34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Громадське формування – один із шляхів наведення порядку в місті

Громадське формування – один із шляхів наведення порядку в місті

20.01.2015

0

955

«Спасіння потопаючого – справа рук самого потопаючого». Десь приблизно так можна охарактеризувати в двох словах забезпечення та охорону громадського порядку за участю громадян. На фоні останніх подій в нашій державі, актуальність питання про участь громадян в охороні громадського порядку набрало досить важливого значення шляхом об’єднання в громадські формування. Законодавством України передбачено право громадян створювати громадські об’єднання для участі в охороні громадського порядку. Дане положення закріплене в Законі України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

 

Станом на сьогоднішній день у місті Кузнецовську діє одне громадське формування по охороні громадського порядку – «Кузнецовська муніципальна варта». Сформоване воно з власної ініціативи не байдужих людей, з метою збереження суверенітету та єдності України, відстоювання європейського напрямку розвитку країни, захисту прав і свобод громадян.

 

Учасники «муніципальної варти» займаються активною діяльністю задля забезпечення громадського порядку. Участь громадян в охороні громадського порядку є важливим аспектом у досягненні поставленої мети та відіграє значну роль у будівництві нової Української держави. Так, з метою запобігання адміністративним правопорушенням і злочинам, виникненню причин та умов, що спричиняють їх вчиненню, громадське формування постійно виділяє з числа своїх працівників на допомогу працівникам органів внутрішніх справ для здійснення спільного патрулювання на території обслуговування Кузнецовським МВ УМВС України.

 

Члени громадського формування беруть активну участь у профілактиці правопорушень серед населення: систематично разом з працівниками міськвідділу проводять рейди з перевірки осіб, які знаходяться під адміністративним наглядом, профілактичні бесіди з раніше судимими особами, виступають з лекціями в загальноосвітніх школах щодо недопущення порушень громадського порядку та правил поведінки в громадських місцях, шкідливого впливу на молодь алкоголю та тютюнопаління.

 

У разі, якщо виникає необхідність втручання правоохоронців, члени формування забезпечують охорону місця події, громадського порядку при проведенні культурно-масових, спортивно-масових та інших заходів.

 

Створення громадського формування «Кузнецовська муніципальна варта» і є альтернативним шляхом у справі наведення громадського порядку в місті. Перші кроки його діяльності підтверджують, що коли громадськість здійснює нагляд у наведенні порядку в місцях, бере під свій контроль таку важливу сферу, як захист прав і свобод громадян, то можна сподіватися, що тернистий шлях до безпеки мешканців спільними зусиллями буде подолано.

 

 

А.І. Антонюк, Кузнецовський МВ УМВС України в Рівненській області

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1096
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів