34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Говорили про вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття

Говорили про вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття

15.04.2016

1

1076

8 квітня 2016 року відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників під головуванням заступника міського голови, голови спеціальної комісії Ніни Зубрецької, - інформує міський Центр Зайнятості.

 

 

На початку засідання голова комісії ознайомила присутніх з рішенням Кузнецовської міської ради від 03.03.2016 № 52 «Про утворення спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників", згідно з яким затверджено склад спеціальної комісії в м.Кузнецовськ.

 

Згідно з порядком денним було заслухано звіт про роботу спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників за 2015 рік (доповідала директор Кузнецовського міського центру зайнятості Л.Самохіна) та затверджено план роботи даної комісії на 2016 рік (доповідала голова спеціальної комісії Н.Зубрецька).

 

В ході засідання були розглянуті питання про загрозу масового вивільнення працівників Управління Пенсійного фонду України в м.Кузнецовськ та Кузнецовської ОДПІ ГУ ДФС в Рівненській області.

 

Перший заступник начальника Володимирецького об’єднаного Управління ПФУ в Рівненській області Тетяна Мордас повідомила про реорганізацію Управління ПФУ в м.Кузнецовськ шляхом злиття із Управлінням ПФУ України у Володимирецькому районі у Володимирецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України, в результаті чого було вивільнено 5 працівників Управління ПФУ в м.Кузнецовськ.

 

Представник Кузнецовської ОДПІ ГУ ДФС в Рівненській області - головний державний інспектор по роботі з персоналом Зоряна Рибак повідомила, що відповідно до Постанови КМУ від 05.04.2014 № 85 та наказу ДФС України від 25.12.2015 № 996 планується проведення змін організаційної структури, про що усі працівники Кузнецовської ОДПІ офіційно попереджені.

 

За результатами розгляду вказаних питань спеціальною комісією розроблено заходи щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників Кузнецовської ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області та рекомендовано роботодавцю розробити відповідні заходи, спрямовані на зменшення чисельності вивільнених працівників.

Всього коментарів: 1
1
Masliuk | 15.04.2016 | 20:59
+ (0) -
Для запобігання массовому безробіттю міській раді необхідно переглянути фіскальну політику. 
Уже писав... але повторюсь:
- для купи-продавайців (основної маси наших "бізнесменів", які створюють вкрай мало робочих місць з вкрай низьою оплатою праці) - потрібно встановити ставку оподаткування на рівні не менше 50% від прибутку.
- для сфери послуг (вона безумовно необхідна і має досить високий ступінь тудозайнятості) - встановити ставку оподаткування на рівні 20% від прибутку.
- і нарешті для виробника, який виготовлятиме реальну продукцію (не важливо що це буде - олівці, ай-фони чи шкарпетки) - встановити ставку оподаткування на рівні 10% від прибутку, адже виробники забезпечують високу трудойнятість і високий ступінь доданої вартості.

Це не моя власна ідея. Це рецепт економічного зростання Китаю...
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9074

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів