34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Екстрене засідання президії обласної ради

Екстрене засідання президії обласної ради

14.04.2014

0

1245

Екстрене засідання президії обласної ради скликав у неділю, 13 квітня, голова обласної ради Михайло Кириллов. Члени президії обговорили ситуацію, що склалась на півдні та сході України та прийняли відповідне рішення.

 

Надаємо текст рішення президії облради повністю.

 

У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Шосте скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я ПРЕЗИДІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ від 13 квітня 2014 року № 81

 

Про ситуацію на півдні та сході України

 

В ситуації реально існуючої загрози прямої інтервенції з боку Російської Федерації на територію України та сепаратистських дій на сході і півдні України багато жителів Рівненської області висловили бажання виступити на захист територіальної цілісності України та пройти для цього повний курс військової підготовки. З урахуванням зазначеного, відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 20.02.2014 №1137 «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні та шляхи її розв’язання в області», президія обласної ради в и р і ш и л а:

 

1. Запровадити на території Рівненської області проведення постійних тактичних навчань з військової підготовки для осіб, які бажають брати участь в таких навчаннях.

 

2. Звернутися до оперативного командування «Північ» Збройних Сил України, Рівненського обласного військового комісаріату, управління Служби безпеки України в Рівненській області, управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області з проханням забезпечити проведення таких навчань протягом 24 годин з моменту прийняття даного рішення.

 

3. Президія Рівненської обласної ради висловлює свою підтримку жителям півдня і сходу України, які в непростих умовах виявляють свою реальну позицію щодо збереження територіальної цілісності України. Також слід висловити свою підтримку окремим патріотично налаштованим громадським організаціям, які виявляють своє бажання та беруть безпосередню участь у заходах щодо забезпечення конституційного порядку в цих регіонах.

 

4. Звернутись до народних депутатів України від Рівненської області з проханням брати активнішу участь у процесах, що відбуваються в області.

 

5. Звернутись до засобів масової інформації на території Рівненської області з проханням про якомога більше поширення патріотичної інформації серед населення області у відповідності до існуючої в державі суспільно-політичної ситуації.

 

6. Дане рішення набирає чинності з моменту прийняття.

 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на президію обласної ради.

 

8. Рішення надіслати оперативному командуванню «Північ» Збройних Сил України, Рівненському обласному військовому комісаріату, управлінню Служби безпеки України в Рівненській області, управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області, народним депутатам України від Рівненської області, засобам масової інформації на території Рівненської області та оприлюднити на сайті обласної ради.

 

Голова ради М. Кириллов

 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів