34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // «Енергоатом» перерахує 149,8 млн. грн

«Енергоатом» перерахує 149,8 млн. грн

10.02.2011

1

615

 «Енергоатом» перерахує 149,8 млн. грн на соціальний  захист населення зон спостереження АЕС у 2011 році
 У 2011 році ДП НАЕК «Енергоатом» перерахує 149,8 млн. грн.  збору на соціально-економічну компенсацію
 ризику населення, яке проживає на території зони  спостереження АЕС. Саме такий обсяг надходжень  передбачено у тарифі на виробництво електроенергії на АЕС.
 Впродовж року ця сума буде коригуватися залежно від  обсягу  виробництва електроенергії на АЕС.
 Відповідно до діючого законодавства кошти збору надходитимуть до спеціального фонду державного бюджету для подальшого спрямування до місцевих бюджетів.
Кошти будуть спрямовуватися на будівництво, реконструкцію, капітальний і поточний ремонт об’єктів соціальної інфраструктури: навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, об’єктів житлово-комунального господарства, автомобільних доріг.
Окрім того, кошти виділятимуться на спорудження та реконструкцію систем зв’язку, захисних споруд, що використовуються під час аварій, мереж постачання електричної енергії, води, газу, тепла та водовідведення, а також на забезпечення населення засобами індивідуального захисту тощо.
У 2010 році НАЕК «Енергоатом» перерахувала до спеціального фонду державного бюджету майже 76 млн.грн. збору, які були спрямовані на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення.
Кошти було перераховано на виконання законів України «Про використання ядерної енергії і радіаційну безпеку» і «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2010 р. №352 «Про затвердження Порядку справляння збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження».
Володимирецький район із коштів на соціальний захист населення зони спостереження РАЕС отримає близько 6 млн. грн.


Всього коментарів: 1
1
einhell | 10.02.2011 | 19:56
+ (0) -
Цікаво -76 млн.грн. збору, які були спрямовані на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення.Хтось бачив ці кошти в місті Кузнецовськ?КУДИ ВОНИ ПІШЛИ????????
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Вараш чи Кузнецовськ? (2015)

Всього відповіли: 11821
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8199

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів