34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Громадська рада прозвітувала про роботу у 2015 році

Громадська рада прозвітувала про роботу у 2015 році

11.02.2016

9

1460

Чергове засідання громадської ради пройшло 1 лютого 2016 року. У порядку денному значилося чимало питань, зокрема, було заплановано зустріч із міським головою Сергієм Анощенком, звіт про роботу громадської ради, розгляд відповіді на звернення громадської ради до міського голови щодо роботи фітнес-клубу «Joy Fitness» та розгляд звернень декількох громадських організацій  щодо членства в громадській раді. 

 

 

Розпочали роботу із спілкування з міським головою. Усі запитання отримали свої відповіді, зокрема, у досить таки тривалій розмові йшлося про бюджет міста на 2016 рік, облаштування дитячих та спортивних майданчиків, ситуацію у освіті та культурі Кузнецовська.

 

Детальніше у відео.

 

Про бюджет міста та дитячі майданчики:

 

 

Про роботу центру дозвілля "Лісова пісня":

 

 

Про роботу Парку культури та відпочинку:

 

 

Про роботу КМКП:

 

 

Про незаконне будівництво та довгобуд:

 

 

Про землю і прибудинкову територію:

 

 

Про фонотеку радіо:

 

 

Після спілкування із міським головою члени громадської ради затвердили звіт про свою роботу, вирішили питання щодо надання права присутності та дорадчого голосу на засіданнях громадської ради представникам громадських організацій «Муніципальна варта», «Сім’я» та «Культурний центр». До складу громадської ради представників даних ГО не включили через відсутність надання такої можливості у Регламенті та Положенні Громадської ради.

 

 

З В І Т

про роботу громадської ради

при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради

за 2015 рік

 

Громадська рада при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради ІІІ скликання у кількості 22 чоловік була створена на установчих зборах 23 січня 2015 року, на виконання постанови Кабінету міністрів України від 03.11.2010р. №996 на підставі відповідних чинних нормативно-правових актів. До неї увійшли представники інститутів громадянського суспільства, які здійснюють свою діяльність в місті.

 

На першому засіданні, яке відбулося 30 січня 2015 року, було обрано голову громадської ради (Саворону І.В. – громадська організація «Всі разом!»), заступників голови (Боднара В.Я. - релігійна громада Української Православної церкви – Київський патріархат у м.Кузнецовськ (Свято-Покровська парафія) - та Олещука П.В. – Кузнецовська міська федерація спортивного більярду), секретаря (Босик В.М. – начальник відділу гуманітарної і внутрішньої політики міськвиконкому, член громадської ради з правом дорадчого голосу).

 

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради рішенням від 24.02.2015 року №31 затвердив, утворений установчими зборами, склад громадської ради. Протягом звітного періоду громадська рада працювала відповідно до Положення та Регламенту.

 

Зважаючи на досвід попередніх двох скликань, членами громадської ради було вирішено відмовитись від створення постійних комісій, а,за необхідності, створювати відповідні тимчасові комісії для вирішення тих чи інших питань.

 

 

Одним з перших питань, які розглянула громадська рада, було питання включення голови громадської ради до складу виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. Це б дало можливість, за необхідності, донесення позиції громадської ради до членів виконавчого комітету, при прийнятті відповідних рішень, та певного впливу на ті чи інші рішення. До того ж, питання включення голови громадської ради до складу виконавчого комітету піднімалось громадською радою ще попереднього скликання і тоді не було позитивно вирішене. В лютому місяці був надісланий відповідний лист на адресу в. о. міського голови та керівників депутатських фракцій в міській раді, з проханням розглянути можливість включення голови громадської ради до складу виконавчого комітету. Проект рішення міської ради, яким би вносились відповідні зміни до рішення «Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання» з включенням Саворони І.В. до складу виконавчого комітету, був зареєстрований ще 19 березня 2015 року. Але, реально голова громадської ради був включений до складу виконавчого комітету лише рішенням міської ради від 14 серпня 2015р.№2113, наприкінці каденції виконавчого комітету VI скликання, взамін іншого члена, який склав повноваження.

 

Варто зазначити, що необхідність включення голови громадської ради до складу виконавчого комітету, одразу знайшла підтримку в обраного на виборах 25 жовтня 2015 року міського голови Сергія Анощенка. Таким чином, Ігор Саворона був запропонований міським головою до складу виконавчого комітету VII скликання і став членом виконкому згідно рішення Кузнецовської міської ради від 15 грудня 2015 року№ 21.

 

 

 

Крім установчих зборів, протягом 2015 року відбулось 7 засідань громадської ради, одне з яких було непротокольним і проходило у формі зустрічі з в.о. міського голови.

 

Варто зазначити, що троє членів громадської ради були обрані депутатами міської ради на місцевих виборах 2015 року.

 

 

 

На засіданнях громадської ради розглядалось питання відчуження КМКП атракціону «Оглядове колесо». Було направлено листи на адресу в.о. міського голови, з проханням надати на розгляд громадської ради документи, згідно яких списувався та продавався атракціон, та прокурора міста для розгляду факту відчуження атракціону. У листі-відповіді прокурора міста зазначалось, що подібні перевірки суперечать Закону України «Про прокуратуру», а перевірка, проведена Кузнецовським МВ УМВС в Рівненській області, порушень вимог чинного законодавства при списанні комунального майна не виявила.

 

 

До громадської ради звертались сім’ї-позичальники, майбутні власники квартир багатоквартирного недобудованого будинку по м-ну Будівельників, будівництво якого припинилось в зв’язку з відсутністю коштів у «Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву». Громадською радою було ініційоване проведення в м.Кузнецовську наради, за участі представників виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, Рівненської ОДА, державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», ВП «Рівненська АЕС» та можливих забудовників, для пошуку шляхів продовження будівництва будинку.

 

 

Протягом року до громадської ради зі скаргами звертались жителі будинку 29 м-ну Вараш, щодо будівництва магазину «Білий Лебідь», та будинку 43 по м-ну Вараш, щодо роботи фітнес-клубу «JoyFitness». В першому випадку громадською радою була створена робоча комісія щодо дослідження будівництва магазину, в другому – направлено лист на адресу міського голови щодо створення комісії з представників депутатського корпусу, членів громадської ради, спеціалістів відповідного напряму та представників зацікавлених сторін. Станом на кінець 2015 року, по фітнес клубу комісія створена не була. Обидва питання не вирішено ні на чию користь.

 

Голова громадської ради брав участь у роботі комісії, з пошуку компромісного вирішення питання функціонування фітнес клубу «JoyFitness», ще до розгляду даного питання громадською радою.

 

 

В травні 2015 року члени громадської ради звернулись з колективним зверненням до в.о.міського голови І.Куца з пропозицією впровадження в місті проекту «Відкритий бюджет», що дозволило б в зручній формі мешканцям міста отримувати інформацію про надходження та видатки міського бюджету та мати певні можливості для участі в бюджетному процесі. Громадською радою був отриманий лист-відповідь, в якому зазначалось, що виконавчий комітет вивчає можливість розміщення матеріалів щодо бюджетних показників міста Кузнецовськ на веб-порталі openbudget.in.ua. Але, до виборів 25 жовтня 2015 року ніяких кроків з боку виконавчого комітету щодо реалізації проекту зроблено не було.

 

Варто зазначити, що ідея реалізації в місті проекту «Відкритий бюджет» знайшла підтримку в нових керівників виконавчого комітету, тому, скоріш за все, цей проект в Кузнецовську буде впроваджений найближчим часом.

 

 

Громадською радою було надано рекомендації до міської ради щодо присвоєння імені Зої Матвієнко Кузнецовському міському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, імені Сергія Тарасюка Кузнецовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 та присвоєнню Сергію Тарасюку звання почесного громадянина міста Кузнецовськ.

 

 

Висвітлення діяльності громадської ради забезпечує секретар громадської ради Босик В.М. На офіційному веб-сайті Кузнецовської міської ради та її виконавчого комітету у розділі „Громадська рада” розміщена наступна інформація: Положення про громадську раду, Регламент громадської ради, склад ради, протоколи проведення засідань ради, звіт про роботу громадської ради.

 

 

Проблемне питання щодо функціонування у житловому будинку фітнес-клубу «Joy Fitness» вже тривалий час розглядається як депутатами, так і членами громадської ради, втім, досі не врегульоване. Цього дня на засідання громадської ради знову прийшли мешканці будинку (Вараш, 43), де працює фітнес-клуб, аби заручитися підтримкою членів громадської ради та отримати сприяння міської влади у вирішенні конфліктного питання.

 

Деталі у відео:

 

 

 

На завершення присутні ознайомилися із презентацією роботи бібліотечної мережі міста, яку представила директор Кузнецовської міської публічної бібліотеки Сільвія Власова.

Всього коментарів: 9
1
Фітнесклубівець | 12.02.2016 | 21:22
+ (0) -
Тріщини у будинку виникли ще задовго до функціонування спортзалу.
Щоб якісь штанги вагою 100 кг руйнували стіни 9-пов. цегляного будинку?..
Не вірю!
2
Ujke | 13.02.2016 | 09:37
+ (0) -
Виною тріщин є осадка фундаменту та низька якість робіт/будівельного матеріалу.
3
8484848 | 14.02.2016 | 16:04
+ (0) -
Особливо цікаво про роботу  центру дозвілля "Лісова пісня", скажу відверто, який керівник така і робота. Майже щоденно там збирається "депутатська фракція" Свободи в особі  депутатів Рожка та Ковбасюка. Засідання проводиться за закритими дверима в пана Ковбасюка, постачальником оковитої є пан Рожко так чемно він її туди проносить під полою куртки. Ганьба таким депутатам - алкашам, але який керівник Свободи такі і його депутати.
4
12345 | 14.02.2016 | 17:45
+ (0) -
По "Лісовій пісні". Громадській раді більше немає чим зайнятись, як обговорювати питання прибирання території? А що робить там директор Ковбасюк? Спитайте в першу чергу з нього на цій же громадській раді. Хай скаже, скільки там працює людей, чим займається його сестра-прибиральниця. Невже вона настільки загружена роботою, що не могла прибрати ту гору сміття? А гуртки там всі платні. От і поцікавтеся, скільки вони приносять у бюджет управління культури і куди витрачаються ті кошти.
Про парк культури та відпочинку. Шановні члени громадської ради та мер! Спочатку розберіться, кому належить земля під парком і хто повинен віддавати її в оренду підприємцям і наяких умовах. Скажіть, хто з вас хоч раз катався на тому колесі і чи зможе бюджет виділити гроші на його покраску. А це не менше десятків тисяч гривень. А коли ж ці гроші окупляться? Також поцікавтеся, як було побудоване кафе "Дзвіночок". Там серед вас є колишні депутати. Тож нехай розкажуть, чому підприємцям не надавали землю в оренду. Пан мер знає правду, але як завжди лукавить. А за сміття в парковій зоні з боку базару запитайте у мешканців міста та керівників базару, які беруть з підприємців немаленьку плату за торгові місця. Ще є вихід: працівники виконкому та дерпутати на чолі з мером влаштовують суботник, як було раніше. Менше слів, а більше діла. А то складається враження, що ви прийшли все поприкривати, А люди де мають відпочивати?
5
Про роботу | 15.02.2016 | 15:46
+ (0) -
На відео зверніть увагу "Звичаї та традиції України". Прикольні у нас звичаї.
6
Про роботу | 15.02.2016 | 16:01
+ (0) -
"До громадської ради звертались сім’ї-позичальники, майбутні власники квартир багатоквартирного недобудованого будинку по м-ну Будівельників, будівництво якого припинилось в зв’язку з відсутністю коштів у «Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву». Громадською радою було ініційоване проведення в м.Кузнецовську наради, за участі представників виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, Рівненської ОДА, державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», ВП «Рівненська АЕС» та можливих забудовників, для пошуку шляхів продовження будівництва будинку." 
Питання до Громадської ради:
- Я був присутній на тій нараді. Вельмишановний заступник міського голови Грушевський Володя сказав" Ми Вас почули, я буду в Рівному заїду до них, якщо буде час".
- не менш шанований міський голова сказав " А що я? А що ми? А що ми можемо зробити?
"Шановне" керівництво міста "А ЩО ВИ?" Якщо нічого вирішити чи допомогти не можете, то хоть не лізьте і не мішайте.
7
1 | 16.02.2016 | 21:45
+ (0) -
Шановный Сергей Иванович, смотрю видео и начинаю понимать вашу философию работы, Снести магазин Белый лебедь и еще много чего снести,,,,,, А там
работают люди, получают зарплату для своих семей платят какие но всеже
налоги с которых вы получаете зарплаты!!!! Так давайте закроем всю АЕС,
она незаплатила 4% за сданый дом по Юбилейному! Всем будет хорошо что ли
или только Вам!!! успокоит Вашу душу!!!
По Белому лебедю решение на выдачу земли было, было!!! Ато что он там настроил это его дела он платит налоги и зарплату работникам! А вы как мер
должны к нему прийти и сказать какие у него проблемы и как их решить,
при етом чтобы он еще взял пару работников и платил им зарплату!!!! А
так только ламать не строить у Вас получается!!! Меняйте свой стиль
работы и будут тогда перемены !!!!
8
Микола | 18.02.2016 | 14:51
+ (0) -
Для тих, хто збирається на наступний рік в 12-й садок: крім вступного внеску (декілька сотень грн.), вам прийдеться в обов’язковому
порядку зкидуватися на пластикові вікна. І, як виясняється тепер, ще й
на ремонт даху. Приватний садок обійшовся б дешевше, але у нас немає
такої альтернативи. Цікаво: чому 1-й школі виділили гроші на вікна, а
12-му садку ні? А можливо виділили, тільки ми про це не знаємо...
9
рябий | 18.02.2016 | 15:07
+ (0) -
коли 12 садочку будe стільки років, скільки 1 школі, тоді і виділять гроші на вікна
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів