34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // Гроші витрачено, а дорогу не відремонтовано. Винних немає.

Гроші витрачено, а дорогу не відремонтовано. Винних немає.

03.03.2013

4

1476

Під час внесення змін до міської цільової програми "Про затвердження напрямків діяльності та заходів Міської програми розвитку автомобільних доріг, дорожнього руху та його безпеки на 2008-2015 роки" було заплановано викласти напрямки діяльності та заходи даної цільової програми в новій редакції, включивши до додатку пункт "Кредиторська заборгованість за 2012 рік"


Назва напрямку діяльності (пріритетні завдання)
Перелік заходів програми
Строк виконання програми, роки
Виконавці
Джерела фінансування
Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис.грн.
Очікувані результати
1.
Капітальний ремонт доріг
Капремонт асфальтобетонного покриття дороги Теплична
2013
КМКП
Місцевий бюджет
132,35
Приведення дороги у належний стан згідно нормативів
2. 
Поточний ремонт доріг
Ямковий ремонт доріг міста Кузнецовськ
2013
КМКП
Держбюджет
56,623
Приведення дороги у належний стан згідно нормативів

Даний проект рішення передбачав виплату заборгованості за вже виконаний ремонт доріг нашого міста. І хоча майже всі депутати зійшлись на тому, що капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги Теплична виконаний вкрай погано та неякісно - все ж таки залишок коштів фірмі-виконавцю вони таки змушені виплатити, адже, не зважаючи на озвучену ще в минулому році думку депутатів "не виплачувати виконавцям коштів до усунення всіх недоліків у ремонті дороги", - посадові особи КМКП вже підписали відповідні акти про прийомку робіт. І, згідно даних актів, - роботи по ремонту покриття дороги Тепличної виконані якісно.


Через відсутність у залі представників КМКП, на всі обурені запитання депутатів змушена була відповідати начальник комунального відділу Ірина Савченко.

Ніна Хвалько, депутат міської ради: "Якщо раніше в місті й були дороги, то зараз від них залишилась одна назва. І грошей ніби виділяємо на ремонт як завжди, а не менше - і все одно дороги не ремонтуються. Нас щодня питають, чому в нас такі погані дороги? А я що, маю кинути уроки і побігти контролювати дороги? Ну тоді давайте поміняємось місцями: ви підете викладати історію в 11 клас, а я за вас контролюватиму дороги!"

Валентина Гончарук, депутат міської ради: "Так не має бути, що тільки відремонтували і вже розвалюється, за це повинний хтось відповідати! Хоча б ті, хто підписував дані акти, де написано, що дана дорога добре відремонтована. Я хочу бачити нормальну дорогу і давати гроші не на повітря!"

Марія Жукова,  депутат міської ради: "В нашому місті просто золоті дороги. Гроші платників податків пускаються в повітря,  врешті-решт, з цим час закінчувати! "

В результаті тривалого обговорення депутатами було вирішено таки проголосувати за виплату заборгованості та направити матеріали до ДЕРЖФІНІНСПЕКЦІЇ України з проханням проконтролювати якість виконання фірмою-виконавцем робіт по ремонту асфальтобетонного покриття дороги Теплична.

"Відремонтована" дорога:

Всього коментарів: 4
1
Олень | 04.03.2013 | 02:47
+ (4) -
Так тупо відмити майже 200 штук. А депутати теж олені, гроші дали, а проконтролювати, як витратили? Чи вони там лише для того, щоб брати і давати?

В КМКП геть зажерлись. Фамілії в студію - хто підписав акти виконаних робіт??
2
патріотУкраїни | 04.03.2013 | 18:40
+ (0) -
Мда...Купив позашляховика і думаєш добре буде їздити... Та хрін там танка купить іто по нашим дорогам розсипеться
3
Олекс | 06.03.2013 | 19:59
+ (1) -
Продам конверсионный Камаз 4310 6х6 с лебедкой для наших дорог самое то
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=6941248&an=0&page=3#Post6941248
4
Oleg | 09.03.2013 | 14:33
+ (0) -
Как это нет виноватых? Кто подписал акт выполненных работ, тому и в кутузку за расхищение в особо крупных.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів