безоплатне користування (позику). Проект рішення №381 від 18 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Савченко, начальник відділу комунальної власності.

 

87. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.08.2016 року №307 «Про затвердження Програми співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ м.Кузнецовськ на 2016-2020 роки в новій редакції». Проект рішення №441 від 25 листопада. 2016 року. Доповідає: І.Савченко, начальник відділу комунальної власності.

 

88. Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Впровадження енергозберігаючих заходів у бюджетних установах та модернізація системи вуличного освітлення м.Кузнецовськ». Проект рішення №356 від 12 жовтня 2016 року. Доповідає: В.Тацюк, начальник фінансового управління.

 

89. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 №65 «Про затвердження міської комплексної програми «Здоров’я» на 2016 рік». Проект рішення №435 від 23 листопада 2016 року. Доповідає: І.Барабух, головний спеціаліст відділу економіки.

 

90. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 №2201 «Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Кузнецовськ на 2015-2017 роки». Проект рішення №414 від 02 листопада 2016 року. Доповідає: Р.Ляскун, начальник відділу економіки.

 

91. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.12.2015 №36 «Про затвердження міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки». Проект рішення №215 від 13 червня 2016 року. Доповідає: А.Ільїна, начальник служби у справах дітей.

 

92. Про квартальний звіт щодо виконання бюджету м.Кузнецовськ за січень-вересень 2016 року. Проект рішення №413 від 02 листопада 2016 року. Доповідає: В.Тацюк, начальник фінансового управління.

 

93. Про внесення змін до бюджету м.Кузнецовськ на 2016 рік. Проект рішення №357 від 12 жовтня 2016 року. Доповідає: В.Тацюк, начальник фінансового управління.

 

94. Про затвердження Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів у місті Кузнецовськ. Проект рішення №286 від 22 серпня 2016 року. Доповідає: С.Анощенко, міський голова.

 

95. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2001 року №147 «Про затвердження символіки міста Кузнецовськ». Проект рішення №302 від 02 вересня 2016 року. Доповідає: А.Кречик, депутат міської ради.

 

96. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.03.2013 №781 «Про Регламент виконавчого комітету Кузнецовської міської ради». Проект рішення №301 від 01 вересня 2016 року. Доповідає: В.Міцюк, керуючий справами.

 

97. Про створення місцевої Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Проект рішення №285 від 19 серпня 2016 року. Доповідає: В.Прокопович, головний спеціаліст, начальник інспекції з благоустрою та охорони навколишнього природного середовища.

 

98. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Кузнецовськ. Проект рішення №236 від 02 липня 2016 року. Доповідає: О.Печончик, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Кузнецовськ.

 

99. Про затвердження міської програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2017 рік. Проект рішення №339 від 28 вересня 2016 року. Доповідає: В.Босик, начальник відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики.

 

100. Про затвердження міської комплексної програми «Здоров’я» на 2017 рік. Проект рішення №332 від 23 вересня 2016 року. Доповідає: І.Барабух, головний спеціаліст відділу економіки.

 

101. Про затвердження міської програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Кузнецовськ на 2017 рік. Проект рішення №328 від 14 вересня 2016 року. Доповідає: А.Шкабура, голова комітету з фізиної культури і спорту.

 

102. Про затвердження програми розвитку і реалізації питань містобудування у м.Кузнецовськ на 2017 рік. Проект рішення №298 від 26 серпня 2016 року. Доповідає: Н.Колесінська, начальник відділу містобудування та архітектури.

 

103. Про затвердження плану діяльності Кузнецовської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік. Проект рішення №383 від 20 жовтня 2016 року. Доповідає: Р.Ляскун, начальник відділу економіки.

 

104. Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету на фінансову підтримку громадських організацій ветеранів та інвалідів міста Кузнецовськ. Проект рішення №382 від 19 жовтня 2016 року. Доповідає: Т.Сич, начальник управління праці та соціального захисту населення.

 

105. Про затвердження міської програми соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців м.Кузнецовськ на 2017 рік. Проект рішення №417 від 09 листопада 2016 року. Доповідає: Т.Сич, начальник управління праці та соціального захисту населення.

 

106. Про виключення з переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації у 2015 році «Міської прграми приватизації нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Кузнецовськ на 2011-2015 роки». Проект рішення №350 від 03 жовтня 2016 року. Доповідає: І.Савченко, начальник відділу комунальної власності.

 

107. Про надання згоди на передачу комунального майна села Стара Рафалівка у комунальну власність територіальної громади міста Кузнецовськ. Проект рішення №337 від 28 вересня 2016 року. Доповідає: І.Савченко, начальник відділу комунальної власності.

 

108. Про звільнення від орендної плати. Проект рішення №334 від 27 вересня 2016 року. Доповідає: І.Савченко, начальник відділу комунальної власності.

 

109. Про затвердження Положення про оплату праці керівників підприємств, заснованих на комунальній власності. Проект рішення №330 від 21 вересня 2016 року. Доповідає: І.Савченко, начальник відділу комунальної власності. Альтернативний проект рішення №330 від 23 листопада 2016 року. Доповідає: К.Конопелько, депутат міської ради.

 

110. Про затвердження Програми реалізації природоохоронних заходів міста Кузнецовськ на 2017 рік. Проект рішення №297 від 26 серпня 2016 року. Доповідає: І.Савченко, начальник відділу комунальної власності.

 

111. Про внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 15 грудня 2015 року №21 «Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VII скликання, затвердження на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами». Проект рішення №384 від 21 жовтня 2016 року. Доповідає: С.Анощенко, міський голова.

 

112. Про проведення міського консультативного референдуму, про створення комісії з вивчення й узагальнення результатів опитування. Проект рішення №434 від 23 листопада 20116 року. Доповідає: І.Шумра, секретар міської ради.

 

113. Про затвердження Положення про Секретаріат Кузнецовської міської ради. Проект рішення №439 від 24 листопада 2016 року. Доповідає: І.Шумра, секретар міської ради.

 

114. Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. Проект рішення №433 від 23 листопада 2016 року. Доповідає: Т.Сич, начальник управління праці та соціального захисту населення.

 

115. Різне.

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 

Всього коментарів: 2
1
Новосел | 29.11.2016 | 20:49
+ (0) -
Берекета - шахрай.
2
Украінець | 29.11.2016 | 23:21
+ (0) -
Мене дивує як у шахрая-берекети хватає совісті прийти у Кузнецовський депутатський корпус і щось наголошувати. Йому потрібно добровільно здатися в поліцію і доті термін покарання буде меньший. Берекета знаний шахрай не тільки у Кузнецовську, а й у Луцьку.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів