34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Два рівненські канали судяться через порушення авторського права

Два рівненські канали судяться через порушення авторського права

12.02.2016

1

976

У Рівненській області  два місцеві канали судилися через порушення авторського права. Цей випадок уже набув розголосу і на всеукраїнському рівні – судовою справою зацікавився галузевий сайт “Телекритика”. Про це повідомляє volyninfo.com з посиланням на "Рівне1". 

 

Судова справа між двома рівненськими телеканалами – “Рівне 1″ та “Сфера-ТВ” – розглядалася стосовно порушення авторського права на візуальне позначення програми «Чоловічі розваги».

 

Відомо, що автор програми «Чоловічі розваги» Олег Поліщук прийшов у 2006 році на телеканал «Рівне 1» з ідеєю створити програму про рибалку і мисливство, а у 2013 році почав співпрацю з іншим регіональним каналом «Сфера-ТВ», в ефірі якого відтоді й почала виходити програма з такою ж назвою, концепцією, ідентичним графічним та музичним оформленням. «Рівне 1» вирішив подати до суду на конкурентів.

 

З матеріалів справи стало відомо, що Олег Поліщук володіє зареєстрованим 8 січня 2014 року авторським правом на графічне зображення логотипу «Чоловічі розваги», а ТРК «Рівне 1» – зареєстрованим 7 липня 2014 року авторським правом на службовий твір – твір образотворчого мистецтва позначення «Чоловічі розваги» (створений художником-постановником Андрієм Дейнегою), а також зареєстрованим 11 березня 2014 року свідоцтвом на знак для товарів і послуг на зображення знака «Чоловічі розваги». Суд дійшов висновку, що ТРК «Сфера-ТВ» порушила авторські права ТРК «Рівне 1».

 

Тож телеканал «Рівне 1» виграв суд у телеканалу-конкурента «Сфера-ТВ». За рішенням суду, яке вже вступило в силу, ТРК «Сфера-ТВ» мала припинити використання візуальної позначки «Чоловічі розваги» та сплатити ТРК «Рівне 1» 1 тис. 218 грн компенсації.

 

Директор ТРК «Рівне 1» Віктор Данилов розповів, що його компанія зверталася до керівництва телеканалу «Сфера-ТВ» щодо досудового вирішення проблеми, пропонувала укласти мирову угоду під час процесу, але не отримала згоди.

 

«У медіабізнесі я вже 25 років, проте це перший випадок, коли ми змушені звертатися до суду з позовом на колег задля захисту своїх інтересів… – зауважив пан Данилов. – Останні маркетологічні дослідження нашої телевізійної аудиторії показали, що глядач усе частіше перестає орієнтуватися, який саме канал дивиться, не запам’ятовує, хто є виробником продукту, що сподобався. Через плагіат та крадіжки ми були змушені практично згорнути телевиробництво кількох проектів, нести постійні втрати у взаємостосунках з нашими рекламодавцями. Тож цим рішенням Феміди ми хочемо привернути увагу до подібних випадків у сфері телебачення і закликати колег до дотримання законів та негласних правил гри, доброчесної конкуренції та взаємоповаги».

 

Віктор Данилов закликав колег з інших областей, які транслюють програму «Чоловічі розваги», звернутися до правовласника – ТРК «Рівне 1».

Всього коментарів: 1
1
Сум | 13.02.2016 | 23:16
+ (0) -
Бачите, в людей є свої телеканали. До того ж декілька. А чим гірші ми? Чим можемо підтвердити твердження, що Кузнецовськ - місто інтелектуалів? Тим, що не можемо ..позбутися страхїітливих довгобудів у центрі міста, що не можемо добудувати дитячу поліклініку та нову школу, зрештою навіть навести елементарний санітарний порядок у так званому парку, хоча й створили для того спеціальну службу?.. Де ми живемо й чим можемо похвалитись, коли навіть подолання безробіття в місті є непереборною проблемою?! Коли навчимося, вибачайте, не лише все просирати, а й щось створювати, поліпшувати самі умови проживання. До того ж - для всіх?..
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів