34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // І пленарне засідання 12 сесії

І пленарне засідання 12 сесії

02.12.2016

39

2226

30 листопада 2016 року під головуванням міського голови Сергія Анощенка пройшло І пленарне засідання 12 сесії Кузнецовської міської ради 7 скликання, - про це інформує сайт міської ради.

 

Перед тим, як розпочати роботу, присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять колеги – головного спеціаліста-юриста управління освіти, секретаря міської ради (1998-2002), депутата міської ради декількох скликань Валерія Маркевича, який пішов з життя 27 листопада.

 

Визначившись зі складом секретаріату та лічильної комісії, народні обранці розпочали формувати порядок денний, в якому попередньо значилося 115 питань. Після пропозицій щодо включення чи виключення певних проектів рішень та подальшого голосування, порядок денний склали 117 проектів рішень.

 

 

Про консультативний референдум говоритимуть на ІІ пленарному засіданні

 

Під час формування порядку денного депутат Степан Жданюк озвучив пропозицію виключити та не розглядати проект рішення «Про проведення міського консультативного референдуму, про створення комісії з вивчення й узагальнення результатів опитування». На таку пропозицію депутата від УНП пристало ще 13 депутатів. Голосів, аби зняти з порядку денного питання щодо проведення консультативного референдуму, не вистачило, тож депутати таки розглянуть його під час ІІ пленарного засідання 12 сесії Кузнецовської міської ради. Детальніше про це.

 

 

У міській раді – новий депутат

 

28 жовтня, під час 11 сесії міської ради, було оголошено про те, що депутат Владислав Красуля виявив бажання достроково припинити свої повноваження. Натомість посвідчення депутата Кузнецовської міської ради вручили його колезі по партії «Громадський рух «Народний контроль»» Олені Миколаївні Чумак.

 

Новий депутат Кузнецовської міської ради Олена Чумак (ліворуч)

 

На сесію із плакатами прийшли члени ЖБК «Енергетик»

 

Люди просили у міської влади сприяння у вирішенні конфлікту, який виник між забудовником Олегом Берекетою та асоційованими членами ЖБК «Енергетик». Після заслуховування інформації від ініціативної групи, депутати вирішили звернутися до Генеральної прокуратури України із проханням розібратися у ситуації, що склалася. Детальніше про це.

 

 

Кошти родині Максима Турика виплатять

 

До порядку денного 12 сесії включено питання «Про надання адресної матеріальної допомоги сімї загиблого бійця М.Турика». Розглянуть його депутати під час ІІ пленарного засідання. «Якщо буде зібрано усі необхідні документи – гроші родині виплатимо по міській програмі, якщо ж ні – будемо шукати інші шляхи вирішення цієї проблеми. Матеріальну допомогу від міської влади родина Максима Турика отримає у будь-якому випадку», – зазначив міський голова Сергій Анощенко. Детальніше про це.

 

 

Виділили ще 80 тисяч гривень на ремонт пологового

 

З проханням виділити ще 80 тисяч гривень для завершення ремонту приміщення жіночої консультації в пологовому будинку до присутніх звернулася депутат Наталія Грохольська. Наталія Олександрівна розповіла, що вже виділених на ремонт 100 тисяч гривень виявилося недостатньо для закупівлі будівельних матеріалів. Після емоційного обговорення депутати вирішили додаткові кошти на ремонт пологового будинку таки виділити, але звернутися до начальника ДЗ «СМСЧ №3» Олександра Коцюбинського, аби той прозвітував на сесії про використання коштів, які міська влада виділяє на медичну сферу міста. Детальніше про це.

 

 

Розглянули ряд земельних питань

 

Також депутати цього дня розглянули ряд «земельних» питань. Зокрема, 46 громадянам було затверджено проекти землеустрою та передано земельні ділянки у власність; 2 громадянам надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів; надано згоду на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Кузнецовській міській раді; затверджено технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок обслуговуючому кооперативу ЖБК «Енергетик»; припинено права оренди земельної ділянки ППФ «Імбекс» та надано ПП «Імбекс» земельну ділянку в оренду; 1 громадянці відмовлено у наданні земельної ділянки у власність для ведення садівництва.

 

 

Загалом під час І пленарного засідання Кузнецовської міської ради депутати розглянули 94 питання: 81 з них було прийнято. Зокрема, цього дня було вирішено:

 

- надати адресну матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень кожному 34 мешканцям міста Кузнецовськ, які потребують дороговартісного лікування (на загальну суму 170 тисяч гривень);

- звільнити від орендної плати за орендовані приміщення громадську організацію «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни»;

- затвердити Положення про відділ аудиту виконавчого комітету Кузнецовської міської ради;

- передати КП «Житлокомунсервіс» комунальне майно в безоплатне користування (позику): контору УТЖКГ (ЖЕД №1,2); будівлі ЖЕД №3 та ЖЕД №4;

- встановити орендну плату КП «Благоустрій» в розмірі 1 грн. в рік за передані в оренду приміщення;

- внести зміни до рішення міської ради від 30.08.2016 року №307 «Про затвердження Програми співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ м.Кузнецовськ на 2016-2020 роки в новій редакції»;

- внести зміни до рішення міської ради від 15.10.2015 №2199 "Про затвердження програми з енергозбереження м.Кузнецовськ на 2016-2020 роки" та прийняти рішення «Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Впровадження енергозберігаючих заходів у бюджетних установах та модернізація системи вуличного освітлення м.Кузнецовськ»»;

- заслухати квартальний звіт щодо виконання бюджету м.Кузнецовськ за січень-вересень 2016 року та внести зміни до бюджету м.Кузнецовськ на 2016 рік;

- затвердити Програму земельної реформи у місті на 2017 рік (програма передбачає фінансування з міського бюджету у розмірі 130 тисяч гривень: 80 тисяч на проведення грошової оцінки земель міста та 50 тисяч на встановлення меж територій земель водного фонду (прибережна захисна смуга вздовж річки Стир).

 

 

13 проектів рішень не набрали необхідної для прийняття кількості голосів. Нерозглянутими цього дня залишилися 23 проекти рішень. Тож під час ІІ пленарного засідання Кузнецовської міської ради, яке відбудеться, орієнтовно, 15 грудня 2016 року, депутати планують розглянути ряд міських програм та ще декілька важливих проектів рішень. Зокрема, питання щодо проведення міського консультативного референдуму та проект рішення «Про внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 15 грудня 2015 року №21 «Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VII скликання, затвердження на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами».

 

Результати голосувань 12 сесії (перше пленарне засідання)

12 сесія (І пленарне), відео з камер

Всього коментарів: 39
1
ЗЛИЙ | 03.12.2016 | 03:20
+ (-1) -
Мене дивує настирність, з якою "совкова більшість" хоче цей фейковий референдум. Вони чогось випускають з виду, що назву "Кузнецовськ" все одно Верховна Рада не залишить, скільки б "вата" не билася головою об урни. Переіменовувати все одно прийдеться. 
     То для чого стільки галасу здіймати? Чи просто для того,щоб лежачи на дивані, проявити свою громадську позицію і потім в гаражі за чарочкою оковитої розказувати, як відстоювали свої права і свободи... Це типу диванної сотні,яка розказує, що підтримувала майдан бо цілими днями й ночами сиділа коло телевізора і плювалася на ворогів...
    А те,що на ці всі референдуми піде купа часу і коштів, якось всім байдуже... Що ж, люди заслуговують на ті умови, в яких вони живуть...a
5
sir_the_dragon | 03.12.2016 | 21:54
+ (0) -
"совкова більшість" - це звичайнісінька отара, яку навіть запитувати непотрібно, бо чекрез рік вони і не згадають, що буцім-то були проти перейменування.
2
не байдужий | 03.12.2016 | 11:30
+ (0) -
мені хочеться запитати.Анощенка....Вам що нема чим зайнятися,чи в міста проблем мало,скоро страшно вийти на вулицю буде ,перетворили місто на бардак,грибкі- цілу ніч торгівля алкоголем,вночі ,тай в день безвідповідальна їзда в центрі,тай взагалі по місту,чорт зна що робиться,,,ти що сліпий ,,,,ти рішай проблеми нагальні ,за народ він переживає
3
Оковитий | 03.12.2016 | 18:50
+ (0) -
Тоді в стійло обидва залазьте, там ваше місце. Можете брати мітлу і починати особистим прикладом піклуватися.
4
ЗЛИЙ | 03.12.2016 | 20:59
+ (0) -
Оковитий - явний представник "псевдо борців",які бояться індивідуальної відповідальності,а  в колективі й погавкати не страшно... Так що, Оковитий, не гавкайте зі свого стійла і інших не підбурюйте.
6
Оковитий | 04.12.2016 | 00:32
+ (0) -
Ви готові нести відповідальність за те що зробили з країною разом з київською хунтою?
7
ЗЛИЙ | 04.12.2016 | 17:16
+ (0) -
Зверніть увагу на риторику таваріща Оковитого. "Київська хунта", "зробили з країною"... а тепер робіть висновки для чого ці всі КДБ-істсько ФСБ-шні сексоти зараз повилазили і активізувалися. 
    Тобто,якщо вся наволоч,яка підтримувала розвал України зараз активно підтримує референдум, якщо спеціально розвалили КМКП напередодні зими... Робіть самі висновки, звідки ростуть вуха у цих "борців" і затямте одне, що це явно сеператистський напрям ворожої діяльності, раз уже навіть по російських ЗМІ фігурує згадка про наш "референдум".
    На каво работаєтє, таваріщі?
8
Вовка | 04.12.2016 | 19:30
+ (0) -
Видалено
9
не байдужий | 04.12.2016 | 21:18
+ (0) -
москаляку на гіляку,коли ви вже повиздихаєте
#padlushun | 05.12.2016 | 00:10
+ (1) -
Падлишин винен у ситуаціях по кмкп та ряду інших. Екс-ригобанда і ригопадла паразитує і відкрито сміється зі свого рашко-байка в очі людям.
рома | 05.12.2016 | 16:24
+ (1) -
не байдужий | Вчора | 21:18(0)москаляку на гіляку,коли ви вже повиздихаєте

когда ты уже сам сдохнешь нацык?
не байдужий | 05.12.2016 | 21:33
+ (0) -
для роми.............знаєш я ненаціоналіст...і мені соромно,що таке бидло, диктує свої забаганки...і щоб ти був уважнішим...наголошую -МОСКОЛЯКУ НА ГІЛЛЯКУ,а проти росіян нічого не маю ,так як ,що тут що там хватає юд
рома | 06.12.2016 | 09:19
+ (0) -
12не байдужий | Вчора | 21:33 - быдло как раз , которое пытается диктовать 
, кому жить а кого повешать
Жданюк | 06.12.2016 | 21:43
+ (0) -
Люди добрі схаменіться я хочу жити у Вараші, мені на Вашу думку насрати
рома | 07.12.2016 | 10:31
+ (0) -
14Жданюк | Вчора | 21:43 - другим тоже на твою думку насрать
A | 07.12.2016 | 19:25
+ (0) -
Те, що Жданюку "срати" на думку людей -  всі вже давно зрозуміли.
Володимир | 07.12.2016 | 20:49
+ (0) -
Жданюк і Ко так і чекають як народ усунути від управління державою. Вони хочуть стати пожиттєвими депутатами і т.д., щоб самим себе обирати. А навіщо питати народу.
Masliuk | 07.12.2016 | 21:28
+ (0) -
А ви, гаспада, за весь народ тут не розписуйтесь.
Я теж частина народу і теж хочу жити у місті Вараш і нас таких багато... набагато більше ніж ви собі нафантазували.
kovalets | 08.12.2016 | 08:20
+ (0) -
Кроме Вараш есть и другие версии названия города...
Почему варашане так бояться услышать другие мнения?
Они боятся результатов опроса, потому что понимают что их меньшинство...
Йосип | 08.12.2016 | 10:11
+ (0) -
Masliuk     Так, конкретно що тобі  дасть проживання в Вараші?
рома | 08.12.2016 | 10:36
+ (0) -
20Йосип | Сьогодні | 10:11- он просто обычный тупой селюк, которому что то не нравится. забей на это гриба маслюка
Masliuk | 08.12.2016 | 19:09
+ (0) -
На скільки я зрозумів, мова йде не про визначення назви міста, а про збереження назви Кузнецовск. 

Особисто мені назва нашого міста "Кузнецовск" ніколи не подобалась і особисто мене влаштує будь-яка назва, в тому числі і Вараш - крім Кузнецовск. 
Микола Кузнецов - широко розрекламований радянською пропагандою диверсант, на совісті якого тисячі життів мешканців Полісся. І потрібно взагалі не мати відчуття власної гідності, щоб відстоювати назву міста яка увіковічнює діяльність такого сумнівного історичного персонажу.  

Повторюсь: Вараш не принципово, головне що б не Кузнецовск...
Я | 08.12.2016 | 20:16
+ (1) -
А мені принципово. Чому якийсь ковалетс ,який не вміє навіть розмовляти на українській мові,має нам вказувати як має називатись наше місто , і просовувати якісь незрозумілі нові назви. Вараш і крапка.
Masliuk | 09.12.2016 | 16:35
+ (0) -
4 Я
Не переймайся, друже.
Шансів у них оформити цей "референдум" хоч у якийсь законний спосіб вкрай низькі. Адже Закону про місцеві референдуми нема, наша міськрада недалекоглядно прийняла Статут м.Кузнецовськ, який не буде зареєстровано у рівненських юристів бо такого міста як Кузнецовськ уже нема.
І навіть якщо якимось дивом вони проштовхнуть той Статут і проведуть "референдум", рішення про назву міста приймає Верховна рада України і я ду-у-уже сумніваюсь що крім опозиційного блоку за таке рішення хтось проголосує (воно навіть не буде включено в порядок денний ВР).
Так що нехай собі собака гавкає... караван йде...
Петро з Полонного | 08.12.2016 | 21:00
+ (0) -
Для Я. Можна і розмовляти російською мовою, але поважати думку інших. А не корчити із себе нацика-патріота і грубо класти на думку інших.
Петро з Полонного | 08.12.2016 | 21:02
+ (0) -
Маслюк ти спитай жителів Полісся, про злочини УПА. Чи думаєш там всі були білі та пухнасті. Моя баба розповідала, як вони вбивали вчителів та лікарів, бо нібито агенти совєтов були
Masliuk | 09.12.2016 | 16:40
+ (0) -
Тут про "подвиги" червоних пратизан на Поліссі... може хоч щось зрозумієш...
http://newzz.in.ua/histori....an.html
GenkaUA | 09.12.2016 | 20:55
+ (0) -
В інтернеті, що хочуть те й пишуть. На читай теж, якщо пішло на те http://www.zerkalov.org.ua/node/5322
Masliuk | 09.12.2016 | 21:12
+ (0) -
Тоді була війна і був прав той у кого в руках автомат. Брата мого діда застрелив червоний партизан за те що той не хотів добровільно віддати коня... а ось про лісових хлопців (вояків УПА) ні дід ні баба ніколи нічого поганого не казали (а дід між іншим воював в червоній армії, кавалер ордена "Червоної зірки" і медалі "За відвагу" wink
Ну і зрештою - я ж не пропоную назвати наше місто Бандерівськ...  а ви наполягаєте на Кузнецовску...
Я | 08.12.2016 | 21:28
+ (0) -
А можливо вони дійсно були агентами совєтов? А ворогів потрібно знищувати, чи як?
Я | 08.12.2016 | 21:30
+ (0) -
І під час війни не можна бути білим та пухнастим. Тоді і війна скоріше закінчується.
Йосип | 09.12.2016 | 13:49
+ (-1) -
Masliuk         За последние десять лет в Украине появился целый ряд статей, стремившихся опорочить знаменитого разведчика. Суть предъявляемых ему обвинений одна и та же - боролся он не с немцами, а с украинскими повстанцами-оуновцами, членами УПА и тому подобными. Архивные материалы опровергают эти заявления. Например, уже упомянутое представление к званию Героя Советского Союза с приложенным к нему ходатайством перед Президиумом Верховного Совета СССР, подписанным начальником 4-го Управления НКГБ Павлом Судоплатовым. В обосновании награждения говорится о ликвидации Кузнецовым восьми высокопоставленных немецких военных чиновников, организации нелегальной резидентуры и ни слова о борьбе с какими бы то ни было украинскими самостийниками. Конечно, медведевцам, и в том числе Кузнецову, приходилось вести борьбу с отрядами украинских националистов, но лишь как с союзниками гитлеровского оккупационного режима и его спецслужб. От руки оуновцев и погиб выдающийся разведчик Николай Кузнецов.
Masliuk | 09.12.2016 | 16:25
+ (0) -
Йосип, ти ватнік?
Я не буду тратити свій час намагаючись переконати тебе в чомусь - це немає сенсу.
Дам тільки тобі добру пораду - УБЕЙ СЕБЯ АПСТЕНУ. tongue
Йосип | 09.12.2016 | 16:36
+ (0) -
Masliuk      Звичайно не будешь,бо тобі  в  котрий раз нима що сказать))              Випий яду))
12345 | 12.12.2016 | 00:30
+ (0) -
А мені особисто подобається назва Вараш. І хватить вже Анощенку займатись бог знає чим. Він, мабуть, не знає. що йому робити з містом, як вийти з ситуації, в яку завів комунальне господарство. От і колотить,щоб людей відволікти. Хочуть ніби залишити стару назву, але вже в честь іншого Кузнецова, який загинув в АТО. Це мені нагадує лозунг радянських часів:"Мы говорим Ленин - подразумеваем партия, мы говорим партия - подразумеваем Ленин".
GenkaUA | 12.12.2016 | 07:30
+ (0) -
За КМКП яке наростило +60млн боргу потрібно спитати у в.о. мера Куца ти приблуднів з БЮТ
Вася | 12.12.2016 | 00:37
+ (0) -
12345, шо ти мелеш, хоч сам розумієш? wacko biggrin
Олег | 12.12.2016 | 07:40
+ (0) -
И у клана Падл - один коттедж обогревает за счет города, другой - Копошилку. И ни у одного, ни у другу - нет договора на теплоснабжение. Следовательно, кто платит за то, чтоб их ж... не мерзли? Кмкп и мы с вами?
alligator | 12.12.2016 | 21:51
+ (0) -
После Донбасса и Крыма вопрос украинского нацизма снимается в пользу рашизма. Поэтому ребята насчет УПА, ОУН и т.п. лучше не сотрясать воздух. Хотите новую жизнь- смените имя. Вот и всё. Хотя я сам русский. Но...Русские "братья" украли нашу историю, нашу религию, а теперь нашу землю. Имено в такой последовательности. И чем больше вы будете рассуждать по поводу имени, тем больше вероятность что завтра вы будуте безимянным.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1056
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9199

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів