34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Депутати занепокоєні питанням реорганізації Пенсійного фонду

Депутати занепокоєні питанням реорганізації Пенсійного фонду

15.01.2016

0

2062

Кузнецовська міська рада надіслала звернення до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Міністра соціальної політики України Павла Розенка, Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного щодо реорганізації територіальних органів Пенсійного фонду України.

 

ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ:

 

"Кузнецовська міська рада від імені міської громади звертається до Вас за допомогою у вирішенні питання забезпечення однакового підходу при проведенні реорганізації Пенсійного фонду України шляхом злиття деяких його територіальних органів.

 

Вирішення цього питання по м.Кузнецовськ Рівненської області шляхом приєднання управління Пенсійного фонду України в м.Кузнецовськ до управління Пенсійного фонду у Володимирецькому районі викликає велику стурбованість у представників громади міста та може привести до негативних соціальних наслідків.

 

Місто Кузнецовськ являється містом-супутником Рівненської атомної електростанції, спеціалізацію праці економічно активного населення в якому визначає профілююча галузь економіки – атомна енергетика, що забезпечує значну питому вагу надходжень до міського бюджету, державного бюджету, бюджету області та до відповідних бюджетів Пенсійного фонду.

 

Наше місто має статус обласного значення з чисельністю населення 42 тис. чоловік, пенсіонерів – 11,5 тис.осіб. Ближчим часом в ході адміністративної реформи до м.Кузнецовськ планується приєднати 12 населених пунктів Володимирецького району.

 

Місто Кузнецовськ займає друге місце в області по обсягу фонду оплати праці та по надходженнях до бюджетів. Надходження до бюджету Пенсійного фонду м.Кузнецовськ становлять 508,7 млн.грн. з яких лише 62 відсотки використовується для виплати пенсій пенсіонерам нашого міста, тоді як Рівненська область по виплаті пенсій дотаційна, в тому числі Володимирецьке управління Пенсійного фонду.

 

Від Кузнецовського управління Пенсійного фонду до обласного бюджету Пенсійного фонду надходить 16% платежів, від Володимирецького управління – 2-3%. З однаковою кількістю спеціалістів (25 осіб) у Кузнецовському управлінні в 2015 році проведено різного виду перерахунків та призначено нових пенсійних справ в кількості 5,8 тис. (або 50,4% до загальної кількості справ), у Володимирецькому управлінні – порядка 3,3 тис. (або 20,6%).

 

Незважаючи на складність призначення пенсій, по якості обробки пенсійних справ Кузнецовське управління знаходиться на другому місці в області. Навантаження на одного спеціаліста в Кузнецовському управлінні складає 232 справи, у Володимирецькому управлінні - 132 справи. При цьому, в Кузнецовському управлінні попадають під скорочення 8 працівників (або 32% працюючих), а у Володимирецькому управлінні – 1 працівник (або 4%).

 

По інших містах-супутниках атомних електростанцій більш об'єктивно поставилися до вирішення даного питання, а саме: в м.Южно-Українську (населення 42 тис.чол.) – до нього приєднали управління в Арбузинському районі; в м.Енергодар (населення 54 тис.чол.) – управління залишилось самостійним; в м.Нетішин (населення 36 тис.чол. та лише 7,5 тис. пенсіонерів.) – управління залишилось також самостійним.

 

У 2011 році міською радою для покращення якості обслуговування населення міста, Кузнецовському управлінню Пенсійного фонду було виділено нове окреме приміщення. Крім того, на офіційному веб-сайті Рівненської обласної державної адміністрації розміщено інформацію начальника Головного управління Пенсійного фонду в Рівненській області Василя Петняка, згідно якої об’єднанню підлягають управління Пенсійного фонду України, що обслуговують менше 10 тисяч пенсіонерів.

 

Враховуючи вищевикладене та з метою попередження негативних соціальних наслідків, переконливо просимо Вашого втручання у вирішенні наступних питань:

 

1. Вжити відповідних заходів по забезпеченню однакового підходу при проведенні реорганізації територіальних органів Пенсійного фонду України.

 

2. Ініціювати внесення змін в додаток 1 до постанови КМУ від 16.12.2015 р. №1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», а саме: в колонці "Найменування територіального органу Пенсійного фонду України, який утворюється" назву "Володимирецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України" замінити на "Кузнецовське об’єднане управління Пенсійного фонду України", або залишити Кузнецовське управління Пенсійного фонду України самостійним.

 

3. Розглянути питання про доцільність перебування на займаній посаді начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Василя Петняка.

 

Віримо, що Ви не залишитесь байдужими, і наперед дякуємо Вам від імені мешканців міста Кузнецовськ."

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1021
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9153

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів