34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // ДЗ "СМСЧ №3" Кузнецовська стане комунальним закладом

ДЗ "СМСЧ №3" Кузнецовська стане комунальним закладом

11.02.2015

4

2738

Питання фінансування СМСЧ № 3 Кузнецовська на сьогоднішній день залишається актуальним. Нагадаємо, що відповідно до прийнятого бюджету України на 2015 рік ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» у 2015 році передано на фінансування до місцевого бюджету.

 

"Зазначеним Законом передбачена медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам з обсягом фінансування 25,5 млн.грн., що становить лише половину від потреби. Так, витрати на утримання закладу лише в умовах 2014 року склали 47,0 млн.грн. Це означає, що мінімальна незабезпечена потреба на 2015 рік становить 21,5 млн.грн. Склалася критична ситуація з фінансуванням медико-санітарної частини міста. А отже, постало питання зі скорочення штату працівників цієї установи", - йдеться на сайті міської ради.

 

23 січня 2015 року, під час 49 позачергової сесії міської ради, депутати заслухали інформацію керівника ДЗ "СМСЧ №3" Олександра Коцюбинського стосовно прогнозовано складного стану фінансування медичної галузі міста у 2015 році.

 

"На сьогоднішній день колектив нашого закладу знаходиться у «підвішеному» стані. Досі немає жодного документу про передачу нашої спеціалізованої медичної частини в комунальну власність - ні Постанови Кабінету Міністрів, ні наказу Міністерства охорони здоров´я тощо. Якщо 25 мільйонів гривень виділеної субвенції пропорційно розділити на рік, то нам не вистачить навіть на статті, які мали б бути «захищеними» – повну оплату комунальних послуг та виплату заробітної плати колективу. Якщо ж проводити оптимізацію закладу, то значну частину колективу доведеться звільняти. Тому я звертаюсь до депутатів із проханням підтримати медичну галузь та не допустити погіршення надання медичних послуг населенню міста", - зазначив Олександр Коцюбинський.

 

 

Олександр Коцюбинський про колектив медзакладу:

 

 

Олександр Коцюбинський про надання невідкладної допомоги мешканцям міста:

 

 

Олександр Коцюбинський відповів на запитання депутатів:

 

 

За інформацією сайту Кузнецовської міської ради, 27 січня 2015 року під головуванням Ігоря Куца була проведена нарада з трудовим колективом медичного закладу, на якій було обговорено питання передачі та повідомлено про ініціювання питання з боку мерів міст-супутників АЕС щодо додаткового фінансування лікарень з державного бюджету на рівні 2014 року.

 

"У січні 2015 року медична частина отримала субвенцію. Був відкритий рахунок для її використання та виплачена заробітна плата працівникам за січень місяць з урахуванням оптимізації (75% від місячного фонду заробітної плати). Тимчасовим кошторисом на І квартал поточного року щодо використання медичної субвенції передбачено видатки лише на оплату праці працівників. Станом на 9 лютого в закладі ще не виплачена заробітна плата працівникам, штатні одиниці яких утримуються за рахунок коштів, отриманих від надання платних послуг. В зв’язку з відсутністю чіткої схеми передачі СМСЧ у власність громади та недостатністю фінансового забезпечення, очільник міста Ігор Куц з колегами із міст-супутників АЕС неодноразово здійснювали поїздки в м.Київ та зверталися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України і народних депутатів України з проханням терміново вирішити дані питання. Остання така поїздка відбулася 5 лютого цього року. Насамкінець в.о.міського голови Ігор Куц запевнив присутніх, що буде докладено усіх зусиль, аби проблему фінансування медичного закладу було вирішено найближчим часом", - йдеться на сайті міської ради.

Всього коментарів: 4
1
Ганна | 13.02.2015 | 11:38
+ (0) -
А шо то робиться в нашій лікарні? Люди кажуть, що вже і за прийом у врача і за аналізи, за визов скорої, за все платити треба? То вже платну медицину ввели в Україні чи як? Чи Кузнецовськ як завжди "впєрєді планєти всєй"?  Чи то брехня все, хто знає?
3
Фаїна | 21.02.2015 | 23:03
+ (0) -
Лікарні грошей в повному обсязі не дали , тому всі працівники примусово беруть за свій рахунок, працють тільки  75% часу . а якщо вам працівникам мало- вимагайте у людей. мабуть це так виглядає. Пан мер виділив 10 млн на ремонт доріг у місті. А медикам , яким стільки не хватає до 100% , хай самі заробляють. Медики помовчують, може жителі міста хай би трохи бунтували.
2
tasha | 14.02.2015 | 00:32
+ (0) -
Дітям постійно здаю ЗАК при стаціонарі, бо в лабораторію їхати зранку і стояти в черзі-це жах просто, то по-людська завжди віддячую лаборантам. А так, якщо по направленню-ніколи не платила.
4
КУЦ | 22.02.2015 | 15:43
+ (0) -
А шо вам тепер мер зробить, самі понавибирали депутатів від медицини тіпа Бурак -одним словом овощ
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів