34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Громадські слухання щодо безпеки енергоблоків розпочато на Рівненській АЕС

Громадські слухання щодо безпеки енергоблоків розпочато на Рівненській АЕС

13.05.2011

0

645

Залучення широкого кола мешканців поліського краю до аналізу стану атомної енергетики передбачають нові процедури впровадження "Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС України". Її екологічну складову розглянуто під час громадських слухань, які відбулися на Рівненській атомній електростанції. 

За даними прес-служби цього енергетичного об'єкта, вони пройшли у формі діалогу, який провели із мешканцями тридцятикілометрової зони та представниками ЗМІ генеральний директор станції Михайло Колісниченко, головний інженер Павло Ковтонюк, начальник технічного відділу дирекції з проектів та інвестицій ВП "Атомпроектінжиніринг" ДП НАЕК "Енергоатом" Олександр Кочугов, директор міжнародного департаменту компанії "POYRY" П'єр Бідерман, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Учасникам продемонстровано, зокрема, можливості, які існують на РАЕС щодо моніторингу довкілля за допомогою автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО). Вона в режимі реального часу проводить вимірювання активності газоаерозольних викидів енергоблоків, її спеціалісти досліджують якість атмосферного повітря, потужність дози в населених пунктах, рослинну продукцію та молоко, підземні водоносні горизонти (через артезіанські свердловини), скиди у річку Стир тощо.

Було надано також можливість для ознайомлення із проектами будівництва комплексу з переробки твердих радіаційних відходів, процесом реконструкції відкритих розподільчих споруд, задіяних в схемі видачі електроенергії.

Подібні зустрічі із населенням відбудуться й на інших АЕС країни

Віктор Мазаний, www.ukrinform.ua

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1098
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9240

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів