34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // До Кузнецовська приїде Президент?

До Кузнецовська приїде Президент?

24.01.2016

12

4049

З різних джерел стало відомо про приїзд наступного тижня в Рівненську область президента Петра Порошенка. 

 

До слова, у Кузнецовській міській раді інформацію про приїзд Петра Порошенка до Кузнецовська підтвердили. Як розповів заступник міського голови Кузнецовська Володимир Грушевський, візит Президента на Рівненщину очікують у вівторок, 26 січня. 

 

 

Глава держави відвідає три важливі об’єкти: у Рівному він відкриватиме ЦНАП, у Володимирці буде присутнім на відкритті центральної районної лікарні, реконструйованої на умовах спільного фінансування з місцевого бюджету та Фонду регіонального розвитку, а у  Кузнецовську побуває з візитом на Рівненській АЕС.

Всього коментарів: 12
1
прнпнх | 22.01.2016 | 20:54
+ (0) -
Ну що, покричимо?
ПЄТЯ видалено, ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛААА!!!!!!!!!!
2
Slovo | 22.01.2016 | 22:56
+ (0) -
Видалено
3
Іван. Він же Сум | 23.01.2016 | 11:44
+ (0) -
Сподіваєтесь, щось путнє скаже? А якщо й пообіцяє, то всеодно слова не стримає. Бо брехло. Єдине, що ймовірне - відкрити ще один філіал свого Рошена чи іншого виду власного бізнесу. Отут він мастак! Та що нам із того? Вирішаться наші проблеми ( і найголовніша - безробіття, яке найстрашніше б"є по молоді)?!
4
Іван. Він же Сум | 23.01.2016 | 12:07
+ (1) -
А ви йому, шановні районні та обласні начальники, НЕ ЛИШЕ ПОКАЗУХУ, а й екскурсію в села (за Володимирець та на Застир"я) влаштуйте. Нічого очі затуманювати. А то всі думають, що там і людей нема. Хай знають, що там окрім клопотів на власному городі іншої роботи попросту нема. Коли що й виростиш - то нікуди збути. А коли захворієш чи дитина поступить вчитися - то хоч із моста в воду. Нічим те все оплатити. Й нічого 40 мільйонів дурити якимись реформами, які сам президент і саботує. Приклад - ті ж суди та прокуратура. Бо коли трапляється диво й міліція когось там і впіймає - то ті хутесенько випускають. І раз президент мовчить - то це його, вочевидь, влаштовує. Чи  боїться, що й на нього купу компромату викладуть? А чого ж - хтось мене спробує переконати, що в наш час можна було чесно стати мільярдером, не порушуючи закон, до чого всіх нас закликають?!
5
Іван. Він же Сум | 23.01.2016 | 12:24
+ (0) -
І не дивіться на мене скоса! Я теж за Україну і прагну для всіх українців лише щастя. Але ж нам, як завжди, дуже нещастить з керманичами. Принаймні Петро Олексійович зі своєю Гонтаревою та Шокіним усе зробив, щоб ми йому не довіряли. І якщо йому хтось із тих, хто має це робити й не доповідає про таку реакцію населення -то, можливо, теж із певних намірів (хоча Наливайченка, який про щось було іноді відважувався сказати прямо в очі - він прогнав). Отож невдовзі готуйся, Петре, теж, як мовиться, на вихід Заодно прихопи з собою й балаболку Яценюка, який теж лише балаканиною займається, а реальних справ не так вже й багато. Лише не грабуйте при цьому держскарбницю, як це зробив Янукович.
6
Михалич | 23.01.2016 | 15:26
+ (0) -
приїжає шоб янтарь в людей забрати
7
Михалич | 23.01.2016 | 15:27
+ (0) -
Володимирчани готовте яйця в вас курей більше чим в Кузнецовсців )
8
WMiller | 24.01.2016 | 15:00
+ (0) -
Ну хоть дороги почистят
9
Іван. Він же Сум | 24.01.2016 | 15:31
+ (0) -
Цікаво, на цей раз наші начальники вишиванки повдягають, чи й далі в регіоналівських кольорах щеголятимуть?.. Це про тих, хто у сіх сил прагнутиме сподобатись...
Гарно сказав | 24.01.2016 | 17:05
+ (0) -
Волонтер та журналіст Юрій Дюг прокоментував підготовку до приїзду на Рівненщину гаранта.

- Приїзд президента - це як кидок пачки дріжжів у яму з гімном.
Ніби й дріжжі нічого так - але ефект якийсь не той. Кипить бризкає, смердить, розтікається - красіво. Але хліб у підсумку всеодно не виходить.
А що не так?
За останні 12 років, я бачив приїзди на Рівненщину 3 президентів. Насправді все це дійство мало чи відрізнялось одне від одного, яке б прізвище не було у президента. Бо готують його здебільшого одні й ті самі люди, або куми тих самих, або друзі.
Вони не вміють і не хочуть по іншому. Вони так звикли. І них так завєдено, так прийнято. Вони ніколи не зрозуміють в чому вони не праві. Роки сімлінного прислужування будь кому, в кого хоч якась посада. Їх уже не переробиш. Хіба зачищати все під нуль.
Бо й далі будемо згадувати приказки про бочку дьогтю, банку огірків, перегіби на мєсності...
Справа не тільки в дріжжях, шановні пекарі. Яму треба чистити,- написав  Юрій Дюг  у фейсбук.
))) | 25.01.2016 | 17:09
+ (0) -
Юрій Дюг пише:

Операція клієнт-прєзідент або Бульдозер, сніжки і бруківка
Коли коли у хазяїна на господарстві чортішо робиться - починають красити траву і взимку ремонтувати асфальт. Головне ж бо високим гостям показати - що все у нас "харашо" все у нас "прекрасно". "Престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі." Головне правильно спрямувати маршрут великого гостя, що не треба прибрати, де треба картоночкою дірку закрити, а десь і проїхати на великій швидкості. Ну менше гарант побачить - краще буде спати. А спеціально обучені люди для того і поставлені в області - щоб берегти "покой і сон".
Рівненщина - регіон дуже не простий. Є у нас кільки всеукраїнських проблем серйозного маштабу. По перше, бурштин... Далі можна не продовжувати. Помниться Петро Порошенко обіцяв без попередженя перевірити - чи перестали копати. Мав приїхати ще восени. Перевірити. Мешканці Сарн, приїжджав Петро Олексійович чи ні? Бо ми тут упустили цей момент.
Другий - Птича. Скандал навколо храму в цьому селі вже давно переріс на міжнарожний масштаб. А небажання чи невміння місцевої влади вирішити проблему - тільки підливає масла у вогонь. Юрій Поліщук правда? Де гарантії, щоб на урочистостях не зявляться монахи з іконами? "Ета же шкандаль..." Як гразними чоботами по чистому вилизаній підлозі... Це ж шарман, шарман!
І потом Порошенко - це вам не якийсь Ляшко. Найважливішій персоні країни треба показати - все ідеально. Так було завжли. Ідеально показувати Кучмі, Ющенку, Януковичу, покажуть і Порошенко. У всіх адміністраціях на всіх рівнях є для цього спеціально обучені люди. Уміють зробити красіву паралельну реальність для першої особи.
Прилетить гарант на літаку, проїдеться по почищеній дорозі, позолоченими ножницями переріже шовкову лєнточку, поспілкується з спеціально відібраними гарними працівницями ЦНАПУ потикає пальчиком в тачскрін термінал. Красата. Потім можна поїхати і Володимирець - ремонти відкривати.
Довольний гарант буде мило посміхатися, жартувати. І нікого не звільнить. І нікого не відсунуть від схем. Всім буде харашо. І все красіво, маєже як в Європі, майже як в казці.
А зіпсувати цю казку ніхто не має права. Тому візит Порошенка приховують, щоб бува активісти не дізналися і не прийшли з пікетами - топтати казку.
І сніг треба прибрати. Весь. А то раптом хтось кине в президента... сніжкою. Всі памятають як тяжко постраждала від сніжки Рая Богатирьова та Юлія Льовочкіна. Не можна руйнувати рівненську казку. Сніжками... по обличчю..
І мусорніки треба всі сховати у всьому районі. Ато у нас біля ОДА аура погана. То першого заступника голови облради в бак вкинуть, то колишнього нардепи. Папуаси. Варвари...
Головне все передбачити. Вдруг Петро Олексійович за хоче загадати буремні части революції і знову вилізти на бульдозер, щоб "толкнути рєчь". Оп! А бульдозер то вже чекає. Ось такий величезний жовтий красень на задному дворі ОДА. Ой, молодці! Хочуть зробити гаранту приємне.
Все прибрати. Все дочиста. Особливо коварний сніг. 
А тим часом під ним підступно посміхається бруківка... Її заасфальтувати не встигли....
Це вже жарти. Кому той президент потрібен, щоб за ним так бігати. Ну приїхав, то приїхав. Ну поцьомкали його месні чиновніки в потрібне місце - ну й ладненько. Народу то пофіг, він по таких дрібницях навіть на вулицю на виходить.
Вова з Лопухівки. Він же Сум | 26.01.2016 | 00:17
+ (0) -
А ти йому, пане Анощенко, той довгобуд, що біля міськради під ще один філіал фабрики РОШЕН запропонуй. І хоч кажуть скупий, та може викупить. Хоча б за одну гривню. Все ж якийсь толк буде!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів