34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // День інформування у Кузнецовську

День інформування у Кузнецовську

28.08.2015

0

1088

З метою надання соціальної та психологічної підтримки особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, 27 серпня 2015 року в приміщенні Кузнецовського міського центру зайнятості був проведений інформаційно-роз'яснювальний захід “День інформування” за принципом “центру під єдиним дахом”.

 

У Дні інформування взяли участь представники різних служб міста: Управління праці та соціального захисту населення, Центр надання адміністративних послуг, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління Пенсійного фонду України, Володимирецький об'єднаний військовий комісаріат, сектор управління державної міграційної служби України в Рівненській області та фахівці центру зайнятості, які надавали консультації та конкретні відповіді на порушені в ході діалогу питання.

 

Захід відкрила заступник директора Кузнецовського міського центру зайнятості Наталія Воробей, яка представила учасників даного міроприємства та запросила всіх до активності та відвертої розмови для того, щоб виявити всі проблемні питання та визначити шляхи щодо їх вирішення.

 

 

Представник державної служби зайнятості більш детально розповіла про всі соціальні послуги, що надаються безробітним та шукачам роботи, акцентувавши увагу на можливості проходження професійного навчання та перенавчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування, а у разі відсутності підходящої роботи, отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для ведення власного бізнесу.

 

 

Переважна більшість питань, що виникали в учасників АТО стосувались отримання пільг, компенсацій та соціальних гарантій, які гарантує держава.

 

На запитання демобілізованих військовослужбовців Ярослава Денисюка та Сергія Леонова щодо пільг на житлово-комунальні послуги тдокладно розповіла спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги Управління праці та соціального захисту населення в м.Кузнецовськ Ганна Паламарчук.

 

 

Інші демобілізовані військовослужбовці чимало запитань адресували заступнику військового комісара – начальнику відділення комплектування Володимирецького ОРВК Ярославу Кузлу, а на питання щодо виділення земельних ділянок для учасників АТО відповіді надавала начальник відділу «Центру надання адміністративних послуг» Людмила Шолом, яка також розповіла про можливість відшкодування коштів на ліки вітчизняного виробника для внутрішньо переміщених осіб.

 

На завершення заходу усі представники державних структурдодатково поінформували про всі послуги та ту допомогу, що надається даній категорії громадян у відповідності до чинного законодавства.

 

Усі присутні отримали інформаційні буклети: «Поради тим, хто шукає роботу», «Як найшвидше знайти роботу», «Навчання - запорука професійного успіху» та інші щодо послуг, які надаються державною службою зайнятості. Тож, кожен учасник інформаційно-просвітницького заходу мав змогу переконатися в тому, що має всебічну державну підтримку, а служба зайнятості виступає, насамперед, як ініціатор у координації дій щодо підтримки ВПО та демобілізованих – учасників АТО у форматі соціального партнерства з іншими органами державної виконавчої влади.

 

 

Начальник відділу Кузнецовького міського центру зайнятості

Ярощук Р.В.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1048
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9192

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів