34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Депутати призначили Романа Саушкіна директором КМКП

Депутати призначили Романа Саушкіна директором КМКП

19.04.2013

13

2475

19 квітня 2013 року пройшла 31 позачергова сесія Кузнецовської міськради. Оскільки одним із питань порядку денного даної сесії значилось питання "Про призначення директора "Кузнецовського міського комунального підприємства" - на сесію завітали більше 30-ти працівників КМКП. Однак, попри присутність у залі, на пропозицію Ігоря Куца виступити вони не пристали, а просто мовчки спостерігали за тим, що відбувається в сесійній залі.

Ознайомивши усіх присутніх зі змістом проекту рішення "Про призначення директора "Кузнецовського міського комунального підприємства"" автор даного проекту Сергій Макарук також зачитав додане до проекту звернення колективу КМКП та висловив свою думку стосовно змісту звернення:Перед тим, як розпочати голосування за даний проект рішення, слово надали самому кандидату на посаду директора КМКП, котрий коротко розповів про себе та відповів на нечисленні питання депутатів.


Після підрахунку голосів виявилось, що 26 з 29 присутніх в залі депутатів вирішили підримати своїми голосами даний проект рішення, тим самим призначивши Романа Юрійовича Саушкіна на посаду  директора Кузнецовського міського комунального підприємства. Контракт із новопризначеним директором буде заключено терміном на 1 рік.

Одразу після оголошення результатів голосування залу залишили і Володимир Афанас'єв, і Роман Саушкін, і присутні працівники КМКП.

Всього коментарів: 13
1
Я | 20.04.2013 | 14:38
+ (-2) -
Який жах! Тепер із звідси видно кого підтримує кузнецовська "Батьківщина", "Свобода" і всі депутати хто підтримав жида-Саушкіна. Саушкін є представник відомого із виборів КОшина партія"Батьківщина".
Свободівці (пєшко, кравець) звязалися із жидо-олігархічною "Батьківщиною".
Змінили шило на мило. москаля Афанас"єва із партії регіонів на жида Саушкіна із олігархічної "Батьківщини"...........Покращення у КМКП не за горами.
6
sir_the_dragon | 20.04.2013 | 22:38
+ (1) -
Добре, всі погані. Пропозиція яка? Кого б ти хотів бачити на цьому посту?
2
dktcehjlbkfcmqjkjxrf | 20.04.2013 | 17:05
+ (3) -
Ось проживем цей рік і побачимо, що зробить новий директор КМКП, чому відразу на людину лити бруд непобачивши її роботи, чи це можливо прибічник самого Афанасьєва підливає бруду. Що ви за людина обзиваєте людину яка ще навіть не приступила до своїх обовьязків, ось пройде рік тоді і будемо говорити.
3
жжж | 20.04.2013 | 19:27
+ (2) -
шановний!він такий же жид як ти патріот!!!за таких як Я ми в дупі - все життя хтось заважає - то москалі,то жиди,то китайці. зверніться до проктолога,окуліста і лора, бо ви сліпі і глухі
4
Vasil | 20.04.2013 | 20:05
+ (0) -
КМКП штучно доводять до банкрутства з метою приватизації під окремих персон. Цікаво яку роль у цьому відіграватиме Саушкін?
5
Доріан_Грей | 20.04.2013 | 21:01
+ (-1) -
Тепер і в нас є свій Азіров:-)
7
Льоша | 20.04.2013 | 23:39
+ (2) -
Чого це в нас в Україні всі спєци із Саратова, Тамбова, Москви. Невже українців як господарників знищили за 400р окупації ???????
і керують: януковичі, табачники, азірови, калєснікови, чєчєтови,афанас"єви, саушкіни, ....
Egud | 28.04.2013 | 19:31
+ (0) -
Ну ти альоша-папєвіч...
8
Боб | 21.04.2013 | 10:22
+ (1) -
У Макарука сергія -батько із волинського села, мама із львівського села. а звідки ж взявся у них такий невдалий гібрид??? А!! мабуть зроблений був батьком
( Макаруком Васьою) на п"яну голову...
Ще Макаруку Сірьожці казати комусь за крісло!!!
Він був головою партії"ПОРА"(-зрадника Каськіва). всією сім"єю Макарук агітував за москаля старого пердуна Коровкіна.
Потім Коровкін за це йому дав місце директора КМКП.(І Ющук Діма не залишився ображеним на Коровкіна, бо і йому, як члену "ПОРИ", що агітував за коровкіна, теж перепав ласий шматочок!!!!)
Продав Макарук С. "ПОРУ" -Магдичу. щоб той мав звідки піти у депутати...
А сам Макарук С. побіг у олігархічну "Батьківщину", бо знав що толпа кузнєцовців буде без читання прізвища голосувати за бренд юльки тимошенчихи "Батьківщина"...
І не макаруку сірьожці ( гібриду із тупою мордою і словом "харашо") казати комусь за крісло....
9
Боб | 21.04.2013 | 10:26
+ (-1) -
"dktcehjlbkfcmqjkjxrf "!!!!Дивлячись на твій нік . можна зрозуміти що ти із когорти саратовського Саушкіна..
dktcehjlbkfcmqjkjxrf | 21.04.2013 | 12:00
+ (1) -
боб, я з саушкіним навіть незнайомий, хоча непроти, чому коли проста людина залишає нормальній свій відгук а не бруд, це обовязково повинен бути чийс прибічник, нажаль на цьому сайті саме так. Ти пишеш свій коментарій, обовьязково його обкрутять проти тебе і проти того про кого щось хороше напишеш. Ви морально грязні помислами люди ви настільки облили всіх своїм словесним поносом що нехочеться навіть заходити на 34400 та читати, псуєтся настрі. Мені байдуже, хоть постриляйтеся там, просто через таких як ти страждаєм ми простий люд.ви самі нічого путнього не робите і іншим заважаєте
Льоша | 21.04.2013 | 21:58
+ (1) -
" dktcehjlbkfcmqjkjxrf" Якщо ти не знаєш Саушкіна, то не пиши коментарів. Саушкін був і в"Нашій Україні"-терся біля сина секретаря обкому КПСС Луценка, потім перебіг де тепліше -в "Батьківщину" до Кошина, і під патронатом Кошина потрапив у директори КМКП, нічого не знаючи про цю роботу. І те що його підтримує наша "Батькіщина" не дивно (вони підтримують всіх кому накаже їм із області Прокопчук), а от Свобода" голосуючи ,купує собі тепле місце для Кравця голосуючи за Саушкіна.
І якщо ти "dktcehjlbkfcmqjkjxrf" не знаєш чого таких як Саушкіна, та.26деп. обливають брудом, то не читай і не пиши нічого.
escape | 22.04.2013 | 09:59
+ (0) -
льоша вилитий УеНПіст)))а яке відношення має Луценко до Нашої України? до ВР Луценко балотувався в складі блоку Наша Україна як лідер руху Народна Самооборона.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів