34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // "Дивні справи творяться в Кузнецовській міськраді", або ІІ пленарне засідання 17 сесії

"Дивні справи творяться в Кузнецовській міськраді", або ІІ пленарне засідання 17 сесії

27.02.2012

23

1686

24 лютого 2012 року відбулось ІІ пленарне засідання 17 сесії Кузнецовської міської ради. Нагадаємо, що І пленарне засідання пройшло майже місяць тому - 1 лютого 2012 року.

Всього, з 10.00 до 17.00, а саме стільки часу тривало ІІ пленарне засідання, депутати встигли плідно попрацювати та розглянути 18 питань порядку денного, в тому числі:

1. Заслухати звернення мешканців будинку (Вараш, 11) з приводу будівництва офісного приміщення в одному з під'їздів їхнього будинку. На думку мешканців, О.Шевчук, директор одразу двох комунальних підприємств міста (агентства нерухомості „Перспектива” та "АрхПроект") незаконно будує в їхньому під'їзді дане офісне приміщення, загородивши тим самим аварійний вихід. 2. Заслухати адресоване міському голові звернення Ніни Степанівни Хвалько, з приводу одразу двох проблем: ситуації, яка склалась на дорогах міста через неякісну очистку від снігу доріг міським комунальним підприємством та ситуації, яка склалась в місті через значну кількість бродячих тварин. Ніна Степанівна в своєму зверненні вимагала від мера чіткої відповіді - які саме заходи будуть вжиті для подолання даних проблем.


3. Заслухати звернення ще декількох народних обранців: Магдича Віталія Юрійовича (щодо негайного усунення з посади Міністра освіти, науки, молоді і спорту Дмитра Табачника); Матвієнко З.А., яка висловила занепокоєння з приводу підвищення плати за оренду приміщень громадським організаціям; Велікдус Є. В. (з приводу необхідності виділення додаткових коштів (а саме 90 тисяч гривень) на завершення ремонту пішохідних доріжок поблизу будинку 5 (мікрорайону Будівельників)); заслухати звернення С.Л. Пашко до голови Рівненської обласної держадміністрації (з проханням виділити кошти на капітальний ремонт даху НВК №1 нашого міста).


Окрім цього, депутати встигли:

- вкотре не проголосувати за створення в місті комунального підприємства „Кузнецовський міський ринок”;

- розглянути питання про структуру виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів*;

(*Перед розглядом питанння про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, депутатами було ініційоване засідання голів фракцій та голів постійних комісій Кузнецовської міської ради. Засідання було закрите, на нього не допустили навіть міського голову, який прокоментував дану ситуацію так: "Дивні справи творяться в Кузнецовській міській раді... Тут вже постає цілком закономірне питання про забезпечення відкритості та гласності у роботі міської ради."


- розглянути питання про утворення виконавчого комітету ради та визначення його чисельності;

- затвердити міську програму соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Крок у суспільство";


Про програму "Крок у суспільство" розповіла С.Л.Пашко

- розглянути питання про припинення права постійного користування земельною ділянкою ВАТ «Рівненське підприємство автобусних станцій»;

- розглянути питання про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди земельної ділянки командитному товариству «Рівне-ПАС»;

- не поновити договір оренди земельної ділянки ФОП Белькевичу О.М;

- припинити право оренди земельної ділянки ФОП Алексєєвій О.В. та зарахувати земельну ділянку до земель запасу міської ради;


- надати згоду на передачу земельних ділянок в суборенду Іванову В.А.

- внести зміни до рішення Кузнецовської міської ради від 28.01.2011 №50 "Про Регламент Кузнецовської міської ради" (№439).

- внести зміни до рішення Кузнецовської міської ради від 28.01.2011 №50 "Про Регламент Кузнецовської міської ради" (№398).

Всього коментарів: 23
1
Патріот | 27.02.2012 | 14:27
+ (1) -
Депутати та міський голова не можуть знайти ніякого компромісу. Це йде не на користь місту, а тільки завдає великої шкоди. Треба створювати ініціативну групу за збір підписів про недовіру міському голові та депутатському корпусу.
2
Яло | 27.02.2012 | 14:38
+ (1) -
І я за це! Особливо, за недовіру депутатському корпусу. А що з цього приводу говорить закон? Яка процедура?
3
Патріот | 27.02.2012 | 14:53
+ (0) -
Та я і сам не знаю, закони у нас міняються як погода восени, треба глянути в інеті.
4
IvanGonta | 27.02.2012 | 15:04
+ (0) -
Згідно чинного законодавства депутатів відкликати не можна.
Звільнення міського голови можливе. Рішення приймають депутати міської ради. Таким чином, свого часу, були звільнені міські голови Енергодара, Южноукраїнська двічі. Зараз в Южноукраїнську знову назріває відставка голови з ініціативи депутатів.
5
Роман | 27.02.2012 | 18:05
+ (0) -
Підтримую також 1 та 2, Магдич Табачника знімати буде тут порядок наведіть зйомщики.О носять воду в ситі, та дерева не политі...
6
Cordiak | 27.02.2012 | 22:00
+ (-1) -
Магдич Табачника знімати хоче, але це ж це Януковича ставленники: Табачник,Каськів, Могильов. Каськів є головою партії "Пора". А Магдич -від "Пори" йшов у депутати.
І що, Магдич тобі не шкода Януковича міністрів???А що тобі Каськів скаже??
7
Quit | 27.02.2012 | 22:26
+ (0) -
biggrin а вони ще не познайомились
8
Роман | 27.02.2012 | 23:21
+ (0) -
Ну, колись Магдич із Жданюком був. І ще невідомо, як жизнь поверне з тим і буде. Не хвилюйтесь головне піар...
9
сова | 28.02.2012 | 02:26
+ (0) -
Напевне міському голові потрібно зробити висновки за дії свої підлеглих.Перш ніж надавати в оренду приміщення потрібно вивчити житловий кодекс.Якщо нічого не зміниться, прийдеться звертатись до прокуратури та суду.
кіка | 28.02.2012 | 21:35
+ (0) -
міському голові потрібно жодної пзробити висновки за дії підлеглих, а й за свої дії, бо вже так забрехався, що тошнить слухати. Жодної передвиборчої обіцянки не виконано.
Миколка | 29.02.2012 | 16:58
+ (0) -
А Ви в курсі що наші горе-депутати на останній сесії міської ради звільнили всіх заступників міського голови, розформували відділ торгівлі та сфери обслуговування населення, виключили із структури виконавчого комітету міської ради міського землевпорядника?
Патріот | 01.03.2012 | 03:35
+ (0) -
І що, навіть Ковальчука? Він жг від БЮТ.
Яло | 29.02.2012 | 17:28
+ (1) -
wacko Оце молодці депутати! Правильно, треба ж їм своїх людей кругом повлаштовувати, а тут всі місця зайняті.

Або просто не подумали, за що голосують, як бачимо, таке в нас не рідкість останнім часом.
Василь | 29.02.2012 | 21:35
+ (0) -
Як нема чим думати то думають жопою. А про працевлаштування своїх однопартійців в усі установи то це практикують БЮТівці на чолі з тупоголовими та придурочними ХвОлько, Куцом і Волощокою.
IvanGonta | 29.02.2012 | 23:56
+ (0) -
Всі питання на голосування виносить міський голова і ніхто інший. Тому запитуйте Анощенка чому він так тупо веде сесію, що відміняють рішення про призначення ряду працівників. Я знаю що Анощенко це рішення не підписав. Але для чого робити посміховисько з ради. В мене склалось враження що Анощенко не керує радою а значить не керує й містом. А ми є заручниками. Можливо краще відправити його в довготривалу оплачувану відпустку до закінчення каденції. Так буде краще. Але ми з вами також відповідальні за такий стан в міській раді. Бо ж обирали і голову, і депутатів-мажоритарників, і політичні партії.
Миколка | 01.03.2012 | 11:32
+ (1) -
Та справа не в Анощенку - він нормальний міький голова, який дбає про місто і порядок в міській раді. Йому на дають працювати депутати політичної сили, яка в міській раді налючує 25 чоловік. Зараз просто йде поділ влади між секретарем ради і міським головою.
IvanGonta | 01.03.2012 | 12:16
+ (0) -
Мене, як виборця, не цікавить що заважає танцюристу Анощенку. Він просто не йде на компроміси з депутатами. Отримав завдання від Берташа поставити Ціпан заступником і тупо продавлює депутатський корпус. Це один з багатьох прикладів. А де Ви бачили 25 депутатів БЮТ. Там значна частина Анощенкових "тушок". А розподіл влади між головою і секретарем визначений законом. Тому й ділити нічого. Ви не були мабуть давно в міській раді. Зайдіть і послухайте рядових працівників. Вони Вам розкажуть і про роботу голови і про роботу депутатів. Розкажуть про відеоспостереження. Ви знаєте, що голова й перший зам. можуть відстежувати навіть час вашого перебування в туалеті. Дайте собі відповідь. Яку мету переслідує людина використовуючи 100тис. грн. на встановлення відеокамер в міській раді. Так, він боїться людей і не довіряє працівникам. Паранойя місцевого рівня? А страждає місто.
Миколка | 01.03.2012 | 18:26
+ (0) -
В міській раді був сьогодні і з працівниками спілкувався, дехто підтримує міського голову, дехто - ні. Всім не вгодиш. В туалеті стежити не можуть бо там камер нема smile Камери встановлені 3 на третьому поверсі, 3 на другому і 2 на першому поверхах.
сова | 02.03.2012 | 00:11
+ (0) -
Поки міський голова "воює" з депутатами, то, може, хоч побачимо "нормальну" роботу його заступників. Одна бюджетом вертить, як наперстник кулькою в стаканчику, другий може поділитись досвідом перебування в міській раді і нічого путнього за цей час не зробив,третій "ошибка" партії, думали, в міській раді буде джек-пот, а, як виявилось,......... . Спілкувався теж із працівниками міськвиконкому, різні думки. Одні чекають логічного завершення попередніх рішень. Ясна картиа буде після проведення сесії 06.03.2012. Користуючись нагодую, закликаю прийти всіх бажаючим мешканців міста на сесію, і сам прийду. Ми повинні бачити, як міський голова і його "молода команда" працює на благо громади.
випадково зайшла на сайт | 02.03.2012 | 09:53
+ (0) -
Іван Гонта ви дійсно давно не були в міськвиконкомі. Анощенко наводить там порядок. Ви вже не побачите "праздно шатающихся" пяненьких начальнічків, хамства на прийомі громадян, і просто відсутності працівників на робочому місці. Я розумію, що численні родичі вашого божка жданюка, яких він влаштував на роботу в міськвиконком, чинять шаленний спротив наведенню порядка ідисципліни. Але я, як мешканка йому за це дуже вдячна. Доречі моямама,яка недавно відвідала виконком, була приємно вражена змінами.
IvanGonta | 02.03.2012 | 11:20
+ (0) -
В виконкомі частіше як ви думаєте. Знаю всіх без виключення працівників.І за жодного родича Жданюка не чув. Якщо знаєте, напишіть поіменно, або назвіть хоча б одного.
люблю sriberko | 02.03.2012 | 11:52
+ (0) -
А чого це Іван Гонта, вважаючий себе істинним партіотом-націоналістом сховався за літерамми іншої держави? biggrin Чи всерівно які, аби не москальскі.
biggrin biggrin biggrin
Мирослав | 18.03.2012 | 01:14
+ (0) -
6 Cordiak
тупе припущення, обмеженого створіння... кожен по-собі судить!!? dry
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів