34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Два погляди на одну проблему (Відео)

Два погляди на одну проблему (Відео)

01.04.2012

12

1556

В порядку денному 20 сесії Кузнецовської міської ради, яка відбулась 30 березня 2012 року, був звіт Кузнецовського міського голови Сергія Івановича Анощенка про роботу виконавчих органів ради за 2011 рік.

Після ознайомлення депутатів із даним звітом, голова постійної депутатської комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту Наталія Петрович зачитала висновки комісії, яку вона очолює, до звіту міського голови про роботу виконавчих органів ради:

"Згідно із частиною 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 5 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих повноважень.
Відповідно до п. 2 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міський голова організовує роботу відповідної ради та її виконавчого комітету.

Міський голова не спромігся організувати належним чином роботу виконавчих органів Кузнецовської міської ради шостого скликання.

Кузнецовською міською радою було прийнято рішення "Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання" від 24.02.2012 року №336.
Пунктом 5 цього рішення, яке є чинним, передбачено звільнення першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради із займаної посади, але на даний час рішення не виконано, чим порушено статтю 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статтю 144 Конституції України.

Таким чином, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради фактично незаконно отримує заробітну плату за рахунок коштів міського бюджету.

23 березня 2012 року відбулося засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, на якому були присутні п’ять його членів та громадянин Петрик Л.М., який розпорядженням міського голови "Про звільнення Петрика Л.М." від 02.03.2012 року № 46-рк був звільнений з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з 05.03.2012 року.

Загальний склад виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, який був затверджений міської радою V скликання і складає десять чоловік.

Петрик Л.М. був включений до складу виконавчого комітету за посадою саме як заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Тому, при звільненні Петрика Л.М. з посади заступника міського голови, також припинилися його повноваження як члена виконавчого комітету, оскільки він був включений до складу виконавчого комітету як заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, а не як громадянин.

Виходячи з вищевикладеного, враховуючи те, що на засіданні виконавчого комітету, що відбулось 23 березня 2012 року, були присутні лише п’ять з десяти членів та Петрик Л.М., який вже не є членом виконавчого комітету, відповідно до норм Регламенту виконавчого комітету, засідання було неправомочним.

23.03.2012 року було розглянуто 35 питань, які прийняті виконавчим комітетом Кузнецовської міської ради та підписані міським головою безпідставно.
На цьому засіданні також розглядалось питання "Про внесення змін в бюджет м. Кузнецовськ на 2012 рік" (за це рішення проголосувало 5 з 6 присутніх, член виконавчого комітету Коцюбинський О.В. проголосував проти).

Рішення виконкому приймається відкритим голосуванням більшістю голосів від загального складу виконкому і є обов'язковим для виконання (п. 3.16 Регламенту виконавчого комітету).

Таким чином, рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради "Про внесення змін в бюджет м. Кузнецовськ на 2012 рік" прийнято не було.

Відповідно до частини 5 статті 23 Бюджетного кодексу України пропозиції про внесення змін до бюджетних призначень подаються та розглядаються у порядку, встановленому для складання проекту бюджету.

Такий порядок передбачений частиною 1 статті 76 Бюджетного кодексу України, а саме - проект рішення про місцевий бюджет перед його розглядом на сесії місцевої ради схвалюється виконавчим органом відповідної місцевої ради.

Проте, міським головою з порядку денного 19 сесії Кузнецовської міської ради не було знято проект рішення міської ради "Про внесення змін в бюджет м. Кузнецовськ на 2012 рік" в зв’язку з не ухваленням його на засіданні виконавчого комітету.

Міським головою було порушено процедуру внесення змін до місцевого бюджету відповідно до частини 5 статті 23, частини 1 статті 76 Бюджетного кодексу України.

Депутати міської ради прийняли рішення про внесення змін до бюджету, не будучи поінформованими про ці порушення. 

Такі дії міського голови можуть призвести до скасування в судовому порядку рішення міської ради "Про внесення змін в бюджет м. Кузнецовськ на 2012 рік", наслідком чого буде завдання шкоди інтересам територіальної громади міста.

Під час розгляду питання "Про внесення змін до бюджету м. Кузнецовськ на 2012 рік" міським головою не налагоджено співпрацю із депутатським корпусом, постійними комісіями міської ради, що є порушенням ч.1 ст. 99 Регламенту Кузнецовської міської ради: "Підготовка проекту бюджету є обов’язком виконавчого комітету ради, що здійснюється ним у співпраці з постійними комісіями ради".

Жодну з пропозицій, які були подані постійною комісією з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, іншими постійними комісіями міської ради, при розгляді проекту рішення "Про внесення змін в бюджет м. Кузнецовськ на 2012 рік" враховано не було, чим було порушено частину 11 статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні": «Рекомендації постійних комісій підлягають обов'язковому розгляду органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами, яким вони адресовані. Про результати розгляду і вжиті заходи повинно бути повідомлено комісіям у встановлений ними строк».

Депутати міської ради були позбавлені права вносити свої пропозиції та зауваження при розподілі вільних залишків коштів міського бюджету.  

Головою виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, безпідставно не виконуються рішення Кузнецовської міської ради, а саме:

1) Рішення Кузнецовської міської ради "Про введення ставки керівника ансамблю в центрі дозвілля" від 05.01.2012 року №316, яким передбачалося введення з 01 березня 2012 року в штатний розпис центру дозвілля одиницю керівника ансамблю для народного аматорського ансамблю бандуристок "Берегиня".

2) Рішення Кузнецовської міської ради "Про затвердження висновків Тимчасової контрольної комісії Кузнецовської міської ради, щодо вирішення питання необхідності та законності підвищень тарифів на комунальні послуги" від 01.02.2012 року №319, яким було зобов'язано виконавчий комітет Кузнецовської міської ради на позачерговому засіданні внести зміни в рішення виконавчого комітету №257 від 24.11.2011 року "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться Кузнецовським міським комунальним підприємством з 01.12.2011 року”, наступного змісту: Здійснити коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у строки передбачені чинним законодавством України, зменшивши рівень рентабельності Кузнецовського міського комунального підприємства до 6.

3) Рішення Кузнецовської міської ради "Про звільнення директора Прес-центру Кузнецовської міської ради" від 29.12.2011 року №286.

4) Рішення Кузнецовської міської ради "Про затвердження плану роботи міської ради на І півріччя 2011 року" від 25.03.2011 року №83, зокрема на травень: "Затвердження структури виконавчих органів та загальної чисельності апарату Кузнецовської міської ради".

5) Рішення Кузнецовської міської ради "Про затвердження плану роботи міської ради на ІІ півріччя 2011 року" від 25.06.2011 року №163, зокрема на вересень: "Затвердження структури виконавчих органів та загальної чисельності апарату Кузнецовської міської ради". 

6) Рішення Кузнецовської міської ради "Про створення комунального закладу та затвердження Положення про комунальний заклад "Парк культури та відпочинку” від 28.11.2011 року №269 .

7) Рішення Кузнецовської міської ради "Про призначення директора Кузнецовського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями" від 01.02.2012 року № 323, яким міська рада вирішила призначити з 01 березня 2012 року директором Кузнецовського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Федінчик Наталію Сергіївну.

За статтею 144 Конституції України органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов’язковими до виконання на відповідній території.

За статтею 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні” акти ради, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території. 

Міський голова зловживав правом, щодо прийняття розпорядження про зупинення рішень ради без належного обґрунтування зауважень до прийнятих рішень.

Відповідно до статті 82 "Підписання прийнятих рішень" Регламенту Кузнецовської міської ради VI скликання «Рішення ради протягом терміну визначеного частиною 1 цієї статті може бути зупинено міським головою і внесено на повторний розгляд ради з обґрунтуванням зауважень, для чого своїм розпорядженням міський голова має скликати пленарне засідання ради».

Міський голова С.Анощенко неодноразово зупиняв рішення ради:
1) Розпорядження міського голови "Про зупинення рішення Кузнецовської міської ради "Про затвердження на посаду керуючого справами виконавчого комітету міської ради" від 11.02. 2011 року № 31-р;

2) Розпорядження міського голови "Про зупинення рішення Кузнецовської міської ради „Про затвердження плану роботи Кузнецовської міської ради на І півріччя 2012 року”" від 03.01.2012 №1-р, 

3) Розпорядження міського голови "Про зупинення рішення Кузнецовської міської ради "Про зупинення рішення Кузнецовської міської ради „Про введення ставки керівника ансамблю в центрі дозвілля”" від 03.01.2012 №2-р;

4) Розпорядження міського голови "Про зупинення рішення Кузнецовської міської ради "Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання" від 27.02. 2012 року № 35-р;

5) Розпорядження міського голови "Про зупинення рішення Кузнецовської міської ради "Про затвердження структури виконавчих органів Кузнецовської міської ради VІ скликання, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів" від 27. 02.2012 року № 34-р, але в жодному випадку не надав обґрунтованих зауважень.

Голова виконавчого комітету Кузнецовської міської ради С. Анощенко, не забезпечив судового захисту інтересів Кузнецовської міської ради відповідно до пункту 14 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", зокрема:

1) за адміністративним позовом про скасування рішень Кузнецовської міської ради від 24.02.2012 року №335 "Про затвердження структури виконавчих органів Кузнецовської міської ради VІ скликання, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів" та від 24.02.2012 року №336 "Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання" позивач – Ковальчук В.І.;

2) за адміністративним позовом про скасування рішень Кузнецовської міської ради від 24.02.2012 року №335 "Про затвердження структури виконавчих органів Кузнецовської міської ради VІ скликання, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів" та від 24.02.2012 року №336 "Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання" позивач – Зубрецька Н.О.

Є незрозумілим, для чого Кузнецовська міська рада утворила юридичний відділ виконавчого комітету Кузнецовської міської ради у складі трьох юристів, якщо міський голова вважає, що це є його особисті юристи, які не повинні захищати інтереси міської ради — представника територіальної громади міста.
Згідно ст. 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада створює відділи для здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів міської ради, які є підзвітними і підконтрольними раді та підпорядковані міському голові.

Як головна посадова особа місцевого самоврядування, не виконує рішення Кузнецовського міського суду від 06.12.2011 року та рішення апеляційного суду Рівненської області від 26.01.2012 року про притягнення депутата Нестерчука Ю.Л. до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення.

Міський голова не виконує рішення суду, можливо, тому що даний депутат балотувався спільно з міським головою від партії "Зелена планета".

Відповідно до ст. 22 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", особи, яких притягнуто до кримінальної або адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення, пов'язані з порушенням обмежень, передбачених цим Законом, підлягають звільненню з відповідних посад у триденний строк з дня отримання органом державної влади, органом місцевого самоврядування, підприємством, установою, організацією копії відповідного судового рішення, яке набрало законної сили, якщо інше не передбачено законом. Дострокове припинення повноважень депутата міської ради регулюється Законом України "Про статус депутатів місцевих рад”. На вимогу постійної депутатської комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту, щодо виконання Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" міським головою, було надано відповідь, що рішення він не буде доручати спеціалістам юридичного відділу, а рішення про відкликання мають готувати самі депутати. 

Хоча згідно з ч. 4, 5 ст. 42 "Про місцеве самоврядування в Україні”, міський голова забезпечує підготовку рішень ради з питань, що належать до відання міської ради і несе за це персональну відповідальність.

В той час, як депутат міської ради має тільки право вносити на розгляд ради та її органів проекти рішень (ст. 19 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад”).

Необхідно зазначити, що за невиконання рішень суду передбачена кримінальна відповідальність за ст. 382 Кримінального кодексу. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Таким чином міський голова допомагає корупціонеру уникнути відповідальності, чим підриває авторитет Кузнецовської міської ради.

Підняття комунальних тарифів виконавчим комітетом Кузнецовської міської ради відбувалось з порушенням законодавства України, що завдало матеріальної шкоди мешканцям міста Кузнецовськ.

До відання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради належать власні повноваження про встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на комунальні послуги (ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”).

Міський голова, як головна посадова особа територіальної громади міста Кузнецовська, зобов'язаний діяти від імені та в інтересах територіальної громади міста (ст. 10, 12 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”).

В той же час, міський голова діючи в інтересах Кузнецовського міського комунального підприємства, а не в інтересах територіальної громади міста Кузнецовськ, не здійснив вчасне зменшення тарифів на комунальні послуги мешканцям міста, чим завдав значної матеріальної шкоди громадянам.

Так, відповідно до постанови НКРЕ від 23.12.2011 №94 "Про встановлення тарифів ДП "НАЕК Енергоатом” на відпуск електричної енергії та виробництва теплової енергії, вироблених на атомних станціях” з 01.01.2012 року було зменшено тариф на виробництво теплової енергії з 41,30 гривень за 1 Гкал до 38,53 гривень за 1 Гкал.

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради за поданням міського голови лише 27.02.2012 року розглядає питання про зменшення тарифів тільки не з 01.01.2012 року а з 01.03.2012 року — рішення №32 "Про проведення коригування встановлених тарифів для Кузнецовського міського комунального підприємства на послуги з теплопостачання та централізованого опалення з 01.03.2012 року”, чим змушує мешканців міста два місяця платити за завищеними тарифами.

Відповідно до постанови НКРЕ від 23.02.2012 №124 "Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництва теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях ДП "НАЕК Енергоатом”, з 01.03.2012 року було знову зменшено тариф на виробництво теплової енергії з 38,53 гривень за 1 Гкал до 35,92 гривень за 1 Гкал.

23.03.2012 року було проведено засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, в порядок денний якого міським головою не було включено питання про зменшення тарифів для мешканців міста, чим повторно було завдано збитки громадянам.

Хоча, згідно з Законом України "Про житлово-комунальні послуги”, у разі зміни тарифів на житлово-комунальні послуги виконавець не менше ніж за 15 днів до введення їх у дію повідомляє про це споживачів з посиланням на рішення відповідних органів.

Все це відбувалося після підняття виконавчим комітетом тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що призвело до значного росту вартості комунальних послуг та викликало великий резонанс та незадоволення мешканців міста.

Підняття тарифів не вплинуло на якість послуг КМКП, а навпаки відповідно до звіту про роботу КМКП призвело до боргу в 5,8 млн. гривень, в той час як міська рада робила все можливе щоб допомогти підприємству якісно надавати послуги (прибирати сніг, ремонтувати дороги, будинки, дахи, шви тощо) виділила кошти для придбання автомобіля КРАЗ за 800000 гривень, звільнила від сплати податку на землю, профінансувала ремонт ліфтів, доріг, будинків, озеленення.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради №257 від 24.11.2011 року "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться Кузнецовським міським комунальним підприємством з 01.12.2012 року” тарифи на прибирання прибудинкових територій було збільшено в середньому на 24 %., що викликало велике навантаження на бюджет сімей мешканців міста.

Дане рішення було прийнято на підставі Проекту визначення меж та поділу прибудинкової території, яке було розроблено ТОВ "Науково-виробниче підприємством "Технічне бюро кадастру”, але не було затверджено ні виконавчим комітетом ні міською радою, що викликало у депутатів підозру щодо законності прийнятого рішення. Міському голові було рекомендовано здійснити аудит фінансово-господарської діяльності КМКП та затвердити Проект визначення меж та поділу прибудинкової території.

КМКП, відповідно до вимог п. 2 Постанови КМ України "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" №869 від 01.06.2011 року, зобов'язано було з кожним з власників квартир укласти договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (з урахуванням встановленого рішенням виконкому тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг) чого не було зроблено та не додано, як додаток до даного договору, копію рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради №257 від 24.11.2011 року, що є його невід'ємною частиною.

В зв'язку з даним підняттям тарифів, Кузнецовською міською радою було прийнято рішення №319 від 01.02.2012 року "Про затвердження висновків Тимчасової контрольної комісії, щодо вирішення питання необхідності та законності підвищень тарифів на комунальні послуги”, яким було зобов'язано виконавчий комітет на позачерговому засіданні внести зміни в дане рішення виконавчого комітету, зменшивши рівень рентабельності Кузнецовського міського комунального підприємства з 12 до 6 відсотків.

Організацію виконання даного рішення було покладено на міського голову, який не виконав рішення і не скликав позачергове засідання виконавчого комітету, а на черговому засіданні було прийнято рішення виконавчого комітету №33 від 27.02.2012 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.11.2011 №257”, яким було зменшено рентабельність з 12 до 6 відсотків з 01.03.2012 року.

Дані обставини свідчать про навмисні дії міського голови, який діє не в інтересах територіальної громади міста Кузнецовськ, а в інтересах господарюючих суб'єктів міста.

В зв’язку з не призначенням директора Кузнецовського міського комунального підприємства, неналежної організації роботи та контролю за діяльністю КМКП, збільшено збитковість підприємства за 2011 рік на 5,8 млн. гривень.

На сьогоднішній день вже понад 1 рік виконуючим обов’язки директора КМКП є Афанас'єв В.П. Така ситуація є неправомірною і призводить до обмеженнях в правах в.о. директора, оскільки він не правомочний укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню.

В абзаці 1 пункту 2 роз’яснення Державного комітету Ради Міністрів СРСР з питань праці і заробітної плати Секретаріату ВЦРПС «Про порядок оплати тимчасового замісництва» від 29 грудня 1965 року №30/39 йдеться про те, що призначення працівника виконувачем обов’язків за вакантною посадою не допускається. Це можливо лише на посаду, призначення на яку здійснюється вищим органом управління. У цьому випадку керівник підприємства зобов’язаний не пізніше ніж у місячний термін з дня прийняття працівника на роботу подати у вищий орган управління документи для його призначення на посаду. Цей орган у місячний термін з дня отримання документів повинен розглянути питання і повідомити керівника про результати.

Отже, призначення працівника виконувачем обов’язків можливе до затвердження його на цій посаді вищим органом управління на строк не більше двох місяців.

Зважаючи на вищевикладене, постійна депутатська комісія з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту пропонує визнати незадовільною організацію міським головою С.Анощенко роботу виконавчих органів Кузнецовської міської ради, незабезпечення ним здійснення наданих йому повноважень та порушення законів України.

Р.S. Міський голова, порушивши Регламент ради, під час розгляду проекту рішення "Звіт міського голови про роботу виконавчих органів ради за 2011 рік" не поставив пропозицію постійної комісії на голосування.

С.Анощенко боїться відповідальності?


Постійна депутатська комісія з питань дотримання прав людини,
законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту


Коментар міського голови Сергія Івановича Анощенка:


Всього коментарів: 12
1
Cordiak | 01.04.2012 | 14:37
+ (3) -
Анощенку! А хіба те, що Ціпан є головою бандитської партії не є причиною, щоб за неї не голосувати??? Чи ти вже повністю ригіонал????
2
komrad | 01.04.2012 | 14:45
+ (2) -
В зв’язку з не призначенням директора Кузнецовського міського комунального підприємства, неналежної організації роботи та контролю за діяльністю КМКП, збільшено збитковість підприємства за 2011 рік на 5,8 млн. гривень.

Цікаво хто буде відповідати?Пан Афанасьев прикривае свою дупу,не виконує свої обов'язки
5
Cordiak | 01.04.2012 | 22:36
+ (1) -
Анощенко наш принциповий,( як казали слюсарі та майстри АЕС, коли його обирали у міські голови) не зміг за 1.5року призначити справжнього господарника на посаду директора КМКП. Але як йому наказали в Рівному ригіонали, так і він і зробив в.о директора -Афанасьєва.Значить Анощенко зацікавлений у бездіяльності ригіонала на цій посаді....
3
Ujke | 01.04.2012 | 20:54
+ (3) -
Cordiak, я тобі скажу "один умний вещь", якщо ти не знав то всі партії в Україні є бандитськими без виключень.
4
Cordiak | 01.04.2012 | 22:31
+ (2) -
Я дуже добре це знаю. Тому на президентських виборах у 2010 р у 2турі голосував "проти всіх". тобто проти януковича та тимошенко , бо вони обоє любі друзі кремлівського Путіна. І у партіях їхніх одні олігархи,злодії національного багатства і неплатники податків вже 20 років....Тобто кримінальні злочинці
6
IvanGonta | 02.04.2012 | 11:50
+ (0) -
Ознайомившись з письмовим виступом Н. Петрович та коментарями Анощенка можна зробити висновок. У відносинах міського голови та депутатів точка неповернення пройдена.
В своєму бажанні зняти Анощенка депутати (в підготовці документа активну участь брали Магдич, Хвалько та Куц, секретарі ради різних періодів)написали трошки лишнього. Це дасть можливість в майбутньому судовому розгляді відмінити рішення в цілому.
А щодо коментаря Анощенка, то він, повів себе як завжди. Пересмикуючи факти, підмінюючи поняття, заперечуючи сам собі, мов справжній шулер та інтриган, робить винуватими всіх і вся. Бо сам білий і пухнастий йде один в ногу, а всі останні ні. Але від цієї гризні в раді втрачаємо ми, мешканці міста. Міський голова, групи за інтересами та депутатські фракції переслідують свої владні амбіції забувши про ті обіцянки та програми з якими вони йшли на вибори. В Анощенка та частини депутатів, на даному етапі, різні завдання. В Анощенка, мера всіх Кузнецовців-втриматись на посаді. Для цього він не поставить на голосування рішення за результатами свого звіту. І можливо, як мер всіх киян Черновецький, навіть не ходитиме на сесію. В частини депутатів інше завдання-звільнити голову. Адже дехто, з особливо зацікавлених, вже навіть стартував в виборчій кампанії.Пани товчуться, а в холопів лоби тріщать.
7
СонЯ | 02.04.2012 | 11:56
+ (0) -
І Вас не бентежить, що звіт "про роботу виконавчих органів ради", а оцінювати депутати збирались роботу міського голови?
Не перекручуйте поняття, будь ласка.

Кузнецовці не такі нерозумні, якими їх вважають, аби не зрозуміти, для чого депутатам потрібно оцінювати роботу саме міського голови, а не виконкому.

І весь цей висновок до звіту шитий білими нитками.

Quote
Адже дехто, з особливо зацікавлених, вже навіть стартував в виборчій кампанії.Пани товчуться, а в холопів лоби тріщать

А отут ваша правда на всі 100%
8
погоня | 02.04.2012 | 12:00
+ (3) -
Анощенко поступив нерозумно, публічно по пунктах розібравши зауваження депутатів. Тепер вони виправлять потрібні місця і знову поставлять на голосування. Я думав, що він хитріший. Серьожа, бери шинелю та йди додому, до нас на РАЕС. Твоя посада тебе чекає. А ось кум, Вася Ковальчук, ще побігає за "вєліколєпним Гошею". Бо він пішов не на виборну посаду.
9
chico13 | 06.04.2012 | 20:38
+ (0) -
С.Анощенко, в ролі мера никуда, був я на прийомі слова ну я нензнаю, ну може , побачим, ніякої кнркетики, не той рівень міський голова повинен відповідати, конкретно зробимо, або так неможна бо це заборонено, і виконувати а не обіцяти, а потім та це все депутати у всьому винні, а я чисти та пухнастий. Висновок назад на РАЕС там можна буде керівництво покритикувати, іхні помилки висвітлити, оце для С.Анощенка. А міський голова повинен бути господарником перш за все,а Анощенко таким не Є. А що за господарник да без помилок, але їх треба вміти визнавати і надавати аргумети чому вони стались, а не я такий хороший а депутати такі погані. НАзад на РАЕС Сергій Іванович НАЗАД, назад. ТУТ без варіантів. Тільки назад
Quit | 06.04.2012 | 22:15
+ (0) -
biggrin розсмішив! насправді(100% так було!) з відкритим ротом все слухав і дивувався тому що довелося спілкуватися з людиною на такому рівні так по-простому про нагальні щоденні проблеми...
що ж зробиш коли всевишній розпорядився щоб мером був цей чоловік - значить так найкраще, заслуговуєм поки на сьогоднішнє)... багато залежить від нас самих...
IvanGonta | 07.04.2012 | 09:32
+ (0) -
Чому на сесії був відсутній голва "Пори" Віталїй Магдич. Т.Сич, на відміну від Магдича, виконує домовленості з "Батьківщиною". Чи він хоче знову всіх обхитрувати?
NIK | 07.04.2012 | 19:52
+ (-2) -
Як на виборах всі все можуть і всі все зроблять , як приходять до влади ніхто нічого не може тільки набивають кармани і заробляють собі депутатську пенсію angry
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 950
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9079

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів