34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 7 // Делегація Кузнецовської міської ради побувала у Луцьку

Делегація Кузнецовської міської ради побувала у Луцьку

02.02.2016

0

1595

Сьогодні у Луцьку з робочим візитом перебуває делегація Кузнецовської міської ради за чолі з Кузнецовським міським головою Анощенком Сергієм Івановичем. Вони мали зустріч з Луцьким міським головою Миколою Романюком, заступником міського голови, керуючим справами виконкому Юрієм Вербичем, секретарем міської ради Юлією Вусенко. Про це інформує відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

 

 

Микола Романюк розповів гостям про головні тенденції соціально-економічного розвитку міста Луцька, акцентуючи на тому, що ситуація у місті стабільна і прогнозована. Наприклад, якщо у 2014 році бюджет розвитку міста становив 52 млн грн, то у 2015 році він вже був 200 млн грн.

 

Проте після внесення змін до чинного законодавства, з’явилося додаткове навантаження на міський бюджет, з місцевих кошт відбувається фінансування пільгових перевезень громадян. У Луцьку близько 51 тисяча громадян мають право пільгового проїзду, та міська влада з розумінням поставилася до вирішення цього питання і передбачила на 2016 рік близько 20 млн грн.

 

На фінансування з міського бюджету передали і п'ять професійно-технічних училищ. На ці цілі теж закладено кошти.

 

Микола Романюк поділився досвідом, як залучити кошти у розвиток міста, співпрацюючи з європейськими інституціями. Він зазначив, що міська рада налагодила продуктивну співпрацю з Північною екологічною фінансовою корпорацію НЕФКО. Це дало можливість реалізувати проекти з впровадження енергозберігаючих заходів у бюджетних закладах. Зараз в роботі проект модернізації системи централізованого теплопостачання міста Луцька, який реалізується у співпраці з ЄБРР, що дає можливість отримати 10 млн євро кредитних коштів на вигідних умовах та 4 млн євро грантових коштів від фонду Е5Р. Впровадження енергозберігаючих заходів дасть можливість економити кошти.

 

 

Міський голова запропонував гостям познайомитися з роботою департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”. У ЦНАПі працює дозвільний центр, відділ звернень громадян, група оперативного реагування “15-80”. Колектив ЦНАП намагається працювати професійно і оперативно, розширюючи сфери послуг. В приміщенні ЦНАП створено комфортні умови для відвідувачів.

 

Юлія Вусенко детальніше розповіла про роботу депутатського корпусу, який складається з 42 обранців громади. 85% із них новообрані депутати, тому з великим зацікавленням брали участь у формуванні бюджету на 2016 рік, активно працюють у постійних комісіях.

 

Кузнецовський міський голова Сергій Анощенко подякував лучанам за гостинність і зазначив, що для них є дуже важливим досвід співпраці з європейськими інституціями щодо впровадження енергозберігаючих заходів, особливо з НЕФКО та досвід роботи Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку.

 

 

На завершення зустрічі Луцький міський голова Микола Романюк побажав делегації із Кузнецовська хорошого перебування у Луцьку і вручив пам’ятні сувеніри, які будуть нагадувати про наше місто.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів