34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Довіра населення – пріоритет в діяльності міліції

Довіра населення – пріоритет в діяльності міліції

08.06.2011

1

847

Безумовно одними з основних завдань міліції є забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення тощо.

Відповідно, для виконання зазначених завдань міліція володіє певними повноваженнями, має визначені законом права та обов’язки. По якості виконання цих завдань і оцінюється робота міліції. Оцінка роботи конкретного підрозділу а чи міліції в цілому включає в себе багато критеріїв – це і стан оперативної обстановки, і рівень розкриття злочинів, стан профілактичної роботи тощо, однак найвищим критерієм оцінки роботи міліції є безперечно рівень довіри населення, адже якщо люди звертаються за допомогою до міліції – значить вони вірять в її спроможність допомогти їм.

Міністерство внутрішніх справ України з цього питання має тверду позицію щодо недопущення фактів приховування інформації про злочини від реєстрації та покращення роботи із захисту конституційних прав громадян.

Так, протягом п’яти місяців 2011 року до Кузнецовського МВ УМВС надійшло 792 заяв та повідомлень про злочини і пригоди, за якими працівниками міліції прийнято 80 рішень про порушення кримінальних справ, 645 – про відмову в порушенні кримінальної справи, 63 – про направлення матеріалів за належністю.

Крім того, до канцелярії міського відділу надійшли 68 заяви жителів міста з проханням про надання допомоги у вирішенні тих чи інших питань, що регулюються нормами адміністративного, цивільного, житлового чи сімейного права. За всіма фактами звернень працівниками міліції відповідно до закону проводилися перевірки, надавались консультації громадянам, приймалися процесуальні рішення. Тобто робилося все для торжества Закону та відновлення порушених прав.

На сучасному етапі розвитку держави, коли вся країна знаходиться на стадії реформування, відповідно проводиться реформування і органів внутрішніх справ з поліційного, „караючого” органу в орган, який би в повній мірі забезпечував охорону прав і свобод громадян, їх життя, здоров’я, майна, охорону громадського порядку та боротьбу зі злочинністю.

В той же час якісне та швидке завершення процесу реформування міліції, формування по-справжньому правоохоронного органу, залежить як від законодавців, так і від простих громадян, які вправі висловлювати свої пропозиції щодо покращення діяльності міліції, мають це робити і можуть розраховувати бути почутими.

Керівництво ж міського відділу в свою чергу буде вживати всіх заходів, щоб жодна об’єктивна чи суб’єктивна причина не завадила своєчасно та належним чином відреагувати на заяву чи повідомлення про пригоду, щоб жодне звернення громадян не залишилося без відповіді.


Заступник начальника Кузнецовського МВ 
з кадрового забезпечення майор міліції Ю.С.Чиж

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1057
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9200

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів