34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // До уваги батьків міста!

До уваги батьків міста!

13.03.2014

0

1048

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 28.02.2014 №2033/0/14-14/04 інформує, що у зв’язку з незавершенням процедури відкритих торгів на закупівлю послуги з харчування дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на території міста, з 03.03.2014 харчування потерпілих дітей не відбуватиметься. 

Постановою Кабінету Міністрів України № 155 від 08.02.1997р. «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи» (із змінами та доповненнями) встановлено, що грошова компенсація на дітей, які навчаються у середніх загальноосвітніх школах, професійно-технічних навчальних закладах, коледжах та технікумах (училищах) розташованих на територіях радіоактивного забруднення, а також дітей, евакуйованих із зони відчуження, дітей, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, і тих, які проживали у зоні безумовного (обов’язкового) відселення з моменту аварії до відселення і які не харчуються в їдальнях зазначених навчальних закладів, а також за всі дні, коли перелічені особи не відвідували ці заклади, до досягнення ними повноліття виплачується в таких розмірах: 

- у віці від 6 до 10 років – 180грн. на місяць, 
- від 11 до 14 років – 185грн., 
- від 15 до 18 років – 190грн. на місяць пропорційно навчальним дням, в які діти не харчувалися. 

Дана компенсація буде виплачуватися на підставі довідки із навчального закладу про період, протягом якого потерпіла дитина не харчуватиметься в їдальні навчального закладу. Про це інформують в управління праці та соціального захисту населення міста. 

Прохання до батьків, які жодного разу не зверталися за виплатою компенсації згідно Закону України « Про статус та соціальний захист громадян, постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на потерпілу дитину, яка відвідує середній загальноосвітній навчальний заклад звернутися до управління праці та соціального захисту населення в 104 кабінет приміщення міськвиконкому, для встановлення права на її отримання. 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі з призначення та надання державних соціальних допомог 100 кабінеті приміщення міськвиконкому, або зателефонувати по номеру 24599,22379.
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 950
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9080

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів