34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // І знову про туалет в парковій зоні...

І знову про туалет в парковій зоні...

19.03.2012

19

1401

В кінці січня 2012 року, під час "години спілкування з міським головою", яка відбулася в прямому ефірі "Міського радіовісника", міському голові Сергію Анощенку було задане питання стосовно будівництва в місті громадського туалету. Відповідаючи на дане запитання, міський голова зазначив, що:

"Громадський туалет - це велика проблема нашого міста. Був один громадський туалет біля музичної школи, але він не функціонував і вже проданий. Ще один туалет на стадіоні поки що в оренді приватного підприємця. Однак під час масових заходів, які проводяться на стадіоні, він відкривається. Все інше я не знаю, за які кошти можна збудувати. Мої попередники вже намагались збудувати туалет в лісопарковій зоні. Півмільйона гривень туди пішло, але тепер цей недобудований об'єкт майже знищений. Це знову ж таки питання культури мешканців нашого міста і ставлення до комунального майна."


25 лютого на нашому сайті була розміщена стаття авторства Степана Івановича Жданюка "За туалет в парковій зоні 500 000 гривень?":

"За туалет 500 000грн?

Саме в таку суму оцінив міський голова С. Анощенко вартість незавершеного туалету в парковій зоні, відповідаючи на запитання Ю. Чугая в прямому ефірі міського радіо 17 січня 2012 року.

Принаймні так про це написано в числі 5 міської газети «Вісті» від 27 січня цього року.

«Щодо громадського туалету. Це ще одна велика проблема нашого міста. … Мої попередники вже намагались побудувати туалет в лісопарковій зоні. Пів мільйона гривень туди пішло, але тепер цей недобудований об’єкт майже знищений».

Це вже не вперше Сергій Іванович з певним підтекстом озвучує питання щодо освоєння астрономічних сум на спорудженні туалету в парковій зоні. В мешканців міста виникають справедливі підозри щодо порядності чиновників задіяних в цьому процесі.

Я ж хочу запевнити всіх, що ні міський бюджет, ні комунальні підприємства не потратили жодної копійки на спорудження цього туалету. А буцімто використані 500 000 грн. є вигадкою міського голови Сергія Анощенка.

Для чого це робиться, я можу лише здогадуватись. Можливо, для того, щоб приховати свою нездатність вирішити навіть таке маленьке питання.
Я не хочу обговорювати те наскільки великою проблемою є прийняття управлінського рішення щодо доцільності добудови туалету в парковій зоні. Це вирішувати міському голові.. Але, на мою думку, треба було б запитати мешканців чи потрібен туалет в парку, чи й надалі справлятимемо нужду під деревом.

А тепер повернемось до початку спорудження цього довгобуду. В період мого головування, коли житлово-комунальна сфера від РАЕС переходила до міської комунальної власності, обговорювалось питання передачі місту і атракціонів розміщених в парковій зоні.

Ми домовились з керівництвом РАЕС, що атракціони будуть прийняті лише тоді, коли будуть:
а) проведені комунікації тепло-водопостачання та водовідведення для розвитку парку;
б) збудований туалет.


Спорудженням комунікацій займалось КМКП, а Рівненська АЕС, в подальшому, відшкодувала понесені підприємством витрати. Саму ж будівлю туалету було доручено споруджувати ЗАТ УБ РАЕС під гарантії НАЕК «Енергоатом» розрахуватись за виконані роботи. Однак, НАЕК не виконав своїх зобов’язань. І забудовник припинив будівництво. А оскільки незавершене будівництво не було передано ні до міської комунальної власності, ні замовнику, тобто РАЕС, його почали потихеньку розбирати.

Депутати попереднього скликання прийняли зазначений об’єкт, як безгоспний, до міської комунальної власності. І тепер, вже другий рік, за його долю відповідальний міський голова С.Анощенко.

Ось така історія фінансування та спорудження туалету в парковій зоні. А звідки в міського голови інформація про витрачені попередниками 500 000 гривень, знає лише він. І він повинен це підтвердити, або ж спростувати і вибачитись за недостовірну інформацію."Дана стаття була також опублікована в міській газеті "Вісті" (№12, від 16.03.12) з коментарем міського голови Сергія Анощенка:

"Сума в 500 000 гривень за згаданий об'єкт озвучувалась на сесії Кузнецовської міської ради в часи, коли будувався згаданий об'єкт. І це було подано як кошторисна вартість всіх робіт. Реально, наскільки мені відомо, було проплачено орієнтовно 168 тисяч гривень на комунікації КМКП.

Але ніхто, думаю, не буде стверджувати, що ці кошти використані раціонально. Достатньо подивитись на недобудовану будівлю.

Вважаю некоректним і зауваження про те, що за долю цього довгобуду відповідальний міський голова Сергій Анощенко. Депутати міської ради прийняли рішення про заборону приватизації об'єктів у парковій зоні, в тому чисті туалету. Хоча, на мій погляд, саме тут, враховуючи наявну землю, тільки і можливо збудувати 3Д кінотеатр, розширивши і привівши до ладу сам туалет. На жаль, поки діє заборона на приватизацію об'єкта, це неможливо.

Ніхто не стане вкладати кошти за таких умов.

Але найбільше мене, і кузнецовців, думаю, теж, дивує той факт, що стверджується, ніби існувала домовленість про те, що атракціони будуть прийняті до комунальної власності лише тоді, коли буде збудований туалет. Атракціони в комунальну власність прийняті, а туалет так і не добудували. Чомусь зацікавлена сторона знехтувала домовленістю. Ось такі сумні реалії."

Всього коментарів: 19
1
sir_the_dragon | 19.03.2012 | 01:22
+ (3) -
Атракціони у комунальній власності? Це щось нове! Якщо так, то чому у 2011 році не працювало "Оглядове колесо"?
2
IvanGonta | 19.03.2012 | 10:14
+ (1) -
Відповідь Анощенка на запитання: «Щодо громадського туалету. Це ще одна велика проблема нашого міста. … Мої попередники вже намагались побудувати туалет в лісопарковій зоні. Пів мільйона гривень туди пішло, але тепер цей недобудований об’єкт майже знищений».

Коментар Анощенка на статтю Жданюка: "Реально, наскільки мені відомо, було проплачено орієнтовно 168 тисяч гривень на комунікації КМКП".
Виходить, що попередники не використали 500000 гривень. Для чого ж було брехати?
3
Вікторія | 19.03.2012 | 14:13
+ (1) -
Слова Жданюка: "Я ж хочу запевнити всіх, що ні міський бюджет, ні комунальні підприємства не потратили жодної копійки на спорудження цього туалету."
Так вони обоє брешуть!!!
4
гість Кузнецовська | 19.03.2012 | 16:19
+ (-1) -
Стидно признатися,але по природній нужді мені пришлось опорожнятися в цьому "туалеті"що на фото.
5
sir_the_dragon | 19.03.2012 | 16:24
+ (2) -
гість Кузнецовська
Не розумію, чому соромно? Будівлю використав за призначенням, ну недобудована, але ж не в під'їзді(!).
6
voldem | 19.03.2012 | 17:20
+ (0) -
Велика проблема ? Чи просто не бажання , щось зробити для міста ???
cry
7
жданюк | 19.03.2012 | 18:03
+ (0) -
Майже місяць газета "Вісті" не друкувала мою статтю "За туалет 500 000 гривень" без коментарів міського голови. І ось нарешті коментар отримано.
І знову Анощенко, за притаманною йому звичкою , починає розповідати байки та викручуватись.
Я писав: "Спорудженням комунікацій займалось КМКП, а Рівненська АЕС, в подальшому, відшкодувала понесені підприємством витрати". Це означає, що РАЕС найняло КМКП, як підрядника, провести комунікації в паркову зону. А після виконаних робіт АЕС розрахувалась з КМКП у відповідності з договором. КМКП не понесло жодних витрат, а навпаки, навіть заробило на цих роботах. Ще й сплатило податок на прибуток.
Анощенко ж говорить, що на сесії озвучувалась кошторисна вартість туалету 500 000грн. Можливо щось і озвучувалось. Але назвати, це одне, а заплатити, зовсім інше. "Реально, наскільки мені відомо, було проплачено орієнтовно 168 тисяч гривень на комунікації КМКП". Тобто, попередниками було використано вже не 500 000 а 168 000 гривень.Принаймні визнав, що збрехав на 332 000 гривень. Але забув написати пан голова, що 168 000 КМКП заробило виконавши роботи по договору з РАЕС, а не використало свої чи бюджетні кошти.Значить збрехав ще на 168 000 гривень. Разом виходить 500 000.
Далі він говорить: "Але ніхто, думаю, не буде стверджувати, що ці кошти використані раціонально. Достатньо подивитись на недобудовану будівлю".
І знову пан голова, пересмикує. Говорячи про гроші витрачені на комунікації перестрибує на недобудований туалет і говорить, що гроші використані нераціонально. Але комунікації і туалет зовсім різні речі. І будували їх різні організації.
Я ж хочу запевнити, що комунікації в парковій зоні дали можливість її розвитку. Згадайте яка була дитяча фортеця. Відхоже місце. Пристанище наркоманів. Зараз в "Колізеї" (так її назвав орендар) проводяться дискотеки в теплу пору року. І тут відпочиває молодь міста. До речі, без спиртного. При попередньому голові, В.Коровкіну, приватним підприємцем В.Фещук збудовано кафе. А це і робочі місця, і податки, і зручності для відпочивальників. А цього без комунікацій зробити було б неможливо.Адже і "Колізей" і кафе не змогли б працювати без водопостачання та каналізації. А щодо будівлі туалету, то знову ж таки на її спорудження не було використано жодної копійки бюджетних коштів. А депутати попереднього скликання прийняли її до міської комунальної власності, як безгосподарську будівлю, після того коли УБ РАЕС залишило її напризволяще. Ними ж(депутатами) прийнято, на мою думку, правильне в той час рішення про передачу в оренду атракціонів.
Анощенко-"Вважаю некоректним і зауваження про те, що за долю цього довгобуду відповідальний міський голова Сергій Анощенко".
А хто ж? Тут Сергію Івановичу знову заважають депутати. А за що ж в місті відповідальний міський голова? Адже він є найвища посадова особа міста. Хочу запитати голову. А чи коректно було безпідставно звинувачувати своїх попередників на посаді міського голови в використанні півмільйона гривень, знаючи що це неправда.
А щодо невиконання домовленостей між міською владою і РАЕС з приводу усної угоди про прийняття до комунальної власності атракціонів після спорудження туалету, то тут я в якійсь мірі солідарний з Анощенком. Однак коли ці рішення приймались ніхто моєї поради не просив.
Я можливо і не влаштовував би цієї переписки через інтернет, але спроба переговорити з Анощенком по телефону не увінчалась успіхом. Але коли ще я дізнався про те, що він дав доручення юристу виконкому провести перевірку, на предмет законності, всіх рішень сесій міської ради та виконавчог комітету прийнятих за час коли я був міським головою, я вирішив, що мені з ним нема про що говорити. А Анощенку скажу. Не тратьте даремно час. Без Вас вже шукали і СБУ і МВС, КРУ і аудиторська фірма "НИВА". А прокуратура працювала і працює в плановому режимі постійно здійснюючи нагляд за дотриманням законодавства органами місцевого самоврядування. Сергію Івановичу, вже сім років я не працюю в міській раді. І замість того, щоб шукати порушення в моїй тодішній роботі, займіться краще містом. Тут роботи непочатий край.
8
люблю sriberko | 19.03.2012 | 20:38
+ (0) -
/Видалено/

люблю sriberko, спробуйте спілкуватись коректніше. Модератор.
9
sir_the_dragon | 19.03.2012 | 22:52
+ (0) -
Пане Жданюк, Ви вже одного разу допустились неприпустимої помилки, навіщо її повторювати. Не осоромлюйтесь своїм незнанням прізвищ людей з якими намагаєтесь працювати. Правильно - ХВИЩУК!!!
дуся | 20.03.2012 | 10:39
+ (1) -
Ця людина (Жданюк) вже просто деградувала. Якщо в голові тільки те, що в нормальних людей потребує туалета, то опускатись до рівня спілкування зним не варто.
Людмила | 20.03.2012 | 23:21
+ (0) -
Хотіла б я взнати дуже і звідки це у Кузнецовську з"явилося таке розумне?? І з якої це партії слуга?? Твій нік відповідає твому розуму і вихованості.
Людмила | 20.03.2012 | 23:23
+ (0) -
11 коментар до дуськи, а то читачі ще не зрозуміють до кого
погоня | 21.03.2012 | 09:36
+ (0) -
Анощенко себе проявив не з найкращої сторони. Чого він хотів досягти звинувачуючи попередників Коровкіна та Жданюка в нераціональному використанні півмільйона гривень? Ознайомившись зі статтею Жданюка та коментарями Анощенка, схильний вірити першому. Анощенко, замість налагодити контакти з колишніми керівниками міста і використати їхній досвід на користь міста, починає їх в чомусь звинувачувати. Ще раз посипаю голову попелом за те що за нього голосував. На РАЕС він вже втратив усяку підтримку. Тепер я можливо голосував би за Жданюка. Хоча його націоналізм мені не імпонує.
Egud | 21.03.2012 | 14:23
+ (0) -
А пан знаю різницю між націоналізмом і нацизмом?
sir_the_dragon | 24.03.2012 | 00:31
+ (0) -
Для нього різниця в кількості літер.
петрик | 25.03.2012 | 21:10
+ (0) -
А туалет в Кузнецовску всё таки есть и работает.Два туалета были установлены КМКП за деньги миськой рады ,и находятся они за магазином У ЗОСИ.Для тех кто не знает.
ser | 26.03.2012 | 23:37
+ (0) -
Ну и место они нашли для этого туалета, полный капец!!! А почему не прям в середине крепости??? Это же надо было быть такими тупыми, что бы поставить туалет прям в центр,там где люди приходят посидеть и отдохнуть ,а не дышать вонью со общественного толчка.Это чисто тупо по селянске.
sir_the_dragon | 27.03.2012 | 02:36
+ (0) -
Совковський дибілізм!!! Ховати туалет в корчах!!! Туалет повинен бути на видному місці!
ser | 27.03.2012 | 09:41
+ (0) -
а у тебя в селе тоже толчок стоит перед входом в хату?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів