34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // На правах реклами // До Кузнецовська завітали Василь Яніцький та Юрій Луценко

До Кузнецовська завітали Василь Яніцький та Юрій Луценко

11.10.2014

56

5166

8 жовтня у Володимирці та Кузнецовську відбулися відкриті зустрічі з кандидатом в народні депутати від партії "Блок Петра Порошенка" Василем Яніцьким та лідером партії, нашим земляком-рівненчанином Юрієм Луценком. Лейтмотивом зустрічей стали теми, які зараз хвилюють кожного з нас: війна на сході, люстрація та майбутнє України, яке, за словами Луценка, залежить від кожного з нас.

 

 

Людей на площі перед міськрадою зібралося чимало.

 

В першу чергу Юрій Луценко закликав усі політичні сили, які отримали мандат довіри Майдану, об'єднатися і не боротися одна з одною, а спільно втілювати в життя президентську Стратегію 2020, щоб швидше реалізувати реформи і вивести країну з кризи. «Грузія мала 4 роки на реформи, а потім на неї напала Росія. На нас Росія напала вже. І ми маємо максимум 4 місяці, важкі зимові місяці, бо Росія нам влаштує холодну війну, щоб здійснити ці реформи. Всі наші сусіди, від Польщі до Грузії, пройшли цей шлях, і їхній досвід показує, що найкраще ідуть реформи тоді, коли є одна команда, а не розпорошуються голоси. На Майдані ми перемогли тому, що всі були єдині, а не ділилися на партії. І на фронті ми перемагаємо, бо немає протистояння між добровольцями і армією. Я не кажу, що ми безгрішні і нас немає за що критикувати. Але давайте не шукати ворогів, а разом рятувати Україну», - сказав він.

 

 

Юрій Луценко закликав усіх взяти на себе відповідальність за свій вибір і добре подумати, за кого голосувати.

 

"Думайте, кого надсилаєте в парламент, бо іноді це коштує крові. Наше завдання - знищити терористів у парламенті. Сьогодні настав час будувати, і краще це робити однією бригадою. Ми ведемо до парламенту тих, хто вже щось зробив у своєму житті і готовий взяти на себе відповідальність за реформи. Саме тому зі мною тут Василь Яніцький. З моєї точки зору, ця людина знає, як міняти життя. Ми сьогодні пропонуємо проголосувати за нього, як за члена команди Президента, дати їй більшість з тим, щоб отримати результат, який відчує кожен", наголосив Луценко.

 

 

У свою чергу Василь Яніцький, який уже 4 роки активно допомагає Поліссю силами Благодійного фонду "Наш край", зазначив, що готовий узяти на себе відповідальність за розбудову краю. "Насьогодні я зрозумів, що такими малими справами, як це було силами фонду "Наш край" , ситуації не зміниш. Але за підтримки потужної президентської команди я зможу зробити набагато більше", - зазначив Яніцький.

 

Підтримав Василя Яніцького і президент Рівненської обласної федерації важкої атлетики Микола Червоткін.

 

А завершилася зустріч символічним висаджуванням алеї сакур, яка вже стала візитівкою Кузнецовська. Цю алею два роки тому Василь Яніцький подарував місту і пообіцяв, що кількість дерев тут відповідатиме віку міста. Незадовго після того дві сакури вкрали невідомі, а одне деревце не прийнялося. Тепер же на алеї сакур - 42 дерева.

Всього коментарів: 56
1
зритель | 12.10.2014 | 01:04
+ (0) -
Був я на тій зустрічі, нічого цікавого, зіваки, та примусово запрошені люди. Пан жданюк навіть там розказував що скоро повернеця мером завдяки яницькому та порошенку. Цікаво цікаво. Люструвати будем, чи він під люстрацію не підпадає?
2
пані | 12.10.2014 | 01:38
+ (2) -
Який народ, такі і кандидати.
3
Бондарев | 12.10.2014 | 09:57
+ (-1) -
Тока за комунистов ,никакой Вася ,Кагда были комунисти все чотко было ,а тепер нема работы у людей ,
4
bubno | 12.10.2014 | 10:16
+ (0) -
Прочитав про Олександра Мелещука. Вибачте, не втримавсявід коментаря. Оскільки тільки в цього кандидата заблоковано можливість
залишення коментарів, змушений його залишити в інших. Все гарно подане, в
кольоровій обгортці. В мене тільки одне зауваження. Пан Олександр зробив
карколомну кар’єру за часів Кучми, Януковича, прем’єрства Тимошенко. Усі знають,
що саме в ці часи найбільше наше багатство ліси, були варварські знищені,
вивезені за кордон та продані з метою власного збагачення, а не держави. Керівну
посаду при цих режимах можна було отримати не через талант, професійні та
організаторські здібності, а виключно через безпринципну відданість системі, клятвено
пообіцявши їй служити та безперебійно передавати частину незаконно зароблених грошей
(ДАНЬ) по ланцюжку до гори. За інших умов на посаді втриматися неможливо. Чесна,
безпринципна людина, віддана своїм землякам та землі де народився так чинити не
буде. Висновок один – він звичайний, цинічний пристосуванець. Мене можуть
звинуватити - як я так можу, що я цю людину не знаю! Так, я її не знаю, але я
дуже добре знаю цю систему, а відтак можу робити такі висновки. До речі,
винятки в ній не допускалися. Живіт в нього красномовно говорить, що харчувався
він не грибами та ягодами, а козами, зайцями та кабанами, і не тільки в часи
коли полювання дозволене, а круглорічно. Посада ж дозволяє … Пам’ятаєте анекдот
про ментів: «В хороших гробах – хороші менти, в поганих гробах – погані менти».
Цей випадок із тої ж опери. Але цей пан одного ніяк не второпає, люди зараз уже
не ті, наївних мало. По логіці речей на нього має чекати не мандат народного обранця,
а люстрація. Представники Батьківщини, від кого балотується цей патріот краю
можуть мені заперечити, що я помиляюся. В такому випадку доведіть нам
протилежне -  у нас демократія.
5
Бондареву | 12.10.2014 | 11:06
+ (0) -
Правильно, тока за комуністів. Хай Пєтя Сіманєнка ще один маєток собі одгрохає під Києвом. Кажуть, не гірший, як у Януковича та Пшонки. Цікаво, на які шиши?
6
зрітєлю | 12.10.2014 | 11:22
+ (0) -
Щось не бачив я там, шановний, прикованих ланцюгами людей і німців з батогами. Для чого такий "брєд сумашедшого" писати? Якщо бути об'єктивним, то зустріч пройшла цікаво й конструктивно. Розумній людині було що для себе взяти та над чим замислитися. Адже зараз саме той ЧАС, коли варто ЄДНАТИСЬ навколо Президента і його команди. І як правильно зауважив Луценко: «хотілося б, щоб поміж кандидатів нарешті почалося змагання програм, а не компроматів.»
7
Олеся | 12.10.2014 | 11:26
+ (0) -
Ні, а реально - за кого голосувати? Яніцький хоч щось, та робить. Моя знайома, як чоловіка забрали, подзвонила до нього, попросила бронежилет дістати - без зайвих слів допоміг. А інші? Сорока он на минулих виборах солов'єм розливався, а намалював собі, що треба - і здувся. Тепер Берташ лізе. До речі, наш округ - єдиний, де у списках регіонали виставили свого кандидата. Цікаво, на що вони сподіваються?
8
Іван | 12.10.2014 | 11:52
+ (0) -
Ригіаналів, нажаль, вистачає. Це не тільки Берташ. У нього з десяток технічних псевдокандидатів набереться. Бо зараз йому дві альтернативи світить: люстрація і тюрма аба ж мандат і недоторканість. Хоча б з цієї вагомої причини треба Яніцького підтримати. Бо лише він є достойною противагою "берташам іже с нім". Думаю, з позиції команди політтехнологів Берташа, Ляхович-Кирикович не сприймаються конкурентами взагалі. Так само, як і всі інші, окрім Яніцького.
9
Ірина | 12.10.2014 | 12:10
+ (-2) -
Після цієї зустрічі, я ще більше переконалася у щирості, порядності, професійності і людяності Василя Яніцького. Дякую,Вам за  хороші справи, які Ви робите. Кандитата в депутати до Верховної Ради України по  155 округу кращого за  Вас немає! Перемога за Вами! Успіхів!
ptbzXXI | 13.10.2014 | 23:52
+ (0) -
За які справи? Що Ви мелете? Хіба за посадку сакур. Він тут з'являється завжди лише перед виборами
Alex | 12.10.2014 | 12:12
+ (0) -
Petrovich,  pidtrimuy tvii  viibir  ta  bazay uspixy  z  bozoi  dopomogoi  ta  iydskim   blagoslovinnam  do peremogi.
михайло | 12.10.2014 | 13:10
+ (0) -
Вчора представник Громадська мережа "Опора" сказав мені, що з усієї області лише кандидат Яніцький жодного разу не порушив виборчого законодавства. Крім того, команда Яніцького жодного разу не була помічений у так званому чорному піарі проти своїх опонентів. Як на мене, це свідчить про порядність кандидата та високу професійність його команди.
Олег | 12.10.2014 | 13:26
+ (1) -
Ось так "тепло" зустріли їх в Дубровиці:
http://youtu.be/z4KhDuUtdYY
ptbzXXI | 14.10.2014 | 00:33
+ (0) -
А Вася взагалі розмовляє? Чи він німий? Бачу всюди його "голосом" виступає Луценко.
Дубровичанка | 12.10.2014 | 14:06
+ (0) -
Звичайно, Ляхович вивів на площу свого тата, маму і брата, а сам не наважився задати запитання, а поїхав агітувати за себе в Зарічне.  Тільки машина з його портретом стояла біля України. Але то - особисті розклади. У Ляховича образа на Луценка ще з часів "України без Кучми", і, на жаль, жодні аргументи на Миколу не діють. До речі, а чому не показали, які аплодисменти зірвав Луценко після того, як після дискусії з родиною Ляховичів почав відповідати на запитання простих людей?
А щодо голосів, то цікава ситуація виходить. У 2012 році головним аргументом "чорного піару" проти Яніцького було обвинувачення в тому, що він - технічний кандидат від регіоналів. Ця мулька запускалася особливо активно штабом Кошина - згадайте їхній віршик про те, що "в Януковича два ока - це Яніцький і Сорока". Тому, якщо Яніцький і забрав у когось голоси - так це більше саме у Сороки. Ну, в кращому випадку - 50 на 50. А от Микола Ляхович, який себе зараз позиціонує як "головного патріота", робить таку саму послугу Берташу. Бобрик і Кушнір, як більш виважені і досвідчені люди, це вже зрозуміли. А в Миколи досі юнацький максималізм в голові грає. Він бачить тільки те, що хоче бачити. Два роки тому воював з Яніцьким, обливав його брудом, бо був у команді Кошина, і зараз не може зупинитися. Послухайте його зараз - для нього досі єдиний ворог це - Яніцький. Не Берташ, не Сухович, не Мялик, а - Яніцький. Ні, Микола, по-своєму хороша людина, але він усе життя тільки те й робить, що воює. При чому, часто, як Дон-Кіхот, вигадує собі ворогів.  А що буває, коли Верховна Рада перетворюється на поле бою, ми вже бачили. Може, досить?
Дубровичанин | 12.10.2014 | 14:33
+ (-1) -
Ляхович - безробітний кандидат з сумнівними й непрозорими джерелами доходів. Розрахунок у нього простий: українці (так вже склалося історично) люблять мучеників, а отже з образом у Миколи склалося. От тільки з освітою та роботою ніяк по-життю не складається. Ну не любив хлопець з дитинства вчитися і працювати... Мабуть, саме через брак справжньої(!) освіти та посередній рівень інтелекту вся його передвиборча кампанія зводиться до обгажування своїх опонентів. Мені соромно, що через своє величезне бажання підтримати земляка, дубровичани не бачать очевидного. Люди, схаменіться! Ну який з Ляховича депутат???!!!
Валентина | 12.10.2014 | 14:51
+ (-3) -
Ляхович - хороша людина. Але, нажаль, не політик. Поступається він Яніцькому по освіті, по комунікабельності, по діловитості, по зв'язках в бізнесових і політичних колах... Одним словом - ПОСТУПАЄТЬСЯ. А ці якості вкрай необхідні депутату, аби гроші вибивати для регіону, людям допомагати в кожному окремому випадку. Я не проти Ляховича. Просто, я за Яніцького.
ptbzXXI | 14.10.2014 | 00:22
+ (0) -
Дубровичанину і Валентині:
Почитайте біографію Ляховича, а ще краще зведіть на дебати Ляховича з Яніцьким і все встане на свої місця. Тут буде і освіта (у кого вона куплена, а ким зароблена), і авторитет (в кого зароблений, а кому намальований). Та й в красномовстві дехто поперхнеться. Словом, не їздіть по вухах, вдаючи з себе всезнаючих політологів та аналітиків
Руслана | 12.10.2014 | 14:53
+ (-2) -
Яніцький - гарний,молодий,талановитий майбутній депутат ВР.За нього проголосують всі.
Ірина | 12.10.2014 | 14:59
+ (-2) -
Те що перемога за Яніцьким я не сумніваюсь. Гідних конкурентів йому немає, перемога і в тих виборах була б за ним, якби не адмінресурс і робота "регіоналів". Майже кожні вибори працюю у виборчій комісії і бачу настрої людей з якими вони приходять і за кого мали б віддавати голоси. і за кого доводиться. Наших людей з "далекого Полісся" і таких сіл як моє легко ввести в оману. Та Яніцький не з таких. Я спочатку всім людям казав, от побачите, що фонд його зникне одразу ж після виборів. І помилився на щастя. Фонд залишився - добрі справи продовжуються. Тепер буду закликати знайомих голосувати за Яніцького. Правильно підмітили в інтервю, читав і в газеті і на сайті. що люди змінилися. І я також! 70-80 відсотків голосів Сороки це тепер голоси Яніцького.
Саньок | 12.10.2014 | 15:05
+ (-2) -
Василь Петрович -це єдина людина, яка кожного дня робить добро для  людей)
я за Яніцького!
alinka | 12.10.2014 | 15:23
+ (-3) -
ya viddam sdiy golos za naykrashchogo kandudata 
yakuy diysno dovodut" shco vin gidnuy peremogtu
Vasil Peyrovich-vu syper!
Танічка | 12.10.2014 | 15:55
+ (0) -
Яніцький Василь Петрович-це людина, яка в своєму житті всього досягає сам,
для нього стати кращим ніхто не допомагав.
і завдяки своїм зусиллям він допомагає ще й нам, простим людям із рокитнівщини!
ptbzXXI | 14.10.2014 | 00:26
+ (0) -
Яка система "залпової" агітації у Васі... Скільки підлабузників... Чи може це одна зозуля ніки змінює?
сплеш | 12.10.2014 | 17:54
+ (3) -
Вы что думаете, что этот Яницкий что то будет решать там.
До чего же народ отупел.!
Как ему скажет этот алкаш, дебошир и вор Луцик, так он и будет головой кивать.
Когда же народ поймёт, что у власти сидят десятилетиями одни и те же воры и дармоеды.
Или деградация докатилась до того, что мозги совсем не работают?
Что в уши нальют, то в голове и есть?
пані | 12.10.2014 | 18:31
+ (2) -
от люди дурні)))
Ці всі кандидати вам рівня. Вони то стануть депутатами і їх родичі й бізнес прилащтуються. А от вам особисто то що з цього???
пані | 12.10.2014 | 18:34
+ (1) -
он в Києві обрали собі мером боксера, і що?)))
аж гидко й смішно. Клмчку й його родині  й партнерам добре а кияни як були так і залишились ЛЄКТОРАТОМ)))
no belive | 12.10.2014 | 20:23
+ (0) -
Шоб я так жив як бiднi кияни.В Киэвi мiнiмальна пенсiя бiльша нiж в нас в мicтi середня зарплата(якщо зарплати РАЭС вiдкинути...)
пані | 12.10.2014 | 23:13
+ (1) -
пора доростати вже до того рівня щоб нарешті перестати бути лекторатом. Потрібно самим собі.... лаштувати власне життя власною головою, а не вибирати когось в депутати щоб вони собі лаштували.
Вася Яніцький | 13.10.2014 | 01:39
+ (1) -
Знову халепа. Найняв таких тупих тролів, що нічого не знають про Миколу Ляховича, який у 2012 році не зробив щодо мене жодної заяви, а лише
заявив, що підтримує кандидатуру від КОДу, якою був Сергій Кошин. Так,
мені вдалося у 2012 присадити Кошина, забравши голоси у нього, і
допомогти Сороці стати нардепом. Але чи вдасться допомогти Берташу, цього разу, не відомо.
Ось сьогодні Миколу Ляховича і Тетяну Чорновол прийшло послухати близько
тисячі людей у Кузнецовську. І жоден наймит і троль мого штабу, не
наважився навіть поставити йому якесь запитання. 
Пишуть дурні тролі про "посередній рівень інтелекту" Миколи, в той час як всі захоплюються
його ерудованістю, мудрістю і всебічним розвитком. Вже навіть
представники всеукраїнського бізнесу, почали викладати відеозверненя, де
розповідають про непересічні інтелектуальні, організаторські,
управлінські і освітні задатки Миколи Ляховича http://youtu.be/Zv6OfIkJDg4
Або ж пишуть "
Ляхович - безробітний кандидат з сумнівними й непрозорими джерелами доходів"
- телепні, читайте уважно біографію, Ляхович останні роки працював
комерційним директором, і звільнився з тієї посади лише коли поїхав на
фронт. Що не зрозуміло? І Ляхович такий не єдиний "безробітний", який
став таким коли поїхав на фронт.
Ідіоти які зробили з мене посміховисько підбуривши купувати виборця дровами і сакурами, не змогли
заготовити для мене навіть месиджів, які реально чекає від кандидата
Кузнецовськ. 
За що я плачу цим лінивцям такі гроші?
ботам Ляховича | 13.10.2014 | 12:10
+ (1) -
В Дубровиці на зустріч з Чорновол зібралося чотири з половиною людини. З них троє були, м'яко кажучи, напідпитку. Я їх розумію - на тверезу голову там не було що слухати. В Кузні зібралося семеро людей, з них шестеро випадково проходили повз, а один - бомж, що мешкає неподалік. Комерційний директор з Ляховича - як з гівна куля. Депутат, доречі, десь приблизно такий самий. Але депутатом, на щастя, Ляхович може стати лише у своїх рожевих снах.
ptbzXXI | 14.10.2014 | 00:30
+ (0) -
А ти там був, що бруд ллєш?
патріот | 13.10.2014 | 12:23
+ (0) -
А чого той ляхович з жидом яйценюком зв'язався? ой, сорі, зі справжнім чистокровним українцем яйценюком:-)
Ігор Сурмич | 13.10.2014 | 12:37
+ (0) -
Нагадайте будь ласка мені грішному хоч один законопроект, в розробці якого брав участь Микола Ляхович?
Бондарев | 13.10.2014 | 13:53
+ (1) -
Народ  Кузнецовська,,,Не голосуй     за ВАСЮ,,,бо він алкаш кончений ,,нема комуністів ,то канешно вже хай буде Ляхович ,
wolf | 13.10.2014 | 15:39
+ (0) -
Поки, Ляхович та Яніцький розбираються між собою в раду пройде Мялик
Анжей | 13.10.2014 | 20:45
+ (0) -
В наступному житті мямлик пройде... )))))))))))))))))
Жданюк | 13.10.2014 | 22:57
+ (0) -
Найбільша загроза в тому, що реальні шанси пройти до ВР має Берташ Василь.
Його виборці це прихильники  Партії регіонів, комуністів,Януковича, Путіна, Росії. П"ята колона  в Кузнецовську складає близько 12% виборців. Зарічненський, Рокитнівський райони  більшістю за Берташа. Яніцький на другому місці. В Дубровицькому   районі  Берташ та Яніцький набирають майже порівну. Володимирецький район та Кузнецовськ Яніцький та Берташ відповідно Тому найбільша увага Берташа до нашого міста та Володимирецького району.  
В виборчому окрузі на боці Берташа  задіяні УПЦ МП,  осередки ПР та КПУ, п"ята колона українофобів та україноненависників. Задіяні технічні кандидати, які покликані відібрати голоси в суперника Берташа. Велику кількість голосів, але недостатню для перемоги,  наберуть Ляхович та Мялик, який  має  підтримку в прихожан Церкви ХВЄ. Батьківщина чомусь висунула завідомо непрохідного Мелещука, хоча могла висунути Кошина, який фактично переміг Сороку на минулих виборах. Склалось враження, що грають в піддавки з Берташем. Це й не дивно, якщо взяти до уваги добрі стосунки Абдулліна та обласних регіоналів на чолі з Берташем. Не треба й відкидати вплив на вибори керівництва РАЕС, яке неодноразово доказувало свою відданість Януковичу та ПР. Це було як  в 2004,році, коли Гошовський брав участь в з"їзді сепаратистів в Сєвєродонецьку так і 2014  році, коли керівництвом РАЕС направлялись делегації  до Києва на підтримку Януковича.  
  В даний час основний конкурент Берташа  це Яніцький, який має реальний шанс перемогти регіонала Берташа. Ми маємо керуватись розумом і не допустити в парламент регіонала. Кожен з нас підтримує ту чи іншу партію і голосуватиме за неї на виборах. І поразка партії не така страшна, тому що бонуси будуть, пропорційно від набраних голосів, розділені між партіями, які пройдуть в парламент. А ворожі партії наберуть невелику кількість голосів.
 А в випадку проходження Берташа, представника партії відповідальної за війну, нам буде висловлена зневага всіх людей які борються за УКРАЇНУ. Тож думаймо. Ще є час на прийняття виваженого рішення
туе | 13.10.2014 | 23:02
+ (1) -
бідолаха яніцький - не пройшов у Раду за минулої влади (хотілось так, що аж тренажери поставив в центрі міста). прийшли вибри - знов про народ згадав - свою "будьоновку" перефарбував в інший колір і став "людиною президента". скільки будемо давати наживатись таким паразитам?
Вася Яніцький своїм ботам | 13.10.2014 | 23:55
+ (1) -
В Дубровиці на зустріч до Чорновіл і ляховича прийшло стільки ж людей, скільки до Луценка і мене нагнали з адміністрації і освіти в робочий
час.
Навіть два найнятих вами алкаша не змогли зірвати зустріч, разом з істеричкою зі штабу Порошенка http://vk.com/video-70610181_170109550

В Кузнецовську прийшло більше півтисячі, і зустрічали аплодисментами ще
навіть до виступів. Виступи неодноразово обривали аплодисментами. А ви
негідники, навіть питаннями не змогли їм завадити.
Який з Ляховича комерційний директор, оцінили люди бізнесу і дали відеозвернення.
Важливо, що вони не соромляться один
одного https://www.youtube.com/watch?v=Zv6OfIkJDg4 

Ляхович такий який є, і не робить із себе героя, стримуючи своє оточення, коли
вони переходять на пафос. Це помітно на виступах і презентаціях. Він
навіть нервує, коли на нього сиплють забагато лаврів.  Тому його так
легко сприймають люди, і так швидко росте рейтинг. 

А ви перетворили мої і Луценка виступи, на обговорення який "герой-АТО" Ляхович, і чому не його підтримує блок Порошенка.

Вчиться, дармоїди, як треба працювати.  Дровами дорогу в Раду після Майдану прокласти складно.
Юлия | 14.10.2014 | 00:04
+ (-1) -
Віктор М'ялик пройде , тому що він зробив добрих справ більше, ніж усі разом взяті кондидати. Просто ця людина не хизується цим і не піариться за рахунок народних депутатів. Нам заздрять з Київщини, що по нашому округу проходить кандидат Мялик, по доброті душі своєї, двері в його кабінеті не закриваються ніколи і без поради і допомоги ніхто не виходить. А нам вже давно пора розкривати очі, а не перебирати стару колоду з їх обіцянками, які немов вода на сонці випаровується на другий день після виборів...!
Вася Яніцький своїм ботам | 14.10.2014 | 00:09
+ (1) -
Ляхович допомагав писати Антикорупційний законопроект Тетяни Чорновол. Про це вона говорила на кожному виступі. А ще погортайте його сторінки у соцмережах, де він писав про зауваження до законопроектів люстрації та антикорупції, і дещо про АТО. Інше треба запитати у Шкіля, в якого Ляхович був довгий час радником чи то консультантом. Це знають всі, хто бачив як Ляхович не раз підміняв Шкіля на публічних обговореннях законопроектів. Навіть пошуковики інтернету дають багато посилань на "законопроект ляхович". Але автором законопроекту він не міг підписатися, так як законодавчу ініціативу має лише депутат або президент з урядом.
Валентина | 14.10.2014 | 00:13
+ (-1) -
не смішіть людей хто за нього буде голосувати. Хіба , що ті , які ведуться на цю рекламу тупу.
Ігору Сурмичу | 14.10.2014 | 00:17
+ (1) -
Про законотворення ляховича
http://forum.mediaport.ua/read.php?5,987066
Таки щось там робив. Що тут скажеш.
Петро Скопець | 14.10.2014 | 18:00
+ (0) -
На місці ляховича я б знявся на користь яніцького, бо в яніцького є шанс перемогти берташа, а у ляховича нема шансів жодних. його в дубровиці знають, трохи по округу хтось чув про нього, але вцілому рейтинг низький. росте він там чи не росте... це питання часу, а часу обмаль. та й взагалі, ляхович націлився проти яніцького, а не проти берташа. це дуже дивно...??? листівки з брехливим текстом про яніцького, буцімто той ригіанал його люди по всьому округу щедро розсипають. це ж чуш!!! розумна людина зрозуміє, що це грязна політтехнологія, а ще задумається, чого ж той ляхович на людину президента нападає, а про друга януковича василя берташа ані слова?
віктор | 14.10.2014 | 18:20
+ (0) -
у берташа є вплив на ляховича. через бютівців. всім відомо що половина бюту скритні регіонали. інформацію зливають за пару сотень гривнів на ура. рано чи пізно все це стане очевидним. берташ так вміло маніпулює ляховичем через бют, що той і не здогадується чиї вказівки виконує. треба зараз допомогти яніцькому перемогти всіх цих хітрожопих технологів. а інакше учень сороки берташ продовжить справу свого сенсея. думаю всі пам'ятають як сорока "допомагав" і як часто приїжав на полісся?
Місцевий | 14.10.2014 | 20:33
+ (0) -
Правильно ,нехай ВАСЯ зніметься на користь ЛЯХОВИЧА!!!!Яніцький це точно ригоанал  ,він підтримував і його підтримувало керівництво РАЕС,А на Раес всі риги  вони це своєю підтримкою на антимайдані показали,,І ніхто не змінився , тільки затихли ,,,,,
zoro | 14.10.2014 | 23:44
+ (0) -
ляхович технічний у мелещука. мелещук у берташа. на це багато шо вказує. маю беззаперечні докази, проте афішувати зі зрозумілих причин не буду. через тиждень-два всі самі у цьому переконаються. іван красько - бажаю успіхів і вірю у вашу перемогу!
zoro | 15.10.2014 | 01:39
+ (0) -
а ще ляхович агент мосаду, і племінник гітлера. на це багато шо вказує. маю беззаперечні докази, проте афішувати зі зрозумілих причин не буду. через тиждень-два всі самі у цьому
переконаються, коли його заберуть інопланетяни. іван красько - бажаю успіхів і вірю у вашу перемогу! дрова рулять!
віктор | 15.10.2014 | 01:41
+ (0) -
а ще на ляховича впливають магнітні бурі, атмосферний тиск і земне тяжіння! він зобов'язаний взяти у васі яніцького бронежелет, і повернутись на фронт!
Петро Скопець | 15.10.2014 | 01:49
+ (0) -
ляхович зобов'язаний знятись на васю яніцького, адже саме за те, щоб такі як вася, йшли до Ради, ляхович сидів у вязниці, ходив на майдани і воював на фронті.
майдан стояв для того, аби народним депутатом став вася яніцький, який жодного разу не вийшов на Майдан. ляхович має любити людей президента, який ледь не знищив його в котлі під іловайськом разом з чоловіком чорновол. ляховича на фронт! шкода, що я не можу встати з дивану і бути на місці ляховича, а то б 100% зняв кандидатуру на васю! вася форева!
Місцевий | 15.10.2014 | 20:13
+ (0) -
Петро!! Ну перестань дурні  тролі писати,Не бути васі дупутатом,,,Ляхович наш герой і депутат!!! Слава Ляховичу!!!!
АТО | 23.10.2014 | 18:02
+ (0) -
На останній фото. Басюк хулі руки розставив? Помагай боссу. Чи ти не звик працювати? Колишні зами фізично не працюють? БАСЮК ТИ ВЖЕ КОЛИШНІЙ. ЗАПАМ'яТАЙ ЦЕ.
Жданюк | 25.10.2014 | 13:50
+ (0) -
В поштовій скринці виявив спецвипуск часопису "Волинь" від 21. 10. 2014 року присв"ячений Василю Яніцькому. Мабуть на редакцію "Волині" вплинула соціологія і загроза проходження Берташа.
Місцевий | 25.10.2014 | 23:10
+ (0) -
))))))) Пан Жданюк! На редакцію "Волині" вплинула можливість заробити! Це зрозуміло навіть... взагалі всім зрозуміло.
Жданюк | 25.10.2014 | 23:39
+ (0) -
Соціологія і загроза проходження Берташа виявились визначальними. Гроші на другому місці
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів