34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Добра справа для міста або Як була використана депутатська винагорода

Добра справа для міста або Як була використана депутатська винагорода

11.12.2012

22

1879

У професійному календарі 6 грудня - дата відзначення Дня місцевого самоврядування. Це своєрідна нагода підвести підсумки справ, зроблених місцевими обранцями для жителів. Адже депутат є представником інтересів не тільки виборців свого округу, а громади в цілому і наділений значними повноваженнями як у раді, так і поза нею.

Як говорять у народі, добрі справи люди не запам'ятовують, а все погане саме згадується. Така, так би мовити, наша людська природа. Однак хочеться спростувати це. Ми помічаємо нові речі, які з'являються довкола нас. Інше питання - не знаємо чи просто не хочемо знати через свою заклопотаність людину, яка все це зробила.

Так трапилось і у мікрорайоні Вараш, де біля будинків 7, 8, 11, 13, пішохідних тротуарів, на алеї поряд з гімназією одного вечора повиростали бетонні урни (49 штук). Що вони з'явились - помітив чи не кожен перехожий. Проте хто це зробив? Відповідь давали таку: міська влада або не знаємо. Ось так. Але про необхідність урн не тільки у цьому мікрорайоні Кузнецовська говорив чи не кожен з опитаних жителів міста, чиїми думками ми поцікавилися.

Олена, сторож, 50 років: 
- Урни потрібні, але треба, щоб вони гарніше розміщувалися. Маю на увазі не на газонах.

Олег, майстер на РАЕС, 33 роки:
- Ставлюся до цього позитивно. Побільше б їх було у місті. Однак хочеться одного, щоб урни не знищували. Крім цього, бажано додати у місті нові дитячі майданчики, адже їх не так і достатньо.

Серій, електрослюсар на РАЕС, 32 роки:
- Я за урни, але не бетонні. У мене виникає питання: як їх прибирають двірники? Але те, що вони потрібні, - безперечно.

Валентина, пенсіонер, 56 років:
- Звісно, я за урни для сміття, адже вони забезпечуватимуть чистоту навколишньої території. Однак, потрібно вирішити питання того, щоб їх не перекидали діти.

Андрій та Роман, гімназисти:
- Ми за те, щоб у місті розміщувалося більше урн для того, щоб було зручно викинути сміття. Адже інколи цього не можна зробити - бо немає куди.

Виявляється, покращити життя кузнецовців реально, було б лише бажання. Тоді можливості неодмінно з'являться, оскільки людина, яка прагне щось зробити, робить це, а не шукає відмовки. І питання залишається в одному - все ж таки у совісті. Проти серед місцевих обранців, чомусь далеко не всі дійсно думають про добробут громади Кузнецовська. У них власні амбіції і забаганки стоять на першому плані, а не громадські інтереси - покращання життя мешканців, виконання передвиборних обіцянок. І хочеться, щоб добрі справи не були винятками, а стали постійним явищем у нашому суспільстві. То що, хтось готовий зробити наступний крок?

Валерій Шведюк, газета "Вісті" №50 (від 07.12.12)


Коментар Ігоря Чернецького, депутата Кузнецовської міської ради:

Як би це пафосно не звучало, але я дуже люблю своє місто. Воно дало мені путівку в життя - тут моя сім'я, мій дім, моя родина, моя робота. Я вдячний людям за те, що вони обрали мене депутатом міської ради та висловили свою довіру. Для мене це означає, що до 2015 року маю бути господарем, в доброму розумінні цього слова, в своєму 10 окрузі (м-н. Вараш). 

Я впевнений в тому, що самоповага та добробут у кожній оселі розпочинається з чистоти та порядку. Тому після того, як депутатський корпус, всупереч прийнятому ним же плану соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік, не проголосував за придбання 1000 сміттєвих урн для міста (особливо про це репетував "списочний" депутат Ю.Кравець, кандидат на посаду міського голови у 2010 році), для себе вирішив: ті кошти, що в минулому році отримав на День місцевого самоврядування як депутат міської ради, витратити на необхідну справу.

Мені особисто набридли докори сумління.

Коли йдеш по вулиці і нема куди викинути сміття - спересердя намагаєшся викинути його так, щоб влада запам'ятала надово моє роздратування.

Мені набридло, що хтось із депутатів вважає мешканців міста, і мене в тому числі, свинотою. Що ми - дорослі мешканці, які виховують своїх людей - не в змозі самостійно викинути папірець. Особисто для мене - це як щеплення від жлобства. Я вдячний колишньому кандидату в депутати Верховної Ради В.Яніцькому за те, що з розумінням відгукнувся і допоміг з доставкою урн до місця призначення. За це йому низький людський уклін.

Можливо, вони і невдалі, може, кому й не подобається дизайн, але вони є. Розумієте... Можливо, завтра мене вже не буде, а маленький слід залишиться, а по-друге, це мінімальна віддяка, яку можу зробити місту, що дало мені путівку в життя, в якому виріс, в якому живуть мої друзі, близькі та росте моя дитина.

Чесно кажучи, коли займався встановленням цих урн, не очікував, що стільки людей запропонують свою допомогу. А, кажуть, наші люди байдужі. Виявляється - ні. У нас чудові люди, просто їм набридла байдужість влади всіх рівнів, у тому числі і депутатів місцевого рівня, тому свій протест вони і виражають апатичністю до оточуючого середовища, свого під'їзду, міста.

Тож хочу щиро подякувати всім за сердечність. Це наше - слов'янське.

Газета "Вісті" №50 (від 07.12.12)
Всього коментарів: 22
1
Юлька | 11.12.2012 | 18:23
+ (6) -
Все добре, але прочитавши оце місце: "Коли йдеш по вулиці і нема куди викинути сміття - спересердя намагаєшся викинути його так, щоб влада запам'ятала надово моє роздратування." була в шоці.

Аби ви собі на майбутнє знали, товаришу депутат - ваше викинуте "спересердя" сміття надово запам'ятає двірник, який це все прибиратиме, а не міська влада.
2
СонЯ | 11.12.2012 | 18:26
+ (-1) -
О_О, шо він курив перед тим, як писати цей текст?
3
СонЯ | 11.12.2012 | 18:27
+ (0) -
Або ще так:
4
Полковник Кольт | 11.12.2012 | 18:43
+ (0) -
Тепер залишається роз'яснити кожному жителю міста для чого ті урни поставлені.
А там і контейнери для різновидів сміття з'являться - для поліетилену одні, скла - другі, треті для консервних бляшанок.
5
Та | 11.12.2012 | 18:45
+ (4) -
Чернецький - один з небагатьох нормальних депутатів, так що не треба тут...
6
Сергей | 11.12.2012 | 18:55
+ (-2) -
Если уж в этом городе так ставят вопрос про обыденные вещи в виде урн, то здесь точно живёт большинство дебилов.
7
капец | 11.12.2012 | 19:45
+ (0) -
То он кидает мусор как попало что бы влада увидела отсутствие мусорок, то он эти мусорки покупает за полученные им деньги на День місцевого самоврядування!?!?!?
Это кто же за это чудо голосовал???
Одна мусорка не 10 - 20 гр стоит, а их 49.
Вот и посчитайте,какие бабки получают эти дармоеды на День місцевого самоврядування, которые даже вопрос с мусорками в городе решить не могут.
Ну а если уж он купил (за подаренные ему народные деньги) эти урны, то наверно расчитывает сидеть в депутатах до гробовой доски , и город ему вечно будет должен.
Ты ещё как Яницкий поставь памятный камень , что бы все знали героя города установившего мусорки в нём.
Вообще то можно было бы и поржать , да как то уже надоело всё это дерьмо с этими дармоедами-депутатами.
Одним плевать на городские проблемы , а другие пиарятся на мусорках.
8
Мітяня | 11.12.2012 | 20:10
+ (2) -
Треба видати наказ народному депутату Сороці, щоб купив для Кузнецовська ще 1000-49=951 урну для сміття. І проголосувати на сесії це питання.
9
галина | 11.12.2012 | 21:19
+ (-2) -
Чернецького треба викинути на сміття......
СонЯ | 11.12.2012 | 22:35
+ (0) -
Хто це мінусів всім накидав? biggrin
Ну тоді мені ще один:
оса | 11.12.2012 | 22:59
+ (1) -
Хотів вислужитись,а простий народ тепер відрізняє хто і чого вартий.Все отримав по заслузі.....
Андрій | 12.12.2012 | 01:13
+ (2) -
Добрі справи? Десь ми вже про це чули  Нещодавно… Десь до виборів….Вкрадене гасло.
Чернецький працював на Яніцького, від його імені дарував на останньому дзвонику книжки, писав йому у газеті оди, отримав за агітацію гроші. На частинку цих грошей закупив смітники. А накази видає для Миколи Сороки.
Молодець.
Цунамі | 12.12.2012 | 01:35
+ (2) -
Можливо, вони і невдалі, може, кому й не подобається дизайн, але вони є. Розумієте... Можливо, завтра мене вже не буде, а маленький слід залишиться…

Ойооййй, Ігоре, да не кажи ж ти так, бо аж сльози капають з очей…. І мурашки шкребуть за шкірою. Так жалісно стало на душі… Віддай краще ті кляті урни туди, де брав і залишай нам не свій маленький слід, а сам і з нами залишайся, дорогенький та рідненький наш депутат-урнодарувальник. Скількома ще смітниками ти зможеш ще нас ощасливити за своє довге життя. Аж страшно уявити.
Дуже прикро, якщо від депутата двох каденцій та людини за прожите життя залишається слід лише у вигляді кількох десятків смітників.
Лорд | 12.12.2012 | 10:39
+ (0) -
Нашому народу не робиш - погано, дармоїди, робиш - ще гірше, пір. Так що вам потрібно, шановні?
Лорду | 12.12.2012 | 11:31
+ (3) -
Нам треба, щоб нас не тримали за лохів. Ну зробив ти добре діло (діло справді добре), так нащо кричати про це на все місто і робити з цього подію року? То добро було зроблене задля звання "Герой року Кузнецовська" чи задля того, аби просто допомогти? Якщо перше - то якої реакції ви від людей хочете. Ну, а якщо друге, то й розмова інша була б.
вольт | 12.12.2012 | 22:08
+ (2) -
Я пропоную на всіх урнах приклеїти фотографії пана Чернецького щоб місто знало свого героя в обличчя.
БРАТ | 12.12.2012 | 23:39
+ (0) -
Скоро вже 14!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! міняем мера!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ас | 13.12.2012 | 00:10
+ (-1) -
Чернецький??? Ти тепер зрозумів, що нашому народу що не роби все одно хреново!!!
Так що пошли ти на йух всіх цих прихильників ХвальКо!!! Хай вона робить свої дитячі майданчики по 30 тис.грн. і потім їх списує оскільки їх в природі не існує, а народ буде їй вдячний!!!
вольт | 13.12.2012 | 01:35
+ (1) -
Просто пану Чернецькому дуже хочеться попіаритися. Інші депутати теж роблять добрі справи, але вони про це мовчать.
галина | 13.12.2012 | 11:42
+ (-1) -
ПІАРЩИК,ЗЕМЕЛЬКУ ДЛЯ СЕСТРИЧКИ ВІДХОПИВ,О ТОЖ І РАДУЙСЯ,ЯК ЩЕ ХВАТИЛО КЛЕПКИ НЕ ПІТИ З НЕСТЕРЧУКОМ НА РИНОК МЗДУ З ПІДПРИЄМЦІВ ЗБИРАТИ?
NIV | 14.12.2012 | 14:47
+ (0) -
Урну для народу !!!
vita | 21.01.2013 | 11:43
+ (0) -
Чернецький ти ж злодюга.Проліз по списку від Бюта в депутати,З Анощенком відмиваєшь бюджетні гроші,займаєшься рекетом-відбираєшь у пенсіонерів дачні ділянки.Скількі заробив на смітниках?Так любишь місто бо тут твоя сім!я,а чого не пишешь про сімью що ще в тебе є в Ізраілі,звідки тебе депортували,а крім того тут ще є Щаслива Родина-Світланка-аферистка.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів