34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // «Демократія» по-Варашськи

«Демократія» по-Варашськи

31.08.2016

7

2154

26 серпня 2016 р. у відділі культури проходив конкурсний відбір на посаду директора музичної школи, в результаті якого, як всі сподівались, колектив очолить най – най – найкраща кандидатура. Але не так сталося, як гадалося. Всупереч очевидним фактам і на межі здорового глузду з процедурними порушеннями, на посаду директора була рекомендована людина, яка не має підтримки в пед.колективі (75% проти), яка, пропрацювавши в трьох різних школах району, не спромоглася заручитися рекомендаціями жодного колективу.

 

Викладацький склад музичної школи має потужний творчий і людський потенціал. Кандидати на посаду керівника закладу, яких підтримує більшість колективу, представили на розгляд комісії свої яскраві, творчі, талановиті презентації проектів. А кандидат «переможець» (Д.Л.) тужливим голосом зачитувала вміло скомпоновані цитати з методичок та звіту роботи школи за минулий рік.

 

Всіх присутніх, крім нечисленної купки послідовників «переможця» (Д.Л.) та комісії, яка, здавалося, заздалегідь знала про результат, вразив вибір кандидата з найжалюгіднішою програмою. Члени комісії своїм рішенням дали нам зрозуміти, що чорне цілком може бути білим, якщо цього забажають високі люди у вищих кабінетах. Тепер пед.колектив стоїть перед загрозою сіяти розумне – добре – вічне під керівництвом людини сумнівних морально-етичних якостей, яка не користується авторитетом в колективі, що переповнена жагою помсти колегам, які її не підтримують.

 

Хто цікавиться, яка на смак демократія, прозорість прийняття рішень та відкритість влади м.Вараш (Кузнецовськ), шукайте на сайті міської публічної бібліотеи у розділі You Tube відеозвіт презентацій програм кандидатів на посаду директора муз.школи. Приємного перегляду!

 

 

Небайдужі, незалежні уболівальники за школу

Всього коментарів: 7
1
Ivanka | 02.09.2016 | 15:34
+ (1) -
Категорично незгодна з авторами статті,  переглянула відео, якби я була членом комісії теж проголосувала за Л.Д. Маю знайомих, діти яких вчаться у Діни Василівни, вони в захваті від  неї, це педагог з великох літери. Мені дуже соромно за так званих "небайдужих, незалежних уболівальників за школу".
2
Анатолий | 02.09.2016 | 23:48
+ (0) -
Мер вочередной раз решил поставить на материально ответственную  должность своего человека, чтобы благополучно распиливать городскойбюджет (наши  с Вами деньги),для чего с грубыми нарушениями законасформировал комиссию из "своих людей". Думаю это тема не для
собраний, а для рассмотрения прокуратурой
3
Олена | 03.09.2016 | 11:37
+ (0) -
Це все брехня. Просто частині колективу не подобається саме ця кандидатура. А моя дитина навчалася в Л.Д. і я можу стверджувати, що вона вчитель від Бога.
4
Є й така думка | 03.09.2016 | 12:32
+ (0) -
З Фейсбуку:

"Діна Василівна трудолюбива, відповідальна, порядна, талановита, активна людина та Педагог з великоі букви! Постійно приймає участь у різних конкурсах. На звітному концерті, за підсумками навчального року, в декількох номінаціях приймають участь іі учні, а не випускники музичноі школи! Оце результат іі щоденноі праці! Ганьба всім тим, хто обливає іі брудом! Не заздріть, а краще працюйте шановні "колеги"!"
5
Olga | 03.09.2016 | 16:23
+ (2) -
Поверьте,что никто в коллективе не сомневается в модальности  Л. Д. как преподавателя, но чтобы возглавить такой коллектив, один из лучших в области по объективным показателям, нужны такие качества, как уважение и любовь к коллегам, умение консолидировать разные мнения, способность видеть в человеке прежде всего положительные качества, стимулировать его самосовершенствование, обладать непререкаемым авторитетом, быть непредвзятым, ставить интересы дела, которому служишь, выше личностных отношений и. т. п. К сожалению, Л. Д. не присущи такие качества. Поход "во власть" этого кандидата уже спровоцировал раскол в коллективе и стимулировал активизацию самых низменных человеческих чувств и эмоций, привел к тому, что ее апологеты кинулись обливать грязью всех подряд (на уровне сентенций "сам дурак"), а упоминание о компетентности бывшего директора школы, ныне покойного, вообще находится за гранью общечеловеческой этики и здравого смысла. А впрочем, все это ни к чему, потому что конкурсный отбор прошел с грубыми нарушениями закона и результаты его будут отменены, так или иначе. Кстати, уволив в начале учебного года компетентного завуча, чтобы заменить его человеком, никогда не работавшим завучем, Д. Л. показала всему коллективу, что руководствуваться в своей работе будет не целесообразностью или производственной необходимостью, а личными отношениями, что и так все знали.
6
Обиватель | 04.09.2016 | 00:53
+ (1) -
Olga |все що Ви написали інакше як словоблуддям або загальними фразами і не назвеш. Таке можливе тільки з точки зору теорії. Про це можна хіба що прочитати в підручниках по менеджменту. Я ваш колектив не знаю, але певен, жоден із працівників не підпадає під дані критерії. Краще не лукавте один перед одним та перестаньте поливати брудом. Це не додає іміджу музичній школі.
7
Ivanka | 04.09.2016 | 16:21
+ (1) -
Складаєься враження, що всі проблеми у Діни Василівни від того, що вона відповідальна і вимоглива людина , впершу чергу до себе, а відповідно вона буде вимагати такого ж  ставлення до своїх обов'яків від усього педагогічного колективу. А як виявилось, працювати згодні лише 25% колективу, інші 75% показали  свою людську суть, дуже шкода.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1023
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9158

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів