34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Громадська рада в Кузнецовську

Громадська рада в Кузнецовську

17.01.2011

2

842

Громадська рада при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради Рівненської області є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики в місті.

Основними завданнями громадської ради є:
- створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;
- здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади;
- сприяння врахуванню органом виконавчої влади громадської думки під час формування та реалізації державної політики в місті.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
Строк повноважень складу громадської ради — два роки.
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.


17 січня в залі засідань міськвиконкому відбулися установчі збори по створенню нової громадської ради при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради.


Учасники зборів заслухали звіт Романа Саушкіна про діяльність громадської ради протягом 2006-2010рр.
Відкритим голосуванням обрали новий склад громадської ради у кількості 24 осіб.
Після короткої перерви, відбулося перше засідання нової громадської ради при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради.
Під час засідання було обрано голову громадської ради Мирославу Воробей (Мистецька асоціація Кузнецовська) та заступників – Віталія Боднара (Релігійна громада Української Православної Церкви – Київський патріархат у м. Кузнецовськ), Дмитра Ющука (Українське товариство мисливців та рибалок Кузнецовського мисливського колективу №1).
  Проведення наступного засідання громадської ради заплановано на березнь 2011 року.

Фото та інформація з сайту http://www.kuznetsovsk-rada.gov.ua/

Всього коментарів: 2
1
Karharodon | 23.01.2011 | 23:10
+ (0) -
Тож до березня 2011 року необхідно громадській раді виробити чітку стратегію розвитку міста, якщо до неї увійшли такі відомі і авторитетні люди міста.
2
muskary | 25.01.2011 | 12:49
+ (0) -
Ну що ж, вітаємо обраних у новий склад громадської ради. Хотілося б побажати, щоб результати їхньої плідної праці відчули прості мешканці міста в повсякденному житті.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів