34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Депутати від ПП "Фронт Змін": "Жителі міста мають право знати кому і за скільки продається земля!""

Депутати від ПП "Фронт Змін": "Жителі міста мають право знати кому і за скільки продається земля!""

06.09.2011

5

971

ЗВЕРНЕННЯ 
фракції політичної партії «ФРОНТ ЗМІН»
до представників місцевих засобів масової інформації

Ми, депутати Кузнецовської міської ради від Політичної партії «ФРОНТ ЗМІН» впевнені у тому, що Кузнецовська міська рада свою роботу повинна будувати на принципах прозорості та відкритості, підзвітності та відповідальності перед громадою міста Кузнецовськ.

Ми впевнені в тому, що громада міста Кузнецовськ має право у повному обсязі володіти інформацією про те, яким чином, кому та за якою ціною продаються земельні ділянки, відчужуються об’єкти комунальної власності, куди спрямовуються бюджетні кошти, приймаються від імені та в інтересах громади інші важливі рішення, адже у відповідності із статтею 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» право комунальної власності - це право саме територіальної громади володіти, доцільно, економно, ефективно користуватися і розпоряджатися на свій розсуд і в своїх інтересах майном, що належить їй, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування.

Ми нагадуємо, що стаття 4 Регламенту міської ради передбачає, що засідання ради, постійних та тимчасових контрольних комісій, колегії голів постійних депутатських комісій є відкритими і гласними.

Саме тому на місцеві засоби масової інформації ми покладаємо надію у об’єктивному та постійному висвітленні як діяльності ради, так і депутатських комісій та депутатів, зокрема.

Ми звертаємось до місцевих засобів масової інформації, а саме :

- газети «Вісті», «Енергія», «Експрес-Діалог»;

- місцевих сайтів – 4bloka.com, 34400.net;

- ТРК «Рівне -Атом»

пройти у встановленому порядку аккредитацію та забезепечити постійне висвітлення діяльності не тільки міської ради, але й утворених нею постійних комісій.

Ми вважаємо за доцільне внесення змін до Регламенту міської ради в частині обов’язкового інформування головами постійних депутатських комісій представників аккредитованих ЗМІ про дату, місце, час проведення та порядок денний засідання комісії.

Ми звертаємось до голів депутатських комісій з тим, щоб вони не заважали представникам ЗМІ проводити відеозйомку засідань, знайомитись з матеріалами, проектами рішень, які розглядаються у комісіях.

Ми впевнені в тому, що проінформованість громадян про події у міській раді дозволить їм об’єктивно оцінювати діяльність політичних сил, що представлені у ній, зробить неможливими кулуарні домовленості щодо розподілу матеріальних ресурсів та кадрових призначень.

Депутати фракції Політичної партії «ФРОНТ ЗМІН»

  Олег Андрощук, Юхим Чугай


Всього коментарів: 5
1
voldem | 07.09.2011 | 11:10
+ (3) -
Оце правильно!!!
2
AndyEn | 07.09.2011 | 11:28
+ (3) -
+1 Це правильно! Досить уже тіньових рішень! Народ має право знати куди йдуть їхні кошти!!!
3
voldem | 07.09.2011 | 15:39
+ (2) -
А ще було б непогано висвітлювати повну картину руху коштів!так я це було в попередніх статтях які після бурного обговорення чомусь видалили!Це було стосовно коштів на ремонт доріг і т.п. cry
4
Вісник | 08.09.2011 | 07:52
+ (0) -
Головою земельної комісії є представник від "Батьківщини", там їх більшість. По партійних списках пройшли в міську раду всього 7 депутатів, а решта 18 бютівців- мажоритарщики. Для прикладу, директор ЗОШ № 5 Пашко Р.Ф., який пройшов за мажоритарними списками від Батьківщини, будучи членом освітянської комісії, теж перейшов у земельну. Питання: чому???
Народ вибирав мажоритарщиків теж за брендом Батьківщини. І що ми маємо? Не думаю, що на наступних виборах Батьківщина візьме стільки голосів.
5
Дуся | 12.09.2011 | 21:20
+ (0) -
Чому саме "Батьківщину" постійно поносять? Адже, наскільки мені відомо комісія з соціального захисту повністю складається з членів "Батьківщини", то що вони гірше працюють за інхих? Чомусь жодній з політичних сил не цікава ця комісія чи як?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів