34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Ю.Кравець: "Програму підтримки Прес-центру варто назвати програмою утримання!"

Ю.Кравець: "Програму підтримки Прес-центру варто назвати програмою утримання!"

12.12.2011

3

962

На 13 сесії депутати вирішували чимало нагальних проблем нашого міста, серед яких було і питання про затвердження програми економічної підтримки Прес-центру Кузнецовської міської ради на 2012 рік. Андрій Басараба, директор Прес-центру та редактор газети "Вісті" озвучив перед депутатами основні пункти програми економічної підтримки Прес-центру Кузнецовської міської ради на 2012 рік. Пропонуємо і вам ознайомитись з нею:

Програма економічної підтримки Прес-центру Кузнецовської міської ради на 2012 рік

1. Ініціатор розроблення програми : Прес-центр Кузнецовської міської ради

2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми:

ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», ЗУ «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації».

3. Розробник програми: Перший заступник міського голови В.Ковальчук

4. Співрозробники програми: -

5. Відповідальний виконавець програми: Прес-центр Кузнецовської міської ради  

6. Учасники програми: Кузнецовська міська рада, Прес-центр Кузнецовської міської ради.

7.Термін реалізації програми: початок з 01 січня 2012 р. закінчення 31 грудня 2012 р.

7.1. Етапи виконання програми : щоквартально.

8. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми: бюджет м.Кузнецовськ

9. Загальний обсяг фінансових ресурсів необхідних для реалізації для програми,

всього : 440,8 тис.грн.
у т.ч.:

9.1.

- коштів бюджету м.Кузнецовськ: 353,8 тис. грн.
- коштів інших джерел : 87,0 тис. грн.
ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ПРЕС-ЦЕНТРУ КУЗНЕЦОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
на 2012 рік


1. Визначення проблеми на розв’язання якої спрямована програма.

Програма економічної підтримки Прес-центру Кузнецовської міської ради розроблена з метою забезпечення сприятливих умов для реалізації конституційного права громадян України на свободу слова, вільний доступ до інформації, подальше підвищення ролі вітчизняної преси у громадсько-політичному житті.

За своєю спрямованістю Програма економічної підтримки Прес-центру Кузнецовської міської ради є національно-культурною, що спрямована на розв'язання проблем національно-культурного розвитку, збереження національно-культурної спадщини, задоволення інтелектуальних та духовних потреб людини, її розроблення здійснюється відповідно до Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України".

Визначення проблеми - відсутність необхідної кількості коштів, необхідних для видання газети "Вісті" та виходу в ефір передач "Міського радіовісника". Причина виникнення цієї проблеми - це те, що видання Прес-центру не є комерційними і в першу чергу висвітлюють діяльність міської ради та виконкому, його структурних підрозділів, створюють спеціальні звіти і репортажі про важливі події, що відбуваються в місті, оприлюднюють розпорядження міського голови, рішення міської ради та виконкому, а також проекти зазначених юридичних актів.
Розв'язання цієї проблеми потребує розроблення і виконання цільової програми розвитку міста тому, що фінансування безпосередньо Прес-центру з бюджету міста чинним законодавством не передбачено.

2. Визначення мети програми.

Мета програми відповідає пріоритетним напрямкам державної політики. Указ Президента України від 16 квітня 1997 р. передбачає здійснення заходів, спрямованих на державну економічну підтримку вітчизняних друкованих засобів масової інформації, засновниками яких є органи місцевого самоврядування.
Програма економічної підтримки Прес-центру Кузнецовської міської ради розроблена на виконання Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів". Стаття 7 цього закону передбачає додаткову економічну підтримку (дотацію) місцевих газет. Підтримка (дотація) здійснюється відповідно до статті 4 цього Закону та за рахунок коштів і протекціоністських заходів органів місцевого самоврядування.

3. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання програми.

Засобами розв’язання проблеми є видання газети «Вісті»; випуск передач «Міського радіовісника»; підготовка матеріалів для сайту Кузнецовської міської ради; спецвипуски зі звітом міського голови, депутатів міської та обласної рад; випуск додаткових сторінок газети «Вісті», у зв’язку з необхідністю оприлюднення обов’язкових регуляторних актів Кузнецовської міської ради; випуск щомісячного додатка до газети «Крок у суспільство», мета якого – сприяти створенню умов для безперешкодного доступу інвалідів до жилих, громадських і виробничих будівель, споруд, громадського транспорту, для вільного пересування в населених пунктах, оприлюднення статей Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів», у зв’язку з тим, що останні в повній мірі не виконуються.

Доставка оригінал-макетів газети "Вісті" у друкарню у смт. Володимирець у зв'язку з відсутністю такої у Кузнецовську; доставка газети "Вісті” з смт.Володимирець у м.Кузнецовськ.

Протекційні заходи міської ради стосовно Прес-центру відповідно до ст.4 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» та заходи, спрямовані на полегшення доступу до газети «Вісті» малозабезпечених верств населення згідно з рекомендаціями Парламентських слухань «Свобода слова в Україні».

Строки виконання програми – 1 січня 2012 року – 31 грудня 2012 року.

Етапи виконання – помісячні, згідно з планом асигнувань.

Видатки міського бюджету 353,8 тис.грн.  

Ресурсне забезпечення
Програми економічної підтримки Прес-центру Кузнецовської міськради
на 2012 рік

 

Обсяг коштів,

які пропонується залучити на виконання програми

Етапи виконання програми, тис.грн.

По кварталах 

Усього витрат на виконання програми

1             2             3               4
Обсяг ресурсів , всього 123.3    99.1       119.2      99.2440.8
У т.ч.:

Бюджет м.Кузнецовськ


83.8     86.6      96.7      86.7
353.8
Кошти не бюджетних джерел*  

39.5     12.5     22.5       12.5

87.0

* Кошти небюджетних джерел включають власні кошти

4. Перелік завдань і заходів програми та результативні показники.

  Завдання та заходи програми – це фінансові, організаційні та творчі заходи по розміщенню матеріалів у газеті "Вісті”, "Міському радіовіснику” та підготовка статей для сайту Кузнецовської міської ради, організація прямих телефонних ліній і " круглих столів” щодо актуальних проблем міста.

Показник виконання програми – щотижневий випуск протягом року газети "Вісті”, вихід п’яти радіопередач "Міського радіовісника " в тиждень протягом року, щотижнева підготовка інформації для сайту міськради, щомісячний випуск додатка до газети «Крок у суспільство», розміщення актуальних статей на інших сайтах.

Очікувані кінцеві результати виконання цільової програми є соціальними. Саме засоби масової інформації активно формують громадську думку, створюють той чи інший політично-правовий фон і наші уявлення про доступне та заборонене, моральне і аморальне. Інформація є інтелектуальним надбанням держави і народу, складовою напрямків та темпів реформування економіки, адміністративної системи, демократичних перетворень. 

6. Координація та контроль за ходом виконання програми.

Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів, які виділяє бюджет м.Кузнецовськ, здійснюється головним розпорядником бюджетних коштів, постійною комісією ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, профільними постійними комісіями ради.
Виконавці цільової програми готують щорічний звіт про результати виконання цільової програми та подають його на розгляд відділу економіки виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, постійній комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів та іншим профільним комісіям з метою визначення ефективності виконання програми.
Контроль за ходом виконання програми здійснює перший заступник міського голови.


Після заслуховування інформації, наданої Андрієм Андрійовичем Басарабою та підрахунку депутатських голосів виявилось, що депутати вирішили не підтримувати рішення про економічну підтримку Прес-центру Кузнецовської міськради, а депутат Юрій Кравець навіть зазначив, що це "не програма підтримки, а програма утримання Прес-центру".

Всього коментарів: 3
1
виборець | 12.12.2011 | 23:01
+ (0) -
газета не навчилась заробляти гроші. Редактора та працівників газети необхідно направити на стажування до інших комунальних ЗМІ.
2
Волиняк | 12.12.2011 | 23:34
+ (0) -
Газета не цікава
3
oleg | 13.12.2011 | 11:49
+ (0) -
Не мало деньжат они хотят срубить. Сайт им в руки - затрат минимум.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів