34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // До Дня міста проведуть конкурси

До Дня міста проведуть конкурси

06.08.2014

8

1712

В.о. міського голови Кузнецовська Ігор Куц видав розпорядження «Про проведення конкурсів до Дня міста». Так, з метою вирішення проблем благоустрою та наведення належного санітарного стану на території міста та активізації громадськості по перетворенню Кузнецовськ в місто високої культури і зразкового порядку, у місті буде визначено кращий магазин міста, будинок зразкового утримання, кращого підприємця-мецената та лідера у сфері послуг.

 

Положення про конкурс на звання „Кращий магазин міста”

 

1. Загальна частина Конкурс на звання „Кращий магазин міста” проводиться з метою стимулювання власників магазинів до покращення стану експлуатації будівлі, утримання в зразковому порядку дворової та прилеглої території, дотримання високої культури та громадського порядку. Підведення підсумків конкурсу проводиться комісією по вирішенню питань, пов’язаних з проведенням конкурсів на звання „Кращий магазин міста”, „Будинок зразкового утримання”, „Кращий підприємець-меценат”, „Лідер у сфері послуг”.

 

Звання „Кращий магазин міста” присвоюється власнику та співвласникам магазинів, які не відносяться до супермаркетів та відповідають таким умовам:

 

1.1. Магазин має привабливий вигляд.

1.2. Конструктивні елементи (фасад, покрівля, віконні та дверні блоки) утримуються в зразковому технічному та санітарному стані.

1.3.Огорожа території має естетичний вигляд, знаходиться в належному технічному та санітарному стані.

1.4. Двір і прилегла до магазину територія утримуються в чистоті та упорядковані, на прилеглій території здійснено озеленення (квітники, газони).

1.5. Відсутні самовільно побудовані об’єкти.

1.6. Власником магазину своєчасно вноситься плата за комунальні послуги та передбачені законодавством податки на нерухомість і землю.

 

2. Заохочення.

 

2.1. Кращому магазину, працівниками якого виконуються умови цього Положення, присвоюється звання „Кращий магазин міста”.

2.2. При підведенні підсумків конкурсу власнику магазину, який зайняв перше місце, оголошується „Подяка” виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

Положення про конкурс на звання „Будинок зразкового утримання”

 

1. Загальна частина Конкурс на звання „Будинок зразкового утримання” проводиться з метою стимулювання власників будинків до покращення стану експлуатації будівлі, утримання в зразковому порядку дворової та прилеглої території, дотримання високої культури та громадського порядку. Підведення підсумків конкурсу проводиться комісією по вирішенню питань, пов’язаних з проведенням конкурсів на звання „Кращий магазин міста”, „Будинок зразкового утримання”, „Кращий підприємець-меценат”, „Лідер у сфері послуг”.

 

Звання „Будинок зразкового утримання” присвоюється власнику та співвласникам домоволодінь, які не відносяться до елітних та відповідають таким умовам:

 

1.1. Будинок має привабливий вигляд.

1.2. Конструктивні елементи (фасад, покрівля, віконні та дверні блоки) утримуються в зразковому технічному та санітарному стані.

1.3.Огорожа території має естетичний вигляд, знаходиться в належному технічному та санітарному стані.

1.4. Двір і прилегла до будинку територія утримуються в чистоті та упорядковані, на прилеглій території здійснено озеленення (квітники, газони).

1.5. Відсутні самовільно побудовані об’єкти.

1.6. Власниками будинку своєчасно вноситься плата за комунальні послуги та передбачені законодавством податки на нерухомість і землю.

 

2. Заохочення

 

2.1. Кращому будинку, мешканці якого виконують умови цього Положення, присвоюється звання „Будинок зразкового утримання”.

2.2. При підведенні підсумків конкурсу власникам будинку, який зайняв перше місце, оголошується „Подяка” виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

Положення про конкурс на звання „Кращий підприємець-меценат”

 

1. Загальна частина Конкурс на звання „Кращий підприємець-меценат” проводиться з метою заохочення кращих фізичних осіб-підприємців до співпраці з громадою міста. Підведення підсумків конкурсу проводиться комісією по вирішенню питань, пов’язаних з проведенням конкурсів на звання „Кращий магазин міста”, „Будинок зразкового утримання”, „Кращий підприємець-меценат”, „Лідер у сфері послуг”.

 

Звання „Кращий підприємець-меценат” присвоюється фізичній особі-підприємцю який відповідає таким вимогам:

 

1.1. Фізична особа-підприємець займається благодійною діяльністю.

1.2. Вчасно сплачує податки.

1.3.Нагороджувався грамотами міського голови та голови облдержадміністрації.

1.4. Фінансово підтримує місто і мешканців у різних сферах життєдіяльності.

1.5. Створення нових робочих місць.

 

2. Заохочення

 

2.1. Кращій фізичній особі-підприємцю, який виконує умови цього Положення, присвоюється звання „Кращий підприємець-меценат”.

2.2. При підведенні підсумків конкурсу фізична особа-підприємець, який зайняв перше місце, оголошується „Подяка” виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

Положення про конкурс на звання „Лідер у сфері послуг”

 

1. Загальна частина Конкурс на звання „Лідер у сфері послуг” проводиться з метою заохочення кращих фізичних осіб-підприємців до співпраці з споживачами. Підведення підсумків конкурсу проводиться комісією по вирішенню питань, пов’язаних з проведенням конкурсів на звання „Кращий магазин міста”, „Будинок зразкового утримання”, „Кращий підприємець-меценат”, „Лідер у сфері послуг”.

 

Звання „Лідер у сфері послуг” присвоюється фізичній особі-підприємцю який відповідає таким вимогам:

 

1.1. Фізична особа-підприємець надає допомогу малозабезпеченим верствам населення.

1.2. Вчасно сплачує податки.

1.3.Нагороджувався грамотами міського голови та голови облдержадміністрації.

1.4. Забезпечує постійну заробітну плату та надходження до бюджету.

1.5. Створює належні умови для споживача.

 

2. Заохочення

 

2.1. Кращій фізичній особі-підприємцю, який виконує умови цього Положення, присвоюється звання „Лідер у сфері послуг”.

2.2. При підведенні підсумків конкурсу фізична особа-підприємець, який зайняв перше місце, оголошується „Подяка” виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

Комісію по вирішенню питань, пов’язаних з проведенням конкурсів на звання «Кращий магазин міста», «Будинок зразкового утримання», «Кращий підприємець-меценат», «Лідер у сфері послуг» очолить в.о. міського голови Ігор Куц, а до її складу увійдуть заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Кравець та Тетяна Сич, головний спеціаліст по захисту прав споживачів та торгівлі Руслана Ляскун, начальник відділу економіки Володимир Грушевський, директор Кузнецовського міського комунального підприємства Роман Саушкін, начальник управління освіти Ніна Хвалько та депутати міської ради: Наталія Петрович, Валентина Гончарук та Сергій Макарук.

 

 

Ознайомитись повністю з розпорядженням міського голови від 09.07.2014 №178-р "Про проведення конкурсів до Дня міста" kuznetsovsk-rada.gov.ua/normaktu.aspx?id=8475

Всього коментарів: 8
1
наблюдающий | 06.08.2014 | 22:14
+ (3) -
А що Куц останнього розуму лишився. Йде війна, а він гулянки на день города влаштовує
2
75 45 | 06.08.2014 | 22:43
+ (0) -
Война??? Хи-хи !!!  biggrin
3
Ніна | 06.08.2014 | 23:15
+ (1) -
Це Куц знову у всіх підприємців по пару тисяч стягне собі в карман, а дня міста небуде.
4
hhhhh | 07.08.2014 | 15:54
+ (1) -
Який може бути день міста і конкурси? Ви ще на день незалежності організуйте гуляння!!! Краще з своїх товстих гаманців витягніть пару "чесно зароблених" вами грошей і віддайте на допомогу воєнним!!!
5
zarik | 07.08.2014 | 20:22
+ (0) -
ЛюдИ, УвАГа!!! завдяки хворобливій діяльності \...\ 7-ро працівників ВП РАЕС опинилися під явною загрозой звільнення (чи) переведення незрозуміло куди і на яку посаду!!!! Вся абсурдність ситуації в тому, що \...\ сам являється працівником ВП РАЕС, а ще депутатом міськради, який регулярно носить вишиванку і кричить "Слава Україні"...ЖеСтЬ..."Павлік Морозов" нашого часу..((..Куда цей світ котиться-спочатку дебільна стаття \...\, зараз хворобливий вчинок \...\,..що далі..????? ГАНДЬБА!!!!!
6
назик | 08.08.2014 | 01:56
+ (0) -
А с этого места поподробнее... Кого или хотя бы за что увольняют/переводят? Факты, пожалуйста! А то это обычные сплетни... Со станции никого без причины не увольняют.
7
1234 | 08.08.2014 | 11:46
+ (0) -
Що на станції почали відловлювати наркоманів?
8
sir_the_dragon | 10.08.2014 | 00:02
+ (0) -
Куцорилий, а чому немає конкурсу, на звання "Кращий продавець алкоголю з 23:00 до 7:00"?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9074

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів