34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // Фінансово-господарську діяльність КМКП перевірять

Фінансово-господарську діяльність КМКП перевірять

18.10.2016

5

1737

У листопаді минулого року міська влада зверталася до Державної фінансової інспекції в Рівненській області із листом, у якому просила провести ревізію фінансово-господарської діяльності розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, - інформує сайт міської ради. 

 

Оскільки до цього часу перевірку так і не було проведено, 12 жовтня 2016 року було повторно надіслано звернення до Держфінінспекції із проханням провести ревізію фінансово-господарської діяльності Кузнецовського міського комунального підприємства.

 

«У зв'язку із значними боргами КМКП перед ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», загрозою відчуження державною виконавчою службою Кузнецовського міського управління юстиції об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Кузнецовськ (без згоди власника – Кузнецовської міської ради), а також у зв'язку зі зміною керівника КМКП, просимо провести ревізію фінансово-господарської діяльності Кузнецовського міського комунального підприємства», – йдеться у зверненні.

 

Всього коментарів: 5
1
Masliuk | 18.10.2016 | 20:18
+ (0) -
Що ж насправді відбувається? 
Якщо дозволите - викладу свою точку зору. 
Зараз заблоковані рахунки КМКП і заборонено відчудження майна КМКП через борги.
Воно ніби й нічого страшного - звичайна майнова суперечка суб'єктів господарської діяльності, яка ніяк не впливає на життя жителів міста.
Але є одне "але" - через цю суперечку гальмується процес передачі будинків від КМКП до створених ОСББ. І стає зрозуміло чому цей процес гальмується, якщо взяти статистику житлової площі м.Вараш (на сайті міської ради це 667,0 тис.кв.м.) і помножити на сіру статтю "обслуговування будинків і прибудинкової території" - це по 3,9 грн на кв.м. 
Нехитрою арифметичною дією 667000х3,9 отримуємо щомісячний прибуток за незрозумілі "послуги" 2,6 млн грн, за рік це понад 31 мільйон гривень. І це лише по "прибудинковій території"... якщо порахувати "прибутки" від теплопостачання і водопостачання - то цю сумму можна сміливо помножити вдвічі.
 
Комусь дуже не хочеться позбуватися такої прибавки до зарплати.

Ну і що робить наша міська влада? А наша міська влада жує соплі і пише раз в рік листи. А мешканці Вараша платять, і мільйонни сплачені жителями капають в чиюсь широку кишеню. 

Буду радий, якщо хтось спростує мої припущення...
2
Чатовий | 20.10.2016 | 11:00
+ (0) -
Маслюку. 
Я не спростую Ваші припущення, лише зміщу деякі якценти, на зразок міська влада жує соплі. 
Так як сидіти за компом і писати коменти практично до усіх матеріалів сайту через декілька хвилин після їх розміщення для мене говорить лише одне. Людина в своєму житті нічого продуктивного (будь-яка робота крім поговорити та філосовствовати сидячи на кухні, як то кожуть  «п..деть не мішки ворочать») не зробила  або на роботі немає чим зайнятися от і знайшла собі заняття (коли коту немає що робити, він морозиво лиже).Якщо ти такий умнік, назви які у міської влади є інші законні, дієві важелі, крім звернень, листів? Це виключна прерогатива державних контролюючих та силових органів. Будь-які аудити, проведені за ініціативи міської влади не несуть жодних наслідків крім видатків з міського бюджету. Всі інші дії буде розцінено як незаконні дії або навіть як заклики до сепаратизму, зміни державного устрою, повалення існуючої влади. А от громадяни мають конституційне право у будь який, не заборонений законом спосіб відстоювати свої порушені права, в тому числі через мітинги, страйки і таке інше. Якщо державні органи в злочинний спосіб покривають крадіїв, злочинців, корупціонерів … через дії або бездіяльність, який вихід в такому випадку? Не запитувати у міської влади про її дії, а ти у нас такий ерудований і маєш знати, що в даному випадку міська влада інших важелів не має,  а самому піднімати свою опу з дивана і щось робити. Писати звернення, листи, скарги від себе особисто, проводити освітню, роз’яснювальну роботу, організовувати різні заходи, включно із мітингами і на кінець «правильно» голосувати на виборах до Верховної ради та президента.

Якщо захочеш зі мною подискутувати, проявивши свою ерудованість та обізнаність –  розчарую. Я би із задоволенням, але через «продуктивну» зайнятість змушений відмовитися. І будь-ласка, не коментуй мої (та інших) знання мови, граматики … тощо. І затям - головне не обгортка, а її наповнення.
3
Masliuk | 20.10.2016 | 19:27
+ (1) -
Велика Вам подяка за "цінні вказівки", але я сам буду визначати де, що коли і як мені коментувати.

Тепет по темі: якщо Ви чого сь не знаєте - то хочаб не виставляйте власну неовіченість на загальний огляд. Питання майнових стосунків місцевих рад з підприємствами розписано в ЗАКОНІ УКРАЇНИ Про місцеве самоврядування в Україні. Читайте і прозрівайте.
І ще одне: писати листи - це теж саме що нічого не робити. Лист не потребує реакції державних контролюючих чи силових органів. Лише заява або звернення. Термін реагування державних контролюючих органів чітко регламентований і складає від 10 днів до двох місяців.
Таким чином я заявляю що міська влада вже рік як нічого не робить у вирішенні питання боргів КМКП і продовжує нічого не робити.
4
Чатовий | 21.10.2016 | 10:00
+ (0) -
Маслюку.Я з Вами погоджуюся, людина як і тварина, сама визначає під яким деревомїй сідати.Типишеш: «Лист не потребує реакції державних контролюючихчи силових органів. Лише заява або звернення. Термін реагування державних
контролюючих органів чітко регламентований і складає від 10 днів до двох
місяців». Листи пишуть дівчата до хлопців, жінки до чоловіків, коханкидо коханців…. Все що надсилають офіційно будь-які органи є виключно заявами,
скаргами, зверненнями і так далі, процес є листуванням. Для мене цілком зрозуміло одне. Ти звичайний підбурювач, не виключено,що і проплачений. Звичайний дегенерат! Достатньо прочитати декілька твоїх коментів
щоб це зрозуміти. Приведений мною приклад є ілюстрованим підтвердженням цього. В
одному випадку ти розумний, освічений, ерудований – в іншому робиш вигляд, що
не розумієш банальних речей. Ти що з Марсу звалився, телевізор не дивишся? Знаєш
наприклад, що суди, контролюючі та силові органи мають терміни розгляду справ,
заяв…? А що відбувається по факту? Щодня з теленовин бачимо, справи розглядають
роками, на заяви не реагують взагалі. Ти такий умнік, а так і не порадив, що нам усім, себто громаді робити вданій ситуації? Значить я був правий коли писав 
«п..деть не мішки ворочать».  З
твого комента я зрозумів, сидіти на дивані покурюючи бамбук – єдиний вихід.Зараз по темі: псевдо відповідає «содержимому». Хоч маслюк і гриб їстівний,але лизявий, слизький, на шапці має захисну плівку яку потрібно видаляти перед
приготуванням. Один одному пара. «Який хазяїн – такий і собака», «Яке псевдо –
така і сущність».Бажаю успіхів унаступних коментах!
5
ваня | 21.10.2016 | 16:20
+ (0) -
два разумника диванных, только  по умничать друг перед другом ( как глухари на токовище) , только тут баб нет,  здесь всем на какать на ваши типа умные мысли.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів