34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // Є лише три поважні причини!

Є лише три поважні причини!

25.01.2012

31

2307

У вівторок, 24 січня, в приміщенні управління освіти відбулося засідання міської батьківської ради, яку очолює депутат Світлана Пашко, директор МЦСССДМ.

Окрім голів батьківських комітетів навчальних закладів, в обговоренні питання про компенсації за харчування у випадках, коли діти не відвідували школу, взяли участь Анатолій Гончар, начальник міського управління освіти, директори навчальних закладів, інші працівники управління, депутати міської ради.

До честі усіх присутніх, засідання пройшло по-діловому і напрочуд швидко, як для подібних заходів.

А. Гончар коротко охарактеризував нинішню ситуацію з харчуванням школярів і виплатою компенсацій.


Анатолій Гончар, начальник міського управління освіти

Депутат Віталій Магдич, голова батьківськівського комітету гімназії, як висококваліфікований юрист, у лаконічному виступі висвітлив правовий аспект справи: держава зобов’язує економити на виплаті компенсацій, відповідальність за це покладена на керівників навчальних закладів. На них же держава покладає обов’язок вирішувати, що є поважними причинами для права на отримання компенсації, узаконюючи при цьому лише одну – довідку від лікаря.

В. Магдич навів приклади, як ця проблема вирішується в інших регіонах України і наголосив, що в Кузнецовську шляхи її вирішення мають бути однаковими у всіх загальноосвітніх закладах.

Після виступів голови міської батьківської ради С.Пашко, заступника начальника управління освіти Надії Спепасюк і обговорення питання, в якому, зокрема, взяли участь депутати-освітяни Руслан Пашко і Олександр Макоєдов та депутат Ігор Чернецький, було вироблено й затверджено таке правило.

Є лише три поважні причини, які надають право на грошову компенсацію за харчування у дні, коли дитина не відвідувала школу:

1. Довідка від лікаря.

2. Участь дитини у міських, обласних та інших заходах, в яких харчування не передбачено.

3. Письмова заява батьків дитини на ім’я керівника навчального закладу, подана попередньо і з вказанням поважної причини, через яку батьки просять звільнити дитину від відвідування навчального закладу, та часу звільнення.

Петро Комнацький,  газета "Вісті"


Текст, виділений жирним шрифтом, фактично є рішенням міської батьківської ради, на основі якого рада пропонує начальнику управління освіти А. Гончару видати відповідний наказ, обов’язковий до виконання керівниками усіх загальноосвітніх закладів.

Принагідно запрошую на 17 год. 31 січня до музичної школи усіх батьків міста, які виявлять бажання взяти участь у міському батьківському форумі «Співпраця навчальних закладів та батьківської громадськості у формуванні ефективного виховного простору».

Світлана Пашко, голова міської батьківської ради


Всього коментарів: 31
1
Мама | 25.01.2012 | 19:21
+ (2) -
Мого сина на 3 дні зняли із занять на проходження медогляду від військкомату, то що за ці дні вже довідку не випишуть? А хтось же забере собі ці гроші!
2
я | 25.01.2012 | 23:05
+ (2) -
Вони просто получать кругленьку премию за экономию денег!!
3
С.П. | 26.01.2012 | 16:16
+ (0) -
Для 1 Мама: Вам треба написати заяву на ім'я директора, вказавши причину відсутності сина, і довідку мають виписати. Якщо не випишуть, дзвоніть мені (097)8855233 (голова батьківської ради).
4
Вчитель | 26.01.2012 | 18:45
+ (-1) -
Шановна Пашко С.Л. Мабуть нема чим зайнятися нашим директорам, то будуть такі заяви приймати, розглядати їх ще й візувати. Та й батькам треба знайти час, щоб з 8 год до 17 год прийти в школу і зареєструвати цю заяву. А потім ще класний керівник поки випише довідку. Ото дзвінків вам буде. Мабуть вам так приємно, щоб вас турбували. На ці дзвінки в робочий свій час відповідати будете?
5
Учитель | 26.01.2012 | 19:49
+ (1) -
Я на себе такої відповідальності не візьму, як вирішувати виписувати довідку чи ні. Нехай цим займуться другі служби. Я буду виписувати, як раніше всім, хто не харчується в їдальні. А причини поважні чи ні? Дитина не їла от і вся причина!!!!
6
Батько | 26.01.2012 | 21:02
+ (0) -
А, що якийсь Закон змінився? Який і коли? Я не чув.
7
Іра | 26.01.2012 | 21:08
+ (0) -
А, Де Магдич здобув "висококваліфікований юрист", у якій юридичній конторі пропрацював чи адвокатом десь років з 10 може?. Я щось пропустила?
8
Люда | 26.01.2012 | 22:12
+ (0) -
Магдич у нас в школі №3 вчителем працював , коли там працювала директором високваліфікована Шевчучка. Ото вона його і у батьківську раду всунула. Яке їхало таке і здибало...
9
Манюня | 26.01.2012 | 22:15
+ (0) -
я пам2ятаю того Магдича. Ха-ха У нього ще ботінки були дуже великі-не його розміру ноги..ото ми сміялися із того висококваліфікованого вчителя..
Юрій_Рабий | 26.01.2012 | 22:27
+ (1) -
Особисто мене цікавлять закупівельні ціни на продукти з яких готують страви в їідальні для наших дітей. З цим питанням звернувся до Ордината, на що отримав туманну відповідь, замість того, щоб чітко вказати ціни. Наприклад я проти того, щоб хтось заробляв нечесно на моїх дітях... Якщо ж чесно то чому б не оприлюднити ці ціни??
Громадянин | 26.01.2012 | 23:59
+ (0) -
Брехня!Депутати-освітяни Пашко Р.і Макоєдов О. не брали участі в обговоренні даного питання.Просиділи на нараді,ніби набравши в рот води
Сова | 27.01.2012 | 00:11
+ (0) -
Громадянин, Комнацький чуть приукрасив, буває smile
Іра | 27.01.2012 | 00:17
+ (-1) -
Отакий толк з таких депутатів, як Пашко Руслан в "рот води", або "утримався".... І все...
Шановні батьки! Відповідно до наказу управління освіти "Про приписку до призовної дільниці громадян України, яким виповнюється в 2012році 17 років", на виконання п. 2.2. даного наказу було звільнено від занять для проходження флюрографії, здачі аналізів, проходження ЕКГ, проведення соціально-психологічного вивчення та на приписну комісію учнів(1995 р.н.) ЗОШ №1 на 3 дні, в інших - на 2 дні. А от скільки днів насправді були відсутніми діти, з'ясуйте у них чи у класного керівника. А як бути з тими, що уроки не відвідували і нічого не прийшли? Адже є й такі! То які тут поважні причини і про яку компенсацію може йтися?! Та й слова про "премию за економию денег" є абсурдині. Ви ж уточніть, хто їх отримає, а то виходить, що директор чи класний керівник їх прикарманить. Чому ж ви не звертаєтесь за роз'ясненням в управління праці? Це ж ваші гроші! Легше когось звинуватити або чекати, щоб хтось пішов, добився. А по великому рахунку це гроші державні, якщо вони не використовуються, то повертаються назад. І ще одне, ви забуваєте, що спрос за довідки КРУ буде брати як з директора, так і з класного керівника, які підписують ці довідки. А якщо брати в масштабах школи, то зарплати не вистачить, щоб повернути ці гроші назад.
А що ж запропонував Громадянин на цій нараді?
Юрій_Рабий | 27.01.2012 | 08:04
+ (1) -
Оосбисто мене запрошували на цю нараду і я прийняв запрошення й звернувся до начальника управління з питанням про яке я написав вище.. Але особливої уваги це питання не викликало.., нібито всім всеодно, що м'ясо на ринку по 50 чи по 40 з лишнім. а в їдальню шкільну привозять по 90... Мене обурює дві речі. 1.ціна 2.реакція батьків, точніше її відсутність. Навпаки той хто виграв тендер має запропонувати найкращі умови, в тому числі й ціну на продукти. А так тупо заробляти може будт хто.. Тобі держава видялє кошти, забезпечує "покупцями", тобто учнями в їдальні.. А ти замість того, щоб бути вдячнм за те, що тобі не потрібно вболівати на ринку в тебе завжди заберуть твій товар, ще й умудряєшся завищувати ціни. Так, я знаю що в області існують гранично-допустимі ціни... От тільки цікаво де вони їх беруть??? Якщо на ринку вроздріб можна придбати товар по одній ціні, я вже не кажу про гурт, а вони дають можливість купувати по значно завищених цінах??!!
Ну і замість того, щоб обговорити це питання, велмишановне товариство мусолили питання поважних і неповажних причин відвідування учнями занять.., та й мова йшла лише про довідки... Особисто мене це питання абсолютно не турбує, якщо б мені потрібно було взяти довідку то нехай би хтось спробував її не дати))
Гала | 27.01.2012 | 12:20
+ (1) -
Виходить так: коли довідки з 01 вересня не виписувались взагалі без довідки від лікаря (по окремих школах), батьки не отримували компенсацію – було все добре. А як тільки прийняли рішення, обов’язкове для всіх шкіл – маса заперечень: і директор має візувати заяви (це робити не обов’язково), і батькам в школу приходити (заяву від батька може принести дитина, а окремим батькам не завадить в школу прийти хоча б раз на рік), і вчителям довідку виписувати (вони займаються цим вже 15 років). Кому не потрібна ця компенсація, нехай не пишуть заяви.
Я розумію, що у батьків є багато інших питань. Приходьте 31 січня о 17.00 год. в приміщення музичної школи на батьківський форум. Ви матиме там змогу задати всі питання в усній та письмовій формі.
С.П. | 27.01.2012 | 12:21
+ (1) -
Для 4 Вчитель: Ви можете мені подзвонити в неробочий час. До речі, поміняйте своє ім’я, для Вчителя Ви робите забагато помилок.
Іра | 27.01.2012 | 18:46
+ (1) -
СП прочитай уважно комент Юрія Рябого "якщо б мені потрібно було взяти довідку то нехай би хтось спробував її не дати" Бідні вчителі їх помилки бачать всі і діти і депутати і навіть в коментах.А помилки депутатів ще страшніші... Такщо, вчителі виписуйте всі довідки, а депутати нехай розбираються з причинами.
Для 4 Вчитель. Очевидно, ви ще не повертали гроші за неправильно виписані довідки. От як сплатите за рік, то зрозумієте, що КРУ керується відповідними документами. Та й для усіх поважна причина невиходу на роботу - це або лікарняний, або відрядження, або заява за власним бажанням. Так і випадку з пропусками занять дітьми.
Перепрошую, коментарі для 5 Учитель
Ліза | 27.01.2012 | 22:34
+ (0) -
Конкретніше якими документами керується КРУ? І чого ви так лякаєте 4 Вчитепя. Якщо буде відповідний наказ по школі, як виписувати довідки, так вчитель і випише. І ніразу ще неправильно виписана довідка не пройшла. Слава Богу відділ той працює нормально. А як не випише вчитель, то деякий Батько може і в суд подати.
Я вчитель | 28.01.2012 | 12:59
+ (0) -
Я -Вчитель!Не заморочуйте мені голову довідками і судами, не лякайте мене КРУ. Мені треба подати матеріал вислухати дитину. Я працюю на ДИТИНУ!
С.П. | 30.01.2012 | 10:33
+ (1) -
Ви помиляєтесь, шановна 19 Іра, якраз найстрашнішими є помилки лікарів і саме вчителів (це що стосується професій), а в першу чергу – батьків.
Я вчитель | 30.01.2012 | 18:43
+ (0) -
Тож так, шановна СП, а депутатам можна все і помилятися, також.
С.П. | 31.01.2012 | 10:25
+ (0) -
Не помиляється той, хто нічого не робить. А в нашому місті це вже за правило: критикувати тих (це в кращому випадку, в гіршому - обливати брудом), хто щось намагається зробити. А хто сидить тихенько по своїх кабінетах, не намагаючись нічого зайвого зробити, той критики, як правило, не підлягає.
ВВС | 03.02.2012 | 07:55
+ (0) -
Невеличка поправка для 18С.П., 26С.П. Як для депутата ви робите забагато помилок, а звертаєте увагу на письмові помилки. Та більшість депутатів вирішують свої особисті питання, або допомагають своїм родичам чи кумам. А якщо і є якийсь "незаангажований" депутат, то ви своєю більшістю від БЮТ його не підтримаєте.
С.П. | 03.02.2012 | 10:20
+ (0) -
Напишіть, ВВС, яких "забагато помилок" я наробила.Можливо, я їх зможу виправити. А якому родичу або куму я допомогла вирішити питання? То Ви вважаєте, що в «Батьківщині» всі «заангажовані»? Повірте, що ні.
Паша | 03.02.2012 | 13:54
+ (0) -
Ну хіба що ви С.П. з Ігорем Чернецьким "незаангажовані"?! То, мабуть, він так критично оцінює все, що стосується критики Вас. Зрештою, крім родичів і кумів є ще й особисті питання.
Ліна | 05.02.2012 | 23:22
+ (0) -
29 Паша- Молодець! СП-нема чим крить!
Лера | 06.02.2012 | 10:29
+ (0) -
А я скажу, что молодцы, что хоть что-то делают для наших детей. Справки обязаны выписывать, если ребенок не ходил в школу. А то кому тогда экономия в карман идет? Ведь эти "поважные причины" придумали только ради экономии денег.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів