34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Фахівці управління Держпраці перевірили ТОВ "Алатир-Інвест"

Фахівці управління Держпраці перевірили ТОВ "Алатир-Інвест"

21.08.2016

0

1358

Відмовитися від легковажної практики виконання будівельних робіт без дотримання вимог охорони праці та виправити огріхи у питаннях трудових відносин із найманими працівниками змусила ТОВ "Алатир – Інвест" перевірка, проведена фахівцями Управління Держпраці у Рівненській області.

 

Вона мала всебічний характер, тож на підприємстві, що зареєстроване у м.Кузнецовськ (Вараш), ретельно проінспектували як напрям промислової безпеки, так і дотримання вимог законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Фахівці Управління перевірили роботу служби охорони праці підприємства та об’єкт будівництва "Група багатоповерхових житлових будинків м. Кузнецовськ вул. Тараса Боровця, 1".

 

Вони виявили 40 порушень дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Зокрема, ризикові факти зафіксовано на будівельному майданчику: виконання робіт на висоті без огороджень та запобіжних поясів; допуск до них монтажників без наряд-допуску або розпорядження. Виявлено порушення, які стосуються електрогосподарства: доступ до відкритих струмоведучих частин та небезпека враження працівників електричним струмом.

 

Працівники, які обслуговують електроустановки, не забезпечені усіма необхідними випробуваними засобами захисту від ураження електричним струмом та спецодягом. Основні електрозахисні засоби для роботи в електроустановках, а саме: покажчики напруги, інструмент з ізолювальним покриттям не пройшли випробування згідно з нормами експлуатаційних випробувань. У приписі, наданому керівництву підприємства, зазначено терміни усунення всіх виявлених порушень. Притягнуто до адміністративної відповідальності головного інженера.

 

В частині трудового законодавства інспектори Управління виявили в ТОВ "Алатир – Інвест" 5 порушень. На головного бухгалтера складено адмінпротокол. Водночас посадові особи отримали докладне роз’яснення усіх актуальних для підприємства питань трудового законодавства та гарантій прав найманих працівників.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1057
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9200

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів