34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Кандидатуру на посаду директора КМКП визначали за зачиненими дверима

Кандидатуру на посаду директора КМКП визначали за зачиненими дверима

02.04.2013

24

2290

Сьогодні в приміщенні Кузнецовської міської ради пройшло закрите засідання конкурсної комісії по конкурсному відбору кандидата на посаду директора Кузнецовського міського комунального підприємства. 

 

Конкурсний відбір проходив за зачиненими дверима - кандидатів на дану посаду та представника ЗМІ попросили вийти з зали. Загалом кандидатів було шість: Микола Суддя, Володимир Котик, Ніна Іванюк, Микола Стадник, Сергій Присяжнюк, Роман Саушкін - їх викликали до зали засідань комісії поодинці для проведення співбесіди.

 

В очікуванні виклику до зали кандидати на посаду директора КМКП тримались купками у холі виконкому.  Співбесіда з кожним із кандидатів тривала близько 20 хвилин, а  (зі слів опитаних після співбесіди кількох кандидатів) основними питаннями, які задавали їм члени конкурсної комісії, були такі: "Які Ви бачите шляхи виводу КМКП з кризи?", "Чи плануєте реорганізувати КМКП шляхом скорочення чисельності працівників?", "Працюватимете з існуючою командою працівників чи сформуєте свою власну команду?" тощо. 

 

 

По завершенні співбесід, кандидати на посаду директора Кузнецовського міського комунального підприємства залишили виконком, а конкурсна комісія завершила своє закрите від очей громадськості засідання рейтинговим голосуванням за кандидатури. 

 

"В результаті рейтингового голосування конкурсною комісією було визначено кандидатуру, яку ми рекомендуватимемо на посаду  директора Кузнецовського міського комунального підприємства. Це Роман Саушкін. Однак, затверджувати дану кандидатуру на посаду буде Кузнецовська міська рада на сесії", - розповів після засідання голова конкурсної комісії, секретар Кузнецовської міської ради Ігор Куц.

 

На запитання стосовно складу конкурсної комісії та детальнішої інформації про кандидатів, котрі приймали участь у конкурсному відборі голова комісії Ігор Куц відповів так: "Інформація про склад конкурсної комісії є в рішенні сесії міської ради про оголошення проведення конкурсного відбору на посаду директора Кузнецовського міського комунального підприємства. Інформація про кандидатів на посаду  директора Кузнецовського міського комунального підприємства є конфіденційною інформацією." 

 

 

Переглянувши всі опубліковані на офіційному сайті Кузнецовської міської ради рішення - рішення з подібною назвою ми не знайшли. Варто зазначити, що функція "пошук" на офіційному сайті видає на всі запити одну відповідь, тож довелося переглядати всі наявні рішення окремо:

 

 

Отож, наразі достеменно не відомо, хто саме входив до складу конкурсної комісії та визначав переможця конкурсного відбору і хто ті люди, котрі виявили бажання стати директором Кузнецовського міського комунального підприємства та прийняли участь у конкурсному відборі.

 

Тоді постає цілком закономірне запитання. Те, що рішення про оголошення проведення конкурсного відбору на посаду директора Кузнецовського міського комунального підприємства не обпубліковано на офіційному сайті Кузнецовської міської ради та у газеті "Вісті" - це чиясь недбалість при виконанні службових обов'язків чи умисне приховування інформації від громадськості міста та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів?

 


 

Коментар міського голови Сергія Івановича Анощенка: 

"Нічого не можу сказати про даний конкурсний відбір - хто його оголосив і хто проводив. Я розпорядження про його проведення не видавав. Станом на сьогоднішній день чинним в.о. директора КМКП є Володимир Павлович Афанасьєв".

Всього коментарів: 24
1
Єллоу | 02.04.2013 | 17:00
+ (-1) -
От оно че, Михалыч.. БЕЗПРЕДЕЛ.

Раз информацию не дают, будем гуглить:
Стадник Микола Степанович - голова правління ВАТ "Кузнецовськенергожитлобуд"
Сфера діяльності:
- загальнобудівельні роботи;
- капітальний ремонт будівель та споруд.

Микола Суддя - колишній директор Кузнецовського міського комунального підприємства.

"Принципи, якими керується в роботі адміністрація комунального підприємства, - це, перш за все, своєчасне виконання поставлених завдань і якість послуг. Сам Микола Суддя удостоєний почесного звання “Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань”. А ще міське комунальне підприємство Кузнецовська останні три роки поспіль є переможцем конкурсу “Кращий роботодавець року”. І недарма, адже із сорока тисяч місцевих мешканців на підприємстві працюють більше тисячі чоловік." - казав колись Микола Суддя.
2
Єллоу | 02.04.2013 | 17:07
+ (0) -
Ніна Іванюк - начальник договірного відділу КМКП
Якщо вірити пліткам - найвища посада, яку будь-коли займала – начальник відділу. В підлеглості більш ніж чотири чоловіки не було ніколи. Тобто досвіду в керівництві у великому колективі нема ніякого. Абсолютно не користується повагою в колективі із-за своєї конфліктності. В своїй роботі безініціативна. Дуже завищена самооцінка. Специфіку роботи КМКП не знає зовсім, але амбіції зашкалюють, велика відома в місті скандалістка, істеричка. Толку з такого директора як з козла молока.

Роман Саушкін - директор фірми «Західбудпроект», кажуть, помічник одного з депутатів ВО Батьківщина, не знаю чи правда.
"Наші чиновники повинні не тільки виконувати програми, які приходять із Рівного чи Києва, а трішки ширше дивитися на проблеми саме нашого міста. Ще раз повторюся: всі проблеми вирішуються, якщо дивитися на них глобально" - каже сам про себе директор. А ще Роман Юрійович знаменитий тим, що в свій час ремонтував дах НВК №1.
3
Єллоу | 02.04.2013 | 17:08
+ (0) -
Сергія Присяжнюка і Володимира Котика Гугл поки не знає.
4
Лара | 02.04.2013 | 17:12
+ (0) -
В конкурсній комісії були: Куц, Гончарук, Пешко, Кравець, Петрович, Макарук, Грушевський (це кого я знаю)
5
арго | 02.04.2013 | 17:24
+ (0) -
кого кого, только не Присяжнюка, это миллион %.будете нищими при нём.
6
погоня | 02.04.2013 | 17:42
+ (2) -
Саушкін-не кращий вибір. Досвіду ніякого. Але тут мабуть діяв принцип -будь хто аби "свій".Саушкін був довіреною особою Кошина від БЮТ, "Свободи"та "Фронту Змін". Тому його й вибрали.  Представники цих сил складають більшість в комісії. А про КМКП і місто тут не йшлося.  Свого часу трішки працював заступником міського голови Коровкіна. Але мабуть через малу зарплату і можливості повернувся до Жуковського в Імбекс звідки його чомусь пішли.
7
валерій | 02.04.2013 | 19:36
+ (3) -
Хто такий Саушкін з яких корчів,він хоч шось соображає,хватить що і так як не пожарнік то міліціонер(повністю нулі)..?
А Присажнюк взагалі розвалить КМКП це 100%...
8
Аламак | 02.04.2013 | 19:58
+ (0) -
Була б лоза, а чорти найдуться!
9
каток | 02.04.2013 | 22:38
+ (6) -
Серед всіх кандидатів крім В. Котика(його не знаю) Р.Саушкін найкращий вибір. Комісія ну дуууже "авторитетна" крім Макарука, який відчув все це на своїй шкурі, а так всі "досвідчені", "далекоглядні", "компетентні" в комунальних питаннях.
Не потрібно запрошувати ніякий там грузинський цирк до нас в місто бо кузнецовський цирк найкращий де клоуни можуть обирати директора КМКП.
Quit | 02.04.2013 | 22:57
+ (3) -
Керівником комунального підпримства має бути особа, що має хоча б відповідну освіту, тобто пов'язану з технічнии питаннями, бо якщо обирати з гуманітаріїв чи економістів, що мають хіба що допомагати, то успіху не буде...
так само обирати керівника від якого залежить доля мешканців, невже має це робити взуттєвий майстер чи вчителька, які керуються не зрозумілими критеріями вибору, от був би для цього хоча б референдум. А наше КМКП могло би подавати приклад комунального раю всій країні...
Anonymous | 03.04.2013 | 02:07
+ (3) -
данный конкурс обречен на провал с самого начала, вопрос они задавали про старый коллектив и сокращения, естественно откидывались кандидаты которые уволили бы нахер половину и провели нормальную реорганизацию предприятия, ан нет все хотят быть хорошими, но так не получится и все останется как есть. Знаю что это непопулярно и сейчас начнется: "куда людям идти, работы нет", ну так жизнь трудная, кто сказал что легко будет? вон УБ РАЭС разогнали и ничего, никто ж не помер, зато заставило многих шевелится в этой жизни а не ходить отсиживать "до пенсии.." В США человек в среднем за свою жизнь меняет 4 профессии,  не работы, а именно профессии, так же часто меняют место жительства, и не плачут "в мене хата, кудыж я поиду.." Пусть половину уволят, другой половине подымут зарплату в 2 раза, тогда на его место будет много желающих, это знаете ли стимулирует к качественному труду
Yuriy85 | 03.04.2013 | 10:43
+ (0) -
І від того що не буде кому прибирати вулиці  у місті стане чистіше? Ніхто не розуміє що проблема боргів КМКП - це штучно створені борги ще за коровкіна і жданюка щоб визнати підприємство банкрутом і поділити! І теперішні депутати це знають і продовжують цю справу щоб вхопити своє на розвалі...
123 | 03.04.2013 | 09:05
+ (2) -
Надо канешно знать что Рома Саушкин очень близкий человек Хвалько?
семен | 03.04.2013 | 09:30
+ (0) -
присяжнюка в директоры, та не смішите мою дупу, воно ж ледачі як порося і хотрож@пе як єврей.
Олег | 03.04.2013 | 09:34
+ (0) -
Саушкін директор КМКП. Це могло б бути смішно, якби не було так сумно. А свою будівельну фірму він тепер прикриє чи на когось іншого перепише?

Хто такий Присяжнюк? Бачу його всі знають, крім мене.
Vb | 03.04.2013 | 09:41
+ (0) -
Треба знати, що Саушкін завжди в адютантах при нардепах, Коровкіну,Ординату. Людина, яка завжди за чужою спиною. З Саушкіним КМКП настане капець!
семен | 03.04.2013 | 10:16
+ (0) -
присяжнюк - це " Одеса", займався сантехнікою по місту, після якого завжди проривало труби і всякі інші неполадки.
ole | 03.04.2013 | 12:29
+ (-1) -
Цікаво- а чому участь в конкурсі не приймав головний інженер КМКП Олег Литвин ( не так давно на цьому ж сайті було опубліковано інтервю з ним)?Фахівець, який працює в цьому підприємстві з дня його заснування, людина принципова і компетентна.
ВЛАДА | 03.04.2013 | 12:34
+ (2) -
ЛИТВИН НЕ ПРИЙМАВ ТОМУ,ЩО КРАЩЕ СИНИЦЯ В РУКАХ ЧИМ ЖУРАВЕЛЬ В НЕБІ.
КЕРІВНИКИ МІНЯЮТЬСЯ А ЛИТВИН НА МІСЦІ.
каток | 08.04.2013 | 00:15
+ (2) -
литвин не приймав участь, бо розуміє що з його рівнем бути майстром це потолок, а він є головний інженер
Олег | 03.04.2013 | 12:35
+ (0) -
Так це швидше до Литвина питання - участь у конкурсі добровільна, я так розумію.

Думаю, справа в тому, що головні комунальники не визнають цей конкурс, адже законність звільнення Афанасьєва депутатами під велииииким сумнівом.
ВЛАДА | 03.04.2013 | 12:39
+ (1) -
АФАНАСЬЄВ ВЖЕ ТАМ ДЕ ЙОМУ МІСЦЕ
diver | 04.04.2013 | 13:26
+ (3) -
Таке враження, що дерибан міста депутатами продовжується... При всій моїй повазі Саушкіна - це буде просто зручна кандидатура для депутатів, щоб і надалі розвалювати КМКП. Після того, як затвердять керівника, почнеться: знову зроблять аудит боргів, піднімуть квартплату, і це буде тільки початок. А далі нам, мешканцям міста, почнуть вкладати у вуха, що треба "трішечки" реструктуризувати КМКП, "трішечки" скоротити людей, да і себе не забути, дати зарплату з премією як мінімум таку, як була у Афанасьєва. Тобто зарплату мінімум 10 тис. грн. у місяць. Тут, на сайті, мелькала саме така сума зарплати Афанасьєва. Пане Романе, доведіть, що це все буде не так))
Юрік | 23.07.2013 | 19:24
+ (0) -
А мені от цікаво - скільки Приватбанк заплатив Саушкіну, що він так активно вмовляє працівників КМКП перевестись до них на обслуговування? І отримувати зарплати саме в Приватбанку, відповідно, і карточки оформити.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1054
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9198

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів