34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // «Енергоатом» перерахує 149,8 млн. грн

«Енергоатом» перерахує 149,8 млн. грн

10.02.2011

1

826

 «Енергоатом» перерахує 149,8 млн. грн на соціальний  захист населення зон спостереження АЕС у 2011 році
 У 2011 році ДП НАЕК «Енергоатом» перерахує 149,8 млн. грн.  збору на соціально-економічну компенсацію
 ризику населення, яке проживає на території зони  спостереження АЕС. Саме такий обсяг надходжень  передбачено у тарифі на виробництво електроенергії на АЕС.
 Впродовж року ця сума буде коригуватися залежно від  обсягу  виробництва електроенергії на АЕС.
 Відповідно до діючого законодавства кошти збору надходитимуть до спеціального фонду державного бюджету для подальшого спрямування до місцевих бюджетів.
Кошти будуть спрямовуватися на будівництво, реконструкцію, капітальний і поточний ремонт об’єктів соціальної інфраструктури: навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, об’єктів житлово-комунального господарства, автомобільних доріг.
Окрім того, кошти виділятимуться на спорудження та реконструкцію систем зв’язку, захисних споруд, що використовуються під час аварій, мереж постачання електричної енергії, води, газу, тепла та водовідведення, а також на забезпечення населення засобами індивідуального захисту тощо.
У 2010 році НАЕК «Енергоатом» перерахувала до спеціального фонду державного бюджету майже 76 млн.грн. збору, які були спрямовані на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення.
Кошти було перераховано на виконання законів України «Про використання ядерної енергії і радіаційну безпеку» і «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2010 р. №352 «Про затвердження Порядку справляння збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження».
Володимирецький район із коштів на соціальний захист населення зони спостереження РАЕС отримає близько 6 млн. грн.


Всього коментарів: 1
1
einhell | 10.02.2011 | 20:56
+ (0) -
Цікаво -76 млн.грн. збору, які були спрямовані на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення.Хтось бачив ці кошти в місті Кузнецовськ?КУДИ ВОНИ ПІШЛИ????????
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9073

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів