34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Депутати дозволили стихійну торгівлю в місті до 01.06.12

Депутати дозволили стихійну торгівлю в місті до 01.06.12

11.02.2012

11

1062

Обговорювали на І пленарному засіданні 17 сесії, яка пройшла 1 лютого 2012 року, й питання про впорядкування несанкціонованої торгівлі в місті. 

Нагадаємо, що 25 січня в залі засідань міськвиконкому відбулась нарада при міському голові Сергію Анощенку щодо впорядкування тимчасової торгівлі в місті (за участі працівників відділу торгівлі та сфери обслуговування населення міськвиконкому, директори ринків, представники МВ УМВС, ОДПІ, КМКП), на якій було вирішено припинити з 4 лютого несанкціоновану торгівлю по вул. Ринковій.

Однак, не дивлячись на те, що, як зазначив у своєму виступі голова тимчасової контрольної комісії Віталій Магдич, підприємці, котрі здійснюють несанкціоновану торгівлю, не дотримуються певних усних домовленостей (прибирання територій, де вони торгують, від сміття та сплати добровільних благодійних внесків на рахунок міста) депутати Кузнецовської міської ради вирішили продовжити дозвіл на несанкціоновану торгівлю до 1 червня 2012 року.


Своє рішення народні обранці мотивували тим, що в місті ще не створений Комунальний ринок, куди б могли перейти підприємці, які наразі здійснюють торгівлю у невстановлених місцях. 

Обговорювали питання бурхливо. Міський голова Сергій Анощко зазначив, що є розпорядження голови облдержадміністрації про ліквідацію стихійних ринків. Окрім того, за словами міського очільника - лише близько 20% підприємців з тих, хто торгує у невстановлених місцях, є місцевими, всі інші торгівці мало того, що не сплачують в місцевий бюджет ні копійки, так ще й безпідставно завищують ціни на свій товар.


Міського голову підтримали й інші депутати, зокрема, Валентина Гончарук, яка відмітила, що мова йде не лише про гроші, а й про зовнішній вигляд міста. А депутат Ігор Чернецький запропонував перед розглядом рішення про продовження дозволу на несанкціоновану торгівлю розглянути питання про створення в місті Комунального ринку, вирішення якого з незрозумілих причин "відтягується" депутатами вже декілька місяців.


Заїжджі підприємці торгують на газонах нашого міста і дивуються: "А що такого? Всі торгують і ми торгуємо!"

Були й депутати, які категорично виступили проти створення Комунального ринку на місці теперішньої стоянки КМКП, пояснивши свою позицію тим, що й комунальна стоянка в місті потрібна.


Стоянка, на місці якої планують створити Комунальний ринок, за словами охоронника, майже ніколи не буває заповнена хоча б на 50%

Після голосування виявилось, що 28 з усіх присутніх в сесійній залі депутатів проголосували "за" те, щоб несанкціоновану торгівлю в місті дозволити до 1 червня 2012 року.

На ІІ пленарному засіданні 17 сесії в черговий раз буде розглядатись питання про створення в місті Комунального ринку. Якщо й на цей раз рішення про його створення не буде підтримане кузнецовськими депутатами, можна буде робити висновки стосовно того, кому саме варто "дякувати" за те, що Кузнецовськ завдяки стихійній торгівлі по-троху втрачає свій статус "чистого та зеленого" міста.

Всього коментарів: 11
1
Алехандро | 10.02.2012 | 22:37
+ (-1) -
Оце так підтримує голова комісії з розвитку підприємництва (Магдич)підприємців міста - дозволяє всяким-яким, приїжати і несанкціоновано торгувати у нашому місті та ще й з невигідними наслідками для бюджету міста! Мером йому не бути! Підприємці не підтримають тебе на виборах, а їх близько 1300 чол.
Магдич!!! Шевели мезГами!!!
7
черепаха | 14.02.2012 | 23:52
+ (0) -
невже Ви думаєте що "дозволяє всяким-яким, приїжати і торгувати у нашому місті" це у компетенції Магдичи чи мера чи міської ради. Невже Ви не розумієте, що приїжати і торгувати може хто завгодно (маючи відповідні документи) у нас це дозволено законом. А от створення комунального ринку нашим підприємцям не зруки. Так як це перерозподіл покупців ( які з центрального ринку підуть на комунальний палаточний ринок (фактично ринок приєжих) в пошуках так званого "дешевшого товару"). І постає питання за кого бореться наш мер-за наших підприємців, які сплачують в бюджет, чи за приєжих яким він створює ринок?
bubarp | 15.02.2012 | 23:55
+ (0) -
Ну так в приїзжих ціни набагато дешевші,а наші баригі деруть втри дорога
2
лариса | 11.02.2012 | 00:31
+ (1) -
А ми у суботу йдемо тільки до приїжджих підприємців. У них дешевше на 5-10 грн ніж у кузнецовських шкуродерів, які завищують ціни у 3рази.
Вас кузнецовські підприємці хвороба :українська жаба. Але в Україні біда:безробіття. Жидівня знищила всі заводи та підприємства і нашому українцю потрібно всім якось виживати-продавати на базарах, бо більше роботи немає, а дітки хочуть їсти....А мені дуже шкода тих приїжджих-вони їдуть здалека, витрачають бензин, а можуть й нічого не продати....
Давайте разом боротися із бандитською владою.І із другом Анощенка Берташем теж-бо він із бандитської ПР, яка дбає тільки про свою сім"ю
6
черепаха | 14.02.2012 | 23:40
+ (0) -
А Ви знаєте абсолютно всих підприємців-кузнецовців? Адже в суботу більшість наших підприємців стоїть в палатках і багато хто з них видає себе за приїзжого. А от ображати і рівняти всих підприємців під одну лінійку неможна. Просто треба знати що і де купувити. Приїзжі також гарно вміють виїзджати на тому що у них типу дешевше, а потім знаходиш у наших дешевше.
3
Патріот | 11.02.2012 | 01:31
+ (0) -
Я за те щоб приїжджі підприємці торгували бо наші взагалі позажирались.У приїжджих справді і ціни нижчі і скидку роблять нормальну.
4
Наталія | 14.02.2012 | 21:08
+ (0) -
А я проти приїжджих! З нашими завжди можна, і поторгуватися і ціни на товар нормальної якості нижчі. Просто потрібно знати де купувати і у кого. Я, своєму чоловікові речі купую в магазині чоловічих костюмів "Прем'эр", це по тому ряду де пиріжки від входу. Переконалася, що дешевше не знайду, а як і знайду то мені продавець навмисно трохи більше скине.І синів на випускний одягали у них і зятя на весілля! Мені приємно порекомендувати цей магазинчиу моїм знайомим.
А, що в приїжджих - не поміряти бо нема де, не поміняти бо вони тебе на наступну суботу не пригадують, і товар з базару на базар - засований.
5
черепаха | 14.02.2012 | 23:28
+ (0) -
Судячи з ролика наш мер розучився рахувати, бо на попередній сесії було лише двоє підприємців, які представляли інтереси працюючих на вул. Ринковій по суботах. По-друге, реквізити рахунків для благодійних внесків, які мер з трибуни обіцяв дати підприємцям, так ніхто і не надав, хоча люди звертались.Як же комісія з паном Магдичем на чолі, де її висновки? Вона що була створена для галочки? Отак у наш час робиться все. Про які надходження до бюджету тоді може йти мова? Значить наш мер лукавить. Чиї ж інтереси він представляє?
8
Ujke | 15.02.2012 | 13:27
+ (0) -
А я за приїжджих бо на ринку має бути здорова конкуренція а не монополія. Але порядки треба наводити, торгувати на вулиці і де кому заманеться однозначно не можна, стихійну торгівлю треба розганяти. На ринках хватає вільної площі для виїздної торгівлі. І не треба казати що там люди ходять а там не ходять. Коли мені треба було купити певну річ, я обходив весь ринок в її пошуках і знайшов у приїжджих ФОП, які стояли не на людному місці. Мораль сей басни такова: Кому треба - той знайде всюди і шляхи і можливості. А комунальний ринок для с/г продукції і подібного барахла треба створювати.
9
komrad | 15.02.2012 | 14:31
+ (0) -
А в міському бюджеті є гроші на покращення-ремонт доріг,правильне установлення дорожніх знаків,нанесення розміток,чому вони про цю проблему замовчують?
ser | 19.02.2012 | 00:33
+ (0) -
а нахер ты и все остальные нужны им, у них есть свой план фикс
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів