34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Гори сміття та битого скла: як Біле озеро зустрічає сезон-2013

Гори сміття та битого скла: як Біле озеро зустрічає сезон-2013

10.05.2013

14

3133

До початку туристичного сезону на Білому озері залишаються лічені тижні, тож днями ми вирішили подивитись, наскільки озеро, котре часто називають перлиною українського Полісся та яке завжди славилось чистотою і цілющим властивостями води, готове до зустрічі гостей з усієї України.

Купи розкиданого сміття, гори битих цеглин та скляних пляшок. Навіть прибережна зона засмічена. Такими краєвидами зустріла нас територія Білого озера, котру орендує для використання у рекреаційних цілях ПП Віра Федорівна Шелевицька.

Дорога все така ж:


І минулорічне "сміттєзвалище" на своєму місці, навіть поповнюється "свіжим" сміттям: Шлагбаум відкритий. Гроші "за повітря" поки брати ні з кого.

Дорога до "Вітерця":Сам "Вітерець" гостинно зустрічає горами сміття. Вода теж засмічена - в ній багато битого скла:


На іншій території, орендованій В.Ф.Шелевицькою для використання в рекреаційних цілях (поблизу"спасалки") трохи чистіше:


За роз’ясненням вирішили звернутись до самої підприємниці.

«Наразі ми якраз заключаємо договір з Кузнецовським міським комунальним підприємством на захоронення сміття, тож незабаром берег озера буде чистим, - запевнила нас в телефонній розмові Віра Федорівна Шелевицька, котра орендує дану земельну ділянку для використання в рекреаційних цілях. – Але хочу зауважити, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, тож наші люди могли б уважніше ставитись до місця свого відпочинку і не залишати за собою гори сміття.
Сезон відпочинку плануємо розпочати з 1 червня, однак, точна дата відкриття залежатиме від погоди. Плату за проїзд на територію цьогоріч, швидше за все, не збільшуватимемо – вона так і складатиме суму в 15 гривень, оскільки ніяких суттєвих змін на орендованій території не будемо здійснювати, наразі ми лишень провели світло на «Вітерець». В планах на майбутнє – зведення дитячого майданчику та благоустрій місць для відпочинку.».


Довідково.

З ПРАВИЛ використання корисних властивостей лісів:

"п.5.3. При використанні корисних властивостей лісів для культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних цілей, тимчасовий лісокористувач забезпечує на виділеній лісовій ділянці створення сприятливих умов для перебування громадян шляхом проведення робіт з благоустрою цих ділянок. При виконанні робіт з благоустрою лісової ділянки мають зберігатись ліси та природні ландшафти, дотримуватись правила пожежної безпеки та санітарні правила у лісах.

5.5. Заходи щодо благоустрою лісової ділянки повинні бути спрямовані на збереження лісового середовища в умовах рекреаційних навантажень, створення необхідного комфорту та зручностей для відпочиваючих і включати в себе: оформлення входу; облаштування майданчиків для стоянки автомобілів; встановлення контрольно-пропускних пунктів; облаштування оглядових майданчиків, санвузлів; виготовлення та встановлення покажчиків, художніх барельєфів та скульптур; улаштування драбин, перил на маршрутах; облаштування місць розведення багать; установка урн для сміття, спусків до води, благоустрій природних джерел, облаштування дорожньо-стежкової мережі; інші заходи, що необхідні для цілей використання лісової ділянки.

5.6. При використанні корисних властивостей лісів не допускається пошкодження лісових насаджень, рослинного покриву та ґрунтів, засмічення та забруднення виділеної лісової ділянки та прилеглої до неї території."


Але хто читає правила,  коли мова йде про гроші?


Біле озеро-2012: ціни збільшились, сервіс покращився?

На Білому озері "чорноморські ціни"?

Біле озеро: сервіс за 150 гривень на добу (Фото)

Віталій Магдич "Чи мають право брати гроші за в'їзд на Біле озеро?" 

Хто зробив сміттєзвалище біля Білого озера?

Продавці повітря, або Плата за парковку на Білому озері

Продавці повітря, або Плата за парковку на Білому озері: продовження

Всього коментарів: 14
1
AndyEn | 13.05.2013 | 11:40
+ (4) -
Сезон для засирання Білого Озера мешканцями можна вважати відкритим...  sad Чому не впаяти штрафи від 1000 грн???
3
komrad | 13.05.2013 | 18:29
+ (4) -
Так треба впаяти штраф Шелевицькій, за те що не прибирає арендовану територію. Арендує вона з року в рік ,а веде свою грабіжну діяльність тільки літом. Крім того ціни,як ви замітили на хліб,воду,пиво перевищували в два рази і контролю ніякого на це з боку відповідних структур не було.
2
diver | 13.05.2013 | 15:56
+ (5) -
Завал... Люди, до чого МИ дійшли? Чому так брудно? Я пам'ятаю озеро зовсім іншим...
4
Serg_B | 13.05.2013 | 20:17
+ (4) -
Та тут питання не так до людей, а до БИДЛА, яке за місяць часу (саме приблизно стільки не має снігу), встигло таке наробити: важко було за собою поприбирати?
5
greenpeace | 13.05.2013 | 22:59
+ (1) -
Быдлота, /вид/, /вид/, Хмыри - научитесь убирать за собой.
6
махно | 14.05.2013 | 00:13
+ (1) -
зробіть дорогу на Біле,хмирі...
7
BormanidzE | 14.05.2013 | 08:11
+ (0) -
фуууууууу мляяяя...Свитязь рулит!!!
8
Norman | 14.05.2013 | 11:29
+ (1) -
Нет слов, люди-самые настоящие свиньи, не уважающие себя и окружающую среду, начиная от младших и заканчивая взрослыми! Неужели за собой так тяжело убрать? Корона с головы упадет? А потом смотрим и удивлямся- откуда горы мусора! В подвыпившем состоянии человек, не котролируя себя, выбрасывает мусор куда попало. Давайте дружно следить за чистотой: убирать за собой, делать замечание другим. Давайте стараться, не сваливая все на менталитет. Было бы идеально отремонтировать дорогу, соорудить спорт. площадку (которой реально не хватает ), почистить пляжную зону. Естественно ввести штрафы за нарушения. Думаю, не сразу, но постепенно каждый из нас задумается.
9
WES | 14.05.2013 | 16:58
+ (0) -
http://cs14111.vk.me/c540106/v540106717/a7a/cU6rtJT9z7M.jpg
qwerty125 | 14.05.2013 | 21:48
+ (1) -
уроды не бросайте мусор на Белом Озере!!!!убирайте за собой !!!какой стыд...дикий ужас..
no belive | 15.05.2013 | 11:32
+ (-4) -
Таке враження що коменти залишили тi що мають прибирати.За проiзд беруть грошi-то нехай прибирають!!!!!!!!!!!
Norman | 15.05.2013 | 15:23
+ (0) -
Коменты оставляют не равнодушные к даной проблеме. Думаешь мелко, если заплатил-значит "насрал" где-попало? Просто убирай за собой и все, подавай остальным пример!
Веста | 16.05.2013 | 10:13
+ (0) -
На озері практично відсутні ящики для сміття, тому так брудно. Ящики повинні стояти через кожні 100 метрів, тоді буде чистіше. Минулого літа вздовж дороги стояли пакети зі сміттям, їх не вивозили тижнями.
Ольга | 16.05.2013 | 10:20
+ (3) -
Що хочу сказати - я була на озері у листопаді минулого року, бачила все це сміття, що на фото. Лежало, як зараз лежить. Це ще минулорічне сміття, з літа так і лежить, ніхто його не прибрав після закінчення сезону.

Виходить, поки платять - прибирають, коли не платять - не прибирають. З таким успіхом озеро скоро перейменують в Чорне, і думаю, що велика вина в цьому буде жіночки, яка орендує там землю. Не вмієш господарювати - не берись.

П.С. Деякі відпочиваючі теж ще ті поросята, це само собою.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів