34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Кузнецовські депутати мають намір вручити Миколі Сороці наказ виборців

Кузнецовські депутати мають намір вручити Миколі Сороці наказ виборців

11.12.2012

21

1607

Шановні мешканці м.Кузнецовськ!

З метою уникнення спотворення представницьким органом волі мешканців нашого міста до Вашої уваги надається для обговорення проект рішення, який матиме вплив на розвиток нашої громади.

Просимо розглянути і надати свої коментарі та пропозиції на телефони: 2-14-25, e-mail - cheriv@ukr.net , visti@list.ru

Проект Чернецького, Нестерчука

РІШЕННЯ КУЗНЕЦОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
26 листопада 2012 року
Про вручення Депутату Верховної Ради по одномандатному виборчому округу №155 наказу виборців від територіальної громади м. Кузнецовськ

У відповідності до п.1 ст.7 Закону України «Про статус народного депутата України», міська рада 

ВИРІШИЛА:

1. На період здійснення повноважень депутата Верховної Ради України, обраного від одномандатного виборчого округу №155, на черговій сесії Кузнецовської міської ради вручити депутату Верховної ради України М. П. Сороці наказ виборців від територіальної громади м. Кузнецовськ.
2. Про хід виконання наказу виборців рекомендувати народному депутату М.П. Сороці інформувати територіальну громаду в особі її представницького органу на пленарних засіданнях не менше двох разів на рік.
3. За результатами щорічного звіту направляти до Верховної Ради та її органів висновки представницького органу територіальної громади м. Кузнецовськ та оцінку діяльності депутата Верховної Ради в період його повноважень.
4. Організацію та контроль за виконанням рішення покласти на міського голову С. Анощенка.

Міський голова С. Анощенко


Додаток №1

1. Особисто здійснювати представництво інтересів територіальної громади міста Кузнецовськ у вищому законо-давчому органі держави незалежно до партійної приналежності, фракційності та політичних уподобань. 

2. Керуватися при голосуванні законів та постанов, які стосуються життєвих інтересів територіальної громади, думкою територіальної громади, рішеннями її представницького органу.

3. При входженні до будь-яких груп, об’єднань, фракцій у Верховній Раді, у разі конфлікту інтересів, керуватися у своєму голосуванні інтересами та пріоритетами територіальних громад виборчого округу №155;

4. Протягом одного року з дати першого засідання новообраної Верховної Ради подати на розгляд Верховної Ради України проект закону або голосувати за такий проект про відкликання депутата Верховної Ради (імперативний мандат) та повідомити про хід його реалізації.

5. На протязі 2013 року підготувати та подати на розгляд Верховної Ради законопроект щодо окремого статусу м. Кузнецовськ. 

6. Для підвищення інвестиційної привабливості регіону реалізувати передвиборне гасло - відпуск безкоштовної або за зменшеними тарифами електроенергії мешканцям та підприємствам Рівненщини. Необхідно заборонити регулювання тарифів на тепло та електрику НКРЕ України без участі територіальної громади.

7. Зменшити депресивність Поліського регіону. До моменту створення нових робочих місць сприяти введенню мораторію на скорочення чисельності працюючого на ВП «Рівненська АЕС» персоналу. Здійснювати політику економічного патріотизму: сприяти локалізації на території Рівненщини підприємств, фірм та установ, які постачають продукцію та послуги для ВП РАЕС;

8. Звести до мінімуму вилучення фінансового ресурсу з бюджету міста Кузнецовськ до державного бюджету.

9. Не допустити приватизації ВП РАЕС та корпоратизації ДП НАЕК «Енергоатом» та відкликати законопроект «Про корпоратизацію ДП НАЕК «Енергоатом»».

10. Завершити добудову об’єктів соціальної сфери, об’єктів супроводу добудови блоку №4 ВП «Рівненська АЕС». 

11. Вжити дієвих заходів по включенню м. Кузнецовськ в перелік міст-претендентів на фінансування будівництва льодового палацу для розвитку зимових видів спорту у відповідності до державної програми «Хокей України».

12. На протязі року вирішити на законодавчому рівні питання зменшення кількості бродячих собак.

13.Забезпечити прожитковий мінімум і мінімальну заробітну плату на рівні не менше 2400 грн., зарплата бюджетників має бути збільшена щонайменше вдвічі.

14. Встановити однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасувати спеціальні пенсії. Їх розмір має залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку;

15. До 2014 року розробити та впровадити Антикорупційний закон в новій редакції;

16. Створити механізм народного відкликання суддів, прокурорів, керівників правоохоронних органів. Зняття суддівської недоторканості.

17. Впровадити механізм адміністративної відповідальності працівників ДАІ при оформленні порушень правил дорожнього руху.

18. Забезпечити виділення фінансового ресурсу на добудову житлового будинку біля ЗНЗ №2 по програмі молодіжного кредитування; 

19. Зупинити знищення лісів та незаконну вирубку лісу без його повноцінного відновлення господарюючими фізичними та юридичними особами.

20. Легалізувати видобуток бурштину.

21. Забезпечити ремонт та реконструкцію автошляхів та доріг місцевого значення на території регіону.

22. Забезпечити повну комп’ютеризацію та підключення всіх шкіл міста Кузнецовськ до всесвітньої мережі Інтернет.

23. Запровадити механізм впливу територіальних громад та представницьких органів на призначення та звільнення посадових осіб державних закладів та установ за результатами їхньої діяльності; відкликання прокурорів, керівників правоохоронних органів за результатами звітів. Посилити відповідальність посадових осіб.

24. Внести зміни до Бюджетного кодексу та забезпечити перехід однорічного принципу бюджетування на довгостроковий бюджетний період.

25. Впровадити механізм персональної юридичної відповідальності за колегіально прийняті рішення в т.ч. представницькими органами, якщо такі рішення у судовому порядку визнані незаконними.

26. Прирівняти статус депутатів місцевого самоврядування до статусу посадових осіб.

27. Внести зміни до закону про вибори - зокрема обрання депутатів місцевих рад виключно за мажоритарною системою. 

28. Для того, щоб народний депутат України мав можливість повноцінно виконувати свої обов’язки - передвиборні гасла, він не повинен голосувати за будь-які нормативно-правові акти, що урізають його права на недоторканість, пільги та привілеї, передбачені законодавством, оскільки таке явище зменшує та принижує можливості самостійного вираження депутатом волі виборців та штовхає його до пошуків неправового захисту під партійними «дахами» та брендами.

29. Виступити із законодавчими ініціативами або підтримати такі, що стосуються становленню основ православної моралі, традицій та їхнього захисту.

30. Ініціювати прийняття національної програми з розвитку української мови та наповнення її реальним фінансовим ресурсом.

31. Спростити та здешевити обов’язкові процедури нагляду й звітності малого та середнього бізнесу. 

32. Недопустити рівності регуляторних правил для малого і великого бізнесу.

33. Спрямувати роботу у Верховній Раді на позитивний приріст кількості суб’єктів бізнесу в 155 виборчому окрузі.

34. Створити умови для легального ведення малого бізнесу за рахунок зменшення податкового навантаження, в тому числі, зменшити для ФО-П відсоткової ставки загально-обов’язкового пенсійного страхування. 

35. Враховуючи значне зменшення іхтіофауни, внести зміни в законодавчі акти, які передбачають кримінальну відповідальність за ловлю риби з використанням електроструму. 

36.Ініціювати створення на території Володимирецького району комунального підприємства, яке б на законних підставах займалось організацією відпочинку громадян на території Білого озера, надаючи послуги, організовуючи вивіз сміття на звалища та ін.

37.Вирішити питання землевідведення задля розширення площі звалища твердих побутових відходів біля Кузнецовська у зв’язку з його екологічним перенавантаженням.

38.Вирішити на законодавчому рівні питання функціонування підприємств з переробки особливо небезпечних побутових відходів (лампи денного світла, енергоощадні ртутомісні предмети).

Про статус народного депутата України

Стаття 7. Взаємовідносини народного депутата України з виборцями  

1. Народний депутат постійно підтримує зв’язки з виборцями у порядку, встановленому законом.
Народні депутати, обрані в одномандатних виборчих округах, зобов’язані підтримувати зв’язок з виборцями своїх округів.
Народні депутати, обрані в багатомандатному загально-державному виборчому окрузі, здійснюють зв’язок з виборцями, які мешкають на території України, у порядку персонального представництва, визначеному депутатськими фракціями (групами) Верховної Ради України відповідно до закону.

Стаття 10. Ради - представницькі органи місцевого самоврядування

1. Сільські, селищні, міські ради є органами місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, цим та іншими законами.


Газета "Вісті" №50 (від 07.12.12)

Всього коментарів: 21
1
Гена | 11.12.2012 | 01:58
+ (2) -
Ці пункти явно Нестерчук писав:
11. Вжити дієвих заходів по включенню м. Кузнецовськ в перелік міст-претендентів на фінансування будівництва льодового палацу для розвитку зимових видів спорту у відповідності до державної програми «Хокей України».
15. До 2014 року розробити та впровадити Антикорупційний закон в новій редакції;
16. Створити механізм народного відкликання суддів, прокурорів, керівників правоохоронних органів. Зняття суддівської недоторканості.

А цей Чернецький:
17. Впровадити механізм адміністративної відповідальності працівників ДАІ при оформленні порушень правил дорожнього руху.

А якщо по суті: а де ваші звіти за два роки діяльності, товаріщі Чернецький і, в першу чергу, Нестерчук?
2
Romich111 | 11.12.2012 | 09:04
+ (3) -
від когось вимагають, а самі не фіга не роблять.
3
Юзик | 11.12.2012 | 10:01
+ (4) -
Виборці Кузнецовська проголосували за Кошина, з нього й питайте. А краще запитайте, що він з цього списку зробив за 5 років депутатства у ВР.
4
Аламак | 11.12.2012 | 10:23
+ (0) -
Написали б одним пунктом - збудувати комунізм в Кузнецовську.
Ну і клоуни міська влада Кузнецовська. biggrin
5
Сергей | 11.12.2012 | 11:28
+ (4) -
опять почти одни общие фразы и болтовня.
за исключением некоторых пунктов где уже заложен личный интерес.
а где пункт про бездомных животных?
зачем строили типа приют для них, если знали что содержать его не на что?
или потравили и постреляли собак и думаете на ваше время хватит этого решения?
а вообще какой урод дал разрешение на это?
у мэра тоже было до хрена пунктов в предвыборных обещаниях, и что, хоть один он выполнил????
они два года хернёй маялись.
где отчёт о выполнении своих обещаловок?
тут тоже самое , написано много ,но всё (почти, кроме собственной выгоды) общими фразами и в реале оно не выполнимо.
да и вряд ли оно там будет рвать задницу ради народа, жизнь уже показала чего их слова стоят.
очередная пиар показуха для наивных,кто всё ещё верит в эту болтовню.
если оно уже там сидело и ничего не делало , то зачем ему теперь напрягаться когда его уже выбрали???
6
_Я_ | 11.12.2012 | 12:49
+ (1) -
100% показуха, зараз мера знімуть (14.12.2012р.), а піаритись то треба, і одним і іншим, залучитись підримкою Сороки теж потрібно, а фактично нічого робитись не буде, Сорока пройшов від ПР і буде працювати як команда ПР, і ні до чого тут такі листи, це ж РЕКОМЕНДАЦІЇ, .... ЦЕ ПІАР!!!!!!!!
7
оао | 11.12.2012 | 15:28
+ (1) -
Всім відомо, що програми кандидатами пишуться, але не виконуються. А це щоб депутат, за якого не проголосувало місто, виконував "наказ" виборців? Не буде цього ніколи!
8
оса | 11.12.2012 | 23:13
+ (0) -
Анощенко разом з Чернецьким і Нестерчуком ладні впасти на коліна ПР.аби спасти свої посади.
9
БРАТ | 12.12.2012 | 16:36
+ (-2) -
КУЦ МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!! КУЦ БУДЕ МЕРОМ!!!!!!!!!!!!!
Люсінда | 12.12.2012 | 21:02
+ (2) -
Брате заспокойся психічна лікарня по тобі плаче, ти реально хворий,або хвора!!!!!!!
БРАТ | 12.12.2012 | 23:20
+ (-1) -
Куц молодець! А ти Люсінда сиди рівно. бо ти не здатна...
вольт | 13.12.2012 | 01:39
+ (0) -
А хіба Чернецький на щось друге здатний, тільки казки і пише казкар Панас чи понос
Йо-йо | 13.12.2012 | 03:10
+ (0) -
тьху, придурки. Баррозу на листи не відповідає, так вони почали Сороці писати.
Ви ж добре розумієте, що Сорока клав на ваші "накази". Краще напишіть наказ громаді безпритульних собак міста, що-б вони не гавкали після 23 та під час проведення сесій.
БРАТ | 13.12.2012 | 04:13
+ (-1) -
Куц прийде до влади, розберемось с собаками. Вже не раз пропонували меру вирішити цю проблеми. Але йому ЧХАТИ на місто.
Сергей | 13.12.2012 | 10:23
+ (1) -
Да вы уже суки разобрались, постреляли и потравили, а приют из 10 стенок в один кирпич и шифера с решотками за 50 000 гр стоит и нахрен не кому не нужен. А за расстрел и травлю бездомных животных можно и под суд попасть.
И только не надо трандеть как этот дебильный мэр с безумными глазищами, что он ни кому указаний не давал и кто это делает оно не знает.
Ездят на технике КМПК , стреляют дорогой отравой и ни кто ничего не знает.
Это тупой мэр думает что он один умный на весь город.
Жора | 13.12.2012 | 13:08
+ (1) -
Копняком під зад вилетить Куц з міськвиконкому - розпочнеться нормальна робота!
БРАТ | 13.12.2012 | 17:21
+ (-1) -
15 Сергей (Сьогодні 08:23) Красавчик поддерживаю!!!
16 Жора (Сьогодні 11:08) з міськвиконкому вилетиш ти а за тобо папку з документами про твое нікчемне життя
NIV | 14.12.2012 | 14:45
+ (0) -
Сороці мало вже студентських хабарів )))
А тим чсом... | 26.12.2012 | 13:00
+ (0) -
Олег Осуховський розповів також, що його однопартійці у Києві не претендують на квартири, а розмістилися у номерах готелю «Україна».

А тим часом, як стало відомо з центральних ЗМІ, інші народні депутати від Рівненщини визначилися з комітетами Верховної Ради.

Наприклад, Микола Кучерук став одним із заступників голови комітету з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики. Микола Сорока – заступником голови комітету з питань науки та освіти. Віталія Чугуннікова обрано секретарем комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Юрій Вознюк увійшов до комітету з питань податкової та митної політики, а Валентин Королюк – з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Олег Осуховський працюватиме в комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.
Ще | 27.12.2012 | 21:22
+ (0) -
Рівне : Сорока виконує антиукраїнське замовлення Табачника

Нещодавно призначений ректор Національного університету водного господарства та природокористування , бувший губернатор Рівненської області часів Кучми імя Сорока ліквідує кафедру Українознавства .

Сорока, очевидно, виконуючи вказівки міністра освіти Дмитра Табачника, проводить тотальне винищення вивчення історії та культури України , і замість цього планує створити кафедру гуманітарних наук (філософія , соціологія , історія , політологія), а також ввести вивчення правознавства та туризму.

Фактично нова адміністрація одного з найбільших вузів Волині взяла курс те, щоб десятки тисяч молодих українців була штучно позбавлена навіть елементарних знань про історію своєї країни.
Сергей | 27.12.2012 | 23:42
+ (0) -
тот кто хочет знать историю - тот знает её.
а кому до лампочки, то ты его и не заставишь её выучить и запомнить.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1021
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9153

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів